Sporting Lizbona

1

• Koniec meczu! Juventus wygrywa 2:1 ze Sportingiem Lizbona!

• Seydou Doumbia zmienił Rodrigo Battaglie.

• GOOOLLL!! Mario Mandżukić wygrał pojedynek główkowy i daje prowadzenie Juventusowi! Świetne wejście na boisko Costy, który zanotował asystę!

• Douglas Costa zmienia Stefana Sturaro.

• Giorgio Chiellini ukarany żółta kartką.

• Jonathan Silva pojawił się w miejscu Fabio Coentrao.

• Joao Palhinha zmienił Gelsona Martinsa.

• W drugim meczu grupy D Barcelona pewnie, bo 3:0 wygrywa z Olimpiakosem.

• Mario Mandżukić uderzył piłkę głową, ale ta trafiła prosto do rąk Patricio.

• Sytuacje podbramkowe: 13-5, strzały na bramkę: 5-1. Juventus nie potrafi potwierdzić przewagi.

• Stefano Sturaro przesadził z agresją i został ukarany żółtą kartką.

• Massimiliano Allegriego nie potrafią zaskoczyć obrony Sportingu, która na razie radzi sobie z atakami Juventusu.

• Blaise Matuidi zmienił Samiego Khedire.

• Zabawa defensorów gospodarzy mogła się zakończyć bramką dla Sportingu! Obrońcy Juventusu zbyt długo zwlekali z wybiciem piłki i musieli ratować się dograniem do Buffona, który w ostatniej chwili wybił piłkę!

• Juventus przeprowadził dynamiczny kontratak, ale Sami Khedira oddał zbyt słabe uderzenie, które nie mogło zaskoczyć Rui Patricio.

• Bruno Fernandes został sfaulowany przed polem karnym Juventusu i sędzia był zmuszony do przerwania gry.

• Sporting stara się grać wysokim pressingiem, ale gospodarze spokojnie wychodzą spod opresji.

• Na boisku leży Paulo Dybala, który ucierpiał w starciu z obrońcą Sportingu.

• Bas Dost uprzedził stopera gospodarzy i oddał uderzenie piętą - niecelne, ale bardzo efektowne!

• Szczęścia próbował Bruno Fernandes, ale jego uderzenie było bardzo niecelne.

• Andrea Barzagli zmienił kontuzjowanego Medhi Benatie.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Koniec I połowy. Juventus Turyn - Sporting Lizbona 1:1!

• Benatia najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu wolnego, ale jego uderzenie poszybowało wysoko nad bramką.

• Higuain ścigał się z Mathieu, ale francuski obrońca w ostatniej chwili zdołał wybić piłkę spod nóg napastnika Juventusu.

• Marcos Acuna został sfaulowany i Sporting będzie miał rzut wolny.

• Juventus osiągnął dużą przewagę i zdominował boiskowe poczynania. Druga bramka wydaje się być kwestią czasu.

• Paulo Dybala otrzymał podanie od Cuadrado, ale jego uderzenie było zbyt słabe i nie zaskoczyło Rui Patricio.

• Żółtą kartką ukarany został Bruno Fernandes.

• Mamy przerwę w grze, ponieważ na boisku leży Medhi Benatia, który ucierpiał w starciu z napastnikiem Sportingu.

• Bardzo dobra interwencja Fabio Coentrao, który przeciął długie zagranie w kierunku Dybali.

• Sporting wyprowadził kontratak, ale zawodnik gości oddał bardzo niecelne i anemiczne uderzenie.

• Mario Mandżukić mógł strzelić bramkę, ale jego uderzenie zostało przyblokowane i centymetrów zabrakło, by piłka wpadła do siatki!

• GOOOLLL! Miralem Pjanic popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego i doprowadza do wyrównania! Świetne uderzenie Bośniaka, który sam wymierzył sprawiedliwość!

• Miralem Pjanic został sfaulowany przed polem karnym Sportingu i Juventus będzie miał dobrą okazję do wyrównania stanu meczu.

• Sebastian Coates bezpardonowo potraktował Higuaina i sędzia ukarał go żółtą kartką.

• Teraz szczęścia próbował Dybala, ale uderzenie Argentyńczyka minęło bramkę Sportingu! Coraz groźniejsze akcje gospodarzy.

• To mogła być bramka! Mandżukić idealnie zbiegł na pierwszy słupek, ale jego uderzenie zostało przyblokowane i piłka minęła słupek bramki Sportingu!

• Gelson Martins w indywidualnej akcji, ale pomocnik Sportingu został powstrzymany przez defensora Juventusu.

• Sporting cofnął się na własną połowę i umiejętnie się broni przed atakami gospodarzy. Na razie robi to skutecznie i Juventus ma spore problemy ze sforsowaniem defensywy z Lizbony.

• Juan Cuadrado został bezpardonowo potraktowany niedaleko pola karnego Sportingu i Juventus ma dobrą okazję do wyrównania.

• Juventus zaatakował lewą stroną boiska, ale Mandżukić został uprzedzony i piłka została wybita na rzut rożny.

• Na razie jesteśmy świadkami sporej niespodzianki, bowiem to Juventus miał objąć prowadzenie i dyktować warunki na boisku.

• Gol dla Sportingu! Alex Sandro strzelił bramkę samobójczą! Napastnik Sportingu przegrał pojedynek sam na sam z Buffonem, ale piłką odbiła się tak nieszczęśliwie dla gospodarzy, że trafiła w rozpędzonego Sandro i wpadła do bramki!

• Dybala sfaulował Fabio Coentrao i sędzia przerwał grę. Rzut wolny dla Sportingu.

• Dynamiczny początek spotkania. Żadna z drużyn nie odpuszcza i chce prowadzić spotkanie według własnego pomysłu.

• Juan Cuadrado w błyskotliwej akcji, ale pomocnik Juventusu został zatrzymany faulem.

• Acuna popisał się wysokimi umiejętnościami technicznymi i mimo obecności dwóch obrońców zawodnik Sportingu wyszedł z opresji.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Zawodnicy są już na murawie! Za chwilę rozpoczynamy piłkarskie emocje!

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Michael Oliver z Anglii.

• Obie drużyny mają na koncie trzy punkty. Sporting jest wiceliderem, a Juventus znajduje się na trzecim miejscu.

• Ławka rezerwowych Juventusu.

• Ławka rezerwowych Sportingu:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Juventus Turyn - Sporting Lizbona!