Mecz GKS Tychy - Pogoń Siedlce ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz GKS Tychy - Pogoń Siedlce ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

GKS Tychy

2

Pogoń Siedlce

3

• GKS Tychy przegrywa pierwsze domowe spotkanie w tym sezonie. Mimo, że dłużej utrzymywali się przy piłce tyszanie to nie potrafili tego zamienić na sytuację podbramkowe. Gra bez pomysłu na wykończenie akcji oraz nieporadność w obronie zakończyła się dzisiaj porażką 3:2! Drugą sprawą pozostają błędy sędziego, które należy na spokojnie przeanalizować, a na gorąco można powiedzieć, że nie było to zbyt dobre sędziowanie.

• Koniec spotkania! Pogoń Siedlce wygrywa 3:2!

• Kończą się doliczone 4. minuty spotkania.

• Strzał Abramowicza z nieprzygotowanej pozycji mija bramkę Misztala.

• Szalone już ataki GKS-u Tychy...

• Na ostatnie minuty pojawia się Wichtowski.

• Pogubił się nieco w wydarzeniach panujących na boisku sędzia Złotnicki...

• GOL !!! !!! !!! I kolejny gol z rzutu karnego - bezbłędny Żytko.

• Kolejny rzut karny dla Pogoni Siedlce! Choć tym razem decyzja bardzo kontrowersyjna.

• Żółta kartka za przerwanie kontrataku dla Tomasiewicza.

• Rzut rożny dla gości.

• Dzisiejsze spotkanie w Tychach ogląda 3 957 kibiców!

• Tylko Paluchowski wysunięty gdzieś w okolicach środka boiska, reszta drużyny Pogoni w defensywie.

• Kolejna zmiana w zespole gości. W miejsce Szreka - Polkowski.

• Ależ akcja gospodarzy. Błanik w ciekawy sposób dośrodkował w pole karne, piłkę przyjął Zapolnik i uderzał przewrotką na bramkę Misztala.

• Pierwsza zmiana dokonana przez Tarachulskiego. Swoją szanse otrzymał Krawczyk.

• Ostatni kwadrans meczu, być może niesieni dopingiem z trybun piłkarze GKS-u przechylą szale zwycięstwa na swoją stronę. Robi się ciekawiej, przy piłce długi fragmentami utrzymują się tyszanie.

• Błąd w obronie gości bezlitośnie wykorzystany przez napastnika GKS-u Tychy. Ożyły trybuny w Tychach!

• GOL !!! !!! !!! Mamy remis 2:2 Znów trafia Zapolnik, a asystuje mu Błanik.

• Gospodarze na nowo uwierzyli w swoje szanse w tym meczu i coraz więcej dzieje się na połowie rywala.

• Piłka w siatce Misztala ale gol nie zostanie uznany. Wcześniej faul - Tanżyny.

• Żółta kartka dla Chyły.

• Wrócili do gry tyszanie mimo, ze ostatni okres gry w ich wykonaniu bardzo niemrawy.

• Zapolnik mocnym stzrałem z 11. metrów nie dał szans Misztalowi.

• GOL !!! !!! !!! I mamy gola kontaktowego.

• Rzut karny dla GKS-u Tychy! Faulowany Zapolnik.

• Na boisku leży Paluchowski ale tyszanie kontynuują grę.

• Goście bezbłędni dziś w obronie. Wygląda na to, że debiut Tarachulskiego wypadnie całkiem przyzwoicie choć jeszcze sporo czasu do zakończenia spotkania.

• Radzewicz w końcu oddaje groźny strzał na bramkę Misztala. To bodajże pierwsza tak groźna sytuacja dla GKS-u w drugiej połowie spotkania.

• Napastnik Pogoni pokonuje bramkarza płaskim uderzeniem znajdując się już w polu karnym.

• GOL !!! !!! !!! I mamy 2:0 dla Pogoni Siedlce. Prowadzenie swojego zespołu podwyższa Zjawiński.

• Bardzo mało strzałów na bramkę w wykonaniu gospodarzy, bez pracy Misztal.

• Paluchowski walcząc o piłkę z Biernatem fauluje.

• Błanik podaje za plecy Abramowicza, strata.

• Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany Szrek.

• Sporo emocji w ostatnich minutach ale niekoniecznie tych sportowych. Dużo walki i zaangażowania ale gry mało.

• Zagotowało się w okolicach ławki rezerwowej Pogoni Siedlce. Żółta kartka dla Ćwielonga, a na trybuny powędrował jeden z asystentów trenera Tarachulskiego.

• Podopieczni Jurija Szatałowa muszą zaryzykować ale jak do tej pory słabo to wygląda. Dużo niedokładnych podań w drużynie "Trójkolorowych".

• Dużo miejsca w środku pola zostawiają rywalowi tyszanie. Gospodarze odkrywają się coraz bardziej ale popełniają przy tym także więcej fauli.

• Wciąż podobnie jak i w pierwszej połowie więcej dzieje się na połowie gości, ale sytuacji podbramkowych mimo to mało. Tyszanie wymieniają mnóstwo podań ale pozostają bez pomysłu na rozpracowanie obrony gości.

• Pierwsza żółta kartka dla zawodnika GKS-u Tychy. Ukarany Szumilas.

• Zdecydowanie spokojniej rozpoczęli goście. Bardzo korzystny wynik meczu pozwala spokojnie czekać na ruch rywala. Pogoń skupiła się na defensywie.

• Początek drugiej połowy spotkania.

• Także Radzewicz od początku drugiej połowy.

• W przerwie zmiana. W miejsce Matusiaka - Szumilas.

• Mocniejsza rozgrzewka przeprowadzana przez Radzewicza i Szumilasa, być może już od początku drugiej połowy zmian dokona Jurij Szatałow.

• Pogoń Siedlce stworzyła być może 3. akcje ale każda z nich okazywała się zagrożeniem dla Bramki Dobrolińskiego. Tyszanie mimo, ze częściej utrzymywali się przy piłce to nie potrafili w żaden sposób pokonać Misztala. Fatalnie wygląda dziś obrona GKS-u Tychy, która przy każdym zagrożeniu jest w opałach. Sprawiedliwym wynikiem byłby tu remis ale więcej szczęścia jak do tej pory mają goście.

• Koniec pierwszej połowy spotkania. Piłkarzy gospodarzy z trybun żegnają gwizdy.

• Tanżyna z problemami ale jednak okazuje się lepszy w pojedynku z rywalem we własnym polu karnym.

• Pierwszy faul i od razu żółta kartka. Zjawiński nie może pogodzić się z tą decyzją sędziego.

• GOL !!! !!! !!! Bezbłędny na linii pola karnego Tomasiewicz !

• Tomasiewicz z dystansu trafia w słupek, a chwile później faul w polu karnym! Pogoń Siedlce przed szansą na prowadzenie.

• Sporo fauli tyskich zawodników ale sędzia nie użył dziś jeszcze żadnej kartki.

• Bajdur pieczołowicie ustawił piłkę wykonując rzut wolny ale strzał trafia jedynie w mur ustawiony przez Dobrolińskiego.

• Biernat wybija piłkę zmierzająca do bramki Dobrolińskiego. Słabo w kluczowych momentach spisuje się obrona GKS-u Tychy.

• Strzał z dystansu Czarneckiego bardzo niecelny ale warto odnotować przynajmniej taką próbę zaskoczenia bramkarza.

• Dobrze taktycznie rozgrywają mecz oba zespoły, uważnie w defensywie. Niewiele się dzieje w Tychach.

• Grzybek w krótkim odstępie czasu popełnia dwa faule. Pierwszy poszkodowany Paluchowski, a tym razem Zjawiński.

• Wydaje się, że gospodarze starają się już atakować większą ilością zawodników, odważniej ale narażają się tym samym na kontrataki. Optyczna przewaga po stronie GKS-u ale wciąż 0:0.

• Ratajczak mając na plecach rywala wolał wybić piłkę na aut. Bezpieczne zagranie obrońcy Pogoni.

• Kolejny spalony gości. Szybki kontratak zepsuł Zjawiński.

• Jak dotychczas żadna z drużyn nie zdominowała spotkania. Dużo walki i sporo ciekawych akcji w których brakuje niestety celnych strzałów. Obaj trenerzy wciąż przy liniach bocznych, mają dużo uwag co do gry swoich podopiecznych.

• W odpowiedzi gospodarze ale wciąż nieskuteczni w finalizowaniu akcji podopieczni Jurija Szatałowa. Tym razem kolejną akcje Błanika źle starał się zakończył Fidziukiewicz.

• Piłka w bramce Dobrolińskiego ale wcześniej odgwizdany spalony! Ależ gapiostwo tyskich obrońców...

• Faul Błanika w narożniku pola karnego. Doskonała okazja dla gości.

• Błanik rozpoczął kolejny odważny atak tyskiego zespołu ale nie najlepiej zakończył ją Fidziukiewicz trafiając wprost w ręce Misztala

• Piłka zagrana ze skrzydła przez Paluchowkiego przeleciała całą szerokość boiska ale żaden z kolegów nie znalazł się w jej pobliżu.

• Stracił piłkę Cwielong ale bez konsekwencji. Pogoń nie wykorzystała szansy na rozpoczęcie swojej akcji.

• Misztal nie próbował nawet łapać piłki uderzonej przed Łuszkiewicza, i wybija ją na rzut rożny.

• Ratajczak odpłacił się Łuszkiewiczowi za faul sprzed kilku sekund i tym razem rzut wolny dla gospodarzy ale do bramki sporo, ponad 40 metrów.

• Sporo zamieszania pod tyską bramką ale ostatecznie jeden z zawodników Pogoni na spalonym.

• Łukaszkiewicz fauluje Chyłę i już na samym początku otrzymuje słowne upomnienie od sędziego.

• Zapolnik w trudnej sytuacji nie trafia w piłkę.

• Biernat zagrywa do swojego bramkarza ale Dobroliński lekkim podanie rozpoczyna kolejną akcje gospodarzy.

• Czarnecki fauluje w środku pola.

• Fidziukiewicz na spalonym ale wymiana podań poprzedzająca całą akcję mogła się podobać.

• Ćwielong dośrodkowuje w pole karne na głowę Tanżyny ale ten w walce o pozycję fauluje rywala.

• Faulowany Łukaszkiewicz i pierwszy rzut wolny w dzisiejszym spotkaniu.

• Spokojnie rozpoczęli goście. Żytko zagrywał do Mrozińskiego ale ten drugi nie utrzymał piłki w boisku.

• Zawodnicy Pogoni Siedlce rozpoczęli spotkanie!

• Dzisiejsze spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Mateusz Złotnicki z Lublina.

• Sędziowie dzisiejszego spotkania wyprowadzają obie "11" na murawę! Za moment początek spotkania.

• Przed rozpoczęciem meczu warto wspomnieć, że dzisiejsze spotkanie będzie debiutem na ławce trenerskiej wspomnianego Bartosza Tarachulskiego! Zawodnicy będą z pewnością dodatkowo zmobilizowani chcąc dobrze zaprezentować przed nowym trenerem.

• Ostatnie dwa spotkania pomiędzy GKS-em Tychy, a Pogonią Siedlce to zwycięstwa zespołu Bartosza Tarachulskiego 1:0! Tyszanie z pewnością lepiej wspominają mecz rozgrywany w Tychach w 2015 roku. Wówczas gospodarze wygrali aż 4:1

• Kilka zmian wprowadził także Bartosz Tarachulski. Mecz na ławce rezerwowej rozpocznie Dominik Kun, Damian Świerblewski oraz m.in Łukasz Jegliński. Od początku swoją szanse otrzymuje natomiast młodzieżowiec Jakub Szrek.

• Jurij Szatałow posadził na ławce rezerwowej m.in. Marcina Radzewicza, który jako zmiennik także może przesądzić o losach spotkania. Od pierwszej minuty dziś ale jako rezerwowy także Maciej Mańka i Wojciech Szumilas.

• Poznaliśmy składny obu drużyn. Dziś bramki gospodarzy strzegł będzie Rafał Dobroliński, a z przodu dwójka napastników Kamil Zapolnik i Michał Fidziukiewicz. Od początku także w obronie Mateusz Grzybek.

• Dziś w Tychach zatem doskonała okazja dla obu zespołów na zatarcie złego wrażenia po ostatnich spotkania.

• Pogoń Siedlce w ostatniej kolejce również nie dopisała żadnych punktów. Porażka z Ruchem Chorzów przed własną publicznością 1:3 z pewnością nie należała do przyjemnych.

• Rezultaty ostatnich spotkań drużyn mierzących się dzisiaj ze sobą nie należą do najlepszych. GKS Tychy co już powoli staje się normą przegrał na wyjeździe 1:0 z Górnikiem Łęczna. Kolejna, czwarta wyjazdowa porażka w tym sezonie ponoć mocno zachwiała posadą Jurija Szatałowa.

• Witamy, ze Stadionu Miejskiego w Tychach. Dziś spotkanie 11. kolejki Nice 1. Ligi pomiędzy GKS-em Tychy, a Pogonią Siedlce. Na relację zaprasza - Mateusz Godyla.

Szymon Kastelik

©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz GKS Tychy - Pogoń Siedlce ONLINE. Pogoń Siedlce jedzie do Tychów, aby zrobić to, czego nie udało się w tym sezonie kilku innym drużynom: pokonać GKS Tychy na ich terenie? Pomóc w tym mają zmiany personalne w sztabie szkoleniowym.

Mecz GKS Tychy - Pogoń Siedlce ONLINE

W ostatni dzień września GKS Tychy zagra u siebie z niżej notowaną Pogonią Siedlce. Zespoły zmierzą się w ramach 11. kolejki Nice I Ligi. Faworytem wydają się być gospodarze, którzy w tym sezonie nie przegrali jeszcze meczu na własnym stadionie.

Pogoń Siedlce, który aktualnie jest 14., traci do swojego dzisiejszego rywala tylko 3 oczka.
Jednak po dwóch porażkach z rzędu ciężko stwierdzić, czy ta drużyna jest w formie, aby ograć niepokonany u siebie GKS Tychy. Zwłaszcza, że w ostatnich dniach doszło do ważnych zmian personalnych w Pogoni. Zarząd postanowił zakończyć współpracę z trenerem Adamem Łopatko. Trudno dziwić się tej decyzji. Łopatko prowadził Pogoń w 11 oficjalnych meczach, z których wygrał tylko 3. Zastąpi go jego asystent Bartosz Tarachulski, lecz nie wydaje się, aby faktycznie poprawił coś w grze zespołu ze Siedlec. Ponieważ gdyby miał jakąś ideę, z pewnością urzeczywistniłby ją jeszcze u boku poprzedniego szkoleniowca.

Ale być może nowy trener Pogoni wykorzysta nie najlepszą atmosferę, która panuje w szatni GKS-u Tychy. Trójkolorowi fantastycznie spisują się na własnym obiekcie, ale nie wiadomo dlaczego na wyjazdach nagle udają, iż nie potrafią grać w piłkę nożną. Udowadniają to liczby: tylko 4 punkty w 5 meczach poza „domem”. Nic dziwnego, że władze tyskiego klubu są coraz bardziej zniecierpliwione i pragną poznać od Jurija Szatałowa analizę i prognostyki przed kolejnymi spotkaniami. Były trener m.in. Górnika Łęczna wie bardzo dobrze, że nad jego głową pojawiły się czarne chmury i lepiej będzie dla niego, aby wrzesień zakończył zwycięstwem, przedłuż passę u siebie, a w konsekwencji rozpoczął marsz ku czołówce ligi.

W poprzednim sezonie GKS Tychy nie potrafił znaleźć sposobu na Pogoń i dwukrotnie przegrał 0:1. Tym razem jest stawiany w roli faworyta, ale chyba tylko z tego powodu, że gra u siebie. Bo mimo efektownej gry, nie ma żadnego postępu u Tyszan, którzy już od dobrego miesiąca punkty zdobywają w żółwim tempie – a przecież mowa jest o drużynie ze stadionem, finansami i nazwiskami na miarę Ekstraklasy. Zatem GKS Tychy – przynajmniej na papierze - powinien pożreć malutką Pogoń. Jednak lepiej też nie stawiać wszystkich oszczędności na taki rezultat.

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

GKS Tychy:
Górnik Łęczna - GKS Tychy 1:0 (23 września)
GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 2:1 (17 września)
Ruch Chorzów - GKS Tychy 2:2 (14 września)
Chojniczanka - GKS Tychy - 3:0 (10 września)
Podbeskidzie - GKS Tychy 1:2 (2 września)

Pogoń:
Pogoń - Ruch Chorzów 1:3 (24 września)
Podbeskidzie - Pogoń 2:0 (16 września)
Pogoń - Stomil Olsztyn 1:0 (9 września)
Drutex-Bytovia - Pogoń 4:1 (2 września)
Pogoń - Chrobry Głogów 1:1 (28 sierpnia)

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

Pogoń - GKS 1:0 (19 listopada 2016)
GKS - Pogoń 0:1 (31 lipca 2016)
GKS - Pogoń 4:1 (9 maja 2015)
Pogoń - GKS 1:1 (12 października 2014)

SĘDZIA:

Mecz poprowadzi sędzia Mateusz Złotnicki z Lublina. Prowadził on już w tym sezonie sześć spotkań - cztery w Nice 1 Lidze i dwa w Pucharze Polski. Pokazał w nich 39 żółtych kartek oraz dwie czerwone. Podytkował także dwie "jedenastki".

GKS Tychy - Pogoń Siedlce: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz GKS Tychy - Pogoń Siedlce TRANSMISJA TV

Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną stację telewizyjną. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00. Relacja startuje 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

Podupadli mistrzowie Polski. Kto wróci najszybciej?