Mecz GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w...

1

Zagłębie Sosnowiec

1

• Dziękujemy za śledzenia naszej relacji LIVE! Zapraszamy na kolejne!

• Ciekawy mecz z pięknymi golami. Bramek powinno paść więcej, ale obie ekipy były dzisiaj nieskuteczne.

• Zagłębie Sosnowiec znów remisuje na wyjeździe!

• KONIEC MECZU! REMIS W TYCHACH!

• Kończą się doliczone 3 minuty.

• Strzał Banasiaka z dystansu, ale trafił prosto w Dobrolińskiego.

• Ćwielonga zastępuje Bogusławski!

• Czerwona kartka dla Matusiaka za drugie żółtko!

• Strzał Mańki zza pola karnego został zablokowany.

• Sanogo chodzi, a w jego miejsce pojawia się Łuczak.

• Zapolnik z 11. metra nie trafia w bramkę!

• Fidziukiewicz zastąpiony przez Radzewicza.

• Dobroliński znów wypiąstkował piłkę, ale zatrzymuje się ona pod nogami Baniaka. Jednak piłkarz gości nie trafił w bramkę.

• Strzał Lewickiego zza pola karnego. Broni Dobroliński!

• Błanik schowdzi, wchodzi Kaczmarczyk.

• Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego Zagłębia Sosnowca, ale Dobroliński aktywnie wyszedł i wypiąstkował piłkę.

• Strzał Udovicicia zckilku metrów, który wcześniej wykorzystał błąd Dobrolińskiego, został zablokowany przez Mańkę!

• Dośrodkowanie Gancarczyka z rzutu wolnego, ale Abramowicz nieczysto trafia głową w piłkę!

• Sanogo dostaje żółtą kartkę za faul na Mańce.

• Ćwielong uderzył z 20 metra, ale piłka przeleciała obok bramki.

• Kontra gości, strzał z ostrego kąta, ale w boczną siatkę. Od bramki Dobroliński.

• Lewicki głową po rzucie rożnym, ale świetna interwencja Dobrolińskiego!

• Lewicki piętą do Nawotki, ale świetna interwencja Gancarczyka, który blokuje to podanie.

• Fidziukiewicz i Nowak zderzyli się nieprzyjemnie głowami.

• Milewski pojechał do szpitala - prawdopodobnie rozcięcie skóry na wysokości kolana.

• Zmiana. Schodzi kontuzjowany Milewski, wchodzi Nawotka.

• Trzeci korner pod rząd dla Trójkolorowych.

• Dośrodkowanie Ćwielonga, piłka odbiła się od pleców Cichockiego, która wyszła na rzut rożny.

• Zapolnik wpadł w pole karne Zagłębia, otrzymał dobre podanie do nogi, chciał wycofać na 11. metr, ale został zablokowany.

• Matusiak fauluje Nowaka - żółta kartka.

• Nowak uderzył od razu z połowy na bramkę Dobrolińkiego, ale bramkarz GKS-u pewnie chwyta piłkę.

• Sędzia Dawid Bukowczan rozpoczyna 2. połowę!

• Żywy mecz, akcje po dwóch stronach i piękne gole - zwłaszcza trafienie Zapolnika.

• Koniec pierwszej połowy!

• Doliczona 1 minuta

• Dośrodkowanie Nowaka z kornera, ale nic z tej akcji nie wyszło. Od bramki Dobroliński.

• Błanik w polu karnym zagrał podcinką na 5. metr i tam niekryty Zapolnik strzelił przepiękną przewrotką!

• KAPITALNA BRAMKA ZAPOLNIKA PRZEWROTKĄ Z 5. METRA!

• Zapolnik fauluje w ataku Milewskiego. Praktycznie położył się na plecach rywala.

• Kolejna żółta kartka dla Zagłębia. Tym razem ukarany Jędrych.

• Szybka kontra gości. Lewicki wstrzelił piłkę w pole karne, ale Sanogo nie dosięgnął futbolówki.

• Strzał Zapolnika z 18. metrów, ale broni bramkarz.

• Dobre dośrodkowanie Ćwielonga z rzutu wolnego na Tanżynę, ale obrońca gospodarzy uderzył piłkę za słabo.

• GKS Tychy znów traci gola po stałym fragmencie.

• Dośrodkowanie, Abramowicz wybił piłkę głową, ale zrobił to za słabo. Lewicki przejął piłkę na 16. metrze i uderzył prawą nogą po dłuższym słupku!

• GOL LEWICKIEGO! 9. bramka napastnika w sezonie!

• Strzał głową Fidziukiewicza ze skraju pola karnego. Uderzenie za słabe.

• Kolejny kiks Lewickiego w polu karnym Tychów! Nie słucha się jego prawa noga!

• Brutalny faul Banasiaka na Tanżynie i żółta kartka!

• Sanogo fauluje w ataku Mańkę.

• Świetna interwencja Gancarczyka! Sanogo z lewej strony dośrodkował na Lewickiego, ale Gancarczyk uprzedził napastnika Zagłębia i podbił piłkę głową.

• Po małym chaosie w polu karnym Zagłębia, goście wybijają ją z pola karnego.

• Żółta kartka dla Nowaka za faul na Łuszkiewiczu w środku pola.

• Lewicki przed świetną okazją! Zgasił ładnie piłkę na klatce piersiowej ,ale uderzył nieczysto w piłkę i Dobroliński mógł odetchnąć z ulgą.

• Banasiak wrzucił piłkę w pole karne, ale Wrzesiński nie trafił w futbolówkę.

• Dośrodkowanie Nowaka z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy, ale sędzia odgwizduje spalonego.

• Dośrodkowanie z lewej strony Udovocicia, ale Sonogo nie trafił w piłkę w polu karnym.

• Milewski wchodził z kontrą na połowie Tychów, ale został sfaulowany przez Mańkę.

• Faul Fidziukiewicza na połowie Zagłębia.

• Wrzesiński główka z okolic 5 metra, ale broni Dobroliński!

• Zapolnik trafia głową do bramki, ale sędzia odgwizduje faul i Zagłębie od rzutu wolnego.

• Dośrodkowanie Błanika, wybite przez Zagłębie.

• I RUSZYLI!

• Dzisiaj w ataku tyszan Fidziukiewicz, były piłkarz Zagłębia Sosnowiec. Ponadto gra też Matusiak, również eks-zawodnik Sosnowca.

• Ryszard Tarasiewicz tydzień temu przegrał w Opolu pierwszy raz jako trener GKS-u Tychy.

• Zagłębie Sosnowiec jest o 7 oczek wyżej od GKS-u Tychy, ale obie ekipy dzielą tylko 3 punty!

• Zagłębie Sosnowiec nie przegrał od 6 meczów. Natomiast Zagłębie również w tym sezonie nie wygrał na wyjeździe. W ostatnim meczu Zagłębie pokonał Ruch Chorzów 2:1, ale PZPN zweryfikował wynik na 3:0, ponieważ Niebiescy wystawili nieuprawnionego zawodnika.

• Rozpoczynamy relację LIVE z meczu 17. kolejki Nice 1 Ligi GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec!

Szymon Kastelik

Mecz GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Dzisiaj o godzinie 12:45 rozpocznie się pojedynek pomiędzy GKS-em Tychy a Zagłębiem Sosnowiec. Niepokonani od sześciu spotkań goście mogą zbliżyć się do czołówki tabeli. Natomiast GKS Tychy musi uciekać przed strefą spadkową.

GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Dzisiaj o godzinie 12:45 rozpocznie się mecz GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec w ramach 17. kolejki Nice 1 Ligi w ramach 17. kolejki. Goście przyjeżdża na Górny Śląsk z pobliskiego Zagłębia Dąbrowskiego, aby przedłużyć swój rekord do 7 meczów bez porażki. GKS Tychy zaś w przypadku wygranej zrówna się punktowo z dzisiejszym rywalem.

Pojedynek GKS-u Tychy ze Zagłębiem będzie wyjątkowym wydarzeniem dla dwóch piłkarzy trójkolorowych. Fidziukiewicz i Matusiak w poprzednim sezonie walczyli razem w Sosnowcu o awans. Ciekawie wygląda sytuacja dzisiejszych rywali w tabeli. Gospodarze zajmowali przed rozpoczęciem kolejki 14. miejsce, natomiast Zagłębie 7. pozycję. Można uznać, iż dzieli ich przepaść, a tak naprawdę różnica między nimi wynosi tylko trzy punkty. Dlatego to spotkanie jest naprawdę ważne. Możliwa porażka może nawet przesunąć którąś drużynę do strefy spadkowej.

Zagłębie Sosnowiec po słabym początku sezonu jest teraz na fali. Ekipa Dariusza Dudka w ostatnich sześciu pojedynkach zdobyła dwanaście punktów ( trzy wygrane i trzy remisy). Kilka dni temu przyznano na korzyść Zagłębia walkower z Ruchem Chorzów, chociaż na boisku piłkarze ze Zagłębia Dąbrowskiego również byli lepsi. GKS Tychy po zmianie trenera próbuje złapać jakiś rytm, ale na razie Trójkolorowym średnio to wychodzi. Po dwóch remisach i zwycięstwie nad GieKSą Katowice, przyszła wyjazdowa porażka z Odrą Opole. Jednak olbrzymim atutem dla tyszan będzie ich boisko. W tym sezonie wywalczyli u siebie czternaście punktów – prawie 3/4 całego swojego dorobku.

Przyjezdni w szesnastu ostatnich meczach zdobyli dwadzieścia trzy goli, czyli o pięć więcej niż GKS Tychy. Większa część z nich to zasługa Szymona Lewickiego, który z ośmioma bramkami lideruje w klasyfikacji króla strzelców. Ryszard Tarasiewicz w swoim zespole nie ma takiego wyraźnego lidera w ofensywie. Prym w drużynie wiodą Błanik oraz Ćwielong, którzy wspólnie mają tyle samo goli co Lewicki.

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

GKS Tychy:
Odra Opole - GKS Tychy 1:0 (4 listopada)
GKS Tychy - GKS Katowice 1:0 (28 października)
Raków Częstochowa - GKS Tychy 2:2 (21 października)
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice 1:1 (14 października)
Miedź Legnica - GKS Tychy 2:1 (6 października)

Zagłębie Sosnowiec:
Zagłębie - Ruch Chorzów 3:0 (walkower) [3 listopada]
Podbeskidzie - Zagłębie 0:0 (27 października)
Zagłębie - Stomil Olsztyn 5:1 (22 października)
Zagłębie - Chrobry Głogów 2:1 (18 października)
Drutex-Bytovia - Zagłębie 2:2 (14 października)

SĘDZIA

Arbitrem głównym będzie Dawid Bukowczan z Żywca.

Kto wygra mecz 1. ligi: GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec?

Spotkanie będzie transmitowane przez stację Polsat na kanale Polsat Sport. Początek o godzinie 12:45. Zapraszamy na relacją LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem.