• GOL! Arnor Traustadon w ostatniej minucie daje Islandii zwycięstwo

• Austria wciąż próbuje. Alaba, Arnautović czy Janko wciaż szukają swojej szansy.

• Arbiter doliczył 4 minuty do tego spotkania

• Islandczycy, tłumnie zgromadzeni pod własną bramką, konsekwentnie blokują wszelkie ataki przeciwników

• Austria nie rezygnuje. W tych ostatnich minutach nie dają już Islandczykom dojść do jakiejkolwiek akcji tylko zamykają ich we własnym polu karnym. Nie owocuje to jednak strzałami

• Baumgartlinger wywalczył rzut wolny dla swego zespołu

• Alaba lobem posłał piłkę w pole karne w stronę Janko. Sprytniejsi defensorzy Islandii.

• Ostatnia zmiana w zespole Austrii. Boisko opuścił Marcel Sabitzer, a zamiast niego Jakob Jantscher

• Dośrodkowanie Arnautovicia na głowę Sabitzera. zawodnik RB Lipsk nie zdołał oddać strzału

• Theodor Bjarnason oddał strzał na bramkę, ale piłkę zablokowali stoperzy Austrii

• Islandia wyszła z kontratakiem i wywalczyła sobie korner. Stały fragment gry nie przyniósł jednak strzału na bramkę

• Austria nie ustaje w natarciach. Dośrodkowanie Fuchsa w pole karne nie zostało odebrane przez Janko

• Roszada w zespole z Islandii. Elmar Bjarnason za Jona Dadiego Boedvarssona.

• Marc Janko ukarany żółtą kartką za faul w ofensywie

• Dośrodkowanie Arnautovicia w pole karne zalobkowane przez stoperów przeciwnika

• Austria ponownie w natarciu. Islandczycy mają powazne problemy z wyjściem z własnej połowy boiska. Skupiają się na defensywie, lecz i tak ich rywale stają przed szansami na wyrównanie. Tym razem uratowała ich jedynie niecelność Janko, po podaniu Sabitzera.

• Bjarnasson pociągnął akcję Islandii. W polu karnym do piłki doszedł Sigthorsson. Pewna interwencja Almera

• Remis bynajmniej nie zadowala Austriaków. Wręcz przeciwnie, gol dodał im tylko skrzydeł. Konstruują kolejne sytuacje, a po ostatniej z prawej strony, pod ostrym kątem szczęścia szukał Sabitzer. Nie znalazł

• Akcję rozpoczął Alaba pędząc lewym skrzydłem. Na połowie rywala dostrzegł Schoepfa i skierował do niego futbolówkę. Ten wyminął jednego rywala, drugiego i posłał piłkę prosto do siatki

• GOL! Ataki Austrii musiały kiedyś skończyć się trafieniem. Autorem gola Alessandro Schoepf

• Dużo pracy w ataku wykonuje Arnautović wraz z Schoepfem. Ponownie stworzyli sporo chaosu pod bramką Islandii. Bez prób strzałów

• Islandia na chwilę wyszła z własnej połowy. Po raz pierwszy od początku tej części gry na dłuższą chwilę znaleźli się w polu karnym Austrii. Nie zaowocowało to jednak strzałem

• Schoepf wyszedł z samotnym natarciem. Szukał szczęscia strzalem z dystansu, ale na drodze stanął mu golkiper rywala

• Kolejna próba skonstruowania szansy przez Arnautovicia. Austriak próbował dośrodkowac z lewej strony prosto pod bramkę. Nadbiegających kolegów uprzedził golkiper Islandii

• Świetny blok Arnasona uratował golkipera Islandii przed koniecznoscią interwencji. Austria coraz odważniej poczyna sobie w jego polu karnym

• Janko nie zdołał dojść do prostopadłego podania w pole karne w wykonaniu Baumgartlingera.

• Faul w ataku na Baumgartlingerze. Grę wznowi Austria

• Sigurdsson popędził do ofensywy, wyminął Hintereggera i uderzył na bramkę Austrii. Nieskutecznie

• Sabitzer ucierpiał w starciu z jednym z obrońców Islandii. Austriacy domagali się choćby kartki dla nieprzyjaciela. Sędzia Marciniak nie zdecydował się jednak jej pokazać

• Po akcji Alaby, do piłki doszedł Arnautović. Nie zdołał jednak przyjąć jej sobie na tyle dobrze by oddać strzał

• Austria wciąż przy piłce. Ostatnie minuty należą już całkowicie do nich. Czy zdołają wcisnąć jeszcze coś przed przerwą?

• Arnautović złapany na ofsajdzie.

• Po rzucie rożnym Fuchsa, piłkę przejęli Islandczycy

• Baumgartlinger z bardzo daleka. Mocno i celnie. Bramkarz Islandii wybił na korner

• Austria nie zamierza rezygnować. Wyraźnie przycisnęła, lecz nie przekłada się to zbytnio na akcje bramkowe.

• Sabitzer wywalczył piłkę na połowie rywala, rozgrywał ją z Arnautoviciem, aż w końcu doszedł do niej Klein. Nie dał rady obrońcom rywali

• Alaba przegrał starcie z Saevarssonem i tym samym kolejna akcja Austrii spaliła na panewce.

• Faul Arnautovicia na Arnasonie w polu karnym Islandii. Arbiter nie zdecydował się jednak wskazać kartonika

• Austriacy po stracie gola, nieco odżyli. Zaczęli wydostawać się z własnej połowy i coraz częściej zagłebiać pod pole karne Islandii.

• Proedl bardzo długie podanie w pole karne Islandii. Prosto w ręce golkipera

• Baumgartlinger spróbował szczęscia strzałem z dystansu. Piłka przeleciała jednak bardzo daleko od słupka bramki Halldorssona.

• Gunnarssona popisał się dalekim wyrzutem z autu, a jeden z jego kolegó przedłużył lot piłki prosto w pole karne. Tam już czekał na nią Bodvarsson. Uciekł Baumgartlingerowi i pewnie pokonał Almera

• Mamy niespodziankę! Zgranie w pole karne, Boedvarsson przyjmuje i od razu uderza obok bramkarza!

• GOOOOOOOL! DLA ISLANDII!!

• Jedynym odwazniej wdzierającym się pod bramkę Islandii jest jak na razie Arnautović. Tym razem popędził prosto w pole karne, gdzie jednak został łatwo zahamowany

• Kolejna świetna akcja Islandii. Tym razem strzały oddawali kolejno Bjranasson oraz Boedvarsson. Niepewne interwencje Almera na razie jednak wystarczyły

• Po krótkiej przerwie, gra znowu przesunęła sie na połowię Austrii. Islandia konsekwentnie konstruuje sobie ataki jednak nie przekłada się to na oddawanie strzałów

• Austria jak ruszyła do ofensywy to z impetem. Arnautović próbował wykorzystać niepewne wybicie golkipera Islandii i zabrać mu piłkę. On też jednak się pomylił

• Austria zaczęła nieco częściej dochodzić do piłki, ale nie jest jeszcze w stanie skoństruować składnej akcji. Jeszcze nie zdołali przekroczyć połowy boiska

• Sprytna wymiana podań między Islandczykami nie zakończyła się jednak groźniejszym strzałem.

• Islandia jak na razie odważniej naciera w pole karne rywali. Gra coraz częściej toczy się na polowie Austrii.

• Świetny strzał Gudmundssona na początek tego spotkania. Z dystansu, prosto w słupek. Milimetry i Almer byłby bez szans

• Zaczęło się nieco niepozornie. Gra jak dotąd toczy się w środku boiska, a piłka niesmiało krąży między piłkarzami obu zespołów

• Zaczynamy! Od srodka Austria.

• Szymon MArciniak już wyprowadził obie jedenastki na murawę. Teraz czas na hymny państwowe

• Już za nieco ponad pięć minut zabrzmi premierowy gwizdek ostatnich starć w ramach grupy F. W jednym z nich Islandia zmierzy się z Austrią. Kto wyjdzie górą z tego pojedynku i tym samym da sobie szanse na awans do fazy pucharowej?