Mecz Juventus - Tottenham ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Juventus - Tottenham ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. To Buffon zatrzyma Kane'a?

Liga Mistrzów, 1/8 finału
2018-02-13 20:45

Juventus Turyn

2

Tottenham Hotspur

2

• Koniec meczu! Mimo że Juventus prowadził z Tottenhamem dwiema bramkami (Gonzalo Higuaina) po dziewięciu minutach, to ostatecznie spotkanie kończy się (wysokim) remisem bramkowym. Tottenham ma bardzo dobry wynik przed rewanżem!

• ... a w Juventusie Kwadwo Asamoah na ostatnie sekundy w miejsce Douglasa Costy.

• Victor Wanyama zastępuje Christiana Eriksena, strzelca (pięknego) drugiego gola dla "Kogutów"...

• Felix Brych dolicza 2 minuty do drugiej połowy.

• Lucas Moura wchodzi za Erika Lamelę.

• I jeszcze raz (rzut rożny Miralema Pjanicia nie zostaje spożytkowany).

• Od kilu minut przewaga "Starej Damy" to jedynie rzuty rożne, z których nie udaje się stworzyć zagrożenia pod bramką Hugo Llorisa. Tak że było i tym razem - Mehdi Benatia główkował wysoko nad poprzeczką.

• Zmiana w Tottenhamie. Son Heung-Min zastępuje Dele Alliego.

• Solowa akcja Douglasa Costy lewą flanką przynosi rzut rożny. Obrona "Kogutów" radzi sobie z centrą Miralema Pjanicia.

• "Bezbarwny" pod momentu wejścia na murawę Rodrico Bentacour jest już "żółty". A to za sprawą żółtej kartki za faul na rywalu w środku pola.

• I teraz pokazał się wcześniej wspomniany Federico Bernardeschi. Strzela zza pola karnego w sam środek bramki, czym ułatwił interwencję Hugo Llorisowi.

• Za Mario Mandżukicia wchodzi Stefano Sturaro. To oznacza, że na lewe skrzydło idzie Federico Bernardeschi, a Sturaro zajmie jego miejsce w drugiej linii.

• "Razem"

• Gonzalo Higuain na spalonym. "Starej Damie" zupełnie nie idzie gra po przerwie.

• Duńczyk posyła piłkę pod podskakującym murem w stronę lewego dolnego rogu bramki gospodarzy. Gigi Buffon musnął piłkę rękawicami, ale nie był w stanie jej wybić!

• GOOL! ALEŻ TO ZROBIŁ CHRISTIAN ERIKSEN!!!

• Rzut wolny dla gości blisko "szesnastki" Juventusu po przewinieniu Giorgio Chielliniego. To dobra pozycja dla Christiana Eriksena.

• A teraz (kolejną szansę marnuje) Harry Kane. Anemiczny strzał w lewy dolny róg bramki z kilku metrów broni Gianluigi Buffon.

• Moussa Demble fauluje rywala ok. 30 metrów od własnej bramki. Rzut wolny nie przynosi jednak zagrożenia pod bramką Hugo Llorisa.

• Rodrico Bentacour zmienia Samiego Khedirę.

• 9 lat czekali, by Anglik strzelił co najmniej 7 goli w Lidze Mistrzów. A Harry Kane może przebić osiągnięcie Stevena Gerrarda

• Mario Mandżukić wywalczył rzut rożny. Piłkę po dośrodkowaniu Alexa Sandro z narożnika wybijają obrońcy Tottenhamu.

• Żółta kartka dla Gonzalo Higuaina za protesty. Argentyńczyk uważał, że był faulowany przez Jana Vertonghena. Felix Brych widział to inaczej.

• Bramkarz Tottenhamu odbija piłkę po główce Mario Mandżukicia z pięciu metrów. Urwał się Moussie Dembele, ale nie był w stanie oddać mocniejszego strzału.

• Niezbyt widoczny w pierwszej połowie Federico Bernardeschi pokazał, że... jest na murawie! Wywalczył piłkę i chciał sam zakończyć akcję strzałem w lewy róg bramki Hugo Llorisa. Ten nie dał się zaskoczyć uderzeniem z kilkunastu metrów! Juventus ma jednak rzut rożny.

• Wydaje się, że z Chorwatem jest wszystko w porządku. Będzie w stanie grać dalej.

• Przerwa w grze. Mario Mandżukić klęczy na murawie i nie jest w stanie grać. Konieczna jest interwencja medyczna.

• Po chwili Alex Sandro podłączył się do akcji ofensywnej. Centruje w pole karne, gdzie Hugo Lloris pewnie piąstkuje.

• Rajd Christiana Eriksena po profesorsku przerywa Alex Sandro. Brazylijczyk tak umiejętnie poradził sobie z rywalem, że wznawia grę od autu.

• Nie został ukarany pod koniec pierwszej połowy, ale po zmianie stron Serge Aurier ogląda "żółtko" za faul na Douglasie Coście. Tym samym nie zagra w rewanżu.

• Druga połowa rozpoczęta prze piłkarzy Mauricio Pochettino. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Wracamy do Turynu, gdzie dobiega końca przerwa w (pierwszym) meczu o ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Po pierwszych trzech kwadransach "Stara Dama" prowadzi 2:1. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Gonzalo Higuain (do tego zmarnował jeden rzut karny), a dla "Kogutów" trafił Harry Kane.

Co nas czeka po zmianie stron?

• +3' Koniec pierwszej połowy. Juventus prowadzi z Tottenhamem 2:1, chociaż w doliczonym czasie gry "jedenastki" nie wykorzystał Gonzalo Higuain. A tak ma dwa gole, a na które raz odpowiedział Harry Kane.

• +2' NIE MA GOLA! Gonzalo Higuain huknął ile fabryka dała i trafia w poprzeczkę (aż dziwne, że jej nie złamał)!

• +1' Serge Aurier skosił Douglasa Costę we własnym polu karnym jak trawę na wiosnę! Rzut karny!

• Felix Brych dolicza jedną minutę.

• "Żółtko" na koncie Mehdiego Benatii za faul.

• Goście zamierzając wyrównać jeszcze przed przerwą. Kolejny atak przynosi tym razem rzut rożny. Po wrzutce Erika Lameli z narożnika sędzia dopatrzył się przewinienia Harry'ego Kane'a w walce o pozycję.

• Duńczyk znowu w roli głównej, ale tym razem w roli podającego. Wypatrzył w "szesnastce" Dele Alliego i centruje w pole karne. Ten jednak za bardzo wszedł pod piłkę, przez co uderzył wyżej niż dalej. A do bramki miał 5-6 metrów.

• Strzał Christiana Eriksena z ok. 25 metrów nie sprawił problemu Gigi Buffonowi. Ten spokojnie łapie piłkę.

• Mario Mandżukić podaje w pole karne gości do... nikogo. Kontra "Starej Damy' spaliła na panewce.

• Mario Mandżukić na spalonym.

• Dele Alli przejmuje piłkę w środku pola po chaosie i bez większego namysłu podaje prostopadle na wolne pole do kolegi z drużyny. Ten urwał się obrońcom, by po "ucieknięciu" Gigi Buffonowi skierować piłkę do pustej bramki!

• TOTTENHAM ŁAPIE KONTAKT! HARRY KANE!!!

• Anemiczny strzał Harry'ego Kane'a z lewej strony pola karnego mija dalszy słupek bramki gospodarzy w bezpiecznej odległości. Jeszcze piłkę musnął Gigi Buffin - rzut rożny.

• Gonzalo Higuain mógł, a właściwie powinien, ustrzelić hattrick! Argentyńczyk ruszył z kontrą wespół z Miralem Pjaniciem na trzech rywali! Przyjmuje futbolówkę na 14. metrze, nawinął jednego z rywali jak Jacek Kiełb w meczu z Termalicą, po czym strzela niecelnie! Piłka o centymetry minęła lewy słupek!

• Christian Eriksen! Pierwszy jego strzał został zablokowany, a dobitka poszybowała tuż obok dalszego słupka bramki "Starej Damy"! Niewiele brakowało, by wpisał się na listę strzelców!

• To była najgroźniejsza okazja gości! Harry Kane wyskakuje najwyżej do centry z bocznego sektora i strzela głowę z kilku metrów w lewy dolny róg. Gianlugi Buffon wychodzi górą w tej sytuacji!

• Dwa szybko stracone gole mocno skomplikowały sytuację oraz grę piłkarzom Mauricio Pochettino. Ben Davies podaje w pole karne do nikogo. Goście mają jednak aut na wysokości "szesnastki" rywala.

• Już rożny dla "Kogutów". Erik Lamela posyła odchodzącą od bramki piłkę na 8. metr do Harry'ego Kane'a, ale ten zdaniem sędziego faulował Giorgio Chielliniego.

• DUBLET PIPITY

• W odpowiedzi centra Christiana Eriksena nie znajduje adresata w "szesnastce" Juventusu.

• To mogła być ciekawa kontra Juventusu. Jednak dośrodkowanie Douglasa Costy było zbyt głębokie i Hugo Lloris pewnie chwyta piłę.

• Teraz na strzał z pola karnego zdecydował się Christian Eriksen. Stać go na dużo lepsze wykończenie, a tak poradził sobie z nim Mehdi Benatia.

• Korner dla przyjezdnych nie przyjezdnych nie przynosi zagrożenia pod bramką Gianluigiego Buffona.

• Higuain 2, Tottenham 0

• Walijczyk próbuje odkupić winę. Decyduje się na centrostrzał z kilkunastu metrów, ale poradziła sobie obrona Juventusu.

• GONZALO HIGUAIN NIE MYLI SIĘ!!!

Uderzył mocno i, co ważne, precyzyjnie przy lewym słupku. Hugo Lloris wyczuł jego intencję, ale nie był w stanie odbić piłki, którą miał na rękawicy!

• Ben Davies upomniany żółtą kartką za przewinienie.

• Sędzia Felix Brych nie ma wątpliwości! Spóźniony wślizg Bena Daviesa we własnej "szesnastce" i rzut karny dla Juventusu!

• Podobnie było z Mario Mandżukiciem.

• Piłkarze Massimiliano Allegriego idą za ciosem. Ale tym razem Gonzalo Higuain był na spalonym.

• Miralem Pjanić zagrywa miękko w pole karne do niepilnowanego Gonzalo Higuaina, który natychmiastowym uderzeniem z woleja pokonuje Hugo Llorisa! Francuski bramkarz nie sięgnął piłki zmierzającej do siatki przy lewym słupku!

• CO ZA POCZĄTEK "STAREJ DAMY"! GONZALO HIGUAIN!!!

• Miralem Pjanić faulowany przez Serge'a Auriera ok. 30 metrów od bramki "Kogutów".

• Felix Brych gwiżdże i ze środka zaczynają gospodarze!

• Losowanie stron. Kapitanami są bramkarze - Gianluigi Buffon i Hugo Lloris.

Miralem Pjanić i Serge Aurier powinni uważać na kartki. Obejrzana w dzisiejszym spotkaniu spowoduje przymusową absencję w rewanżu.

• Coraz mniej czasu do pierwszego gwizdka sędziego, więc przenosimy do Turynu! Obie strony są już na murawie, więc czas na hymn Ligi Mistrzów i losowanie stron!

• Warto odnotować, że Gigi Buffon rozegra 114. mecz w Lidze Mistrzów!

• Do tej pory obie drużyny mierzyły się dwukrotnie, ale były to mecze towarzyskie. 26 lipca 2016 r. "Stara Dama" wygrała 2:1, a na listę strzelców wpisali się Paulo Dybala, Mehdi Benatia i Erik Lamela.

Nieco ponad rok później, 5 sierpnia 2017 r., to Tottenham był górą po bramkach Harry'ego Kane'a oraz Christiana Eriksena.

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Niemiec Felix Brych. Na liniach będą mu pomagać Mark Borsch oraz Stefan Lupp. Sędzią technicznym jest za to Markus Hacker.

• Rezerwowi Juventusu: Wojciech Szczęsny - Stefano Sturaro, Daniele Rugani, Rodrico Bentacour, Simone Muratore, Claudio Marchisio, Kwadwo Asamoah.

• Rezerwowi Tottenhamu: Paulo Gazzaniga - Danny Rose, Moussa Sissoko, Son Heung-Min, Kieran Trippier, Victor Wanyama, Lucas Moura.

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego Felixa Brycha warto zapoznać się zapowiedzią Mateusza Skrzyńskiego:

• Jak widać hymn Ligi Mistrzów potrafi ukołysać, ale u (nieco) starszych kibiców (a i zapewne piłkarzy) potrafi spowodować szybsze bicie serca. Już za 25 minut rozpoczną się spotkania fazy pucharowej tych elitarnych rozgrywek!

Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zabieram Państwa do Turynu, gdzie Juventus zmierzy się z Tottenhamem!

red, Mateusz Skrzyński

Juventus – Tottenham LIVE! To Buffon zatrzyma Kane'a?

Juventus – Tottenham LIVE! To Buffon zatrzyma Kane'a? ©AFP/East News

Mecz Juventus – Tottenham ONLINE. Hitowo zapowiada się jeden z dwóch pierwszych meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wicemistrz Włoch zagra z wicemistrzem Anglii. Wojciech Szczęsny jest w kadrze, lecz ma zasiąść pośród rezerwowych. Relacja LIVE w GOL24 od 20:45.

Mecz Juventus – Tottenham ONLINE

Po części spełniło się marzenie Wojciecha Szczęsnego. - Chciałbym, żebyśmy wylosowali zespół z Premier League, wygrali dwumecz i rozegrali wielki mecz na angielskiej ziemi - powiedział bramkarz Juventusu Turyn przed losowaniem par 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Tak się stało, bo we wtorek klub reprezentanta Polski będzie mógł sprawdzić się na tle angielskiego giganta. Mecz Juventusu z Tottenhamem to zdecydowanie jeden z najciekawszych pojedynków na tym etapie rozgrywek. Oba kluby jeszcze nigdy nie grały ze sobą w europejskich pucharach.

Pomimo uznanej marki w Anglii, Tottenham nie uchodził dotąd za europejską potęgę. Piłkarze Mauricio Pochettino jak burza przeszli przez fazę grupową LM, zostawiając za plecami faworyzowanych rywali z Dortmundu i Madrytu.

O ile jednak w pucharach szło im znakomicie, to na krajowym podwórku nie było już tak kolorowo. „Koguty” grały w kratkę, przeplatając spektakularne występny z przeciętnymi. Koniec końców wygrali jednak 14 z 26 spotkań i nadal liczą się w walce o najlepszą czwórkę w Premier League.

Juventus Turyn - Tottenham Hotspur NA ŻYWO w TV i ONLINE. Juventus - Tottenham transmisja i STREAM LIVE

Ostatnio nastały dla nich w dodatku lepsze czasy - przynajmniej wyniki na to wskazują. Remis 2:2 z Liverpoolem i weekendowe zwycięstwo z Arsenalem 1:0 to dobry prognostyk przed starciem z mistrzami Włoch. - Te mecze były ważnym momentem w sezonie. Osiągnęliśmy dobre wyniki, jesteśmy w trakcie dobrej passy, a przed nami Liga Mistrzów, na którą wszyscy z niecierpliwością czekamy - mówi najlepszy strzelec Spurs, Harry Keane.

Ewentualny podbój stolicy Piemontu wydaje się jednak wątpliwy, a na pewno bardzo trudny. Po raz ostatni w Champions League Juve przegrało u siebie w 2013 roku z Bayernem Monachium (0:2). Od tamtej pory „Stara Dama” rozegrała 26 meczów. 16 wygrała, a 10 zakończyło się remisem. Ponadto mistrzowie Włoch są niepokonani w sześciu ostatnich spotkaniach przeciwko rywalom z Anglii (trzy wygrane i tyle samo remisów).

W lidze także spisują się bez zastrzeżeń, choć w przeciwieństwie do ostatnich lat nie są na szczycie tabeli (o jeden punkt wyprzedza ich Napoli).

Największym zmartwieniem Juventusu wydają się kontuzje. Wygląda na to, że trener Massimiliano Allegri nie będzie mógł skorzystać ze swojego najlepszego strzelca Paulo Dybali, a także skrzydłowego Juana Cuadrado.

Liga Mistrzów: Kto wygra mecz Juventus - Tottenham?

Przewidywane składy:

Juventus: Buffon - de Sciglio, Benatia, Chiellini, Sandro - Khedira, Pjanic, Marchisio - Bernardeschi, Higuain, Mandzukic.

Tottenham: Lloris – Aurier, Sanchez, Vertonghen, Rose – Dier, Dembele, Eriksen, Alli, Son – Kane.

Nie zagrają:

Juventus: Dybala, Matuidi, Cuadrado, Barzagli, Lichtsteiner, Howedes
Tottenham: Alderweireld

Forma w ostatnich meczach:

Juventus:
Fiorentina – Juventus 0:2 (liga włoska, 09.02.2018)
Juventus – Sassuolo 7:0 (liga włoska, 04.02.2018)
Atalanta – Juventus 0:1 (Puchar Włoch, 30.01.2018)

Tottenham:
Tottenham – Arsenal 1:0 (liga angielska, 10.02.2018)
Tottenham – Newport 2:0 (Puchar Anglii, 07.02.2018)
Liverpool – Tottenham 2:2 (liga angielska, 04.02.2018)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Tottenham – Juventus 2:0 (mecz towarzyski, 05.08.2017)
Juventus – Tottenham 2:1 (26.07.2016)

Mecz Juventus – Tottenham TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+. W internecie mecz dostępny na platformie Canal+ Sport Online oraz na stronie ncplusgo.pl. Komentuje duet Bartosz Gleń – Tomasz Lipiński. Relacja LIVE w GOL24 od 20;45.