Mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w...

Górnik Zabrze

0

Pogoń Szczecin

0

• Bezbramkowym remis kończy się to spotkanie. Wydaje się, że wynik sprawiedliwy, chociaż z małym wskazaniem na Pogoń Szczecin. Portowcy chociaż na 2 godziny wychodzą ze strefy spadkowej. Teraz muszą liczyć na potknięcie Piasta Gliwice!

• Koniec! Krzysztof Jakubik gwiżdże po raz ostatni!

• Dośrodkowanie w pole karne Górnika, ale cała akcji kończy bardzo słabym strzałem na bramkę Loski.

• Morten Rasmussen pojawia się na murawie w miejsce Łukasza Zwolińskiego!

• Czekamy na zryw jednej z drużyn. Może jeszcze obejrzymy bramkę w tym meczu!

• Marcin Listkowski wchodzi w miejsce Huberta Matyni.

• Ostatnia zmiana w Górniku. Maciej Ambrosiewicz zmieniony przez Marcina Urynowicza.

• Zamieszanie pod bramką Górnika i znowu Frączczak nie zdołał wpakować futbolówki do siatki.

• Strzał Adama Frączczaka i piłka minimalnie mija poprzeczkę bramki strzeżonej przez Loskę.

• Posypały się kary indywidualne. Tym razem ukarany Michał Koj.

• Adam Frączczak ukarany żółtą kartką i nie zagra w następnym meczu.

• Dużo szczęścia miał Tomasz Loska przy obronie strzału Delewa! Było bardzo blisko!

• Spas Delew zmienia Adama Buksę.

• Hubert Matynia ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Wolsztyński fatalnie marnuje sytuacje sam na sam! Miał jeszcze na pustą bramkę Igora Angulo, ale wolał zakończyć akcję sam. Na jego nieszczęście niecelnie.

• Adam Buksa marnuje 100% okazję! Tomasz Loska wygrywa z nim pojedynek sam na sam! Jeszcze dobitka Frączczaka, która zostaje zablokowana przez Wieteskę!

• Faul w ofensywie graczy gości. Kompletnie bez sensu zmarnowana okazja.

• Łukasz Zwoliński próbował oddać strzał z ostrego kąta, ale dobrze został zablokowany przez Bochniewicza.

• 6254 widzów na stadionie w Zabrzu! Liczba jak na tą aurę bardzo imponująca!

• Strzał głową Angulo ląduje w rękawicach Łukasza Załuski!

• W przerwie mieliśmy jeszcze jedną zmianę. Dani Saurez pozostał w szatni, a w jego miejsce Adam Wolniewicz.

• Wracamy po 15-minutowej przerwie! Kto zdoła wygrać to spotkanie?

• Szymon Matuszek w przerwie zmienia Szymon Żurkowskiego!

• Oglądaliśmy kilka ciekawych sytuacji z obu stron. Brakuje jednak wykończenia i liczymy, że po przerwie wynik ulegnie zmianie!

• Zakończenie pierwszej części meczu.

• Dobry strzał Angulo zostaje obroniony przez Załuskę!

• Wolsztyński, wpada w pole karne, zagrywa, ale piłka zostaje wybita.

• Fatalne uderzenie Igora Angulo. Bardzo wysoko ponad bramką.

• Łukasz Zwoliński ukarany kartką.

• Lasha Dvali wygrywa pojedynek główkowy w polu karnym i jego strzał minimalnie mija poprzeczkę bramki Górnika.

• Kolejny strzał zawodnika Pogoni i znowu spokojnie broni Loska.

• Jakub Piotrowski ogląda żółtą kartkę.

• Jakub Piotrowski oddaje bardzo dobry strzał z dystansu, ale świetnie broni Tomasz Loska!

• Tomasz Loska końcówkami palców broni strzał rywala. Było groźnie!

• Dobre, mocne uderzenie Wolsztyńskiego, ale znowu górą golkiper Pogoni.

• Rafał Kurzawa nie zdołał opanować piłki, która pada łupek Załuski.

• Rafał Kurzawa dogrywa w pole karne na głowę Wieteski, którego strzał mija bramkę Załuski.

• Łukasz Załuska wyłapuje dośrodkowanie zawodników Górnika. Akcja zostaje przerwana.

• Kapitalna akcja Łukasza Zwolińskiego, którego strzał ląduje na bocznej siatce!

• Hubert Matynia dobrze dogrywa w pole karne, ale radzą sobie defensorzy Górnika.

• Dani Suarez pierwszy ukarany żółtym kartonikiem w tym meczu.

• Ambrosiewicz oddał pierwszy strzał tego meczu. Niecelny.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek! Gramy!

• Igor Angulo kompletnie wypadł z formy. W ostatnim meczu był najgorszym zawodnikiem swojej drużyny. To nie zmienia jednak faktu, że jest najlepszym strzelcem swojej drużyny, a kibice po tamtym meczu skandowali jego nazwisko!

• Pogoń Szczecin wygrywając dzisiaj swoje spotkanie na pewno wyjdzie ze strefy spadkowej przynajmniej do następnej kolejki. Zrówna się punktami z Lechią Gdańsk.

• W rundzie jesiennej faworyt byłby tylko jeden. Górnik Zabrze długo był liderem, a Pogoń Szczecin czerwoną latarnią ligi. Teraz karta się odwrócił i Portowcy w 2018 roku obijają się od dna. Na 5 spotkań przegrali tylko jedno i to z Lechem Poznań. Czy dzisiaj przeciwstawią się mocnemu beniaminkowi?

• Z tej strony wita Państwa Bartłomiej Modzelewski! Pierwszy gwizdek rozbrzmi za niecałe 25 minut!

• Siarczysty mróz, który panuje w całej Polsce na pewno nie pomaga piłkarzom, którzy dzisiaj muszą rozegrać swoje mecze. Górnik Zabrze gości dzisiaj na własnym stadionie Pogoń Szczecin. Kto lepiej wytrzyma te ekstremalne warunki?

Rafał Musioł

Mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin ONLINE. W środę 28 lutego o 18.00 do Zabrza na Roosevelta przyjedzie Pogoń Szczecin. Tym razem w ekipie Marcina Brosza nikt nie pauzuje za kartki, ale za to trwa medyczny wyścig z czasem, by do pełnej sprawności wrócili poturbowani we Wrocławiu Dani Suarez i Szymon Żurkowski. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin ONLINE

Zabrzanie w rundzie wiosennej przeżywają huśtawkę nastrojów. Zaczęło się wszystko od falstartu w Płocku, potem przyszedł świetny mecz z Termalicą, a w miniony weekend we Wrocławiu Górnik na własne życzenie stracił dwa punkty.

Po remisie ze Śląskiem strata Górnika do czołowej dwójki wzrosła do pięciu punktów, a po zwycięstwie Jagiellonii nad Legią do lidera nawet do ośmiu.
To oznacza, że w meczu z Pogonią nie ma już miejsca na kolejną wpadkę i gospodarzy zadowolą tyko trzy punkty. Kluczowa może okazać się skuteczność. Wiosną bywa z nią kiepsko, a Igor Angulo, wciąż prowadzący w klasyfikacji ekstraklasowych snajperów, nie strzelił gola już od 3 grudnia, a dokładniej od 575 minut. Co więcej, we Wrocławiu, w końcówce spotkania, zmarnował nawet rzut karny.

Arktyczne mrozy nie wróżą dobrze frekwencji na stadionie. W środę rano licznik sprzedanych biletów nieznacznie przekroczył 7 tysięcy. Niewykluczone więc, że w drugim kolejnym spotkaniu zostanie ponownie ustanowiony antyrekord sezonu - starcie z Termalicą oglądały 12.234 osoby. Taki wynik, który na innych stadionach Ekstraklasy przywitany zostałby z euforią, w Zabrzu był rozczarowaniem.

Jesienią w Szczecinie Górnik wygrał 2:1 po dramatycznym meczu, w którym Pogoń nie wykorzystała rzutu karnego, a zabrzanie kończyli w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę zobaczył Maciej Ambrosiewicz. Sędzią środowego spotkania będzie Krzysztof Jakubik z Siedlec.

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin?

Mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin od godz. 17:30 w Eurosport 2. Początek transmisji ze spotkania od godz. 17:55 w Eurosport 2. Mecz komentować będą Michał Zawacki i Radosław Gilewicz (z Zabrza).

18:00 mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin