Górnik Łęczna 3 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Dziękuje za śledzenie dzisiejszej relacji. Ja już się z Państwem na dzisiaj żegnam, zapraszam do śledzenia pozostałych naszych relacji, a ja życzę miłego wieczoru Kuba Bielenin.

• Ogromna niespodzianka w Lublinie. Górnik pokonuje co prawda pogrążona w kryzysie drożynę z Niecieczy lecz wciąż zajmującą 3 miejsce w ligowej tabeli. Górnik zaprezentował się dużo lepiej na tle swojego dzisiejszego przeciwnika i trzeba przyznać, iż wygrał zasłużenie.

• Koniec spotkania.

• Javier Hernandez dopatrzył wychodzącego na wolne pole Piotara Grzelczaka, któremu nie pozostało nic innego jak pokonać Pilarza.

• Chwilę przed bramką doszło do zmiany w drużynie z Łęcznej boisko opuścił Śpiączka w jego miejsce pojawił się Vojo Ubiparip.

• Piotr Grzelczak strzela na 3:0.

• Jeszcze jedna szansa dla gospodarzy. Gerson ładnie dograł do Grzelczaka lecz jego strzał również minął bramkę gości.

• Bardzo ładna akcja Górnika. Ruszyli do ataku jeszcze ze swojej połowy wymieniając ze sobą kilka podań aby świetnie wyłożyć piłkę Hernandezowi niestety jego strzał minął bramkę gości.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Bonin w jego miejsce do gry delegowany został Piotr Grzelczak.

• Patrząc po przebiegu spotkania ciężko uwierzyć że Termalica jeszcze jest na podium ligowej tabeli. Bardzo dużo nie dokładności, nie skuteczność i brak pomysłu na pokonanie bramkarza rywali.

• Na stadionie w lublinie obecnych 1503 widzów. Bardzo smutno patrzy się na takie obrazki w najwyższej klasie ligowych rozgrywek.

• Ogromny błąd Drewniaka dzięki któremu Gergel stanął w sytuacji sam na sam z bramkarzem lecz Małecki fenomenalnie wybronił strzał Słowaka.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Piesio w jego miejsce pojawia się Javier Hernandez.

• Gospodarze cofnęli się do obrony i spokojnie pozwalają rozgrywać gościom.

• W ataku Termalica. Przy piłce Patrik Misak lecz trudno powiedzieć co miał zamiar zrobić z piłką czy to był strzał czy podanie. Od bramki rozpocznie Małecki.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości, z boiska schodzi Bartłomiej Babiarz w jego miejsce pojawia się Wołodymyr Kowal.

• W Lublinie pachnie ogromną sensacją. Piłkarze Czesława Michniewicza jeżeli marzą o zwycięstwie w tym meczu muszą zacząć odważnej atakować bramkę Górnika.

• Szymon Drewniak z dużą dozą szczęścia podwyższa prowadzenie swojego zespołu. Pilarz był bardzo bliski wybronienia jego strzału.

• Do rzutu karnego podchodzi Szymon Drewniak.

• Żółta kartka za dotknięcie piłki ręką w własnym polu karnym otrzymuje Patryk Fryc. Sędzia wskazuje na "wapno" i będzie szansa na dwubramkowe prowadzenie dla Górnika.

• Patrik Misak strzela z dystansu. Tym razem nie celnie ale miejmy nadzieję że ten zawodnik częściej będzie decydował się na akcje indywidualne.

• Boisko opuszcza jeszcze Samuel Stefanik w jego miejsce delegowany do gry został Dawvid Guba.

• Z boiska schodzi nie radzący sobie dzisiaj z obrońcami gospodarzy Wojciech Kędziora jego miejsce w ataku zajmie Roman Gergel.

• Czesław Michniewicz od razu reaguje na straconą bramkę i przygotowuje podwójną zmianę.

• Sasin zdecydował się na indywidualną akcje. Minął obrońców i z około 18 metrów zdecydował się na strzał "z czuba" dzięki czemu gospodarze zdobywają prowadzenie.

• Gol!!! Zdobywcą bramki Paweł Sasin.

• Podanie do Pitrego bardzo nie dokładne i tyle z okazji do szybkiego kontrataku.

• Rzut rożny nie przyniósł żadnych korzyści i już z kontratakiem wychodzą gospodarze.

• Kędziora trafia prosto w mur. Będzie jeszcze rzut rożny dla gości.

• Sędzia odgwizduje faula na Babiarzu i będzie bardzo dobra okazja na zdobycie gola dla Termalici. Do bramki około 20m.

• Piłka po strzale Patrika Misaka ląduje w bramce ale sędzia odgwizduje spalonego.

• Rozpoczynamy II połowę spotkania.

• W pierwszej połowie byliśmy świadkami wielu nie dokładności. Zarówna gra obu drużyn nie powala jak i frekwencja na stadionie w Lublinie. Piłkarze obu drużyn mieli swoje szanse na zdobycie bramek ale na razie górą pozostają bramkarze. Oby druga połowa spotkania była ciekawsza.

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

• Piłka po rzucie wolnym nie dotarła do adresata i sędzia kończy spotkanie.

• Jovanović ukarany żółtą kartką za faul na Boninie.

• Do piłki w narożniku boiska podszedł ponownie Guilherme ale tym razem najwyżej do piłki wyskoczył Leandro i oddala zagrożenie spod własnej bramki.

• Misak krótko do Guilherme, ten dośrodkowuje w pole karne i jeden z obrońców Górnika wybija piłkę na rzut rożny.

• Rzut wolny dla gości.

• Z przed pola karnego próbował uderzać Pitry ale jego strzał był za słaby.

• Słonie próbują wychodzić z kontratakiem ale dobrze ustawiona obrona Górnika niemożliwa im dokładne rozgrywanie piłki.

• Piłkarze Górnika znowu w ataku.

• Bonin w pole karne do Drewniaka, a ten w idealnej sytuacji oddaje fatalny strzał.

• Stały fragment gry na połowie gości. Leonardo dośrodkował w pole karne do piłki dobiegł Szarak, który zażegnał niebezpieczeństwo pod własna bramka.

• Jovanović walczył na prawym skrzydle i miejsce do dośrodkowania ale dobrze ustawiony Komor uniemożliwia mu dokładne dośrodkowanie do kolegów z zespołu. Ostatecznie piłka ląduje w rękach Małeckiego.

• Bonin krótko pograł z Pisiem ten oddał piłkę Tymińskiemu lecz o tym dośrodkowaniu wolałby szybko zapomnieć.

• Grzegorz Piesio ukarany żółtą kartką.

• Doskonałą piłkę dostał Śpiączka lecz naciskany przez obrońców Termalici nie mógł dobrze złożyć się do strzału. Ostatecznie piłka bez problemów ląduje w rękach Pilarza.

• Bardzo głębokiego dośrodkowanie, żaden z zawodników nie dosięgnął piłki i od własnej bramki rozpocznie Pilarz.

• Rzut rożny dla Górnika.

• Bonin doskonale wszedł między dwóch zawodników lecz jego podanie do Śpiączki przecięli obrońcy z Niecieczy.

• Babiarz wyłożył piłkę do Guilherme lecz jego strzał pozostawia wiele do życzenia.

• Bardzo groźna sytuacja pod bramką Małeckiego. Długie podanie na dojście do Misak ten pognał pod linie końcową boiska podał piłkę w pole karne do Jovanović ale tam dobrze ustawiony był Komor, który oddalił zagrożenie od własnej bramki.

• W ataku pozycyjnym Górnik.

• Zawodnicy obu drużyn mają sporo pretensji do sędziego prowadzącego to spotkanie. Tym razem sędzie odgwizdał faul na zawodniku z Niecieczy.

• Piłkarze Termalici powoli układali atak pozycyjny ale sędzie odgwizduje spalonego Misaka.

• Kolejne groźne dośrodkowanie w pole karne Górnika i kolejny raz Gerson na granicy faulu powstrzymuje Kędziorę.

• Bardzo mocne uderzenie Pitrego trafia w jednego z obrońców gości.

• Bardzo ładnie spod pressingu wyszli piłkarze Termalici ale dośrodkowanie ląduje prosto w rękach bramkarza.

• Kolejna akcja Górnik. Szczęścia próbował Pitry ale piłka daleko minęła bramkę gości

• Z prawej strony dośrodkowywał Sasin w polu karnym do piłki wyskoczył Śpiączka ale strzał był zbyt lekki by zaskoczyć Pilarza.

• W ataku gospodarze.

• Bardzo groźna akcja pod bramką Górnika. Z prawej strony dośrodkował Guilherme, do piłki doszedł Kędziora ale po kole nie udało mu się dobrze opanować piłki, która ostatecznie ląduje w rękach Małeckiego. Kędziora był przytrzymywany przez Gersona ale sędzia nie zdecydował się na użycie gwizdka.

• Guilherme dośrodkowywał i w bardzo dobrej sytuacji Szarek uderzył ponad bramką.

• Rzut rożny dla gości.

• Pierwszy strzał Wojciecha Kędziory ale nie sprawił problemów bramkarzowi gospodarzy.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy.

• Do meczu pozostało już tylko 5 minut, a na relację zapraszam w raz z pierwszym gwizdkiem sędziego.

• Dostępne są już składy oby zespołów.

• Rozjemcą tego spotkania będzie Pan Bartosz Frankowski z Torunia.

• Drużyna gospodarzy znajduje się w głębokim kryzysie i nic nie wskazuje na to aby mieli się z tego kryzysu podnieść. W ostatnich pięciu meczach zdobyli zaledwie jeden punkt cudem remisując w Krakowie z Cracovia 1:1. Pozostałe mecze przegrywali tracąc aż 13 bramek w 4 meczach zdobywając zaledwie 2 trafienia.

• Słonie, które pod wodzą Czesława Michniewicza spisują się nadspodziewanie dobrze znajdują się na 3 pozycji w ligowej tabeli chodź w ostatnich 5 spotkaniach komplet punków zdołali wywalczyć tylko w dwóch spotkaniach z Arką i Cracovią przegrywając z Piastem Gliwice, Koroną Kielce i w ostatniej kolejce z Zagłębiem Lubin. Oba odniesione zwycięstwa, kibice Termalici mogli świętować na wyjazdach.

• Na pierwszy sobotni mecz 19 kolejki Lotto Ekstraklasy zapraszamy Państwa do Lublina gdzie swoje mecze rozgrywa Górnik Łęczna. Czerwona latarnia ligi czyli Górnik Łęczna podejmować będzie Bruk-Bet Termalica Nieciecza.