• Karol Mackiewicz za Rafała Grzyba

• Górski popędził do przodu i nie zastanawiając się długo po prostu uderzył. Daleko od bramki

• Górski faulował w ofensywie przez co de facto zakończył akcję Jagiellonii

• Były piłkarz Jagiellonii, Bartłomiej Pawłowski pojawił się na murawie. Za Pawła Stolarskiego

• Fatalne wykonanie rzutu wolnego przez biłostoczan. Stało ich przy piłce dwóch - Wasiluk i Vassiliev. Obaj w tym samym czasie nabiegli na piłkę i w nią kopnęli. Efekt raczej mizerny

• Starcie Tomasika ze Stolarskim w polu karnym Lechii. Arbiter przerwał grę i od bramki rozpocznie Podleśny

• Bardzo duzo walki. Piłkarzom troche gotują się głowy. Sporo zamieszania pod bramką Lechii, trochę przepychanek ale bez strzałów.

• Cernych trafił po szybkim ataku Jagiellonii. Wcześniej jednak arbiter odgwizdal pozycję spaloną

• Trafienie stadiony świata. Kovacević uciekł Grzybowi i Vassilievowi. zawodnicy Jagiellonii nieco go nie docenili i widząc, że dochodzi do piłki, odpuścili pogoń. Okrutnie sie jednak pomylili, bo zawodnik Lechii uderzył w okienko

• GOL! Aleksandar Kovacević z dystansu pokonał Mariana Kelemena

• Podleśny spokojnie interweniował po nieśmiałej akcji Lechii

• Fedor Cernych faulował Janickiego w ataku. Ręką w twarz. Zółty kartonik

• Wolski próbował coś wykreowac między rywalami. W końcu zdecydował się zagrac w kierunku Kuświka. Niecelnie

• Wasiluk próbował odebrac dosrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Vassilieva. Ta sztuka mu się jednak nie udała

• Vassiliev próbował przejąc piłkę od Kuświka, ale został skoszony przez Aleksandara Kovacevicia. Żółta kartka!

• Rzut wolny w wykonaniu Vassilieva. Wzdłuż bocznej linii do Wasiluka, lecz nic z tego nie wyszło

• Paweł Stolarski z żoltą kartką za faul na Chomczenowskim.

• I oczywiście Piotr Tomasik, który rozpoczął całą sytuację.

• Vassiliev z bardzo daleka uderzył na bramkę z rzutu wolnego. Świetna interwencja Podleśnego

• Piłka długo krążyła w środku boiska. Wymiana podań, proste straty i trochę brak pomysłu - przez to wszystko kibice nie mają okazji oglądać bramkowych sytuacji

• Wolski fajnie przebiłsię środkiem, ale jego strzał został zablokowany przez Wasiluka

• Wolski wykonuje pierwszy korner dla Lechii w tym meczu. Zbyt mocno - futbolówka przeleciała nad polem karnym

• Piłka ostatnie chwile spędziła w środku pola krążąc między nogami zawodników obu zespołów.

• Szymonowicz dobrze przyasekurował Wolskiego przez co lechista nie zdołał dostać się pod pole karne

• Faul Stolarskiego na pędzącym Tomasiku. Zawodnik Jagiellonii usiłował ruszyć skrzydłem po podaniu Chomczenowskija.

• Frankowski po klepce z Burligą przebili się prawą stroną boiska. Pierwszy z nich zakończył akcję strzałem. Niecelnym

• Po wyrzucie z autu przez Grzyba, akcje próbował zamknąć Chomczenowskyj. Po zewnętrznej stronie słupka

• Jagiellonia spokojnie rozgrywała piłkę na własnej połowie. Bez zagrożenia pod którąkolwiek z bramek

• Vassiliev z rzutu rożnego. Piłka poleciała prosto w pole karne, lecz wyskakującego do piłki Burligę uprzedził Janicki

• Cernych wyminął Wawrzyniaka i dograł w pole karne. Najbliżej odebrania piłki był Grzyb. Będzie korner

• I ruszyli. Od środka rozpoczęli goście!

• Czas na przywitanie kapitanów i wylosowanie stron.

• Arbiter dzisiejszego spotkania Tomasz Kwiatkowski, wyprowadzil już obie jedenastki na murawę

• Już za dosłownie moment rozpocznie się spotkanie w Białymstoku. Lokalna Jagiellonia podejmuje Lechię Gdańsk. Zapowiada się więc prawdziwy pojedynek na szczycie tabeli. Kto wyjdzie z niego zwycięsko?