• Koniec spotkania. Chelsea bez problemów pokonała Karabach 4:0.

• Quintana za Ndlovu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bomba Williana i mamy 4:0.

• Zszedł Guerrier.

• Guerrier uderzył z dystansu. To był precyzyjny strzał, lecz Courtois już czekał na piłkę we właściwym miejscu. Nawet nie musiał się na nią rzucić.

• Piłkarze Karabachu oddychają już rękawami.

• Drinkwater za Kante. Komplet zmian w Chelsea wykorzystany.

• Co ciekawe, sędzia nakazał powtórzyć karnego. A to dlatego, że piłkarze za szybko wbiegli w szesnastkę.

• GOOOOOOOOOOL! Tym razem Fabregas nie myli się z jedenastego metra.

• Drugi rzut karny dla Chelsea w tym meczu! Faulowany Willian.

• Fatalne zachowanie Moraty. Miał przed sobą tylko bramkarza, a kopnął obok prawego słupka.

• Guerrier świetnie wybija piłkę spod nóg Moraty. Gdyby nie on, to pewnie byłoby groźnie. Sehić przybył do niego z gratulacjami.

• Morata w miejsce Hazarda.

• Znowu broni Sehić! Udana interwencja po próbie Hazarda.

• Wygląda to trochę tak, jakby Chelsea nie chciała zrobić krzywdy Karabachowi.

• Cahill w miejsce Alonso.

• Początek drugiej połowy dość spokojny. Chelsea nie forsuje tempa.

• Kartka dla Alonso. Wcześniej świetna interwencja Sehicia w sytuacji jeden na jednego.

• Hazard zakiwał się w pierwszej akcji po zmianie stron. Chelsea z nastawieniem na kolejnego gola.

• Mamy pierwszą zmianę u gospodarzy; zszedł Madatov, za niego Diniyev.

• Druga odsłona właśnie się rozpoczęła.

• Koniec pierwszej odsłony. Chelsea na luzie punktuje Karabach. Wracamy za kwadrans.

• Żółtą kartkę otrzymał Rzeźniczak za faul na Pedro.

• Karabach rozklepany. Willian do Hazarda, Hazard do Williana i jest 2:0. Szybka akcja rozgoniła całą obronę gospodarzy. Nie popisał się Rzeźniczak.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0!

• Hazard głową, ale prosto w bramkarza. Ładnie dorzucił Azpilicueta.

• Karabach próbuje długiego podania do Ndlovu. Nie jest to najlepsze rozwiązanie...

• Chelsea dyktuje warunki. Kolejna bramka kwestią minut?

• Słabe uderzenie Pedro. Karabach z konieczności cofnął Guerriera na prawą obronę. Czy będzie zmiana jeszcze przed przerwą wobec czerwonej kartki dla stopera?

• Bramkarz w prawy róg, Hazard kopie w lewy. Trzeci gol w tej edycji. Mecz już pod kontrolą? Trudne zadanie dla Rzeźniczaka i jego zespołu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mamy 1:0 dla Chelsea.

• Willian wbiega przed Sadygova, ten go ciągnie w polu karnym i decyzja jest jednoznaczna - kapitan wylatuje z boiska, goście mają jedenastkę...

• CZERWONA KARTKA DLA SADYGOVA I KARNY DLA CHELSEA!

• Luiz wygrał pojedynek biegowy z Ndlovu.

• Willian uderza z 20. metra. Uderza w kolegę, Hazarda.

• Dwie ważne interwencje Sadygova. Najpierw wślizg, potem zablokowanie strzału.

• To Michel był tym, który obił poprzeczkę.

• POPRZECZKA! To była świetna okazja dla Karabachu na gola.

• W imponujący sposób Karabach wyswobodził się spod pressingu. Kilkoma podaniami po ziemi przeniósł ciężar gry na połowę Chelsea. Zero nerwów, pełen spokój.

• W składzie Karabachu jest także były zawodnik Wisły Kraków, Wilde-Donald Guerrier. A na ławce były gracz Jagiellonii Białystok, Dani Quintana.

• Mamy pierwsze celne uderzenie. Po szybkiej akcji uderzył Fabregas. W Sehicia. Ta próba nie mogła zaskoczyć.

• Courtois naciskany przez Ndlovu, ale nie popełnia błędy. Wybił daleko przed siebie.

• To już dziewiąty występ Rzeźniczaka w elitarnych rozgrywkach:

• Dobre ustawienie Rzeźniczaka. Nie pozwolił, żeby długa piłka trafiła do Pedro.

• Gramy! Karabach, który rozpoczął, na czarno. Chelsea w białych strojach.

• A jednak Azerowie potrafią robić oprawy: Kartoniada Karabachu

• Za moment piłkarze pojawią się na murawie.

• I w Premier League, i w Lidze Mistrzów Chelsea nie nabrała jeszcze rozpędu. Dziś w ataku zabraknie Moraty, który zasiądzie na ławce rezerwowych.

• Tak przedstawia się ustawienie Karabachu:

• Wydawało się, że Karabach w tej edycji będzie dostarczycielem punktów, ale wcale tak nie jest. Potrafił dwukrotnie zremisować z Atletico Madryt. Z AS Romą przegrał tylko 1:2. Jedynie mecz z Chelsea okazał się być całkowicie jednostronny - 0:6.

• Dla nas pozytywna wiadomość jest taka, że kolejną szanse w Karabachu otrzymuje Jakub Rzeźniczak. Zagra dzisiaj na stoperze. Na Stamford Bridge (0:6) wystąpił na lewej obronie. Zawalił wtedy tylko jednego gola.

• Niecałe pół godziny pozostało do rozpoczęcia meczu 5. kolejki w grupie C. Ostatni Karabach zmierzy się z drugą Chelsea. Te drużyny dzieli dystans pięciu punktów. Zmniejszy się czy powiększy? Bukmacherzy nie mają złudzeń - to "The Blues" zgarną komplet.