GKS Tychy

0

Stomil Olsztyn

0

• Niestety ale dziś w Jaworznie bez bramek. GKS Tychy remisuje ze Stomilem Olsztyn 0:0 ale mecz mógł się podobać. Momentami pachniało golem, którego się nie doczekaliśmy. Swoje szanse miały oba zespoły lecz to gospodarze mogą czuć się zawiedzeni tym remisem. Mieli więcej szans, długimi fragmentami ogromną przewaga tyszan nie przyniosła skutku.

• Babiarz na koniec oddaje strzał, jednak piłka ląduje w rękach Ptaka. Koniec spotkania.

• Domagają sie końca spotkania w sztabie trenerskim Stomilu. A mecz wciąż trwa...

• Walcząc o piłkę faulują w polu karnym tyszanie i rzut wolny dla rywali.

• Rzut wolny dla GKS Tychy z narożnika pola karnego! Ostatnia szansa dla gospodarzy.

• Ostatnia taktyczna zmiana na boisku pojawił się Łukasik.

• Aż 4. minuty doliczone do drugiej połowy.

• Końcowe minuty spotkania w natarciu GKS. Niesamowita przewaga GKSu!!!

• Za Kaźmierowskiego - Tunkiewicz.

• Słupek !!! Doskonałe dośrodkowanie Mańki a piłkę głową kieruje Folc.

• Zmiana. Za Chomiuka - Małkowski.

• Piłkarze Stomilu przez moment zamknięci na własnej połowie niczym w hokejowym zamku.

• Ciekawie jednak bardzo nerwowo i niedokładnie. Na plus tyszanie, którzy przeważają lecz atakują non stop jednym skrzydłem, a nie pilnowany większą cześć gry Bąk.

• Zrobiła się niezwykle ciekawa końcówka. Oba zespoły poczuły, że mogą wygrać i atakują. Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą. Ciekawie!

• Wcześniej groźnej kontry nie wykorzystali goście, a wychodzili już 2 zawodników na 1 obrońcę GKSu.

• Za przerwanie kontrataku żółta kartka dla Kaźmierowskiego.

• Mamy 14. rzut rożny dla GKS Tychy.

• Faul Kopczyka. Kilka przerw w grze, skrzętnie wykorzystuje to Stomil, który kradnie cenne sekundy.

• Coraz więcej nerwów w poczynaniach tyskiego zespołu. Zaczynają się śpieszyć gospodarze co nie przekłada się na sytuacje podbramkowe.

• Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. W miejsce Rockiego - Bukowiec.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Na boisku pojawia sie Świderski.

• Rocki szybszy od Remisza, znajduje się przed bramkarzem i oddaje strzał wprost w bramkarza gości. W całej tej akcji tylko rzut rożny dla GKSu.

• Sytuacje przenoszą sie z jednej bramki pod drugą. Niepewnie Misztal w tyskiej bramce, ale pomagają mu obrońcy i szybko przechodzą do kontrataku ale Babiarz zbyt mocno do kolegi i strata.

• Ależ okazja Mańki!!! Obrońca tyszan minął dwóch piłkarzy w polu karnym rywali i oddał strzał. Zbyt słaby aby zaskoczyć Ptaka

• A decyzja sędziego naszym zdaniem jak najbardziej słuszna. W tej sytuacji rzutu karnego nie powinno być.

• Rzutu karnego domaga sie Piotr Mandrysz. Ucierpiał w starciu z bramkarzem Rocki, na 11. metrze ale sędzia nie zareagował.

• Kolejną piłkę lecącą w światło bramki wybijają obrońcy Stomilu. Kolejny korner.

• Kolejna ładna akcja GKSu, kończył ją Bąk ale uprzedzony przez obrońców nie mógł oddać strzału. Rzut rożny.

• Dłużej przy piłce utrzymują sie gospodarze, jednak nic z tej przewagi nie wynika.

• Żółta kartka dla zawodnika gości, ukarany Głowacki.

• Mączyński pokazał nie lada umiejętności. Minął kilku zawodników z Olsztyna, oddał groźny strzał i wywalczył rzut rożny. Jednym słowem dał sygnał do śmielszych ataków GKSu.

• Bardziej wyrównana druga część gry, przynajmniej lepiej prezentuje się od pierwszych minut tej części Stomil.

• W przerwie meczu na trybunie prasowej dość ciekawe prowadziły się rozmowy. Oto cytat jednego z dziennikarzy, który w tych słowach podsumował pierwszą połowę:

Spóźniłem sie na mecz 13 minut, ale żałuje, że nie spóźniłem się 45.
  • Tyszanie rozpoczęli tą część gry z jedną zmianą. Za Tumicza - Folc.

• Drugą połowę rozpoczęli piłkarze Stomilu Olsztyn.

• Powracają już piłkarze na murawę. Za moment początek drugiej połowy.

• Pierwsze minuty spotkania zwiastowały ciekawe 45. minut. Tempo gry jednak nieco siadło i oglądaliśmy mecz bez sytuacji podbramkowych. Zdecydowanie lepiej zaprezentował sie GKS Tychy, ale trzeba oddać, że groźni momentami byli także goście. Zawodzi dotychczasowy lider tyskiego zespołu Rocki. Miejmy nadzieję, że po przerwie doczekamy się goli.

• Koniec pierwszej połowy. Zapraszamy na 15. minut przerwy. W Jaworznie po pierwszej połowie 0:0.

• Dwa rzuty rożne w samej końcówce dla GKSu Tychy, zapachniało golem jednak gospodarze rażą nieskutecznością.

• Sędzia doliczył 1. minutę do regulaminowego czasu gry.

• Chomiuk przyjął piłkę klatką piersiową zmylił tym samym swojego rywala, ale piłka po jego strzale wylądowała chyba w Tychach... Ładnie to wyglądało, tylko ten koniec...

• Misztal piąstkuje na rzut rożny, groźny strzał z dalszej odległości.

• Glanowski z Rockim wyjaśniają sobie na środku boiska małe spięcie, a mecz toczy się pod bramką Misztala. Coraz groźniejsi goście.

• Kolejna żółta kartka za faul na Bucholcu. Groźnie to wyglądało ale wydaje się, iż obrońca Stomilu mocno symulował. Opatrywany poza boiskiem.

• Pierwsza żółta kartka w meczu - ukarany Mańka.

• Suchocki trafia w mur, ale przy piłce utrzymują sie nadal goście.

• Babiarz fauluje na 30. metrze rywala i rzut wolny na wprost bramki Misztala.

• Na spalonym Tumicz.

• Po 2. kwadransach gry można zauważyć, że Rocki bardzo dobrze rozumie się z Bąkiem wymieniając mnóstwo podań. Gorzej ta gra wygląda w przypadku Rocki - Tumicz. Najbardziej doświadczony gracz w zespole Mandrysza ostatnie minuty nieco spokojniej, oszczędza siły.

• Ambitnie walczą piłkarze GKSu Tychy, jeszcze więcej determinacji w obozie z Olsztyna. Brakuje jedynie sytuacji bramkowych, choć spotkanie może sie na razie podobać.

• Ładna akcja Rockiego z Bąkiem. W porę utracie gola zapobiegł Ptak. Tyszanie nie oddali jeszcze precyzyjnego strzału w światło bramki.

• Kalonas wywalczył dla swojej drużyny rzut rożny. Stałe fragmenty gry to może być jedyna okazja do zdobycia dzisiaj gola przez gości. Grę w większej części prowadzą gospodarze.

• Wychodzi słońce nad stadionem w Jaworznie. Pogoda wyśmienita do gry, zważywszy na ostatnie mroźne dni. Czekamy już tylko na gole.

• Kolejna już piłka wybijana na rzut rożny przez Bucholca zażegnuje coraz groźniejsze ataki GKSu.

• Rocki stanął przed doskonałą szansą na zdobycie gola, w ostatniej chwili uprzedził go bramkarz Stomilu - Ptak.

• Bucholc zażegnuje niebezpieczeństwo wybijając piłkę głową na rzut rożny. Na piłkę czaił się już Chomiuk.

• Szybkie tempo gry w początkowych minutach dało się we znaki. Tyszanie nieco zwolnili i więcej swoich szans dzięki temu mają goście.

• Glanowski uderza na bramkę Misztala, a ten czubkiem palców przerzuca ją nad swoją bramką - mamy rzut rożny.

• Kalonas zbyt mocno do Kaźmierowskiego, który znajdował się już na 16. metrze. Była to pierwsza dość groźna akcja gości.

• Dobrze w środku pola prezentuje się Kupczak, zaliczył już dwa odbiory piłki. A przy konstruowaniu kolejnych ataków gospodarze.

• Mańka nie pilnowany, miał dużo czasu na przygotowanie się do strzału głową fatalnie pudłuje.

• Chomiuk w dobrej próbie ze skrzydła, dobra interwencja Kopruckiego i trzeci już rzut rożny dla tyszan.

• Od pierwszych minut zarysowuje się przewaga GKS Tychy, szybko chcą zdominować rywali i strzelić gola, który pozwoli im na swobodniejszą grę.

• Swoich sił spróbował również Bąk, tym razem pewniej w bramce Ptak.

• Rocki na głowy swoich kolegów, rywale wybijają na kolejny korner.

• Chomiuk oddaje strzał już w pierwszej minucie, a bardzo niepewna obrona Ptaka daje pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

• Spotkanie rozpoczyna GKS Tychy.

• GKS Tychy dziś w tradycyjnych zielono-czarno-czerwonych strojach. Goście na biało-niebiesko.

• Oba zespołu meldują sie już na boisku.

• Niestety trybuny stadionu zapełnione jedynie przez nieliczną grupę kibiców, liczymy, że jeszcze przed pierwszym gwizdkiem będzie ich więcej.

• Przed pierwszym gwizdkiem zapraszamy jeszcze do lektury zapowiedzi meczu, która pojawiła się w naszym serwisie. Można przeczytać ją tutaj.

• W wyjściowej 11. gospodarzy mała niespodzianka, od początku meczu jedynym napastnikiem będzie Łukasz Tumicz. Wcześniej więcej szans otrzymywał rezerwowy dziś Marcin Folc.

• Witamy z Jaworzna. Za kilkanaście minut początek spotkania pomiędzy GKS Tychy, a Stomilem Olsztyn.