3

Sampdoria Genua

2

• Koniec meczu! Inter Mediolan - Sampdoria Genua 3:2!

• 90+2. Gianluca Caprari uderzył z woleja trudną piłkę, ale ta poszybowała nad bramką!

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 3 minuty.

• Eder ukarany żółtą kartką.

• Roberto Gagliardini z żółtą kartką.

• Kapitan Sampdorii ukarany żółtym kartonikiem.

• Eder zmienia Mauro Icardiego.

• Mauro Icardi mógł rozstrzygnąć mecz, ale przegrał pojedynek z goalkeeperem Sampdorii!

• GOOOOLLL!!! Fabio Quagliarella zdobywa kontaktową bramkę! Kapitan Sampdorii pięknie złożył się do uderzenia głową i wykorzystał dośrodkowanie Praeta!

• Davide Santon zmienił Yuto Nagatomo.

• Świetna akcja Sampdorii, która ''rozklepała'' Inter, ale uderzenie Quagliarelli zostało zablokowane!

• Lepszy fragment gry w wykonaniu Sampdorii, która dłużej utrzymuje się przy piłce, a Inter musi za nią biegać.

• Dobre zachowanie Dawida Kownackiego, który wywalczył rzut rożny.

• Kolejny zły wybór Fabio Quagliarelli, który przekombinował i źle dograł do swojego partnera.

• Joao Mario zmienia Matiasa Vecino.

• Ivan Perisić znalazł się przed polem karnym gości i zdecydował się na strzał, który..poszybował wysoko nad bramką.

• Gianluca Caprari nieprzepisowo zaatakował Mirandę i sędzia odgwizdał przewinienie rezerwowego Sampdorii.

• Sampdoria poszła za ciosem, ale uderzenie z pola karnego Fabio Quagliarelli, minęło bramkę Interu!

• Komplet Polaków na boisku! Karol Linetty zmienił Edgara Barreto!

• GOOOLLL Dawid Kownacki strzela bramkę! Polski napastnik niemal z zerowego kąta trafił do siatki Interu i wykorzystał dośrodkowanie Fabio Quagliarelli!

• Ivan Perisić trafił w poprzeczkę! Icardi świetnie zagrał do Chorwata, a ten z ostrego kąta obił bramkę Sampdorii!

• Inter cofnął się i czeka na kontrataki. Mądra gra drużyny z Mediolanu, która nie forsuje tempa i czeka na błąd gości.

• Nicola Murru ukarany żółtą kartką.

• Fabio Quagliarella przejął piłkę na dwudziestym piątym metrze i uderzył nad bramką Interu! Dobra próba napastnika gości!

• Dawid Kownacki pojawia się na murawie! Polak zmienił Duvana Zapatę!

• GOOOLLL!! Mauro Icardi podwyższa prowadzenie Interu! Świetna akcja Ivana Perisicia, który urwał się prawą stroną i dograł do kapitana Interu, a ten nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce!

• Matias Vecino zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Gianluca Caprari był bliski wygrania pojedynku biegowego z Mirandą, ale obrońca Interu wybił piłkę na rzut rożny.

• Duvan Zapata powalczył ze środkowymi obrońcami Interu, ale na nieszczęście napastnika Sampdorii piłka opuściła boisko.

• Gianluca Caprari uderzył z rzutu wolnego w boczną siatkę! Było groźnie pod bramką Interu!

• Ivan Perisić bezpardonowo potraktował Bartosza Bereszyńskiego i sędzia przerwał grę. Dobra szansa dla Sampdorii.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Gianluca Caprari zmienił Gastona Ramireza.

• Koniec I połowy! Inter Mediolan - Sampdoria Genua 2:0!

• Do regulaminowego czasu gry została doliczona jedna minuta.

• Z rzutu wolnego Sampdorii nic groźnego nie wynikło. Inter dalej przeważa, a goście nie mają żadnego pomysłu jak zatrzymać rozpędzonych gospodarzy.

• Na boisku leży Yuto Nagatomo, który ucierpiał po starciu z Bartoszem Bereszyńskim. Sampdoria ma rzut wolny.

• Mauro Icardi najwyżej wyskoczył do dośrodkowania Antonio Candrevy, ale piłka zatrzymała się na słupku!

• Ładna, kombinacyjna akcja graczy Interu i gospodarze po raz kolejny będą egzekwować rzut rożny.

• Na razie nie jest to dobry mecz Bartosza Bereszyńskiego, który przed chwilą był bliski stracenia piłki w środkowej części boiska. Wydaje się, że mógł więcej zrobić przy drugiej bramce - to on nie pokrył Icardiego.

• Fabio Quagliarella zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłką minęła bramkę Interu o kilka metrów. Goście w wyraźnym dołku.

• GOOOLLL!! 2:0 dla Interu Mediolan! Dominacja gospodarzy została potwierdzona! Mauro Icardi uderzył z woleja piłkę wybitą przez Matiasa Silvestre i nie dał szans Puggioniemu!

• Yuto Nagatomo przejął wybitą piłkę i bez namysłu oddał uderzenie na bramkę ''Sampy'', z którym nie bez problemów poradził sobie Puggioni!

• Ależ to mogła być bramka! Christian Puggioni wyszedł z bramki i źle wybił piłkę, która trafiła do Perisicia, a Chorwat bez namysłu zdecydował się na uderzenie z 40 metrów i...futbolówka trafiła w słupek!

• 57%-43% - tak wygląda procentowe posiadanie piłki. 8-2 w sytuacjach bramkowych. Dominacja Interu.

• Dennis Praet przewrócił się w walce o piłkę, ale gwizdek sędziego milczy. Spore pretensje Belga, ale arbiter pozostał niewzruszony,

• Mauro Icardi dobrze odnalazł się w polu karnym, ale nie był przygotowany do oddania strzału i grę wznowi bramkarz gości.

• Kolejny rzut rożny dla drużyny z Mediolanu. Gospodarze coraz mocniej naciskają na drużynę Bartosza Bereszyńskiego.

• GOOOLLL! Milan Skriniar otwiera wynik spotkania! Były zawodnik Sampdorii świetnie odnalazł się w polu karnym i wślizgiem zdobył bramkę! Inter - Sampdoria 1:0!

• Znów było groźnie pod bramką gości! Antonio Candreva oddał uderzenie, a piłka po rykoszecie sprawiła spore problemy Puggioniemu! Rzut rożny dla Interu.

• To mogła być bramka dla Interu! Danilo D'Ambrosio dobrze odnalazł się w polu karnym gości, ale jego płaskie uderzenie minęło lewy słupek bramki Sampdorii!

• Bartosz Bereszyński sfaulował Yuto Nagatomo i Inter będzie miał rzut wolny na połowie Sampdorii.

• Ivan Perisić przepchnął Bartosza Bereszyńskiego, wbiegł z piłką w pole karne i oddał groźne uderzenie, z którym poradził sobie Christian Puggioni!

• Ivan Perisić pomógł sobie ręką przy przyjęciu piłki i sędzia słusznie przerwał grę.

• Dobry początek meczu w wykonaniu Sampdorii, która stara się wysoko atakować graczy Interu i szybko odzyskiwać piłkę. Inter ma spore problemy z dłuższym utrzymaniem się przy piłce.

• Nicola Murru chyba przesadził z treningiem nóg - drugie dośrodkowanie i drugie za mocne. Aut dla Interu.

• Świetna odpowiedź Interu! Antonio Candreva nie patyczkował się i oddał bardzo mocne uderzenie, które minimalnie minęło bramkę gości!

• Błąd obrony Interu, która zagrała piłkę wprost pod nogi Duvana Zapaty, ale napastnik Sampdorii uderzył wysoko nad bramką.

• Prosty błąd Antonio Candrevy, który zbyt długo zwlekał z podaniem i wybił piłkę na rzut z autu.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• W ostatnich pięciu meczach Inter zdobył jedenaście punktów, a ''Sampa'' oczko mniej. Przed własną publicznością drużyna z Mediolanu wygrała wszystkie mecze, a goście z Genui z wyjazdów przywieźli tylko pięć punktów.

• W składzie Sampdorii widzimy Bartosza Bereszyńskiego. Na ławce siedzą Karol Linetty i Dawid Kownacki. Przynajmniej jeden z nich powinien zameldować się na boisku.

• W poprzedniej kolejce Inter bezbramkowo zremisował z Napoli, a Sampdoria wygrała z Crotone 5:0.

• Skład Sampdorii:

• Skład Interu:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Inter Mediolan - Sampdoria Genua!