Kolejarz Stróże

2

Piast Gliwice

1

• Koniec spotkania! Kolejarz utrzymał prowadzenie i zainkasował komplet punktów!

• Sędzia przez kontuzję Zarychty, doliczył aż 5 minut. Czy wystarczy czasu by Piast doprowadził do wyrównania?

• Za Mężyka wchodzi Uwakwe.

• Kolejarz pewnie utrzymuje prowadzenie, nastawiając się w końcowych fragmentach przede wszystkim na kontry.

• Jan Buryan zmienia Iwana.

• Rado wchodzi za Madejskiego.

• Po krótkiej przerwie golkiper gospodarzy został postawiony na nogi i wrócił między słupki.

• Wydaje się, że poważniej ucierpiał bramkarz Kolejarza, który nie jest w stanie kontynuować gry.

• Groźną sytuację po stałym fragmencie stworzyli goście. Jednak bramkarza nie był w stanie pokonać Krzycki, którego zatrzymał Zarychta.

• Za Gryźlaka wchodzi Tomasz Ciećko.

• Błąd Zarychty, któremu wypadła piłka z rąk, ale w ostatniej chwili zdołał go naprawić.

• Dobra gra Kolejarza w dzisiejszym spotkaniu. Przed momentem Gryźlak faulowany w polu karnym, ale sędzia po raz kolejny nie zdecydował się podyktować jedenastki.

• Na ławce Piasta tylko czterech zawodników. Marcin Brosz desygnuje do gry Pietronia. Schodzi Sopel

• Cóż to była za sytuacja! Rafał Zawiślan uderzył z metra w poprzeczkę!

• Znakomite uderzenie z rzutu wolnego Cichego w znakomitym stylu z samego okienka wyciągnął Kozik!

• ... a także Sławomir Szary.

• W polu karnym pociągany za koszulkę był Bartosz Iwan, jednak gwizdek sędziego milczał. W wyniku protestów posypały się kartki dla gości: obejrzeli je Bartosz Iwan...

• Tomasz Podgórski ukarany kartką.

• Początek drugiej części.

• Koniec pierwszej połowy.

• Bardzo niedokładne wykończenie jednego z nielicznych kontrataków Piasta.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości wybite przez dobrze ustawionego Mateusza Matrasa.

• Kolejarz ma zdecydowaną przewagę. Przyjezdni z Gliwic tylko szczęściu zawdzięczają, że przegrywają tak nisko.

• Uderzenie Cichego z rzutu wolnego o centymetry minęło bramkę! Wielki apetyt na kolejnego gola ma były zawodnik m.in. Odry Wodzisław.

• Kolejna okazja przed Cichym. Po raz kolejny defensor Kolejarza znalazł się idealnie w polu karnym, lecz tym razem posłał piłkę tuż obok słupka.

• Pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu ukarany zawodnik Piasta, Paweł Gamla.

• GOOOOOLLL!!! Piast wraca do gry!! Bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego z 16 metrów zdobywa Tomasz Podgórski!

• GOOOOLLLL!!! Już 2:0!! Do dośrodkowania Madejskiego najwyżej wyskoczył Witold Cichy i z najbilższej odległości pokonał Kozika!

• GOOOOLLL!!! Kolejarz prowadzi 1:0!! Najpierw Marcin Stefanik uderzył potężnie w poprzeczkę z 7 metrów, do piłki dopadł Mariusz Mężyk, który ładnym strzałem po długim rogu pokonał bramkarza!

• Bardzo dobra interwencja Marcina Zarychty, który zażegnał niebezpieczeństwo.

• Błyskawiczne uderzenie Piotra Madejskiego przeszło minimalnie obok słupka.

• Gra toczy się w środku pola, dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze. Trzeba przyznać, że ciężko się prowadzi piłkę na bardzo nierównym boisku w Stróżach.

• Ależ była okazja dla gospodarzy! Michał Gryźlak dośrodkował w pole karne, gdzie czekało dwóch zawodników Kolejarza, po strzale z główki piłkę z linii bramkowej wybił obrońca gliwiczan!

• Dobra pogoda do gry w Stróżach, kibice dzisiaj dopisali, na trybunach zasiadło ok. 500 widzów.

• Rozpoczynamy spotkania.

• Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu zespołów.

• Czym ten pojedynek będzie dla gości, ciężko odpowiedzieć. Ile razy bowiem można zapowiadać przełamanie pechowej passy, ile razy można liczyć na odmianę stylu gry? W Gliwicach chyba wszyscy poza trenerem Broszem przestali w to wierzyć

• Kolejarz staje przed niesłychanie ciężkim zadaniem. Gospodarze niedzielnego pojedynku jeżeli marzą o zachowaniu ligowego bytu, muszą wygrać. Wygrywają bowiem najgroźniejsi rywale z dolnych rejonów tabeli, a od kilku spotkań problem ze zdobyciem kompletu punktów mają piłkarze absolutnego beniaminka pierwszej ligi.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania na zapleczu Ekstraklasy. Broniący się przed spadkiem Kolejarz Stróże podejmuje grającego poniżej oczekiwań Piasta Gliwice.