Mecz Górnik Łęczna - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Górnik Łęczna - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 20. kolejka
2018-03-03 17:00

Górnik Łęczna

0

Wigry Suwałki

1

• Za śledzenie relacji dziękuje Radosław Zaborek.

• Koniec meczu! Wrzutki rozpaczy piłkarzy Górnika Łęczna w końcówce kończą się niepowodzeniem i sędzia kończy to spotkanie. Górnik Łęczna - Wigry Suwałki 0:1.

• 4 minuty dolicza sędzia.

• Ostatnia zmiana w Górniku. Makowskiego zastępuje Karbowy.

• Druga zmiana w Górniku. Jarecki za Szysza.

• Żółta kartka dla Kasperkiewicza.

• Obst krótko po wprowadzeniu na boisko dochodzi do sytuacji strzeleckiej na szesnastym metrze ale ofiarnie wślizgiem ratuje Pruchnik.

• Druga zmiana w zespole Wigier. Obst za Klimalę.

• Klimala marnuje niezłą kontrę Wigier zagrywając niecelnie do Gąski.

• Klimala potrzebuje pomocy medycznej.

• Żółta kartka dla Rybickiego.

• Kuriozalna sytuacja. Fizjoterapeuta Górnika Łęczna zostaje wyrzucony na trybuny za protesty z sędzią.

• Żółty kartonik dla Patryka Szysza.

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Iorgę zmienia Dadok.

• Świetna wrzutka Grzegorza Bonina z prawego skrzydła, w polu karnym pada Szysz, ale gwizdek sędziego milczy.

• Marcin Flis zastępuje Michała Suchanka.

• Żebrakowski wyszedł z kontrą po podaniu Makowskiego, ale czystym wślizgiem w polu karnym blokuje go jeden z obrońców Wigier!

• Kosznik dostaje drugą żółtą kartkę za nieprzepisowe zatrzymanie Klimali który wychodził w sytuacji sam na sam z Prusakiem i wylatuje z boiska!

• Kapitan Górnika Łęczna strzela z 20 metrów, ale wprost w ręce bramkarza klubu z Suwałk.

• Bonin wystawia piłkę w polu karnym Szyszowi, a ten fatalnie pudłuje z kilku metrów!

• Bonin decyduje się na rajd lewym skrzydłem, strzela w obrębie pola karnego, ale świetnie broni Zoch!

• Żebrakowski przebiegł kilkanaście metrów z piłką, doszedł z nią w pole karne i ...fatalnie spudłował.

• Piłka nie dociera do Żebrakowskiego i pewnie chwyta Zoch.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Wigry prowadzą w pełni zasłużenie i piłkarze Górnika mogą być szczęśliwi, że przegrywają po pierwszej połowie tylko 0:1. Zawodnicy z Suwałk wydają się dużo bardziej poukładanym zespołem, próbują zagrań z pierwszej piłki, a gra gospodarzy ogranicza się do chaotycznych długich piłek na Żebrakowskiego lub rajdów Bonina.

• Koniec I połowy. Górnik Łęczna przegrywa z Wigrami Suwałki 0:1.

• Ależ okazja Wigier! Klimala w sytuacji sam na sam zostaje powstrzymany znowu przez Prusaka a dobitkę Sokołowskiego do pustej bramki blokuje Kosznik!

• 2 minuty dolicza sędzia Kruczyński.

• Tymiński w bezmyśłny sposób fauluje Spychałę. Żółta kartka.

• Powiedzieć o tym że Górnik ma w tym meczu problemy w defensywie to nic nie powiedzieć. Rybicki przed chwilą przedryblował na lewym skrzydle trzech zawodników zielono-czarnych.

• Prusak broni w sytuacji sam na sam z Klimalą!

• Klimala oddaje strzał głową w pozornie niegroźnej sytuacji, ale Prusak interweniuje tak nieporadnie że piłka minimalnie mija słupek bramki Górnika!

• Rybicki dochodzi do sytuacji strzeleckiej, pewnie nogami broni Prusak.

• Żółta kartka dla Bonina.

• Dośrodkowanie w pole karne dociera do Żebrakowskiego, ten oddaje strzał i na rzut rożny wybija Zoch!

• BRAMKA DLA WIGIER ! Wrzut z autu w pole karne, zgranie piłki głową, z woleja strzela Iorga, stopę dokłada Klimala i pewnie pokonuje Prusaka!

• Długa piłka do Żebrakowskiego, ale napastnik Górnika był na spalonym.

• Suchanek oddaje strzał z pierwszej piłki z około 17 metrów, pewnie łapie Zoch.

• Tymiński decyduje sie na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego, ale piłka znacząco mija prawy słupek bramki Zocha.

• Patryk Szysz faulowany na 35 metrze przez Pyłypczuka.

• Tymiński posyła crossowe podanie w pole karne do Makowskiego, ale pomocnik Górnika nie opanował piłki.

• Makowski fauluje Rybickiego na lewym skrzydle. Sytuacja kończy się upomnieniem dla zawodnika Górnika.

• Bardzo bliski szczęścia był Artur Bogusz.

• Strzał zawodnika Wigier i piłka zatrzymuje się na słupku!

• Zółta kartka dla Rafała Kosznika.

• Piłka wyleciała z rąk Sergiusza Prusaka w polu karnym ale sędzia odgwizdał faul napastnika Wigier.

• Bogusz ucierpiał w starciu z Żebrakowskim.

• Kapitalne wejście Rybickiego w pole karne i w sytuacji sam na sam broni Prusak!

• Kosznik szukał Suchanka w polu karnym, ale piłka wpada wprost w ręce Zocha.

• Prosta strata Remisza na prawym skrzydle.

• Pierwszy gwizdek sędziego Kruczyńskiego i od środka zawodnicy Wigier.

• Piłkarze wychodzą już na murawę.

• Na trybunach jest obecna grupa kibiców Wigier. Z uwagi na warunki pogodowe panujące na Lubelszczyźnie należy im się spory szacunek.

• Trochę statystyk:

• Zestawienie drużyny z Suwałk:

• Skład gospodarzy:

• Na relację z meczu pomiędzy Górnikiem Łęczna a Wigrami Suwałki zaprasza Państwa Radosław Zaborek.

Radosław Zaborek

Mecz Górnik Łęczna - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Górnik Łęczna – Wigry Suwałki ONLINE. Piłkarze Górnika Łęcznej wracają do gry po przerwie zimowej i w swoim pierwszym spotkaniu podejmą u siebie Wigry Suwałki. Gdzie śledzić mecz Górnik Łęczna - Wigry Suwałki w internecie? Relacja LIVE online.

Mecz Górnik Łęczna - Wigry Suwałki ONLINE

Do ostatnich chwil nie było pewne, czy mecz w ogóle dojdzie do skutku. Górnik Łęczna wnioskował o przełożenie spotkania z uwagi na niezbyt dobry stan murawy po ostatnich mrozach. W piątkowe przedpołudnie na lubelskim stadionie pojawił się delegat PZPN i uznał jednak, że sobotnia konfrontacja nie jest zagrożona.

Gospodarze sobotniego spotkania przystępują do rundy wiosennej w mocno zmienionym składzie.
Zespół zasilili Jurij Wereszczak, Marcin Flis, Adrian Łuszkiewicz, Damian Podleśny, Michał Żebrakowski oraz Mikołaj Lebedyński. Trener Sławomir Nazaruk po raz pierwszy w swojej karierze trenerskiej nie będzie pracował w charakterze trenera tymczasowego i staje przed nielada wyzwaniem. Zielono-czarni zajmują siedemnaste miejsce w tabeli z dorobkiem osiemnastu punktów i bilansem bramkowym 16-28.

W zespole z Suwałk w zimowym oknie transferowym zaszło także sporo zmian. Na zasadzie wypożyczenia przyszli Damian Węglarz i Mateusz Żyro. Z klubem pożegnało się także kilku zawodników. Byli to Luka Asatiani, Łukasz Budziłek, Radosław Bukacki, Kamil Kościelny, Krzysztof Wołkowicz oraz Przemysław Wróbel. Wigry w okresie przygotowawczym trenowały korzystając z własnych obiektów a na sparingi jeździły za wschodnią granicę, na Litwę. Podopieczni Artura Skowronka zgromadzili jak dotąd 26 oczek z bilansem bramkowym 22:21 i zajmują dziesiątą pozycję w tabeli.

Zespół Wigier był niepokonany w swoich ostatnich siedmiu meczach. Górnik natomiast - nie wygrał dziewięciu starć z rzędu.

WYNIKI W SPARINGACH:

Górnik Łęczna:
Górnik - Wisła Puławy 1:0 (3 lutego)
Górnik - Stal Rzeszów 1:2 (24 stycznia)
Górnik - Stal Stalowa Wola 3:4 (17 stycznia)

Wigry Suwałki:
Żalgiris Wilno - Wigry 3:1 (16 lutego)
Wigry - Atlantas 3:1 (20 stycznia)

OSTATNIE STARCIE

Obie drużyny spotkały się ze sobą w 3. kolejce Nice I ligi. Padł wtedy bezbramkowy remis.

POJEDYNKI BEZPOŚREDNIE:

Wigry - Górnik 0:0 (13 sierpnia 2017)
Wigry - Górnik 2:1 (25 sierpnia 2010, Puchar Polski)

SĘDZIA

Spotkanie poprowadzi Daniel Kruczyński z Żywca. W tym sezonie poprowadził on już dziewięć spotkań, w których pokazał 44 żołtych kartek oraz dwie czerwone.

Górnik Łęczna - Wigry Suwałki RELACJA LIVE

Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 17:00. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną ze stacji telewizyjnych. Zapraszamy na tekstową relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.