Mecz Górnik Łęczna - Ruch Chorzów ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Górnik Łęczna - Ruch Chorzów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 26. kolejka
2018-04-15 19:00

Górnik Łęczna

0

Ruch Chorzów

0

• Koniec meczu! Górnik bezbramkowo remisuje z Ruchem! To trzeci remis od kiedy Dariusz Fornalak objął Niebieskich. Dziękujemy za uwagę!

• Przerwa w grze. Na boisku leżał Trojak.

• Żółta kartka także dla Pruchnika za przepychankę z Majewskim.

• Żółta kartka dla Majewskiego.

• Mecz potrwa o 4 minuty dłużej.

• Strzela Kowalski - tuż nad poprzeczką.

• Dalekie wybicie Hrdlicki. Próbował przechwycić Balicki, ale pojedynek z napastnikiem Niebieskich wygrał Pitry.

• Majewski na spalonym.

• Mello przegrywa pojedynek z Kasperkiewiczem.

• Ostatnia zmiana w Ruchu. Balicki za Bogusza. Niebiescy w końcówce zagrają na dwóch napastników.

• Przymusowa zmiana w Górniku. Jarecki za Bonina.

• Pomocy lekarskiej potrzebuje Bonin.

• Zrobiło się gorąco w polu karnym, ale sytuację wyjaśnił Urbańczyk i oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

• Podanie jednego z piłkarzy Górnika blokuje Trojak. Aut dla gospodarzy.

• Zmiana w Ruchu. Schodzi Słoma, a w jego miejsce Mello.

• Żółta kartka dla Pisarczuka.

• Druga zmiana w Górniku. Schodzi Lebedyński, a w jego miejsce wchodzi Wereszczak.

• Kasperkiewicz odebrał piłkę Majewskiemu.

• Na meczu pojawiło się dziś 2118 kibiców!

• Zmiana w Górniku. Schodzi Mosnikov, a w jego miejsce Pitry.

• Żółta kartka dla Trojaka za faul na Pruchniku.

• Trener Baniak odesłany na trybuny!

• Żółta kartka dla Mosnikova za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Faul na Kowalskim.

• Świetne podanie Bogusza do Słomy, jednak skrzydłowy Ruchu na spalonym.

• Wrzutka Trojaka w pole karne, jednak piłka w rękach Prusaka.

• Pierwsza zmiana w Ruchu. Schodzi Wojciechowski, a w jego miejsce Trojak.

• Okazja dla Ruchu! Bogusz wycofał do Słomy, ale ten nie trafił w piłkę! Futbolówka znalazła się pod nogami Wojciechowskiego, zamieszanie w polu karnym, ale i tym razem Niebiescy nie wykorzystali szansy.

• Kowalski popędził prawą stroną boiska, ale zablokował go Kasperkiewicz.

• Hrdlicka ratuje Ruch przed stratą bramki. Tym razem z powietrza uderzał Bonin!

• Wojciechowski zgrywał do Majewskiego, a ten chciał uderzyć przewrotką. Nie wyszło. Od bramki Prusak.

• Świetna interwencja Kulejewskiego w polu karnym!

• Zaczynamy drugą połowę!

• Spotkanie jest wyrównane, a oba zespoły stworzyły sobie sytuacje na zdobycie bramki. Czekamy na gole w drugiej połowie.

• Koniec I połowy! Na razie w Łęcznej bezbramkowy remis.

• Villafañe traci piłkę w starciu z Boninem.

• Przed szansą Majewski, ale szybszy był Prusak. Golkiper wybił piłkę spod nóg napastnikowi Ruchu.

• Tym razem na bramkę Hrdlicki strzela Łuszkiewicz, ale piłka leci nad poprzeczką!

• Szansa dla Górnika, jednak Sosnowski nie trafia w piłkę!

• Faul Bogusza i za chwilę wznowią gospodarze.

• Kolejny strzał na bramkę Hrdlicki! Lebedyński jednak na spalonym.

• Dośrodkowanie z prawej strony wprost na głowę Szysza! Zawodnik gospodarzy strzela minimalnie niecelnie! To była dobra okazja dla Górnika!

• Tym razem faul na Kowalskim i rzut wolny dla Ruchu.

• Faul Markovicia, ale arbiter znowu nie wyciągnął kartki. Rzut wolny dla Górnika.

• Kowalski wygrał pojedynek z Kosznikiem, dośrodkował w pole karne, ale tam nie było żadnego z kolegów.

• Kowalski wrzuca piłkę z prawej strony, ale ta ląduje w rękach Prusaka.

• Piłka otarła się o Markovicia i drugi rzut rożny dla gospodarzy. Tym razem z drugiej strony boiska.

• Kulejewski wybił piłkę na rzut rożny. Dośrodkowywał Szysz.

• Bogusz do Słomy, ale skrzydłowy Ruchu nie utrzymał się przy piłce. Swojej szansy szuka Górnik.

• Urbańczyk decyduje się na strzał z dystansu, rykoszet i na raty broni Prusak.

• Kolejna dobra okazja Ruchu! Mocny strzał Kulejewskiego, ale górą Prusak.

• Majewski zgrywał do Wojciechowskiego, który... źle trafił w piłkę! Zawodnik Ruchu był niepilnowany w polu karnym. Goście powinni wykorzystać tę okazję. Duże szczęście dla Górnika.

• Niedokładne zagranie Bogusza do Wojciechowskiego. Od bramki za chwilę rozpocznie Prusak.

• Piłka dotarła do Szysza, jednak arbiter odgwizdał spalonego.

• Kolejny faul na Lebedyńskim. Reprymenda dla Kowalskiego, ale tym razem obyło się bez kartki. Gospodarze od rzutu wolnego.

• Złe dośrodkowanie Hołowni w pole karne Górnika z rzutu rożnego, jednak gospodarze wywalczyli kolejny korner. Tym razem dośrodkowywał Bogusz, ale też źle. Od bramki rozpocznie Prusak.

• Żółta kartka także dla Kulejewskiego za faul na Lebedyńskim.

• Żółta kartka dla Sosnowskiego za brzydki faul na Urbańczyku.

• Tym razem fauluje Urbańczyk i od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

• Mocny strzał Mosnikova. Piłka przeleciała obok bramki Hrdlicki.

• Kulejewski wybił piłkę z pola karnego, która trafiła do Urbańczyka, jednak kapitan Ruchu nie zdołał wyjść z kontrą. Został przyblokowany przez jednego z piłkarzy Górnika.

• Ostry faul Lebedyńskiego na Urbańczyku, ale po chwili kapitan Niebieskich podniósł się i mógł kontynuować grę.

• Hołownia przerwał groźnie zapowiadający się kontratak Górnika.

• Dośrodkowanie Bogusza w pole karne. Piłkę łapie Prusak.

• Ruch rozpoczął spokojnie. Chorzowianie zdecydowali się spróbować swoich sił w ataku pozycyjnym.

• Gospodarze atakują lewą stroną, piłka trafiła do Bonina, a ten dośrodkował w pole karne do Lebedyńskiego, którego jednak uprzedził Hrdlicka.

• Zaczynamy! Od środka Ruch.

• Piłkarze już na murawie. Za kilka chwil rozpoczynamy spotkanie.

• Górnik zajmuje 17. miejsce z dorobkiem 20 punktów, a Ruch plasuje się na 18. lokacie i do tej pory zgromadził 19 punktów.

• W chorzowskim Ruchu nie zagrają dziś Miłosz Przybecki oraz Marcin Kowalczyk. Pierwszy z nich wraca do zdrowia po kontuzji, a drugi pauzuje za żółte kartki.

• A tak prezentuje się skład Ruchu:

• Skład Górnika.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu 26. kolejki Nice 1 Ligi. Górnik Łęczna podejmie Ruch Chorzów!

red, KK

Kurier Lubelski

Górnik - Ruch LIVE! Spadkowiczów bój o życie...

Górnik - Ruch LIVE! Spadkowiczów bój o życie... ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Górnik Łęczna - Ruch Chorzów ONLINE. Jeszcze w poprzednim sezonie obie drużyny rywalizowały na poziomie Lotto Ekstraklasy. Teraz walczą o uniknięcie degradacji do 2 ligi. Komu się dzisiaj poszczęści? Relacja LIVE w GOL24 od 19:00.

Mecz Górnik Łęczna - Ruch Chorzów ONLINE

Obecnie zarówno chorzowianie, jak i ekipa z Łęcznej są jednak w strefie spadkowej zaplecza krajowej elity. Ruch zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów, a plasujący się o pozycję wyżej Górnik ma zaledwie oczko więcej.

Sytuacja łęcznian jest bardzo trudna, jednak do końca rozgrywek Nice I ligi mają oni do rozegrania jeszcze 10 spotkań. Aktualnie zielono-czarni tracą do lokaty gwarantującej utrzymanie osiem oczek. “Górnicy” mogli zmniejszyć tę stratę w minoną środę, lecz przegrali wyjazdowe starcie z zajmującą 14 miejsce Bytovią Bytów 1:2.

- To był dla nas mecz o dziewięć punktów - przyznaje Bogusław Baniak, trener Górnika. - Wydawało mi się, że nie trzeba u moich zawodników wzbudzać dodatkowych cech wolicjonalnych, bo w dwóch poprzednich spotkaniach to wyglądało dobrze. Nie mogę zrozumieć, że w meczu “o życie” wychodzimy jak na wakacje. Mam ogromny żal do wszystkich o zaangażowanie. My po prostu nie walczyliśmy - dodaje szkoleniowiec.

Zielono-czarni przegrali w Bytowie po dwóch bramkach Janusza Surdykowskiego zdobytych jeszcze w pierwszej połowie meczu. Po zmianie stron gola kontaktowego szybko strzelił Radosław Pruchnik, ale pomimo kilku dogodnych okazji Górnik nie był w stanie zanotować chociażby trafienia na wagę remisu. - Moi stoperzy nie potrafili poradzić sobie z panem Surdykowskim. Jeżeli nie wydobędziemy z siebie charakteru to będzie problem. Co z tego, że w drugiej części gry graliśmy dobrze dla oka. Za to nikt punktów nie daje. Bytovia grała twardo, bo tak się gra w tej lidze. Mam żal do moich zawodników, że my tego nie pokazaliśmy. Doświadczeni gracze powinni być przykładem dla młodych, ale tak nie jest - uważa rozżalony trener.

Czy łęcznianie zdołają podnieść się psychicznie po środowej porażce do niedzieli? Zielono-czarni pokonali już w tym sezonie chorzowian 2:1 w rundzie jesiennej. Teraz też wydaje się, że ostatni w tabeli Ruch jest dla nich idealnym zespołem na przełamanie. Podobne głosy pojawiały się jednak już przed rozegranym 31 marca meczem ze Stomilem Olsztyn, który zakończył się remisem 1:1. “Górnicy” podkreślają, że nie stracili wiary w siebie i bardzo chcą sięgnąć po upragnione trzy punkty. Ostatni raz cieszyli się bowiem z wygranej 23 września 2017 roku. Od tamtej pory zanotowali 14 meczów z rzędu bez zwycięstwa. Żaden z ligowych zespołów nie punktował gorzej w tym okresie.

Górnik Łęczna - Ruch Chorzów: kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Górnik Łęczna - Ruch Chorzów TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24. Start o godzinie 19:00. Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV