Mecz Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz ONLINE....

Mecz Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 4. kolejka
2017-08-06 15:30

Jagiellonia Białystok

1

Sandecja Nowy Sącz

3

• Mecz choć wyrównany to jednak wynik zdecydowanie wskazuje na beniaminka. Jagiellonia przegrywa swój pierwszy mecz w tym sezonie jednocześnie tracąc pozycje lidera. To już wszystko na dziś! Zapraszam na kolejne relację w naszym serwisie!

• I mamy koniec meczu! Sandecja notuje pierwsze zwycięstwo w swojej historii gry w Ekstraklasie!

• Jeszcze zółta kartka dla Guilherme.

• Jeszcze zakotłowało się w polu karnym Jagiellonii, lecz po raz kolejny znakomicie zachowuje się Michał Gliwa i ratuje swoją drużynę.

• Mecz przedłużony został o 4 minuty.

• Szymon Marciniak przy sytuacji z rzutem karnym skorzystał z systemu VAR i dopiero po weryfikacji zdecydował się podyktować 11!

• Wojciech Trochim pewnie zamienia 11 na gola! W Białymstoku mamy już 3:1 dla beniaminka z Nowego Sącza.

• Bartłomiej Dudzic przewraca się w polu karnym i mamy rzut karny dla Sandecji!

• Bartosz Kwiecień debiutuje w zespole Jagiellonii. Zmienia on Łukasza Burligę.

• W końcu mamy jakąś groźną sytuację dla Jagiellonii. Martin Pospisil uderza ze skraju pola karnego i myli się nieznacznie.

• Karol Świderski zmienia kapitana Jagiellonii Rafała Grzyba.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Novikovasa. Dalej mamy 1:2.

• Na Stadionie Miejskim w Białymstoku zebrało się dzisiaj 11399 kibiców.

• Pierwsza zmiana także w Jagiellonii. Cillian Sheridan zostaje zmieniony przez Łukasza Sekulskiego.

• Kolejna zmiana w ekipie przyjezdnych. Aleksandyr Kolew opuszcza boisko, a melduje się na nim Bartłomiej Dudzic.

• I jeszcze raz w tym meczu świetnie dośrodkowywał Novikovas, ale strzał Ivana Runje ląduje na bocznej siatce.

• Jagiellonia będzie miała okazję na wyrównanie. Tuż przed polem karnym przeciwnika faulowany był Fedor Cernych.

• Martin Pospisil uderza na bramkę, ale po raz kolejny dobrze broni Michał Gliwa.

• I następuje zmiana, o której była mowa wcześniej. Wojciech Trochim zmienia strzelca drugiego gola Mateusza Cetnarskiego.

• Arvydas Novikovas popisuje się znakomitą akcją ofensywną, która kończy strzałem. Niestety dla zawodnika Jagiellonii uderzenie zostało zablokowane.

• Mocno rozgrzewają się rezerwowi obu drużyn. Wygląda na to że niedługo zobaczymy na boisku Wojciecha Trochima, który zakończył rozgrzewkę i pobiegł pod swoją ławkę.

• Świetnie rozegrana piłka przez Martina Pospisila i Fedora Cernycha, ale ostatecznie sytuacja zostaje wyjaśnione przez obronę Sandecji.

• Ucierpiał w starciu z rywalem Tomasz Brzyski i potrzebna jest pomoc medyczna dla lewego defensora gości.

• Dobra akcja skrzydłem Fedora Cernycha, strzał Litwina z ostrego kąta, ale pewnie broni Michał Gliwa.

• Pogubił się w polu karnym przeciwnika Łukasz Burliga i marnuje dogodną szansę dla swojej drużyny.

• Świetne podłączenie się do akcji ofensywnej Filipa Piszczek. Lewy pomocnik gości zalicza asystę , dogrywając do Mateusza Centrarskiego, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do pustej bramki.

• GOOOL! Mateusz Cetnarski pokonuje Mariana Kelemena!

• Znowu marnuje świetną okazję Cillian Sheridan. Tym razem po dośrodkowaniu Novikovasa, Irlandczyk minął się z futbolówką.

• Novikovas potężnie wrzuca w pole karne ale piłka tylko odbiła się od Pospisila i nie było żadnego zagrożenia bramki rywala.

• Wracamy po przerwie! Od środka Novikovas i zaczynamy drugie 45 minut,

• Filip Piszczek zmienia w przerwie Patrika Mraza.

• Tak dopingują dzisiaj swoich zawodników fani z Białegostoku!

• Sędzia Marciniak kończy pierwszą połowę. Po pierwszych 45 minutach na tablicy widnieje wynik 1:1. Zapraszamy za 15 minut.

• Piłka po strzale Krachunova ląduje w siatce, ale sędzia Marciniak podnosi rękę do góry. Mamy spalony.

• Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii po dośrodkowaniu Tomasza Brzyskiego. Ostatecznie jednak piłka ląduje na aucie bramkowym.

• Po wyrównującym golu tempo w meczu trochę obsiadło.

• Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego przez Arvydasa Novikovasa a najwyżej wyskakuje Irlandzki snajper i mamy 1:1!!

• GOOOOL! Cilian Sheridan doprowadza do wyrównania!

• Domagają się zagrania ręką w polu karnym Sandecji piłkarze gospodarzy. Sędzia Marciniak jednak pewny że nic było.

• Arvydas Novikovas mocno dogrywa z rzutu rożnego, lecz znowu piłkarze Jagiellonii z kilku metrów nie potrafią pokonać golkipera Sandecji.

• Wracając do gola dla gości. Świetny przerzut do którego dopadł Tomasz Brzyski. Doświadczony defensor idealnie dogrywa w pole karne do Kolewa, a Bułgarski snajper pewnym strzałem pokonał Mariana Kelemena.

• Jednak nie! Sędzia Szymon Marciniak po weryfikacji wideo potwierdza że gol wpadł prawidłowo! Mamy 1:0 dla Sandecji!

• Trwa wideo weryfikacja! Czyżby gol Sandecji był cofnięty?

• GOOOOL! Aleksandyr Kolew zdobywa pierwszą w historii bramkę w Ekstraklasie dla Sandecji Nowy Sącz!

• I po raz kolejny Jagiellonia marnuje 100% okazję, tym razem to Guilherme wyszedł sam na sam z bramkarzem. Michał Gliwa jednak po raz kolejny pokazuje że jest w znakomitej formie na początku sezonu.

• Po raz kolejny duży błąd pod bramką przeciwnika notuje Cilian Sheridan. To nie jest dzień irlandzkiego napastnika.

• Dobrze wykonany rzut rożny przez Mateusza Cetnarskiego, ale jego partner z drużyny uderza niecelnie głową.

• Dobre prostopadłe podanie Guilherme do Cernycha, ale Michał Gliwa niczym Manuel Neuer wychodzi za 16 i ratuję swoją drużynę.

• Jednak dośrodkowanie Mateusza Cetnarskiego zatrzymało się już na pierwszy defensorze Jagi.

• Faul w dobrej odległości od bramki dla Sandecji. Będzie groźna sytuacja.

• Arvydas Novikovas świetnie opanował piłkę, zagrał w pole karne, a tam Cillian Sheridan nie trafił w bramkę z około 3 metrów! Najlepsza sytuacja jak do tej pory!

• Kolejna dobra akcja Fedora Cernycha, tym razem zakończona niecelnym strzałem Litwina.

• Cillian Sheridan popisuje się świetną indywidualną akcją, która w ostatniej chwili zostaje zatrzymana.

• Dobre dośrodkowanie Fedor Cernycha, trochę zamieszania w polu karnym, jednak ostatecznie Szufryn wybija piłkę.

• Przewraca się w polu karnym gospodarzy Aleksandar Kolew, ale gwizdek Szymona Marciniaka milczy.

• Pierwszy bardzo groźny strzał na bramkę Michała Gliwy. Autorem strzału Martin Pospisil, jednak piłka leci nad poprzeczką.

• Świetny początek akcji Jagiellonii, ale później podopieczni Ireneusza Mamrota pogubili się w swoich zagraniach i tracą piłkę.

• Pierwsza próba strzału zawodnika Sandecji spokojnie zablokowana przez obronę gospodarzy.

• Kto dziś wygra!?

• Sędzia dzisiejszego pojedynku będzie Szymon Marciniak co oznacza że użyty może zostać system powtórek video - VAR.

• Przy głośnym akompaniamencie kibiców Jagiellonii zawodnicy wchodzą na murawę! Zaraz zaczynamy!

• Na ławce Sandecji widzimy dzisiaj Jonatatana Strausa, który w tym sezonie jest wypożyczony właśnie z Jagiellonii.

• Do pierwszej 11 wraca Cillian Sheridan, który początek sezonu miał słabiutki. W ostatniej kolejce zdołał jednak przełamać swoją nie moc strzelecką. Czyżby powrót Sheridana z poprzedniego sezonu? Zobaczymy.

• Przed szansę debiutu w barwach Jagiellonii stoi dzisiaj Bartosz Kwiecień. Były gracz Korony Kielce rozpocznie mecz na ławce rezerwowych, lecz jest bardzo prawdopodobne że dostanie dzisiaj szansę gry od Ireneusza Mamrota.

• Marian Kelemen - 150 meczów w Ekstraklasie. Taras Romanczuk - 100 meczów w Jagiellonii. Przemysław Frankowski - 100 meczów w Jagiellonii. Fedor Cernych - 100 meczów w Ekstraklasie.

GRATULUJEMY!

• Nieobecny dzisiaj z powodu kontuzji Piotr Tomasik rozchwytywany przez młodych fanów Jagiellonii.

• Z wiarygodnych źródeł dochodzi informacja że w ostatniej chwili następuje zmiana w składzie Jagiellonii. Martin Pospisil rozpocznie mecz od pierwszej minuty, a Dmytro Chomczenowski zasiądzie na ławce. Powód? Na razie nieznany.

• Obie drużyny już na murawie przeprowadzają rozgrzewkę. Faworytem meczu na papierze jest Jagiellonia. Jednak mimo braku zwycięstwa w tym sezonie, Sandecja potrafiła nie raz pokazać charakter, więc mecz dla wicemistrzów Polski nie musi być wcale spacerkiem.

• Jagiellonia jako jedyna może poszczycić się kompletem punktów w lidze jak do tej pory. Czy dzisiaj przedłuży swoją znakomitą passę?

• Skład Jagiellonii Białystok!

• Skład Sandecji Nowy Sącz!

• Witam wszystkich Państwa bardzo serdecznie z pochmurnego dzisiaj Białegostoku. Na stadionie przy ul. Słonecznej, Jagiellonia Białystok podejmować będzie Sandecję Nowy Sącz. Na relację z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski.

Bartłomiej Modzelewski

©Wojciech Wojtkielewicz

Mecz Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz. Wicemistrz Polski początek ligowych rozgrywek ma wręcz wymarzony. Jako jedyna drużyna zdołała zebrać komplet punktów wygrywając wszystkie spotkania. Teraz znad horyzontu wygląda Sandecja, a kibice w Białymstoku wyczekują kolejnej wygranej.

Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Podopieczni Ireneusz Mamrota mogą być z siebie dumni. Mimo że ich zwycięstwa nie są zbyt przekonujące to jednak w każdym rozegranym meczu nie zawiedli swoich fanów. Teraz do Białegostoku przyjedzie Sandecja Nowy Sącz.
Beniaminek, który jeszcze nie w Ekstraklasie nie zdobył nawet bramki. Pomijając ich zdobycz punktową trzeba podkreślić zaangażowanie wkładają w swoją grę. Jagiellonia nie będzie miała więc łatwego zadania.

- Rywale stracili dotąd tylko dwa gole, gdy przez większość meczu z Legią grali w osłabieniu. Jest to zespół bardzo dobrze zorganizowany w defensywie i niezwykle doświadczony. Nie możemy w żaden sposób się zdekoncentrować, ani dopisywać sobie punktów przed pierwszym gwizdkiem. Musimy się dobrze przygotować do tego meczu. Wiadomo, że ostatnio nie wyglądało to jeszcze najlepiej pod względem fizycznym, ale jestem przekonany, że w niedzielę również w tym aspekcie będzie dobrze - docenia klasę rywala szkoleniowiec Jagiellonii

Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Pocieszający jest fakt że w końcu pierwszego gola w sezonie zdobył ostatnio Cillian Sheridan. Irlandczyk po tym jak przebojem wdarł się do naszej Ekstraklasy, w nowym sezonie znacznie spuścił z tonu. Ostatni gol mimo że zdobyty po dużym błędzie Jarosława Fojuta to może w końcu da to pozytywny efekt w przyszłych kolejkach Lotto Ekstraklasy.

W meczu po stronie Jagiellonii raczej nie wystąpią Piotr Tomasik i Przemysław Frankowski, którzy dochodzą do siebie po urazach. Szansę debiutu może otrzymać pozyskany niedawno Bartosz Kwiecień.

Obie drużyny udowodniły że bardzo ciężko jest strzelić im gola. Sandecja straciła tylko dwa gola w ostatnim meczu z Legią, jednak stało się gdy grali oni w 10. Natomiast bramkarz Jagiellonii tylko raz wyciągał piłkę z siatki po strzale Igora Angulo w meczu z Górnikiem Zabrze.

Mecz Jagiellonia - Sandecja ONLINE. Gdzie oglądać?

Spotkanie będzie transmistowane przez stację Canal+ na kanale Canal+ Sport. Początek meczu o godzinie 15:30. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL. Start o godzinie 15:00.