Korona Kielce

2

Górnik Łęczna

1

• Tym akcentem kończymy mecz. Korona zasłuzenie wygrywa 2-1 z Górnikiem Łęczna. Druga połowa była piorunująca, zwłaszcza po drugiej żółtej kartce dla piłkarza Górnika. Dziękuje za uwagę. Dobranoc

• Jacek Kiełb zostaje bohaterem Korony. Pewnym strzałem w prawy róg bramki zapewnia swojej drużynie zwycięstwo.

• Rzut karny dla Korony za faul Gersona na Micanskim.

• Zółtą kartką ukarany Piesio za odkopnięcie piłki

• Sędzia dolicza 4 minuty

• Rzut wolny dla Górnika z 20 metrów za faul Grzelaka na Piesio

• Druga zmiana w Górniku wchodzi Danielewicz w miejsce Bonina

• Kiełb dostaje piłkę w polu karnym, zmylił zwodem Komora i dopełnił formalności pewnym strzałem.

• Śpiaczka wychodzi sam na sam z bramkarzem po podaniu Grzelczaka, lecz Borjan wybronił próbę minięcia

• Dobra akcja Łęcznej zakończona strzałem Piesio zablokowanym przez Mrozika i kolejny rzut rożny dla gości, po dośrodkowaniu z małej odległości zawodnicy Łęcznej strzelali na bramkę, lecz trafiali w bramkarza

• Dobra akcja Lęcznej, trzech na jednego ale Piesio nie opanował podania od Grzelczaka.

• Leandro musi zmienić obuwie po jednym ze starć

• Pierwsza zmiana w Koronie. Abalo wchodzi w miejsce Cebuli

• Żółta kartka dla Śpiaczki za uderzenie w twarz Kwietnia w pojedynku powietrznym

• Żółta kartka dla Hernandeza za faul na Rymaniaku

• Piesio głowkuje do Śpiączki, który wyprzedził obrońców i wykorzystał swoją sytuację.

• Matei z prawej strony dośrodkowuje, Korona na rzut rożny

• Grzelak podaje na lewo do Kiełba. który dośrodkowuje ale Palanca nie sięga piłki

• Mamy w tym meczu już 26 fauli. To pokazuje obraz tego meczu.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę, od środka goście. Nie ma żadnych zmian w składach obydwu zespołów.

• Pierwsza połowa obfitowała w faule oraz brakowało składnych akcji i celnych strzałów z obydwu stron. Miejmy nadzieję, że poziom po przerwie się podniesie i obejrzymy dobrą grę. Do przerwy mamy bezbramkowy remis.

• Kontra Górnika zakończona strzałem Grzelczaka obok bramki. Była to ostatnia akcja pierwszej połowy.

• Grzelak fauluje Hernandeza, rzut wolny z około 35 metra dla Górnika

• Rymaniak rozpoczyna z autu na wysokości pola karnego gości, ale nie przyniósł on żadnej korzyści i piłkarze Górnika wyjaśnia sytuację.

• Kolejny rzut wolny wykonywany przez Kiełba. Prusak wyszedł z bramki, który popełnił błąd, a Grzelak próbował strzelać z woleja, lecz ponad bramką

• Ależ akcja Korony! Seria podań w polu karnym zakończony lekkim strzałem z główki. O dziwo nie było spalonego

• Brakuje składnych akcji i strzałów na bramkę. Jesteśmy świadkami chaosu na boisku.

• Kontra Korony! Mrozik podaje do Palanci, który zostaje powstrzymany przez obrońce i mamy kolejny rzut rożny

• Przez 16 minut gry dominuje chaos z dużą ilością fauli z obydwu stron.