Hamburger SV 0 - 1 Schalke 04 Gelsenkirchen

Hamburger SV

0

Schalke 04 Gelsenkirchen

1

• Schalke 04 Gelsenkirchen zasłużenie pokonuje Hamburger SV. Goście przez większość czasu kontrolowali przebieg meczu i ostatecznie to do nich trafiają 3 punkty! Serdecznie zapraszam na inne relacje z meczów najlepszych europejskich lig piłkarskich! Za uwagę dziękuję Państwu Mariusz Daniluk!

• Koniec spotkania! Schalke 04 pokonuje Hamburger SV po bramce Leroy'a Sane!

• Kolejne długie piłki w kierunku pola karnego gości!

• Długa piłka w kierunku pola karnego Schalke, jednak Roman Neustädter umiejętnie się zastawił i piłka wyszła na aut bramkowy.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości - boisko opuszcza strzelec bramki Sane, a zmienia go Hoewedes, zaraz po tym znakomite dośrodkowanie Diaza z rzutu wolnego, piłkę w ostatniej chwili wybił Hoewedes, który wszedł przed chwilą na boisko.

• Arbiter dolicza 6 minut do regulaminowego czasu gry!

• Ralf Faehrmann ukarany żółtym "kartonikiem".

• Diekmaier dośrodkowuje piłkę z prawej strony boiska, piłkę piąstkuje Faehrmann.

• Bardzo dobra akcja HSV! Aaron Hunt minął obrońców i uderzył z ostrego konta, jednak na posterunku stał Ralf Faehrmann.

• Gospodarze wciąż szukają bramki wyrównującej, z lewej strony dośrodkowywał Ostrzolek, jednak znakomicie dysponowany dzisiaj Neustädter wybija piłkę.

• Hojbjerg minął trzech rywali w polu karnym HSV i przewrócił się, o rzucie karnym nie ma mowy. Zaraz po tym strzał Franco Di Santo miła dalszy słupek.

• Djouoru ukarany żółtą kartką.

• Znakomita sytuacja dla Pierre-Emile Hojbjerg'a po rzucie rożnym! Piłka trafiła do niego na 4. metrze, jednak ten uderzył piłkę barkiem obok bramki.

• Dośrodkowanie Hunta z prawej strony boiska wybite przez obrońcow, zaraz po tym strzał Ostrzołka po rykoszecie przelatuje nad poprzeczką, mamy rzut rożny

• Piłka wciąż pod nogami gospodarzy, którzy próbują strzelić wyrównującą bramkę.

• Piłkarze HSV próbują skonstruować akcję, jednak piłkarze Schalke są w każdym momencie dobrze ustawieni.

• Uderzenie Ekdala z dystansu - wysoko nad poprzeczką. Zaraz po tej akcji Szwed opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Schipplock.

• Rzut wolny z prawej strony wykonał Joel Matip, do piłki dopadł Leon Goretzka, ale skierował ją metr nad poprzeczką.

• Zmiana w drużynie gości. Na boisko wchodzi Hojbjerg, a zastępuje on dobrze grającego dziś Meyer'a.

• Dobra akcja HSV, jednak Lassoga wykonał podanie do nikogo.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy - boisko opuszcza Lewis Holtby, a w jego miejsce Muller.

• Strata w środku pola piłkarza Schalke, piła dotarła na prawą stronę do Diekmeier'a, ten posłał wysokie dośrodkowanie, które trafiło do Ekdala, jednak jego strzał zablokowany przez obrońców.

• Schalke rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy, Widać, że szukają kolejnej sytuacji do strzelenia bramki.

• Dużo "kopaniny" po prawej stronie boiska, ostatecznie sędzia dyktuje rzut wolny dla HSV.

• Zagranie na lewą stronę boiska, jednak do piłki nie dobiegł Ostrzolek.

• Żółtą kartką po zagraniu ręką ukarany Roman Neustädter.

• Mamy zmianę w drużynie gospodarzy, boisko opuszcza Gregoritsch, a wchodzi na nie Ilo Ilicević

• Strata w środku pola piłkarzy HSV, piłka trafiła do Leona Goretzki, a ten wykonał prostopadłe podanie do Sane. Piłkarz Schalke nie miał problemu z minięciem bramkarza HSV i skierował piłkę do bramki!

• I mamy gola proszę państwa! Leroy Sane!

• Caicara nabija Ostrzolka i będziemy mieli rzut rożny dla gości.

• Lassoga faulowany przez Neustädter , rzut wolny z prawej strony boiska nie był jednak dużym zagrożeniem dla zawodników Schalke.

• Dośrodkowanie z prawej strony boiska i piłka w rękach Faehrmanna.

• Nowy sędzia już na boisku, mecz zostaje wznowiony.

• Dosyć niecodzienna sytuacja, gdyż za chwilę nastąpi zmiana.. głównego sędziego! Prawdopodobnie pierwszy sędzia doznał kontuzji, gra na chwilę przerwana.

• Znakomite podanie Ekdala do Holdby'ego, jednak ten uderzył za mocno i piłka przeleciała nad poprzeczką!

• Caicara dośrodkowuje, jednak zbyt głęboko i piłkę łapie Drobny.

• Kolejny faul - Sane fauluje Ostrzolka na lewej stronie boiska. Piłka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wybita przez Faehrmanna.

• Lassoga podaje do Hunta, ten oddaje strzał, ale bramkarz pewnie łapię piłkę.

• Faul Caicara na piłkarzu HSV.

• Początek drugiej połowy spotkania - ze środka piłkarze Schalke.

• Pierwsza połowa zakończyła się bez bramek, jednak optyczna przewaga jest po stronie gości. Na drugą połowę zapraszamy po kilkunastu minutach!

• Koniec pierwszej części spotkania! Hamburger SV remisuje bezbramkowo z Schalke 04.

• Dobre zagranie do Lasoggi w wykonaniu Gregoritsch'a, Lassoga jednak został przepchnięty przez obrońcę.

• Leon Goretzka faulowany po lewej stronie boiska, jednak dośrodkowanie z rzutu wolnego nie było zbyt groźne.

• Znakomita akcja Sane! Minął kilku zawodników i oddał strzał na prawy słupek bramki, jednak Drobny fantastycznie interweniuje.

• Dobra akcja Gregoritsch'a lewą flanką, Sane wybijad piłkę na rzut rożny.

• Dobry kontratak zawodników HSV zakończony strzałem, ale pewnie wyłapany został przez Faehrmanna.

• Schalke próbuje przedostać się pod pole karne HSV, ale ich próby kończą się fiaskiem.

• Franco Di Santo domagał się faulu po lewej stronie boiska, jednak sędzia nie zareagował.

• Choupo-Moting strzela z woleja, jednak piłkę nad poprzeczkę przenosi Drobny.

• Płaska piłka w pole karne od Aogo, piłkę wybijają gracze Hamburger SV.

• Bardzo dobre zagranie ze środka pola do Sane, ale ten będąc sam na sam z bramkarzem za daleko wypuścił sobie piłkę.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego jednak bardzo słabe, z autu HSV.

• Żółta karta dla Geis'a po taktycznym faulu.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego, głową piłkę wybija Lasogga.

• Dużo niedokładności w ostatnich minutach ze strony obu drużyn.

• Piłkarze gości cały czas przetrzymują piłkę na połowie gospodarzy.

• Dobra akcja Schalke, ale na spalonym jeden z zawodników.

• Piłkę rozgrywają zawodnicy HSV, ale nie mają pomysłu na grę i tracą piłkę.

• Dobra akcja lewą stroną boiska w wykonaniu Schalke, ale Marcelo Diaz wybija piłkę.

• W tym momencie meczu dużo gry w środku pola.

• Dośrodkowanie z lewej strony boiska wybija obrońca Schalke na rzut rożny, który okazał się niegroźny.

• Marco Hoeger schodzi kontuzjowany z bioska. Za niego wchodzi Sane

• Piłkę rozgrywają zawodnicy HSV, lecz kończy się to stratą.

• Jeden z piłkarzy Schalke leży na boisku.

• Poprzeczka! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał oddał jeden z obrońców Schalke, ale piłka trafiła w poprzeczkę.

• Sędzia dał sygnał do rozpoczęcia meczu! Ze środka boiska piłkarze HSV.

• Piłkarze są już w tunelu i zaraz pojawią się na murawie!

• W meczu nie mogą wystąpić z powodu kontuzji:

HSV: Ekdal

Schalke: Giefer, Uchida, Nastastić, Sam

• Oba kluby mają serię bardzo dobrych meczów. Schalke wygrało ostatnie 3 spotkania, natomiast HSV zwyciężył dwukrotnie i raz zremisował.

• Za pół godziny początek spotkania!

• Teraz Schalke 04:

Gspurning, Howedes, Kolasinac, Sane, Hojbjerg, Huntelaar, Riether

• Znamy podstawowe jedenastki, więc czas na ławki rezerwowych! Na początek HSV:

Hirzel, Sakai, Cleber, Müller, Ilicevic, Olic, Schipplock

• W poprzedniej kolejce Schalke pokonało na własnym stadionie Eintracht Frankfurt 2-0, natomiast Hamburger SV wygrał na wyjeździe z drużyną FC Ingolstadt 04 0-1.

• Przed 7. kolejką Schalke zajmowało trzecie miejsce w tabeli, natomiast gospodarze plasowali się na szóstej pozycji. Oba kluby dzieli różnica 3 punktów.

• Już za niecałe 2 godziny w ramach 7. kolejki niemieckiej Bundesligi Hannover SV podejmie Schalke 04 Gelsenkirchen. Na relacje z meczu zaprasza Państwa Mariusz Daniluk!