Górnik Łęczna

4

Korona Kielce

0

• W pełni zasłużona wygrana Górnika. Gospodarze zwłaszcza w drugiej połowie byli zdecydowanie lepsi i wykorzystali fatalne błędy w defensywie kielczan. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Koniec meczu!

• Dwie minuty doliczył arbiter do drugiej połowy

• Spokojny fragment meczu, żadna ze stron nie forsuje tempa

• A Grzelczak wchodzi za Śpiączkę

• Vanja Marković zmienia Sekulskiego

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bonin zgrał piłkę do Jurišy a ten mocnym uderzeniem pokonał Gostomskiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Juriša i 4:0!

• Drewniak oddał strzał z dystansu, a piłka odbiła się od Wierchowcowa i minęła bramkę

• Pitry skiksował oddając strzał sprzed pola karnego i Gostomski mógł interweniować bez żadnego kłopotu

• Drewniak! Niezła próba z rzutu wolnego, piłka minimalnie minęła bramkę!

• Nabil Aankour wylatuje z boiska! Zawodnik Korony taktycznie faulował Leandro i dostał za to drugą żółtą kartkę!

• Kiełb chciał zaatakować lewą stroną boiska, ale był złapany na spalonym

• Śpiączka! Kolejny groźny strzał napastnika Górnika, tym razem broni Gostomski!

• I Kiełb za Palancę

• Podwójna zmiana w Koronie. Cebula za Pilipczuka

• Po błędzie obrony kielczan Śpiączka otrzymał w polu karnym futbolówkę i przelobował Gostomskiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! 3:0, Śpiączka!

• Bonin próbował oddać strzał sprzed szesnastki, ale tym razem został zablokowany

• Dejmek zagrał piłkę z rzutu wolnego z około połowy boiska, ale zrobił to fatalnie. Błyskawicznie przejął ją Górnika

• Żółta kartka dla Aankoura

• Wracamy do gry

• Aankour i Danielewicz zderzyli się w środkowej strefie boiska i potrzebują pomocy lekarskiej

• I zaczynamy druga połowę

• Uffff. Dobrze, że coś drgnęło w około 25. minucie, bo do jej momentu spotkanie było naprawdę fatalne, a później było już naprawdę nieźle. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie będzie tak, jak w ostatnich dwudziestu minutach pierwszej

• Leandro faulował jednego z rywali na własnej połowie boiska

• Znowu CUDOWNY gol Bonina! Pomocnik Górnika przyjął sobie piłkę przed polem karnym, uderzył z powietrza i nie dał szans bramkarzowi! Aż strach pomyśleć, jaka będzie kolejna jego bramka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Bonin x2! 2:0!

• Grzelak faulował Hernandeza

• Można być jednak groźnym bez przedostania się w pole karne rywala. Piłka po uderzeniu Pilipczuka sprzed szesnastki odbiła się od słupka!

• Korona wciąż pogrążona w chaosie ma problem z przedostaniem się pod pole karne przeciwnika.

• Co za bramka! Były zawodnik Korony Kielce zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, a piłka poleciała w samo okienko! Warto było czekać na takiego gola

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Grzegorz Bonin, 1:0!

• Jest i strzał! Hernandez świetnie podał prostopadle do Śpiączki, a jego strzał kapitalnie zatrzymał Gostomski!

• Palanca zagrał z rzutu wolnego prosto w jedynego zawodnika ustawionego w murze. Eh, gdybyśmy oglądali tyle strzałów, co kartek...

• I kolejna żółta kartka, tym razem dla Hernandeza za faul na Gabovsie

• Żółta kartka dla Śpiączki za atak łokciem na Wierchowcowa

• No, w końcu zrobiło się ciekawie! Bonin oddał strzał z dystansu i pomylił się nieznacznie, piłka wylądowała w bocznej siatce.

• Stałe fragmenty gry nie są najmocniejszym punktem obu zespołów w tym spotkaniu. Kolejna wrzutka w pole karne Korony z rzutu wolnego nie przyniosła żadnego efektu.

• Gospodarze mieli przed chwilą rzut rożny, ale jeden z obrońców Korony spokojnie wybił dośrodkowaną futbolówkę

• Możemy śmiało zaryzykować stwierdzenie, że nie było to najbardziej porywające piętnaście minut tego weekendu. Obie ekipy grają bardzo niedokładnie i nie stwarzają praktycznie żadnego zagrożenia pod bramką rywala

• Możdżeń zdecydował się na strzał sprzed szesnastki, ale na jego nieszczęście obrońca zdecydował, że nic z tego nie będzie i go zablokował.