Korona Kielce

1

Górnik Zabrze

0

• Mimo, ze w ostatnich minutach doliczonego czasu gry, Stachowiak znalazł się w polu karnym Korony, to wynik nie uległ zmianie.

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Ostatnia zmiana dla trenera Gąsiora, popularny Wtorek opuszcza murawę, za niego Paprocki.

• Sfaulowany przez Lecha Niedzialan opatrywany jest poza boiskiem.

• Lech i Niedzielan leżą na murawie i zwijają sie z bólu.

• Górnik bardzo ambitnie, jednak zmiany wyniku nie mamy.

• Kolejna zmiana w ekipie włodarzy. Za młodego Bąka - Dirceu.

• Stano główką, ale piłka odbija się od Banasia, rzut rożny dla Korony.

• Marciniak - żółta kartka.

• Za Bonina Zahorski.

• Za Olka Kwieka, Adam Nawałka wstawia Gabriela Nowaka.

• Niezła akcja Górnika! Jeż jednak na spalonym...

• Jovanović z braku mozliwości rozegrania, jest zmuszony do zatrzymania akcji.

• Magiera pokonany w walce przez Golańskiego, ten do Korzyma, strata.

• Andrzej Niedzielan pewnie wykorzystuje karnego!

• Żółta kartka dla Bonina i karny podyktowany dla Korony.

• Centra Golańskiego.Po dotknięciu piłki przez Marciniaka kolejny rożny dla Korony.

• Za brzydki faul żółtą kartką ukarany Maciej Korzym.

• Kolejny rożny dla gospodarza.

• Po wybiciu Banasia, mamy rzut rożny dla Korony.

• Szybka akcja Górnika mogła zwiastować zagrożenie pod bramką Małkowskiego, jednak niedokładnym podaniem popisuje się Gasparik, akcja spełza więc na niczym.

• Ręką zagrywał Lech, rzut wolny dla Górnika.

• Magiera z Jeżem zastopowali skutecznie, rozpędzającego się z akcją Golańskiego.

• Sporo walki w środku pola, jednak żadna z drużyn nie jest w stanie wypracować sobie choćby zalążków dobrej akcji.

• Bez tempa Lech podaje do Niedzielana i wynik wciąż pozostaje bezbramkowy.

• Golański znakomicie ogrywa Gasparika. Z dobrze zapowiadającej się akcji kielczan, nie mamy bramki, bo gospodarze nie wypracowują sytuacji do strzału.

• Korzym do Niedzielana, niecelnie i spokojnie w obronie Banaś.

• Za Ediego żegnanego owacjami, na boisku melduje się Korzym.

• Bonin nie wykorzystuje kolejnej okazji!

• Przywilej korzyści dla Górnika, mógł zakończyć się bramką, obrońcy z Kielc jednak przytomnie.

• Sikorski do Jeża - lob ponad Małkowskim, na szczęście dla Korony piłka opuszcza plac gry.

• Wyjściowa jedenastka Korony niezmieniona, w składzie Górnika podobnie - bez zmian. Tę połowę z lekkim opóźnieniem rozpoczynają kielczanie.

• Koniec pierwszej połowy spotkania. Po 45 minutach, w Kielcach Górnik bezbramkowo remisuje z Koroną.

• Rzut wolny dla Górnika. Skromny dwuosobowy mur kielczan, na nic się on jednak zdaje bo pewnie w bramce Małkowski.

• Jeż do Bonina, ten indywidualnie, ale wycofuje do Gasparika. Tymczasem sędzia dolicza jedną minutę.

• Sporo sytuacji strzeleckich w tych ostatnich minutach pierwszej połowy. Mimo, ze piłki z własnego pola nie potrafili wybić obrońcy Górnika, tak bramki w Kielcach jak nie było tak nie ma.

• Sobolewski! Słupek! W dobitce Lech w poprzeczkę, jednak nawet jeśli bramka by padła nie zostałaby uznana, gdyż sędzia zasygnalizował pozycję spaloną.

• Stachowiak znów popełnia szkolny błąd, wybija w aut.

• Jakub Bąk po podaniu ze środka pola mógł znaleźć się w bardzo dogodnej sytuacji bramkowej, jednak młody piłkarz nie opanowuje futbolówki.

• Lewa stroną boiska rozpędza się Magiera. W walce z obrońcami Korony, udaje mu się z zyskać rzut rożny.

• Pozytywnie w bramce po raz kolejny Stachowiak, który broni podanie z rzutu wolnego Ediego. Piłkarz Korony niewątpliwie bardzo chciałaby się pożegnać z kibicami bramką, jednak Stachowiak póki co w bramce spisuje się bardzo pewnie.

• Pierwszy żółty kartonik pokazany zostaje Lisowskiemu.

• Kolejny korner dla gospodarzy. Dośrodkowanie wybija Sikorski.

• Lech znów we współpracy z Niedzielanem. Sobolewski w polu karnym próbuje swoich sił strzeleckich. Wynik jednak się nie zmienia.

• Dogodna sytuacja dla Górnika. Bonin do Sikorskiego, ten bardzo pechowo.

• Decyzją sędziego rzut rożny dla Górnika.

• Sobolewski mocno zgrywa w pole karne Górnika, Golański oddaje ostateczny strzał w światło bramki, lecz jednocześnie prosto w ręce Stachowiaka.

• Stachowiak popełnia błąd we wznowieniu więc od autu rozpoczną piłkarze Korony.

• Niedzielan z Lechem we współpracy mogli zmienić wynik spotkania, jednak Lech ponad poprzeczką bramki Stachowiaka.

• W kontrze Jeż! Małkowski jednak bardzo pewnie i skutecznie.

• Kolejny strzał na bramkę Stachiowiaka. Tym razem do strzału przymierzył Bąk. Pewnie jednak Stachowiak.

• Pazdan do Gasparika, ten z kolei do Magiery, ale końcowe dośrodkowanie niecelne, z kontrą wychodzą więc kielczanie.

• Edi niecelnie z dystansu.

• Nerwowo pod bramką Górnika. Magiera podaje do Stachowiaka, a ten łapie. Sędzia mimo protestów kielczan nie odgwizduje rzutu wolnego.

• Bonin zgrywa do Sikorskiego, podanie jednak okazuje się mało precyzyjne. Od bramki zacznie więc bramkarz Korony.

• Sikorski po niezłym zgraniu przez Jeża, bliski pokonania Małkowskiego. Piłka przelatuje jednak ponad poprzeczką kieleckiej bramki.

• Lisowski w pojedynku z Sikorskim okazał się lepszy i wywalczył dla swojej drużyny rzut wolny.

• Pazdan nie upilnował teraz Sobolewskiego, a ten ładnie podaje w pole karne Stachowiaka. Dobrze ustawiony Danch odbija i spokojnie Stachowiak.

• Lisowski popisuje się precyzyjnym dośrodkowaniem, Górnik znów ma szczęście, że do podania nie doszedł żaden z piłkarzy Korony.

• Gasparik zmierzający do piłki zostaje powstrzymany przez Małkowskiego.

• Stachowiak chcąc wybić dośrodkowanie wyszedł z bramki, jednak nie dosięgnął piłki. Na szczęście dla Górnika gospodarze się mylą i piłka przelatuje obok bramki Górnika.

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

• Tuż przed spotkaniem Edi Andradina został pożegnany przez prezydenta i kibiców. Po spotkaniu z Górnikiem piłkarz zapowiedział zakończenie gry w Koronie.

• Pierwszy gwizdek sędziego Pawła Gila już za nami. Górnicy zagrają dziś w białych strojach, Korona występuje na żółto-czerwono.