Mecz Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w...

• Koniec meczu. Lubinianie zwyciężają po golu na początku spotkania

• Arkadiusz Woźniak ukarany jeszcze żołtą kartką

• Dobra centra Hernandeza z rzutu wolnego. Jeszcze lepsza interwencja obrońców Zagłębia

• Gersonowi nie wyszedł strzał. BArdzo niecelnie z lewej strony

• Rakowski znalazł się w fajnej sytuacji. Dziury w defensywie Górnika. Słabe podanie do Woźniaka i piłkę przejął Gerson.

• Lubinianie znaleźli się w świetnej sytuacji po rajdzie Woźniaka. Niecelne podanie zniweczyło starania

• Dośrodkowanie Matei na głowę Śpiączki. Napastnik nie miał jak oddać strzału

• Błąd Gersona i Siemaszko znalazł się w świetnej sytuacji. Pomknął prawa stroną, wdarł się w pole karne, lecz łatwo oddał piłkę Prusakowi

• Jakub Tosik ostatnim graczem,który w tym meczu pojawił się na murawie. Zastąpił Jana Vlasko.

• Dwójkowa akcja Rakowskiego z Siemaszko zaowocowała sporym zagrożeniem pod bramką Górnika. Tym razem za sprawą skutecznej interwencji Matei obyło się bez strzału

• Jarosław Kubicki z żółtą kartką za faul na Boninie w środku pola

• Siemaszko indywidualną akcję wykończył strzałem. Uciekł Komorowi i uderzył na bramkę. Minimalnie niecelnie

• Czujnie Polacek. Słowacki golkiper wyszedł z bramki i uprzedził Śpiączkę w dojściu do podania od Bonina. Chwilę wcześniej doświadczony pomocnik założył siatkę Siemaszce.

• Długa piłka Komora w pole karne. Nieporozumienie miedzy defensorami lubinian sprawiło, że do piłki doszedł Śpiączka. Szybko ją jednak stracił

• Przemysław Pitry ukarany żółtą kartką

• Komor z trudem, acz skutecznie zahamował Siemaszkę po lewej stronie pola karnego. Akcja Zagłębia spaliła na panewce

• Górnik nadal atakuje. Matei dobiegł z piłką aż pod samą linię końcową. Podanie przejęte przez Miedziowych

• Kolejna ofensywna akcja stopera łęcznian przyniosła korner dla Górnika. Z centrą Hernandeza poradzili sobie Miedziowi.

• Gerson płasko dograł piłkę pod bramkę z prawej strony. Nie doszła ona do adresata, a do jednego z defensorów Zagłębia

• Świetny powrót pod własną bramke Dziwniela. W ostatniej chwili powstrzymał Śpiączkę przed oddaniem strzału.

• Artur Siemaszko zastąpił Filipa Starzyńskiego.

• Starzyński dośrodkowywał z rzutu wolnego. Posłał piłkę pod bramkę, lecz tam już czekał na nią Prusak.

• Smuda gra va banque. Do końca jeszcze grubo ponad kwadrans a były selekcjoner dokonuje trzeciej roszady. Piotr Grzelczak za Nikę Dzalamidze.

• Świetna interwencja Polacka po strzale Śpiączki. Słowak rozgrywa dzisiaj naprawde dobre zawody

• Górnik wyruszył z kolejnym atakiem. Dwójkowa akcja Bonina z Pitrym zahamowana pod polem karnym

• Wrzutka Hernandeza w pole karne i do piłki doszedł Śpiączka. Był w trudnej pozycji, ale zdołał oddac strzał. Tym razem niecelnie

• Kolejne nieporozumienie w obronie Zagłębia zaowocowało kolejną akcją Górnika. Hernandez miałokazję wykonac korner, jednak stały fragment gry nie przyniósł strzału

• Rzut wolny tym razem po drugiej stronie boiska. Dobre uderzenie Hernandeza, szkoda że niecelne

• Po faulu Hernandeza na Kubickim kolejny rzut wolny dla Zagłębia. Starzyński huknął wysoko nad poprzeczką. W trybuny

• Rzut wolny dla Zagłębia wykonywany przez Starzyńskiego. Piłkę z łatwością we własnym polu karnym przejął Bonin

• Starzyński dostał podanie po kontrataku lubinian, lecz szybko stracił piłkę.

• Zmiana w zespole gości. Adama Buksę zmienił Adrian Rakowski

• Zbyt mocne dośrodkowanie Matei. Zamiast do Bonina piłka doszła do rywali.

• Woźniak uderzył z dystansu. Mocno, lecz niecelnie. Wcześniej lubinianie długo wymieniali podania.

• Vlasko wybił piłke spod własnej bramki po dośrodkowaniu Matei. Łęcznianie bardzo ofensywnie

• Przemysław Pitry po raz pierwszy na murawie w 2017 roku. Zastąpił Krzysztofa Danielewicza.

• Komor wygrał kolejną długą piłkę w kierunku Buksy. Ten pomysł na grę ze strony lubinian w ostatnich minutach zawodzi.

• Gerson zablokował kolejną akcję Buksy. Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem dobrze radzi sobie ostatnio we własnym polu karnym

• Górnik świetnie wszedł w tę część gry. A konkretnie Hernandez, który najpierw doskonałym podaniem obdarzył Leandro.Uderzenie Brazylijczyka zablokował jednak Guldan. Dobijał Hiszpan, lecz na posterunku Polacek.

• Druga część gry rozpoczęta. Czy łęcznianie zdołają odwrócić losy spotkania?

• Tempo gry wyraźnie spadło w ostatnich minutach. Górnik zdołał wywalczyć sobie rzut wolny prawie ze środka pola. Nie zakończyło się jakimkolwiek zagrożeniem

• Lęcznianie bardzo długo wymieniali podania w środku pola. Zagłębie mocno cofnięte całą jedenastką długo uniemożliwiało im przeprowadzenie ataku. Bonin w końcu uderzył z dystansu. Zbyt lekko

• Leandro przemknął skrzydłem i dośrodkował w pole karne. Piłka została wybita przez Guldana

• Matei ruszył do przodu, ograł Woźniaka i po wymianie podań dośrodkował w pole karne. Piłka wybita

• Prusak wylapał piłkę od Rakowskiego.Komor złamał wcześniej linię spalonego

• Po podaniu Dzalamidze Bonin usiłował oddać Gruzinowi piłkę wysokim dośrodkowaniem.Nienajlepszy pomysł - pomocnik Łęcznej z racji wzrostu przegrał pojedynek powietrzny

• Lepszy fragment gry Górnika i kolejny rzut rożny.Niezła centra Hernandeza odebrana jednak przez rywali

• Za wysokie dośrodkowanie Dzalamidze. Zamiast któregoś z kolegów wyłapał je Polacek

• Komor wyruszył do przodu. W środku pola podał do Dzalamidze,a ten spróbował zagrać do Śpiączki. Będzie korner

• Hernandez świetnym prostopadłym podaniem obdarzył Leandro.Ten pomknął do przodu i dosrodkował w pole karne. Będzie jeszcze korner

• Ładne i nieco szalone uderzenie Vlasko. Z dystansu niepilnowany uderzył z pełnego biegu. Dobra interwencja Prusaka

• Rzut rożny dla łęcznian nie przyniósł kolejny korner. Z centrami Tymińskiego dobrze poradzili sobie lubinianie.

• Kolejna akcja Zagłebia zakończyła się podyktowaniem rzutu wolnego. Stały fragment gry wykonywał Starzyński.Celny strzał wyłapał Prusak

• Cała akcja trochę jak w zwolnionym tempie. Lubinianie spokojnie podawali sobie piłkę pod polem karnym łęcznian, a podopieczni Franciszka Smudy nic sobie z tego nie robili. Wpuścili rywali pod swoją bramkę i się przyglądali. Walczył własciwie tylko Matei.

• GOL! Filip Starzyński z linii pola karnego mocnym strzałem pokonał Prusaka

• Lubinianie wciąz prowadzą grę. Gospodarze praktycznie nie dochodzą do piłki.

• Tym razem na pozycji spalonej złapany Todorovski. Fajne podanie Vlasko zmarnowane

• Buksa zlapany na pozycji spalonej. Kolejna akcja Zagłębia nie zakończona strzałem.

• Zagłębie ruszyło do ofensywy. Vlasko z Buksą próbowali prawym skrzydłem, ale nie pozwolił im na nic Leandro

• I ruszyli! Mecz w Lublinie rozpoczety!

• Smuda spóźnił się na przywitanie trenerów, ale w końcu udało mu się dotrzeć. Za moment zaczynamy

• Z głośników wydobywa się hymn Górnika, a na boisku rozlosowano strony. Za chwilę przywitanie trenerów. Co tym razem wymyśli Smuda?

• Arbiter główny Piotr Lasyk wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Za moment zaczynamy

• Oba zespoły poprzedni mecz rozgrywały w piątek i oba nie będą wspominać tamtego dnia najlepiej. Łęcznianie prowadząc, ostatecznie ulegli Koronie 1:2, natomiast Zagłebie przegrało 1:3 z Legią Warszawa.

• W szeregach łęcznian nie wystąpią w tym meczu kontuzjowani Szymon Drewniak, Maciej Szmatiuk, Josimar Atoche oraz Vojo Ubiparip. Za kartki pauzuje natomiast Krzysztof Danielewicz.

• Przemysław Pitry
  • Tym razem murawa jest w dobrej formie. Czy na wysokości zadania staną również zawodnicy? Na pewno bardzo by tego chcieli, pytanie tylko na ile pozwolą im na to rywale. Faworytem dzisiejszego starcia są goście.

• Już za nieco ponad 45 minut pierwszy gwizdek na Arenie Lublin. Górnik Łęczna podejmie tutaj Zagłębie Lubin. To zaległe spotkanie 21. kolejki LOTTO Ekstraklasy. W pierwotnym terminie nie odbyło sie ono ze względu na zły stan murawy.

Kaja Krasnodębska

Mecz Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin ONLINE. Wtorkowy wieczór przyniesie ze sobą kolejne emocje związane z rozgrywkami Ligi Mistrzów. Zanim jednak ich start, w Lublinie swoista przystawka. Górnik Łęczna punktualnie o 18 rozegra tam zaległe spotkanie z Zagłębiem Lubin. Faworytem są goście, jednak i gospodarze nie zamierzają poddać się bez walki. Wszak wygrana pozwoliłaby podopiecznym Franciszka Smudy uciec ze strefy spadkowej. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin ONLINE

Pierwszy termin tego spotkania zaplanowany był na połowę lutego. To starcie miało zainaugurować sezon dla ekip z Lubina oraz Łęcznej. Ostatecznie jednak zostało przełożone na wniosek greenkeepera Areny Lublin.
Słaby stan murawy uniemożliwiłby rozwinięcie skrzydeł obu zespołom i znacznie obniżył poziom widowiska.Teraz boisko jest już jednak gotowe. Podobnie jak piłkarze, którzy mają zamiar zawalczyć o pełną pulę.

Podopieczni Franciszka Smudy po prostu nie mają innego wyjścia. Jasne, do zakończenia sezonu pozostało jeszcze sporo kolejek oraz działający na ich korzyść podział punktów, lecz ich sytuacja w tabeli nie wygląda najlepiej. Po 23.meczach zajmują ostatnie miejsce tracąc do 15. Piasta Gliwice jedno oczko, natomiast to będącego na bezpiecznej pozycji Ruchu dwa. Wszystko więc jeszcze do nadrobienia. Trzeba tylko zacząć zwyciężać...

I szczerze mówiąc w Kielcach byli blisko osiągnięcia celu. Po nieco nudnawej pierwszej połowie, druga przyniosła sporo emocji. Niestety nie zawsze pozytywnych dla łęcznian. Zaczęło się dobrze - Zielono-Czarni mocno weszli w tę część gry, stworzyli sobie multum sytuacji, by jedną z nich zamienić na gola. Bartosz Śpiączka dał swojej drużynie prowadzenie, które utrzymywało się kilkanaście minut. Kluczowym momentem całego meczu była czerwona kartka dla Javi'ego Hernandeza. Potem wszystko zaczęło się psuć. W samej końcówce za sprawą dwóch bramek
Jacka Kiełba (w tym jednej po bardzo kontrowersyjnej jedenastce) przechylili jednak szalę zwycięstwa na swą korzyść.

W szatni łęcznian pozostał więc niedosyt. Czy w ten wtorkowy wieczór sprawi on, że podopieczni Franciszka Smudy pokażą się z lepszej strony? Na to szansy nie będą mieli wciąż kontuzjowani Vojo Ubiparip, Josimar Atoche, Szymon Drewniak, ani wypożyczony przed kilkoma dniami do Motoru Lublin Slaven Jurisa. Za kartki pauzuje natomiast Grzegorz Piesio.

Po drugiej stronie barykady zabraknie napastników - do Lublina nie udali się ani narzekający na uraz Adam Buksa ani zmuszony do pauzy ze względu na nadmiar kartek Martin Nespor. Na szpicy można spodziewać się więc albo Arkadiusza Woźniaka, albo młodego Artura Siemaszko. Drugi z nich wciąż czeka na debiutancką bramkę w LOTTO Ekstraklasie. Czy ustrzeli ją już we wtorek?

Miedziowi z pewnością bardzo by tego chcieli. Poprawiłoby im to humory po piątkowej porażce z warszawską Legią. Spotkanie, które początkowo układało się dla nich całkiem korzystnie - długo remisowali 1:1, ostatecznie przegrali 1:3. To kolejny mecz, w którym zawodnicy Piotra Stokowca zdobyli tylko jednego gola - starcia z Arką Gdynia oraz Wisłą Płock kończyły się rezultatami kolejni 1:0 oraz 1:2. Czy lubinianom wreszcie uda się przerwać tę serię i w Lublinie ustrzelą dublet?

Trzy punkty pozwoliłyby im przeskoczyć Bruk-Bet i rozsiąść się na piątej pozycji w tabeli. Do czołówki tracą sporo, toteż w rundzie zasadniczej o wyższym miejscu nie ma już co myśleć. Miedziowi muszą jednak skupić się na zbieraniu kolejnych punktów, aby po podziale oczek zaatakować miejsce premiowane grą w europejskich pucharach.

Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Mecz Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin TRANSMISJA

Wstęp do meczu rozpocznie się o godzinie 17:40 w Canal+ Sport. Początek transmisji ze spotkania Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin o godzinie 17:55 w Canal+ Sport. Mecz komentować będą Żelisław Żyżyński i Wojciech Jagoda (z Lublina).

18:00 mecz Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin