Mecz GKS Tychy - Znicz Pruszków ONLINE. Grają drużyny z dołu...

Mecz GKS Tychy - Znicz Pruszków ONLINE. Grają drużyny z dołu tabeli

4

Znicz Pruszków

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE i zapraszamy już na kolejne!

• GKS Tychy wygrywa 4:1 po bramkach Pruchnika i Świerczoka. Natomiast Znicz wraca do domu na tarczy, ale z honorową bramką autorstwa Kity. Tym samym GKS Tychy powiększyło swoje szanse na utrzymanie się w lidze. Zaś podopieczni Andrzeja Prawdy będą musieli walczyć dalej jeszcze z większych sił!

• I KONIEC MECZU!

• Sędzia doliczył 2 minuty do drugiej połowy!

• GOL NA OTARCIE ŁEZ DLA ZNICZA PRUSZKÓW! Przemysław Kita umieścił niespodziewanie piłkę w siatce bramki Florka.

• Jakub Świerczok jeszcze jest głodny bramek! Lecz jego kolejny strzał minął bramkę Znicza!

• Świerczok poradził sobie w polu karnym Znicza z defensywą i bez przeszkód pokonał Piotra Misztala.

• Kowalski schodzi, wchodzi Zasavitchi!

• GOOOOOL na 4:0! HAT TRICK Jakuba Świerczoka!

• Piątkowy wieczór na Stadionie Miejskim w Tychach postanowiło spędzić 3271 kibiców.

• Odważna próba Świerczoka przelobowania Misztala z ponad 30 metrów, jednak piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

• Aktywny dzisiaj Radzewicz zostaje zmieniony przez Dawida Błanika!

• Lepszy okres gry Znicza Pruszków, który nie chce wracać do domu z zerowym kontem. Jagiełło minimalnie minął się z piłką tuż przed bramką Florka.

• Tomas Borek został upomniany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Próba Znicza Pruszków, który jeszcze walczy. Dośrodkowanie Kubickiego jednak było zbyt silne i od bramki rozpoczął Florek.

• Po dośrodkowaniu z cornera autorstwa Radzewicza piłka trafiła ostatecznie pod nogi Machovca, ale jego strzał został zablokowany przez piłkarzy Znicza.

• Z minutę na minutę Znicz zwalnia i wydaje się, iż zwycięstwo w tym meczu jest pisane GKS-owi Tychy. Goście nie potrafią poradzić sobie z przeciwnikiem grając w osłabieniu.

• Świetny rajd po lewej stronie Machovca zakończony niecelnym podaniem do Świerczoka w polu karnym gości.

• Dośrodkowanie Jagiełły z lewej strony, ale niedokładne, dzięki czemu GKS ruszył z kontratakiem, ale wychodzący na pozycję Świerczok był na pozycji spalonej.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Paluchowski zostaje zastąpiony przez Przemysławę Kitę.

• GOOOOOL I 3:0 DLA GOSPODARZY! Mączyński fantastycznie przejął piłkę na środku boiska i tyszanie ruszyli z atakiem, który zakończył mierzonym strzałem Jakub Świerczok! Asysta Grzeszczyka!

• Mańka umiejętnie przyblokował Kubickiego, który miał szansę wyjść sam na sam, ale przeszkodził mu w tym defensor GKS-u i piłkę przejął ostatecznie Florek!

• Dośrodkowanie Radzewicza z lewej strony, ale zbyt mocne i piłka wyszła za linię końcową.

• Bardzo nieciekawa sytuacja Znicza Pruszków. Zespół Andrzeja Prawdy ma już tylko niecałe 30 minut na odrobienie strat, grając jednocześnie w osłabieniu.

• Najpierw powstało zamieszanie pod bramką Tychów, po czym gospodarze ruszyli z kontratakiem, który ostatecznie zakończył się precyzyjnym strzałem Świerczoka.

• Zmiana taktyczna w Zniczu: Kubicki za Machalskiego.

• PRZEPIĘKNY STRZAŁ Z DYSTANSU PROSTO W OKNO JAKUBA ŚWIERCZOKA!

• Maksymilian Banaszewski kompletnie bezsensownie zagrał niezgodnie z przepisami na połowie rywala.

• CZERWONA KARTKA DLA BANASZEWSKIEGO! Piłkarz Znicza faulował drugi raz i sędzia Małyszek pokazał mu drugą żółtą kartkę.

• Machovec wchodzi za Szywacza!

• Kontrę GKS-u Tychy zamknął ostatecznie z lewej strony Radzewicz, ale piłka po jego strzale minęło dalszy słupek.

• Olbrzymie zamieszanie pod bramką Florka, gospodarze kilkukrotnie z poświęceniem zablokowali strzały rywali, aż w końcu piłka znalazła się w rękawicach Florka.

• Chwila przewagi Znicza Pruszków i ostatecznie p ostrzale Banaszewskiego piłkę na rzut rożny wybił Florek.

• Pierwszy atak gości w tej połowie, ale sytuację wyjaśnia wybiciem głową poza pole karne Mączyński.

• Grzeszczyk dośrodkował z lewej strony, piłka jednak odbiła się od jednego z obrońców Znicza i trafiła pod nogi Pruchnika, ale ten oddał niecelny strzał z 16 metrów.

• Banaszewski sfaulował na swojej połowie Kowalskiego i otrzymał żółtą kartkę.

• Piłkarze GKS-u szybko przejęli piłkę i ruszyli z kontratakiem, ale piłkę przechwycił Misztal!

• Znicz Pruszków rozpoczyna drugą połowę! Bez zmian w przerwie!

• Czekamy na początek II połowy! W pierwszej odsłonie meczu przeważali gospodarze, którzy mogli prowadzić wyżej niż 1:0. Znicz Pruszków będzie musiał sobie teraz poradzić bez Długołęckiego, który został zniesiony z boiska na noszach.

• KONIEC I POŁOWY! GKS Tychy prowadzi 1:0!

• Paluchowski pognał z samotnym kontratakiem i został sfaulowany 20 metrów od bramki przez Mączyńskiego, który został ukarany żółtą kartką. Strzał Machalskiego z wolnego bardzo niecelny.

• Sędzia doliczył 3 minuty!

• Dośrodkowanie Jagiełły z prawej strony, ale piłka przeleciała przez całe pole karne!

• Radzewicz wpadł z piłką w pole karne Znicza, ale za daleko sobie ją wypuścił i zgarnął ją Piotr Misztal.

• Borek za kontuzjowanego Długołęckiego!

• Koszmarne zderzenie głowami Pruchnika i Długołęckiego i ten drugi zszedł z boiska na noszach.

• Spokojniejszy okres meczu, ale wciąż GKS Tychy przeważa i raz za razem próbuje coś wykreować głównie poprzez aktywnego dzisiaj Radzewicza.

• Szywacz dośrodkował z lewej strony, ale piłka przeleciała nie dotknięta na drugą stronę boiska.

• Tymczasem na jednym z sektorów wybuchło małe zamieszanie pomiędzy kilkoma kibicami, którzy chcieli wytłumaczyć ze sobą pewne nieporozumienia za pomocą pięści, ale szybko służby porządkowe ogarnęły sytuację.

• Piłkarze Znicza wreszcie dłużej grają piłką, ale wszelkie ich próby ataku są przerywane przez gospodarzy.

• Wreszcie szansa dla Znicza Pruszków, który wreszcie przetransportował piłkę w pole karne GKS-u, ale Tanżyna zachował stoicki spokój i odegrał głową futbolówkę prosto w ręce Florka.

• Radzewicz dostał świetne podanie od Florka i pognał lewą stroną, po czym zagrał do Świerczoka w pole karne, ale strzał napastnika GKS-u został zatrzymany przez Misztala!

• PRAWIE 2:0! Po uderzeniu Świerczoka z ponad 20 metrów piłka odbiła się rykoszetem od jednego z obrońców Znicza i minęła bramkę Misztala tuż obok słupka.

• GOL DLA GKS-U! Radzewicz fantastycznie podał do Pruchnika w pole karne rywala, pomocnik gospodarzy obrócił się z piłką i mierzonym strzałem zdobył gola, otwierając wynik meczu!

• CÓŻ ZA SYTUACJA GOSPODARZY! Kowalski po wymanewrowaniu obrońcy Znicza podał do niekrytego Grzeszczyka na 11 metr, ale kapitan GKS-u przestrzelił nad poprzeczką!

• Nieudane dośrodkowanie Jagiełły z rzutu wolnego po prawej stronie Znicza zostało wybite przed piłkarzy GKS-u.

• Jakubik dokładnie dośrodkował w pole karne tyszan do Banaszewskiego, ale piłkarz Znicza został dwukrotnie zablokowany przez obrońców GKS-u!

• Strzał z dystansu Jagiełły, ale prosto w rękawice Florka!

• Po dośrodkowaniu Radzewicza z lewej strony z rzutu wolnego, pod bramką Misztala powstało małe zamieszanie, ale ostatecznie defensywa Znicza wybiła piłkę z pola karnego!

• Pierwsza okazja dla Znicza! Paluchowski, po dokładnym podaniu z linii obrony, chciał przelobować Florka, ale posłał piłkę nad poprzeczką!

• Bo błędzie piłkarzy Znicza, Świerczok wyszedł sam na sam, ale był na pozycji spalonej!

• Banaszewski bliski wyjścia sam na sam z kontrataku, ale Szywacz wyjaśnił sytuację wybiciem na aut!

• Pierwszy faul w meczu! Machalski przewrócił Grzeszczyka na środku boiska!

• I już pierwszy strzał dla GKS-u! Świerczok uderzał z głowy z bliskiej odległości, ale Misztal sparował strzał narzut rożny!

• I JACEK MAŁYSZEK ROZPOCZĄŁ SPOTKANIE! Pierwsze podanie dla GKS-u Tychy!

• Piłkarze jeszcze na rozgrzewce, ale już zaraz zejdą do szatni, aby otrzymać od trenerów ostatnie przedmeczowe instrukcje.

Miejski, Tychy

• Na ławce rezerwowej GKS-u Tychy zasiądą Nikolas Wróblewski oraz Daniel Mikołajewski, którzy kilka dni temu otrzymali powołania do reprezentacji Polski U-18!

• Głównym arbitrem dzisiejszego pojedynku będzie Jacek Małyszek z Lublina, który już po raz 9 zagwiżdże na boiskach I Ligi w tym sezonie!

• Piłkarze Jurija Szatałowa podchodzą do tego meczu na pewno w kiepskich humorach po sobotniej przegranej w derbach z GieKSą Katowice. Weselsi są na pewno ich rywale, którzy w poprzedniej kolejce pokonali Stal Mielec 1:0.

• Garść oficjalnych statystyk obu ekip! Jesienne spotkanie tych drużyn zakończyło się pomyślnie dla Znicza, który wygrał u siebie 2:0.

• Kilka godzin temu nad Tychami przeszła olbrzymia ulewa, ale wydaje się, że nadchodzący wieczór będzie pogodny i ciepły, zatem idealne warunki do rozegrania spotkania!

Miejski Tychy

• Oto pełne składy drużyn!

• GKS Tychy zajmuje przed 29. serią spotkań 14. miejsce w tabeli z 30 punktami na koncie. Znicz Pruszków jest na 17. pozycji, ale do dzisiejszego rywala traci tylko 4 punkty! W zespole gospodarzy zabraknie dzisiaj Mateusza Grzybka, który pauzuje za kartki, natomiast Andrzej Prawda mógł skorzystać ze wszystkich swoich czołowych piłkarzy.

• Witamy na naszej relacji LIVE z meczu 29. kolejki Nice I Ligi GKS Tychy - Znicz Pruszków, który rozpocznie się już za 45 minut! Czeka na nas pojedynek dwóch ekip, które zawzięcie walczą o utrzymanie się w lidze!

Szymon Kastelik

GKS Tychy - Znicz LIVE! Grają drużyny z dołu tabeli

GKS Tychy - Znicz LIVE! Grają drużyny z dołu tabeli ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz GKS Tychy - Znicz Pruszków ONLINE. Dzisiaj o godzinie 19 na Stadionie Miejskim w Tychach GKS Jurija Szatałowa podejmie Znicz Pruszków w ramach 29. kolejki Nice I Ligi. Dla obu ekip będzie to niewątpliwie pojedynek o wysoką stawkę, zważywszy na ich obecną sytuację w tabeli. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz GKS Tychy - Znicz Pruszków ONLINE

Dzisiaj o godzinie 19 na Stadionie Miejskim w Tychach GKS Jurija Szatałowa podejmie Znicz Pruszków w ramach 29. kolejki Nice I Ligi. Dla obu ekip będzie to niewątpliwie pojedynek o wysoką stawkę, zważywszy na ich obecną sytuację w tabeli. [/b]

GKS Tychy po 28 meczach zajmuje 14.
pozycję, mając jedynie punkt przewagi nad miejscem barażowym. Natomiast Znicz Pruszków tego sezonu nie może uznać za udany, ponieważ okupuje jak na razie przedostatnie, 17. miejsce i jest lepszy tylko od MKS-u Kluczbork. Jednak Znicz, mimo swojej beznadziejnej pozycji, nadal ma realne szanse na uratowanie się przed spadkiem, gdyż do swojego dzisiejszego rywala traci zaledwie 4 punkty. Dlatego nie bez przyczyny zarówno w Tychach, jak i w Pruszkowie mówi się, że stawką zbliżającego się spotkania będzie przysłowiowe ”6 punktów”.

GKS Tychy uznawany jest za faworyta tego spotkania. Przemawiają za nim lepsza pozycja oraz wyśmienita forma u siebie. Lecz nie oznacza to tego, iż Znicz nie ma jakichkolwiek szans. Goście z Pruszkowa zapewne podejdą do tego meczu w lepszych humorach, aniżeli ich przeciwnicy, którzy w ubiegłą sobotę doznali dotkliwej porażki w derbowym pojedynku w Katowicach. Natomiast Znicz pokonał tydzień temu u siebie Stal Mielec 1:0 i chciałby z pewnością przedłużyć passę, wydostając się powoli ze strefy spadkowej.

Trójkolorowi nie muszą wreszcie narzekać na braki kadrowe. Jedynym osłabieniem gospodarzy będzie brak pauzującego za kartki Mateusza Grzybka. Natomiast na ławkę GKS-u wraca po dwóch meczach zawieszenia Jurij Szatałow, który znów będzie mógł bez ograniczeń wspierać swoich podopiecznych z wysokości płyty boiska.

Czeka na nas na pewno wielce ciekawy pojedynek czołowych snajperów obu drużyn: Jakuba Świerczoka oraz Adriana Paluchowskiego. Również kibice na pewno będą zwracać szczególną uwagę na Łukasza Grzeszczyka i Aleksandrę Jagiełło, czyli na piłkarzy, od których zależy kształt gry GKS-u i Znicza.

Na papierze wydaje się, że zespół prowadzony przez Andrzeja Prawdę będzie musiał liczyć się z porażką w Tychach. Jednak warto przypomnieć, iż Znicz, mimo 17. miejsca, jest bardzo nieprzewidywalnym zespołem, który w tym sezonie potrafił pokonać Górnika Zabrze, Zagłębie Sosnowiec czy nawet swojego dzisiejszego rywala, z którym wygrał w październiku 2:0. Więc kibice, którzy zjawią się dzisiaj na Stadionie Miejskim w Tychach, być może obejrzą dosyć ciekawe widowisko i walkę do samego końca drużyn, dla których każdy punkt jest na wagę złota.

GKS Tychy - Znicz Pruszków. Kto wygra mecz 1. ligi?

Mecz GKS Tychy - Znicz Pruszków TRANSMISJA TV

Spotkanie nie będzie transmitowane w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Zaczynamy od godziny 19:00.