• Koniec meczu, bezbramkowo w Białymstoku!

• Ostatnia akcja meczu, Dawid Kudła broni strzał z kilku metrów!

• Druga połowa potrwa o trzy minuty dłużej.

• Z wrzutką bez problemu radzi sobie Dawid Kudła.

• Cornel Rapa na swojej połowie fauluje Przemysława Frankowskiego. To może być jedna z ostatnich sytuacji w tym meczu.

• Emocje jakby trochę opadły, obserwujemy mniej ataków, Pogoń stara się utrzymać przy piłce.

• Błąd Ivana Runje mógł zakończyć się dla Jagi tragicznie, na szczęście na spalonym złapany został Kamil Drygas.

• Sprytne dośrodkowanie Łukasza Burligi z trudem piąstkuje Dawid Kudła.

• Seiya Kitano zmienia niewidocznego dzisiaj Łukasza Zwolińskiego.

• Do końcowego gwizdka coraz mniej czasu, Jagiellonia wciąż dominuje, ale nie potrafi tego udokumentować zdobytą bramką.

• Adam Gyurcso z żółtą kartką za wycięcie przeciwnika przy kontrze.

• Guti wybija piłkę ofiarną przewrotką na własnej połowie, ale lądowanie nie należało do przyjemnych. Obrońca spadł na głowę, nie było tu żadnej amortyzacji.

• Petarda Fedora Cernycha z narożnika pola karnego, Litwin uderza ponad poprzeczką!

• Coraz mocniej przyciska Jaga! Piłka raz po raz trafia w pole karne Portowców, obrońcy gości pozostają czujni!

• Groźny strzał Takafumiego Akahoshiego z około trzydziestu metrów mija słupek o nieco ponad metr!

• Adam Frączczak zmieniony przez Takafumiego Akahoshiego.

• Spore zamieszanie pod samą bramką Pogoni, była dobra szansa na zdobycie gola, ale nie zrozumieli się Fedor Cernych i Karol Świderski, piłka trafia do bramkarza.

• Pierwsza zmiana w Pogoni. Jakub Piotrowski opuszcza boisko, pojawia się na nim Robert Obst.

• Ogromne zamieszanie, kolejny słupek zaliczają gospodarze! Dawid Szymański strzela z woleja z siedmiu metrów w słupek, ale akcja przerwana, po wcześniej zawodnik Jagi przyjął piłkę ręką!

• Dośrodkowanie Przemysława Frankowskiego na głowę Gutiego, obrońca wyskoczył wysoko i oddał strzał, ale było to bardzo niecelne uderzenie

• Efektowny rajd Łukasza Burligi daje gospodarzom rzut rożny.

• Prostopadłe podanie Cornela Rapy do Adama Frączczaka przechwycił Marian Kelemen.

• Uderzenie Cernycha z około dwudziestu metrów przytomnie broni Dawid Kudła.

• Druga połowa zaczęła się tak, jak pierwsza, a więc od przewagi żółto-czerwonych.

• Duże zamieszanie w szesnastce Pogoni, aż w końcu strzał Gutiego mija bramkę gości.

• ...a Karol Świderski pojawia się na boisku w miejsce Karola Mackiewicza.

• W przerwie aż dwie zmiany w Jadze. Damian Szymański zmienia Tarasa Romanczuka...

• Drugą część meczu rozpoczęli gospodarze!

• Oglądamy niezłe spotkanie, widać, że obie drużyny walczą o dobry wynik i zależy im na zdobyciu upragnionego gola. Póki co bliżej trafienia byli gospodarze, do przerwy jednak bez bramek.

• Koniec pierwszej połowy na Stadionie Miejskim w Białymstoku!

• Sędzia dolicza aż trzy minuty.

• Najlepsza okazja Jagi - Taras Romanczuk główkuje w słupek!

• Po wybiciu dośrodkowania z rzutu rożnego strzał z dystansu oddaje Cornel Rapa, ale to uderzenie najlepiej skwitować milczeniem.

• Adam Gyurcso trafia piłką w Łukasza Zwolińskiego stojącego na piątym metrze, piłka po rykoszecie od napastnika bliska przelobowania bramkarza!

• Groźna akcja Piotra Tomasika zakończona miękkim dośrodkowaniem pod samą bramkę, które z największym trudem głową wybija Jarosław Fojut.

• W ostatnich minutach nieco przycisnęła Jagiellonia, goście głównie się bronią.

• Dośrodkowanie w pole karne Pogoni i Ivan Runje fauluje skaczącego do interwencji Dawida Kudłę.

• Mimo problemów, Pogoń wraca na murawę w komplecie.

• Na boisko wrócił już Jarosław Fojut, ale kontuzję odnosi Sebastian Rudol!

• Z boiska długo nie podnosi się Jarosław Fojut, wygląda to na poważniejszy uraz obrońcy, który zderzył się ze swoim kolegą z drużyny.

• Dryblingu szukał Jakub Piotrowski, ale nie udało mu się pokonać trzyosobowej ściany zbudowanej z obrońców Jagielonii.

• Połowa pierwszej połowy za nami. Żadna z drużyn nie potrafi osiągnąć choćby małej przewagi.

• Stuprocentowa sytuacja gości! Prostopadłe podanie do linii końcowej otworzyło drogę do bramki Adamowi Frączczakowi, zawodnik Pogoni katastrofalnie pudłuje!

• W pole karne dośrodkować chciał Taras Romanczuk, ale jego zamiary wyczuł Dawid Kudła.

• Mecz toczy się od bramki do bramki, ale głównie są to niedokładne podania prostopadłe w wykonaniu obu drużyn. Bramkarze mają sporo kontaktów z piłką.

• Efektowna piętka Fedora Cernycha na przedpolu pola karnego Pogoni nie przyniosła gospodarzom nawet strzału. Akcję rozgrywają Portowcy.

• Stały fragment gry słabo wykonany przez Przemysława Frankowskiego, piłka opuściła boisko przez linię końcową.

• Karol Mackiewicz próbował się przedrzeć w pole karne szybkim rajdem, ale wywalczył tylko rzut rożny.

• Rafał Murawski kieruje górne prostopadłe podanie do Kamila Drygasa, ale zawodnika gości skutecznie pokrył Ivan Runje, piłkę przejął Marian Kelemen.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego pewnie łapie Dawid Kudła.

• Łukasz Burliga wybija piłkę poza linię boczną spod nóg Gyurcso.

• Szczerze mówiąc, to powinna być czerwona kartka. Bardzo ostry faul Jarosława Fojuta, to się mogło skończyć wykluczeniem z gry.

• Bardzo ostry faul na Łukaszu Burlidze, kartkę otrzymuje Jarosław Fojut.

• Rzut wolny dla gości przy linii środkowej po faulu Rafała Grzyba.

• Mecz rozpoczyna Pogoń Szczecin!

• Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę Stadionu Miejskiego w Białymstoku!

• Piłkarze już ustawieni w tunelu!

• Faworytem dzisiejszego meczu są gospodarze, zajmujący pierwsze miejsce w tabeli Ekstraklasy.

• Rezerwowi Pogoni: Jakub Słowik, Hubert Matynia, Seyia Kitano, Dawid Kort, Robert Obst, Marcin Listkowski i Takafumi Akahoshi.

• Rezerwowi Jagiellonii: Damian Węglarz, Maciej Górski, Marek Wasiluk, Damian Szymański, Dawid Szymonowicz, Karol Świderski i Patryk Klimala.

• Zapoznajmy się z rezerwowymi obu drużyn.

• To spotkanie 11. kolejki przynosi starcie Jagi z Pogonią, które niedawno zmierzyły się ze sobą w Pucharze Polski. W Szczecinie gospodarze wygrali 4:1.

• Witamy serdecznie, już za nieco ponad 30 minut zaczyna się mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin. Na relację na żywo zaprasza Piotr Bernaciak.