Izrael

1

Włochy

3

• Włosi wygrywają w Hajfie z Izraelem 3:1. Nie brakowało bramek, kartek, walki - to był niezły mecz. To tyle z naszej strony! Dziękujemy za uwagę! Dobranoc!

• Gospodarze starają się atakować, ale nic z tego nie wynika! KONIEC!

• Arbiter doliczył co najmniej 3 minuty!

• Wszystko na to wskazuje, że mimo kłopotów, mimo gry w "dziesiątkę" przez ponad pół godzin Włosi zdołają zabrać do domu 3 punkty.

• Immobile wyszedł sam na sam z golkiperem rywali, ale za wcześnie strzelał napastnik Italii!

• Włoch wygrał siłowy pojedynek z defensorem Izraela i strzałem z kilkunastu metrów uciszył gospodarzy!

• GOOOL!!! CIRO IMMOBILE!!!!

• Kehat uderzył mocno z 20. metra, ale futbolówka poszybowała wysoko nad bramką.

• Veratti król środka pola. Gdyby nie on, to włoska defensywa non stop byłaby sprawdzana przez Izraelczyków w drugiej odsłonie.

• W polu karnym Italii już wyczekuje trzech izraelskich piłkarzy.

• Zahavi uderzył z rzutu wolnego prosto w mur.

• Zmiany w obydwu zespołach wykorzystane.

• Edera zmienia Immobile.

• Coraz częściej kotłuje się pod włoską bramką.

• Zahavi dostał piłkę, jak na tacy! Buffon odbił ja po mocnym strzale z dystansu, a napastnik gospodarzy nie potrafił umieścić futbolówki w siatce!

• Florenzi wchodzi, a boisko opuszcza Candreva.

• Davidazde włączył się do akcji ofensywnej i Izrael wywalczył korner.

• Ogbonna natomiast zmienia Bonaventurę.

• Kehat zmienia Ben Haima II.

• Gospodarzom zostało 30 minut na odwrócenie losów spotkania.

• Atzily zastępuje Nira Bitona.

• Dochodzi do przepychanek na murawie.

• Chiellini ukarany drugą, żółtą kartką! Fatalny występ Włocha!

• Dobra akcja gospodarzy. Na posterunku był Buffon, który odbił piłkę.

• Gershon zmienia kontuzjowanego Tibiego.

• Eder był bliski przelobowania golkipera rywali, ale nieznacznie się pomylił!

• Obie jedenastki bez zmian.

• Gospodarze rozpoczęli od środka! Gramy!

• Na murawę wracają piłkarze! Za kilka minut arbiter wznowi mecz!

• Koniec pierwszej części! Do przerwy Italia prowadzi w Hajfie 2:1!

• Pelle mocno uderzył głową, ale fantastycznie broni Goresh!

• Zmierzamy do końca pierwszej odsłony. Ciekawe, czy któryś z trenerów zdecyduje się na roszady już po 45 minutach.

• Kiepski atak pozycyjny gospodarzy. Czy stać ich na bramkę wyrównującą? Jedynie przy pomocy Włochów.

• Trochę niespodziewanie Izrael zmniejszył straty. To tylko zapowiada walkę w kolejnych minutach. Ożywiła się ponadto publiczność.

• Chiellini znów stracił piłkę. Ben Haim II popędził z piłką na bramkę Italii, a następnie przelobował Buffona! Będą emocje!

• GOOOOL!!!! TAL BEN HAIM II!!!

• Goście oddali dwa celne strzały, które przyniosły im dwie bramki.

• Pewny strzał Włocha! piłka poleciała obok lewego słupka bramki gospodarzy!

• GOOOLL!!!! ANTONIO CANDREVA!!!

• Bonaventura powalony przez Bena Bittona! Rzut karny!

• Izrael dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

• Chiellini ukarany kartką. Defensor Juventusu ma dziś kiepski dzień.

• Kibice miejscowych w napięciu oczekują na dobrą akcję swoich reprezentantów.

• Strata za stratę. Słabszy okres gry na murawie w Hajfie.

• Piłkarze Levy'ego z ogromnym trudem budują ataki pozycyjne. Goście natomiast przyczajeni, czekają na kontry.

• Atak pozycyjny gospodarzy przerwany przez jednego z defensorów, ale po chwili Bonucci źle zagrywa.

• Izrael wcale źle nie zaczął spotkania. Czy gospodarze zdołają odwrócić losy zawodów?

• Udana, kombinacyjna akcja Włochów. Antonelli zagrał wzdłuż bramki na 5. metr, a tam Pelle dopełnił formalności!

• GOOOOL!!!! GRAZIANO PELLE!!!!

• Włosi mają problem. Zbyt duże są przestrzenie między defensywą, a linia pomocy. Tam gospodarze mają sporą swobodę w rozgrywaniu piłki.

• Oj Buffon ostro potraktowany przez Ben Haima II.

• Ładna akcja miejscowych. Izraelczycy wymienili kilka podań i ofiarna interwencja Barzagliego chroni Italię przed stratą bramki.

• Mamy nawiązanie do francuskiego Euro.Koszulka Kayala porwana.

• Słaba centra z rzutu wolnego Candrevy. Włoch nie wszedł dobrze w spotkanie.

• Błąd Chielliniego! Gospodarze jednak tego nie wykorzystali. Izraelczycy wywalczyli korner, ale kiepsko rozegrali stały fragment gry.

• Goście budują kolejny atak od defensywy, ale znów Candreva traci futbolówkę.

• Candreva kiepsko rozegrał stały fragment gry. Włosi utrzymali się przy piłce, ale chwilę później niedokładne podanie przerwało atak podopiecznych Ventury.

• Od początku atakują przyjezdni. Pierwszy korner dla gości.

• Zaczynamy! Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmiał!

• Minuta ciszy ku pamięci ofiar, które zostały nawiedzone przez trzęsienie ziemi na Półwyspie Apenińskim.

• Rezerwowi Italii: Marchetti, G. Donnarumma – Florenzi, Gabbiadini, Rugani, Bernardeschi, Immobile, Ogbonna, De Sciglio, Pavoletti, Astori, Montolivo

• Rezerwowi Izraela: Klaiman, Harush – Saief, Dabour, Golasa, Kahat, Natkho, Atzili, Einbinder, Dasa, Gershon, Mugrabi

• Obie jedenastki już na murawie. W Hajfie rozbrzmiewają właśnie hymny państwowe!

• Podczas Euro 2016 obserwowaliśmy jedynie Włochów, którzy dotarli do ćwierćfinału. Izraelczycy natomiast nie przebrnęli eliminacji do francuskiego turnieju, ustępując Belgii, Walii oraz Bośni i Hercegowinie.

• Witamy serdecznie w poniedziałkowy wieczór! O 20:45 rozpocznie się mecz eliminacyjny do mundialu w Rosji. Izrael podejmie reprezentację Italii!