Mecz Korona Kielce - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Korona Kielce - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 24. kolejka
2018-02-25 18:00

Korona Kielce

1

Lech Poznań

0

• Za uwagę dziękuje Państwu Hubert Jan Faron i zapraszam na kolejne relacje tekstowe na stronie gol24.pl!

• Niesamowita końcówka w Kielcach. Jedna z ostatnich szans Lecha zakończona została wycięciem Gytkjaera przez Kallaste. Sam poszkodowany podszedł do piłki, ale Alomerović wyczuł jego intencje i zapewnił Koronie 3 punkty. CO do samego meczu, to druga połowa dużo słabsza od pierwszej, jeśli chodzi o konstruowanie akcji ofensywnych u Korony, bo u Lecha nie miało się zbytnio co pogorszyć. Nawet bramka była nieco szczęśliwa. Mimo wszystko gol to gol, a zwycięstwo to zwycięstwo, a na to Korona dzisiaj zasługiwała.

• Koniec meczu! Korona zwycięża rzutem na taśmę!

• ALOMEROVIĆ!!! NIE MA BRAMKI

• KARNY DLA LECHA! Fatalny błąd obrońców Korony.

• Lech ma problem z wyjściem z własnej połowy

• 3 minuty doliczone do drugiej połowy

• Cebula w szybkiej kontrze próbował dograć do Petraka, ale na posterunku był Janicki

• Kostewycz uderza prosto w mur

• Rzut wolny dla Lecha niemalże z linii pola karnego. Jedna z ostatnich groźnych szans Kolejorza.

• Cebula traci piłkę w walce z Gajosem, po czym fauluje go przy próbie odzyskania piłki w środkowej strefie boiska

• Za głębokie dośrodkowanie Raduta ląduje w rękawicach Alomerovicia.

• Ostatnia roszada w Koronie. Schodzi Cvijanović, wchodzi Cebula

• Koljić z niezłym dryblingiem, ale rozpędzony Diaw w ostatnim momencie wybija mu piłkę spod nóg

• Mecz zdecydowanie zwolnił. Korona już nie musi się spieszyć, a Lech w ofensywie tak samo bezradny, jak wcześniej.

• Sprytna próba rozegrania wolnego przez Koronę, ale Kaczarawa nie zdążył do podania "w uliczkę"

• Komplet zmian w Lechu, Gytkjaer za Majewskiego

• Póbuje Situm zza szesnastki, ale wysoko nad bramką.

• Co do bramki, Cvijanowić uderzył płasko z narożnika pola karnego, piłka zrykoszetowała od Gumnego i kompletnie zaskoczyła Buricia.

• Wolny dla Lecha przy polu karnym Korony. Będzie okazja dla przyjezdnych

• Żubrowski ładnie wszedł w pole Karne Lecha, niestety z konieczności musiał zagrywać piętą spod linii końcowej i nie udało mu się podać celnie.

• Kosakiewicz ładnie dośrodkował z prawej strony na głowę Kaczarawy, ale znowu lepszy w powietrzu okazał się Vujadinović

• Szybka kontra korony zakończona strzałem Kiełba, jednak Burić pewnie wyłapał to uderzenie

• Kostewycz ukarany żółtym kartonikiem za faul.

• Diaw sprytnie próbował dograć do Kaczarawy. Chociaż Gruzin urwał się obrońcom Lecha i nie spalił, to adresowaną do niego piłkę wybił Vujadinović.

• Dejmek spokojnie wybija głową dośrodkowanie Kostewycza.

• Wznawia Korona

• Na drugą połowę nie wybiegnie już Jóźwiak. Zastąpi go Radut

• Do przerwy mamy remis, jednak to Korona jest zespołem lepszym i to nie podlega wątpliwości. Jedyne, czego brakuje podopiecznym Gino Lettieriego to skuteczność. Świetne okazje Kiełba i Petraka powinny zakończyć się bramkami. Niesamowity jest dzisiaj Karaczawa, który haruje w ataku za dziesięciu i, powiem szczerze, będę zaskoczony, jeśli nie zanotuje dzisiaj gola lub asysty. Swoje okazje miał również Lech, ale jak na dłoni widać dysproporcję fizyczną pomiędzy ofensywnymi zawodnikami Lecha a obrońcami Korony. Bądźmy szczerzy, ale Chobłenko, Majewski czy Situm nie mają najmniejszych szans w starciach bark w bark z Diawem, Dejmkiem czy Rymaniakiem. Jeśli Lech nie znajdzie sposobu na rosłych obrońców rywala, to możemy obserwować mecz tylko do jednej bramki.

• Przerwa w Kielcach

• Kiełb w niewybrednych słowach i gestach nie zgadza się z decyzją o przyznaniu autu Lechowi za co dostaje kartkę.

• Kaczarawa wciąż szuka swojej szansy. Tym razem niecelnie uderzył główką po płaskiej wrzutce od Kallaste

• Rozpędzony Petrak taranuje Gajosa i otrzymuje zasłużoną żółtą kartkę.

• Kaczarawa z Kostewyczem na plecach przyjmuje i odgrywa na prawo do Kosakiewicza, który strzela prosto w bramkarza Lecha!

• Niemożliwe! Petrak pudłuje na niemal pustą bramkę z kilku metrów!

• Błyskawiczna odpowiedź Korony. Kiełb urwał się obronie i źle przyjął, co pozwoliło Vujadinoviciowi wrócić i zablokować strzał zawodnika Korony.

• Wreszcie groźna wrzutka Lecha, ale Kallaste wygrywa pojedynek z Jóźwiakiem

• Od kilku minut to Lech ma inicjatywę i częściej jest na połowie Korony, ale wszelkie próby wrzutek czy podań prostopadłych są przechwytywane przez obronę gospodarzy

• Jadnak wszystko w porządku. Austriak kuśtykając wraca do gry.

• Leży na murawie Dilaver. Nie wygląda to najlepiej.

• Fatalny błąd Alomerovicia, który wychodzi za daleko i daje się minąć Chobłence. Na całe szczęście dla Korony piłkę spod nóg Ukraińca wybił w ostatniej chwili Dejmek.

• Kaczarawa jest dzisiaj wyjątkowo aktywny. Gruzin dostał miękkie zagranie na piąty metr przed bramką Buricia, ale przed zdobyciem bramki powstrzymał go naciskający na niego Janicki!

• Strzał Gajosa zza pola karnego ląduje w "koszyczku" bramkarza gospodarzy.

• Chobłenko wstrzeliwał piłkę w pole karne z ostrego kąta, ale trafił prosto na głowę Rymaniaka.

• Kaczarawa uniknął spalonego i ruszył na bramkę i wywalczył rzut rożny. Strzał głową jednego z Koroniarzy po kornerze pewnie złapał Burić.

• Kostewycz zagrywa z rzutu wolnego na szesnasty metr do Majewskiego, jednak ten popełnia błąd w przyjęciu i traci futboówkę

• Kosakiewicz z klepki do Kaczarawy, ale Gruzin źle przyjmuje piłkę. Przy posiadaniu Lech

• Napiera Korona. Już trzeci korner dla gospodarzy w ciągu ostatnich dwóch minut.

• Blisko szczęścia Korona! Kaczarawa wszedł w pole karne Lecha niczym drybler klasy światowej, wziął na siebie trzech obrońców Lecha, piętą zagrał do Kiełba, ale strzał Polaka fenomenalnie obronił Burić ratując przyjezdnych!

• I już mamy pierwszy celny strzał. Situm uderza lekko z woleja nie robiąc jednak Alomeroviciowi większych kłopotów.

• Od środka Lech i zaczynamy!

• Dla Korony 3 punkty oznaczają awans na piąte miejsce w tabeli.

• Po raz ostatni Lech zdobył komplet punktów poza Bułgarską w sierpniu. Biorąc pod uwagę ten fakt, jak i brak w meczowej 18 Trałki oraz Jevticia, przed Kolejorzem wcale nie stoi łatwe zadanie.

• Ławka rezerwowych Lecha: Barkroth, Gytkjaer, Koljić, Moder, Putnocky, Radut, Serafin

• Rezerwowi Korony: Cebula, Gardawski, Hamrol, Janjić, Jukić, Malarczyk, Możdżeń

• Spotkanie to jest niezwykle ważne dla ekipy przyjezdnych, gdyż ewentualne zwycięstwo w Kielcach przybliżyłoby trzeciego w tym momencie Lecha do uciekających Legii i Jagiellonii na dwa punkty.

• Witam serdecznie, z tej strony Hubert Jan Faron i zapraszam na tekstową relację z meczu pomiędzy Koroną Kielce i Lechem Poznań!

red

Korona - Lech LIVE! Mogą nadrobić do Legii

Korona - Lech LIVE! Mogą nadrobić do Legii ©Waldemar Wylegalski

Mecz Korona Kielce - Lech Poznań ONLINE. 24. serię gier w Lotto Ekstraklasie zakończymy w Kielcach. Będąca na szóstym miejscu Korona zagra z trzecim Lechem Poznań. - Śniło mi się, że wygramy, ale... po moim golu - przyznał trener gości, Nenad Bjelica. Początek o 18:00, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Korona Kielce - Lech Poznań ONLINE

Uganiający się za Legią Lech ma dobrą sposobność do odrobienia punktów. W przypadku zwycięstwa strata i tak będzie, ale nie tak duża jak przed tą kolejką, bo zmniejszy się do dwóch oczek. Tylko czy poznański zespół stać na zdobycie Kielc? Trener Nenad Bjelica mówi, że trzeba "wspiąć się na wyżyny". Ostatni raz Lech przegrał tam aż 1:4, chociaż u siebie potrafił wygrać w każdym z trzech meczów.

Nie wiadomo kto w środku pola zastąpi Łukasza Trałkę (pauza za żółte kartki). Są przynajmniej trzy opcje. Najrozsądniejszą wydaje się być przesunięcie stopera Emira Dilavera. W grę wchodzi jednak również Maciej Gajos albo Jakub Serafin, którego po sprzedaży Abdula Aziza Tetteha ściągnięto z wypożyczenia w norweskim Haugesund.

- Lech gra o dużo wyższe cele niż nasi dwaj rywale z tego roku. Nie będzie to łatwy mecz, ale skupiamy się tylko i wyłącznie na sobie. Mamy swoje cele, które chcemy zrealizować. Zależy nam na tym, żeby punktować i mam nadzieję, że w niedzielę trzy punkty zapiszemy sobie na koncie - mówi skrzydłowy Korony, Jacek Kiełb.

Korona Kielce - Lech Poznań NA ŻYWO w TV i INTERNECIE

Korona Kielce - Lech Poznań: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Przewidywane składy:

Korona: Alomerović - Rymaniak, Dejmek, Diaw, Kallaste - Jukić, Możdżeń, Żubrowski, Cvijanović, Kiełb - Kaczarawa.
Lech: Burić - Gumny, Janicki, Vujadinović, Kostewycz - Jevtić, Gajos, Dilaver, Majewski, Situm - Gytkjaer.

Nie zagrają:

Korona: Gostomski, Soriano, Kovacević
Lech: Trałka, Makuszewski

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Lech - Korona 1:0 (Ekstraklasa, 15.09.2017)
Lech - Korona 3:2 (Ekstraklasa, 28.04.2017)
Lech - Korona 1:0 (Ekstraklasa, 11.12.2016)

Mecz Korona Kielce - Lech Poznań TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+. W internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online oraz na stronie ncplusgo.pl. Komentuje duet Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn. Reporterami z murawy będą Paulina Czarnota-Bojarska i Cezary Olbrycht. Relacja LIVE od 18:00 w GOL24.pl