Górnik Łęczna 0 - 2 Jagiellonia Białystok

• Koniec spotkania. Jagiellonia pewnie pokonała Górnika Łęczna!

• Mecz potrwa jeszcze pięć minut. Tyle doliczył bowiem sędzia.

• I ostatnia zmiana w meczu. Wchodzi Wasiluk, schodzi Frankowski.

• Romanczuk dostał kartkę za przytrzymywanie koszulki rywala.

• Jagiellonia wprowadziła szybkich zawodników, więc rzutem na taśmę może jeszcze coś strzelić.

• I jeszcze Mackiewicz w miejsce Chomczenowskiego. Dobry występ skrzydłowego.

• Świderski za Cernycha.

• A teraz Cernych zatrzymany w ostatnim momencie przez Pruchnika.

• Marnuje okazję Cernych. Mogło być 3:0 i po meczu.

• Cernych wystawi piłkę przed pole karne, lecz adresat wbiegł na nią nie w tempo. Strata.

• Sporo tej niedokładności w grze Górnika. A teraz sędzia zaordynował przerwę na uzupełnienie płynów. To zwyczaj tej kolejki. Wszędzie są wysokie temperatury...

• Kłótnia Grzyba z Leandro. Sędzia tonuje nastroje, ale kartek nie ma.

• Groźnie Vassiljev! To mógł być gol. Piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką.

• A teraz brzydki faul Sasina na Cernychu i jest kartka.

• Umknęła nam w ogóle pierwsza kartka dla Tymińskiego. Sędzia pokazał ją jeszcze przed przerwą.

• Druga żółta i czerwona! Tymiński wylatuje z boiska. Górnik kończy więc w dziesiątkę.

• Śpiączka w miejsce Pitrego. Komplet zmian po stronie gospodarzy wykorzystany.

• Za mocno wrzucił Drewniak.

• Górnik nie wygląda na zespół, który miałby ten wynik odwrócić.

• Romanczuk z dystansu! Mocno, celnie, ale broni Prusak.

• Ubiparip ciągle jeszcze jest opatrywany za linią końcową. Może podkręcił jeden ze stawów?

• Grzelczak za Ubiparipa. Zmiana wymuszona kontuzją? Na to wygląda.

• Leandro uderzył z wolnego. Piłka zatrzymana przez Romanczuka.

• Runje dostał kartkę za spóźniony faul na Piesio.

• Romanczuk zostawia dzisiaj mnóstwo serca, ale i zdrowia.

• Od środka Jagiellonia. Wygląda na to, że obie drużyny bez zmian personalnych w przerwie.

• Za moment mecz zostanie wznowiony.

• Koniec pierwszej połowy! Jagiellonia pewnie prowadzi z Górnikiem 2:0. Wynik oddaje przebieg spotkania. Wracamy za kwadrans.

• Wiele czasu goście spędzają na połowie przeciwnika. Czy Górnik aby nie gra w dziesiątkę? No nie... Jest to więc dość dziwne.

• Chomczenowski! Mogło być 3:0. Pomocnik Jagiellonii celował w okienko.

• Jeszcze około pięć minut potrwa pierwsza połowa. No, może trochę więcej przez uraz Romanczuka.

• Jagiellonia mądrze się broni. Pitry nie miał pomysłu na akcję i stracił piłkę. Od bramki Kelemen.

• Tymczasem zmiana u gospodarzy. Danielewicz za Tymińskiego. Trener najwidoczniej znalazł winnego utraty goli i w ogóle utraty kontroli nad meczem.

• Aktywnie podłączył się Tomasik, akcję wykańcza celnie Romanczuk! Ale przy tym uderzeniu nabawił się kontuzji... Potrzeba interwencji sztabu medycznego.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! JUŻ 2:0!!!

• Cernych wyprowadza swój zespół na prowadzenie! Z racji, że grał wcześniej w Górniku to nie okazał radości. Bramkową akcję przeprowadził wespół z Chomczenowskim. Po wymianie podań uderzył z okolicy 10 metra.

• GOOOOOOOL! 1:0 dla Jagiellonii!!

• Uspokoiło się na boisku. Nie ma za wiele sytuacji.

• Z dobrą akcją wychodzili goście. W którymś momencie się jednak pogubili i wycofali piłkę.

• Uderzał Bonin. W Kelemena.

• Tempo trochę siadło. Ale za początek należy i tak pochwalić obie drużyny. Nie ma badania się i wyczekiwania. Atak, atak, atak.

• Akcję Grzyba zakończył celnym uderzeniem Cernych. Tak samo jak Burliga, kopnął jednak w środek i za słabo.

• Przewagę w posiadaniu piłki ma teraz Jagiellonia.

• Za lekki strzał Burligi, broni Prusak. To była odpowiedź na próby Górnika.

• Mocny strzał Piesia! Nie ma gola! Piłka trafiła w słupek.

• Ubiparip strzelał i został zablokowany. A potem sfaulował rywala.

• Nie ma zbyt wielu widzów, ale to akurat żadna niespodzianka w przypadku tego stadionu.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Od środka zaczęli gospodarze.

• Piękne słońce w Lublinie. Tylko grać!

• Za chwilę usłyszymy pierwszy gwizdek.

• Do składu Jagiellonii wracają Ivan Runje i Guti, a więc dwaj podstawowi stoperzy. Nie ma nawet na ławce paru zawodników, w tym Macieja Górskiego czy Jacka Góralskiego, którzy przynieśli wstyd rezerwom w trzeciej lidze.

• W tabeli zdecydowanie wyżej Jagiellonia. Zajmuje piąte miejsce. Górnik tuż nad strefą spadkową - jest czternasty.

• W ostatniej kolejce Górnik na wyjeździe zremisował 0:0 z Zagłębiem Lubin. Z kolei Jagiellonia uległa u siebie Lechii Gdańsk, przegrywając 0:1.

• Za kwadrans pierwszy gwizdek w Lublinie. Górnik Łęczna podejmie Jagiellonię Białystok. Znamy już składy, przedstawiamy je obok.