Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Płock. TRANSMISJA NA ŻYWO...

Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Płock. TRANSMISJA NA ŻYWO [LIVE]

PKO Ekstraklasa, 37. kolejka (gr. mistrzowska)

Jagiellonia Białystok

2

Wisła Płock

1

• Przyznam szczerze, na chwilę obecną nie mam pojęcia co stało się w Poznaniu. Zapewne wszystko zakończy się walkowerem, ale nie wiadomo jeszcze w którą stronę. Jeśli za burdy odpowiedzialni są kibice Legii, to Mistrzostwo powędruje na Podlasie.

• Chociaż spotkanie już za nami, to nadal nie znamy Mistrza Polski, gdyż mecz w Poznaniu został przerwany. Co do spotkania Jagiellonii z Wisłą, to można powiedzieć, że nieco szczęśliwe zwycięstwo Białostoczan. Długo analizowana będzie zapewne sytuacja z nieuznanym golem Kante. Porażka wykluczyła Nafciarzy z kwalifikacji Ligi Europy na rzecz Górnika Zabrze, który pokonał Wisłę Kraków 2:0. NIepokoi również sytuacja z wtargnięciem kibiców na murawę w samej końcówce. Chociaż żaden z fanów Jagi nie przejawiał agresywnych zamiarów, to powiedzmy sobie szczerze, takie coś nie powinno mieć miejsca, zwłaszcza, że w tym przypadku nie było to kilka osób, a na oko przynajmniej ze 100. Na szczęście sytuację udało się opanować sytuację i po zakończeniu meczu fani Jagi mogą z wysokości murawy fetować kolejny udany sezon.

• KONIEC! Kibice Jagi znów szturmują murawę ściskając swoich piłkarzy.

• Frankowski źle przyjął piłkę w polu karnym, Dahne z interwencją.

• Sytuacja opanowana. Na murawie znajdują się już tylko piłkarze obu drużyn oraz arbiter. Gra wznowiona

• KIBICE JAGI WBIEGAJĄ NA BOISKO! Sytuacja natychmiast zostaje opanowana, fani gospodarzy po kilkunastu sekundach opuścili murawę nawoływani przez spikera, a piłkarze Wisły Płock schowali się do tunelu. Na szczęście nie ma zagrożenia dla kogokolwiek z zawodników przyjezdnych, jak i jakichkolwiek agresywnych zachowań ze strony fanów żółto-czerwonych

• Całą Wisła łącznie z bramkarzem w polu karnym Jagi przy rzucie wolnym.Ostatecznie piłka ląduje na aucie.

• Wasiluk za Novikovasa

• INFORMACJE Z POZNANIA! Mecz póki co przerwany, na murawie policja, z trybun gęste kłęby czarnego dymu.

• Przepychanka Urygi z Sheridanem. Kartka dla napastnika Jagi

• WISŁA W OSŁABIENIU. Faul Furmana i koniec meczu dla tego zawodnika!

• INFORMACJA Z POZNANIA. LEGIA PROWADZI JUŻ 2:0! Chyba koniec marzeń Jagi o mistrzostwie

• Biliński za Stilicia. Wisła stawia na ofensywę.

• Odpowiedź Wisły. Po ziemi Szymański, ale broni Kelemen.

• Frankowski przegalopował po prawym skrzydle i dośrodkował na głowę Sheridana, który z kilku metrów dopełnił formalności! Słaba godzina gry Irlandczyka, ale teraz zrehabilitował się za wszystko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! WRESZCIE SHERIDAN TRAFIA!!!!!

• Wrzutka na głowę Sheridana, ale próba Irlandyczka mocno niecelna

• Żółty kartonik ogląda Dominik Furman

• Frankowski zakręcił się z prawej strony, minął Recę, ale z dośrodkowaniem trafił prosto w Furmana

• Uryga z prawej strony na głowę Recy. Piłka mocno kozłuje i niemal wpada Kelemenowi za kołnierz, ale bramkarz Jagi przytomnie zdołał wybić ją nad poprzeczkę

• Kante ostro fauluje Kwietnia. Tym razem bez kartki.

• Groźne wstrzelenie piłki w pole karne Jagi, ale na spalonym złapany Varela.

• Znamy powód anulowania bramki. Zdaniem sędziego Furman podczas mijania wchodzącego wślizgiem Romańczuka nastąpił mu na stopę, co jest faulem. Obiektywnie mówiąc, trudno zgodzić się z tą decyzją i chyba mało kto podziela zdanie arbitra Lasyka

• Nie wiemy dokładnie co sprawiło, że bramka została anulowana, wiemy natomiast, że Kante dostaje żółtą kartkę.

• GOL ANULOWANY!

• Mamy weryfikację VAR, która przesądzi o losach drugiej bramki dla Wisły!

• Furman z prostopadłym zagraniem do Kante. Hiszpan poradził sobie z RUnjie i przelobował wychodzącego z linii bramkowej Kelemena!

• Głęboka wrzutka Novikovasa, ale nie dociera ona do nikogo

• Wznawiają Nafciarze.

• INNE MECZE: Lech 0:1 Legia; Górnik 1:0 Wisła Kraków;

Obecne wyniki sprawiają, że Jagiellonia jest druga, a Wisła piąta, czyli i jedni i drudzy muszą wziąć się do gry, jeśli chcą walczyć o cokolwiek, dodatkowo Jagiellonia musi liczyć na odwrócenie wyniku w Poznaniu

• Przerwa w Białymstoku

• Furman krótko z wolnego do Vareli, ten w pole karne spod linii końcowej, ale obrońcy Jagi wybijają piłkę.

• Romańczuk wrzucił z prawego skrzydła. Runje poszybował do przodu nie robiąc sobie nic z kryjącego go Stefańczyka i niemalże szczupakiem uderzył na bramkę. Piłka trafiła jeszcze w dłoń Thomasa Dahne, ale siła strzału wbiła ją do siatki!

• GOOOOOOOOOL!!!! Runje wyrównuje stan meczu!

• Minął się z piłką wychodzący do wrzutki Dahne! Strzał Novikovasa trafił w leżącego golkipera, podobnie dobitka bodajże Pospisila. Gwizdek sędziego przerywa akcję. Ręka leżącego Romańczuka.

• Michalak wychodzi sam na sam z Kelemenem, ale bramkarz Jagi wygrywa ten pojedynek!

• Kartka także dla Stefańczyka. Zaostrza nam się mecz w Białymstoku.

• Kartka dla Stilicie

• Po rzucie wolnym główka Recy trafiła pod nogi Kante, który uderzył na bramkę trafiając od słupka. Chociaż bramkarza zasłaniał wysoko wysunięty Varela (Któremu piłka nota bene przeszła między nogami), to linię spalonego łamał mocno Burliga i Urugwajczyk był na czystej pozycji.

• GOOOOOOOOL!!! Kante strzelcem! Będzie jeszcze weryfikacja VAR!

• Sponiewierany Reca, ukarany Burliga. 15. żółta kartka obrońcy Jagi w tym sezonie

• INFORMACJA Z ZABRZA. 1-0 DLA GÓRNIKA.

• Ofiarnie Kwiecień w walce o piłkę blisko pola karnego Wisły. Po jego stracie walczyć próbował jeszcze Novikovas, ale sfaulował w ataku. Piłka dla Płocka.

• Reca z groźną główką po rzucie wolnym. Przed interweniującym Kelemenem jak królik z kapelusza wyskoczył Kante, który huknął z całych sił... obok bramki. Uderzenie to i tak nie miało większego znaczenia, gdyż chorągiewka arbitra znajdowała się w górze sygnalizując pozycję spaloną Gwinejczyka

• Novikovas spróbował dryblingu lewą stroną. Chociaż minął dwóch rywali, to potem nadział się na Urygę i stracił piłkę.

• Kolejny groźny rajd Michalaka, ale tym razem skrzydłowy Nafciarzy złapany na spalonym.

• Pospisil przedarł się przez obronę Wisły, zagrał na klepkę z Frankowskim (który oddał podanie piętą zawijając piłkę za sobą!) i podał po piątym metrze w kierunku Sheridana, ale Reca świetnie przeczytał to dogranie i wybił piłkę

• Strata Recy i błyskawiczne zagranie Pospisila w stronę Novikovasa na lewe skrzydło. Niestety zbyt błyskawiczne, bo Litwin do piłki nie zdążył.

• Uderzenie Pospisila zza pola karnego mija bramkę Nafciarzy

• Frankowski z podaniem w uliczkę do Sheridana. Niestety dla Jagi, podanie było za mocne

• INFORMACJA Z POZNANIA. LEGIA PROWADZI 1:0

• Odpowiedź Jagi w postaci strzału Sheridana. Nad bramką

• Szymański z pięknym zagraniem do Michalaka. Skrzydłowy Płocka odsadził rywali i zszedł w pole karne z prawego skrzydła, ale Guilherme ryzykownym wślizgiem przy linii końcowej przerwał akcję

• Wrzutka Burligi w stronę Sheridana na pole karne Wisły, ale Uryga miał wszystko pod kontrolą i wybił futbolówkę.

• Bardzo zachowawczy początek jednej i drugiej drużyny. Teraz Michalak usiłował przedrzeć się prawym skrzydłem, ale stracił piłkę po świetnym wślizgu wracającego Novikovasa

• Od środka Jaga i zaczynamy!

• Mamy małe opóźnienie spowodowane sytuacją w Zabrzu. Wszystkie mecze muszą rozpocząć się w tej samej sekundzie

• Stadion przy Słonecznej wypełniony p/o brzegi, zawodnicy na murawie. Już za niecałe dwie godziny poznamy Mistrza Polski 2017/18

• W trakcie relacji będziemy również na bieżąco podawać wyniki z innych stadionów. Mecze w Poznaniu (Lech - Legia) i Zabrzu (Górnik -Wisła) mają bezpośredni wpływ i na to spotkanie.

• Ławka Wisły Płock: Byrtek, Kiełpin, Sielewski, Stępiński, Biliński, Łukowski, Rasak

• Rezerwowi Jagiellonii: Wasiluk, Pawełek, Guti, Świderski, Wlazło, Wójcicki, Grzyb

• Najważniejszy mecz sezonu zarówno dla jednych jak i drugich. Jagiellonia walczy o pierwsze w historii mistrzostwo Polski. Żeby tak się stało, podopieczni Ireneusza Mamrota muszą dzisiaj wygrać i liczyć na to, że w Poznaniu Legia polegnie w starciu z Lechem. O dużą stawkę walczą też Nafciarze. Żeby być pewnymi czwartego miejsca w tabeli, Płocczanie muszą pokonać Jagę na jej terenie po raz drugi w tym sezonie

• Dzień dobry! W niedzielne popołudnie wita się z Państwem Hubert Jan Faron. Przed nami rozstrzygające mecze w grupie mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy. W tej relacji przyjrzymy się spotkaniu, które ma gigantyczny wpływ na mistrzostwo Polski, czyli starciu Jagiellonii Białystok z Wisłą Płock.

Bartosz Głąb

Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Wojciech Wojtkielewicz

Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Płock ONLINE. W ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zmierzy się na własnym stadionie z Wisłą Płock. Jagiellonia Białystok jeśli wygra dzisiejsze spotkania i równocześnie Legia przegra z Lechem Poznań, będzie mistrzem Polski. Natomiast Wisła Płock walczy w tym meczu u udział w europejskich pucharach. Transmisja w telewizji i stream online.

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock ONLINE

Fascynująco zapowiada się ostatnia kolejka Lotto Ekstraklasy w grupie mistrzowskiej. Jagiellonia Białystok drugi raz z rzędu do ostatniej kolejki walczy o tytuł mistrza Polski. W zeszłym sezonie w 37.
kolejce "Jaga" zremisowała z Lechem Poznań i oba zespoły tym samym pozbawiły się szans na mistrzostwo kraju na rzecz Legii Warszawa. W tym sezonie Legioniści mają trzy punkty przewagi nad Jagiellonią i już tylko te dwie ekipy zostały w walce o najważniejsze piłkarskie trofeum w Polsce. Legii do zdobycia tytułu mistrza wystarcza remis, ale Lech również będzie chciał wygrać to spotkanie. Zespół z Białegostoku musi wygrać dzisiejsze spotkania i oczywiście liczyć na potknięcie rywali z Warszawy.
[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

"Jadze" przeszkodzić w tym z pewnością będzie chciała Wisła Płock, która w tym meczu też walczy o wysoki cel. Jeśli "Nafciarze" wygrają, będą mogli grać w eliminacjach Ligi Europejskiej, co wydawało się niemożliwe przed rozpoczęciem tego sezonu. Jednak fantastyczną robotę z drużyną robi Jerzy Brzęczek dzięki czemu zespół z Płocka ma niepowtarzalną szansę gry w europejskich pucharach. By tak się stało bez oglądania się na innych rywali, Wisła musi wygrać, bo za plecami na potknięcie czekają jeszcze Górnik Zabrze i Wisła Kraków, które spotkają się w bezpośrednim spotkaniu w Zabrzu. Bardzo dużo jest wariantów na to, który zespół zajmie czwarte miejsce w tabeli, ale przed spotkaniami wszystko jest w rękach Wisły Płock i to ona dzisiaj rozdaje karty, jeśli ona wygra, żaden wynik nie pomoże Górnikowi Zabrze i Wiśle Kraków.

Dużo jest tych "jeśli" przed ostatnią kolejką Lotto Ekstraklasy w grupie mistrzowskiej, co powoduje, że od momentu rozpoczęcia spotkań emocje będą niebywałe. Wisła Płock od dawien dawna nie grała pod tak dużą presją wyniku i nie wiadomo, jak poradzą sobie w kwestii psychicznej w tym spotkaniu. Natomiast "Jaga" pod presją gra w ostatnich latach dosyć często. Rok temu po fantastycznym meczu nie udało się wygrać z Lechem Poznań, może w tym roku uda im się spełnić marzenia o tytule mistrzowskim.

W rundzie zasadniczej w pojedynkach obu zespołów za każdym razem wygrywali goście. Najpierw w listopadzie zeszłego roku w Płocku Jagiellonia wygrała 2:1 po bramkach Arvydasa Novikovasa i Tarasa Romanczuka. Dla płocczan jedyną bramkę w tym meczu zdobył Igor Łasicki. Natomiast na początku kwietnia górą byli "Nafciarze", który wygrali 3:1, a bramki w tamtym meczu zdobywali Semir Stilić i dwie Arkadiusz Reca. Wtedy dla Jagiellonii trafił jedynie Martin Pospisil.

NIE ZAGRAJĄ

Jagiellonia Białystok: Bezjak (kartki);

Wisła Płock: Sylwestrzak, Merebaszwili, Łasicki (kontuzje).

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Jagiellonia Białystok: Kelemen - Guilherme, Mitrović, Runje, Burliga - Novikovas, Romanczuk, Pospisil, Kwiecień, Frankowski - Sheridan;

Wisła Płock: Dahne - Reca, Uryga, Dźwigała, Stefańczyk - Varela, Furman, Stilić, Szymański, Michalak - Kante.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:2 (Lotto Ekstraklasa)
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 0:2 (Lotto Ekstraklasa)
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:0 (Lotto Ekstraklasa)
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 0:1 (Lotto Ekstraklasa)
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 0:3 (Lotto Ekstraklasa)

WISŁA PŁOCK
Wisła Płock - Korona Kielce 4:1 (Lotto Ekstraklasa)
Legia Warszawa - Wisła Płock 3:2 (Lotto Ekstraklasa)
Wisła Płock - Lech Poznań 0:0 (Lotto Ekstraklasa)
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 1:2 (Lotto Ekstraklasa)
Górnik Zabrze - Wisła Płock 0:1 (Lotto Ekstraklasa)

SĘDZIA

Piotr Lasyk (Bytom) - etatowy arbiter Lotto Ekstraklasy w tym sezonie prowadził trzynaście spotkań ligowych. Arbiter po razie prowadził spotkania obu zespołów. Wisła Płock wygrała u siebie z Zagłębiem Lubin 2:0, a Jagiellonia Białystok ograła w Poznaniu drużynę Lecha również 2:0. Sędziami VAR w tym spotkaniu będą Tomasz Kwiatkowski i Michał Obukowicz.

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock TRANSMISJA TV

Transmisję ze spotkania 37. kolejki Lotto Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Wisła Płock od 17:55 przeprowadzi CANAL+Sport2 HD. Spotkanie prosto ze stadionu w Białymstoku skomentują Bartosz Gleń i Kazimierz Węgrzyn.
Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock STREAM ONLINE
Spotkanie dostępne będzie także pod adresem canalplussport.pl oraz ncplusgo.pl. Wystarczy zalogować się na konto abonenta i wybrać odpowiednią transmisję.

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock LIVE
Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.