Mecz Górnik Łęczna - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja...

Górnik Łęczna

2

Chrobry Głogów

1

• Jest to pierwsze zwycięstwo łęcznian od 23 września 2017 roku. Niemoc trwała aż 17 kolejek. Za śledzenie relacji dziękuje Państwu Radosław Zaborek!

• Koniec meczu! Górnik Łęczna pokonuje 2-1 Chrobrego Głogów!

• Żółta kartka dla Mosnikova.

• Faul taktyczny Lebedyńskiego na Mandryszu.

• Sędzia dolicza aż 6 minut.

• Pisarczuk zniesiony na noszach poza boisko po jednym ze starć.

• Żółta kartka dla Makowskiego.

• Tomasz Makowski potrzebuje pomocy medycznej.

• Po rajdzie Bonina do piłki na jedenastym metrze dochodzi Lebedyński, jego strzał instynktownie broni bramkarz Chrobrego!

• Ależ okazję zmarnował teraz Patryk Szysz! Wychowanek Górnika znalazł się w sytuacji sam na sam z Gospodinovem i fatalnie przestrzelił!

• Mamy bramkę kontaktową! Wrzutka z lewego skrzydła trafia na głowę Kaczmarka, który pokonuje bezradnego Prusaka!

• Ostatnia zmiana w Górniku. Lebedyński zastępuje Pitrego.

• 2:0 dla Górnika! Idealne dośrodkowanie z rzutu rożnego spada na głowę niepilnowanego Pitrego który podwyższa prowadzenie!

• Frekwencja z dzisiejszego spotkania.

• Druga zmiana w Górniku. Strzelca bramki, Marcina Flisa, zastępuje Rafał Kosznik.

• Ostatnia roszada w Chrobrym. Napołowa zastępuje Machaj.

• Kaczmarek pudłuje z bliska po rzucie rożnym i strzale głową!

• Bonin świetnie przedarł się na lewym skrzydle wygrywając pojedynek z Nowickim, dośrodkował w pole karne na głowę Pisarczuka, który zmusił do interwencji bramkarza Chrobrego!

• Mosnikov zdecydował się na strzał z 25 metrów z pierwszej piłki po podaniu Grzegorza Bonina ale pewnie interweniuje Gospodinov.

• Danielak uderzył z sytuacyjnej piłki z około 20 metrów, ale nie trafił w światło bramki.

• Flis zagrał prostopadłą piłkę do wychodzącego na pozycję Szysza, ale sędzia odgwizuje spalonego.

• Pierwsza zmiana w Górniku Łęczna. Łuszkiewicza zastępuje Makowski.

• Kowalczyk potrzebuje pomocy medycznej.

• Jest też druga zmiana w zespole gości. Za Gąsiora wchodzi Kowalczyk.

• Kaczmarek zastępuje Trytkę.

• Niedokładne dośrodkowanie Pisarczuka spada na nogę Szysza na lewym skrzydle, wychowanek Górnika przedłuża piłkę do Pitrego a ten był bliski pokonania Gospodinova!

• Pitry faulowany przez Stolca.

• Napołow powstrzymany przez Sasina na lewym skrzydle.

• Grę wznawiają piłkarze Górnika i zaczynamy drugą odsłonę spotkania!

• Zawodnicy wracają na boisko.

• W pierwszej połowie przeważali gospodarze i stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji, jednak w wielu momentach na boisku panował chaos i przypadek. Liczymy na równie emocjonujące drugie 45 minut!

• Koniec I połowy! Górnik Łęczna prowadzi z Chrobrym Głogów 1:0 po fantastycznym strzale Marcina Flisa.

• Groźny strzał Mandrysza z okolic osiemnastego metra! Piłka przechodzi jednak obok prawego słupka bramki Prusaka.

• Napołow faulowany przez Sasina.

• Napołow wrzuca piłkę z lewego skrzydła ale na rzut rożny wślizgiem wybija ją Pruchnik.

• Kapitalna okazja Górnika! Szysz z prawego skrzydła podaje do Mosnikova w pole karne i z najwyższym trudem piłkę na rzut rożny paruje Gospodinov!

• Gęsior uderza z osiemnastu metrów, ale piłka przechodzi wysoko ponad poprzeczką.

• Zaostrzyło nam się to spotkanie. Tym razem żółtą kartką ukarany Robert Mandrysz.

• Składna akcja Pisarczuka z Boninem, kapitan Górnika dośrodkowuje w pole karne do niepilnowanego Pitrego ale jego strzał głową przechodzi nad poprzeczką bramki Gospodinova!

• Żółtą kartką zostaje ukarany Adrian Łuszkiewicz za faul na Gęsiorze.

• Gęsior szukał podaniem w polu karnym Trytkę, ale było to niecelne dośrodkowanie.

• Żółta kartka dla Danielaka za faul na Sasinie.

• CO ZA GOL MARCINA FLISA! PIŁKA SPADA MU NA WOLEJA I ZAWODNIK GÓRNIKA TRAFIA W SAMO OKIENKO Z PONAD 20 METRÓW!!!

• Rzut wolny dla Górnika na siedemnastym metrze przed bramką Gospodinova. Faulowany Mosnikov.

• Kasperkiewicz faulowany przez Trytkę.

• Napołow wrzucał piłkę z lewego skrzydła w pole karne, ale była na zbyt wysokim pułapie by sięgnął ją Trytko.

• Świetny rajd Grzegorza Bonina przez kilkadziesiąt metrów! Kapitan Górnika w ostatniej chwili zostaje zablokowany przez jednego z obrońców Chrobrego w polu karnym i będziemy mieli rzut rożny.

• Ależ okazja dla Chrobrego! Wrzutka z prawego skrzydła w pole karne, a tam na strzał z pierwszej piłki decyduje się Trytko. Piłka przechodzi nad poprzeczką!

• Mosnikov fauluje Marcela Gęsiora.

• Od środka zawodnicy Chrobrego i zaczynamy spotkanie!

• Piłkarze obydwu drużyn wychodzą już na murawę.

• Dla przypomnienia, trochę przedmeczowych statystyk.

• Zestawienie gości:

• Skład gospodarzy:

• Na relację z zaległego spotkania Nice I ligi pomiędzy Górnikiem Łęczna a Chrobrym Głogów zaprasza Państwa Radosław Zaborek!

• Chrobry chciał zagrać jutro, ale taki termin nie wchodzi w grę.

• Tak wyglądają realia Łęcznej:

• Mecz został ODWOŁANY! Decyzję podjął delegat po obserwacji stanu boiska, na którym zalega śnieg.

Radosław Zaborek

Mecz Górnik Łęczna - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO W INTERNECIE ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Górnik Łęczna - Chrobry Głogów ONLINE. Górnik Łęczna podejmie dziś o 17:00 na własnym stadionie Chrobry Głogów w zaległym meczu Nice I ligi. Oba zespoły walczą o diametralnie różne cele – gospodarze o utrzymanie, a goście o awans do Ekstraklasy. Na relację tekstową ze spotkania zapraszamy na GOL24.pl.

Mecz Górnik Łęczna - Chrobry Głogów ONLINE

Pierwotnie mecz miał się odbyć 17 marca, ale płyta boiska została pokryta sporą warstwą śniegu i delegat podjął decyzję o przełożeniu spotkania z uwagi na trudne warunki atmosferyczne.

Górnik Łęczna nie wygrał żadnego spotkania już od szesnastu kolejek.
Ostatni raz zielono-czarni zdobyli komplet punktów 23 września 2017 roku z GKS Tychy. Miało to miejsce jeszcze za kadencji Tomasza Kafarskiego. Od tego czasu zanotowali dziewięć porażek i siedem remisów, a drużynę zdołał objąć już trzeci w sezonie trener, Bogusław Baniak.

Tak zwany efekt nowej miotły działa w Łęcznej jak na razie mocno średnio. W ostatnich pięciu spotkaniach Górnik zdobył tylko dwa gole i trzy punkty. Mimo to Bogusław Baniak deklaruje, iż jego zespół będzie walczył o utrzymanie do ostatniej kolejki. Łęcznianie zajmują obecnie przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów w 26 kolejkach. Do bezpiecznego miejsca tracą aż osiem oczek, a trzy do Olimpii Grudziądz znajdującej się na pozycji barażowej.

W zupełnie odmiennych nastrojach do wtorkowego meczu przystępują piłkarze Chrobrego. Co prawda przegrali w ostatniej kolejce z GKS Katowice 0:2 ale wcześniejszych pięciu meczach zdobyli aż 13 punktów na 15 możliwych. Porażka z zespołem ze Śląska była pierwszą stratą punktów dla Chrobrego u siebie od września.

- Gramy o jak najwyższe miejsce. To, co nas spotkało oczywiście nie jest fajne, ale od niedzielnego treningu myśleliśmy tylko o tym, co zrobić, żeby wygrać w Łęcznej. Chłopacy są głodni sukcesu i chcą zwyciężać – stwierdził trener Chrobrego, Grzegorz Niciński.

Chrobry znajduje się obecnie na szóstej pozycji w tabeli i do drugiego miejsca premiowanego awansem do Ekstraklasy traci zaledwie trzy punkty.

Arbiter

Spotkanie poprowadzi Dawid Bukowczan z Żywca.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego meczu. Tym samym zapraszamy na relację LIVE prosto ze stadionu z Łęcznej. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.