• Rzut wolny dla Korony. Strzał Abalo o centymetry mija bramkę Malarza.

• Marcin Cebula zastępuję Vanję Markovicia.

• GOL! Aleksandar Prijović po dośrodkowaniu Radovicia pewnie pokonuje Małkowskiego

• Dani Abalo zobaczył żołtą kartkę za faul na Guilherme

• Ostatnie minuty nieco nudniejsze. Długie rozegranie piłki, wymiana podań w środku...

• Odidja Ofoe do Radovicia. Ten szukał szczęscia z linii pola karnego. Nie znalazł

• Fantastyczna interwencja Małkowskiego. Lepszy od Prijovicia w akcji jeden na jednego

• Kucharczyk z Odidją Ofoe przebili się środkiem boiska. Duńczyk w końcu przegrał jednak starcie z Rymaniakiem

• A Jakub Czerwiński pojawił sie w miejsce Nemanji Nikolicia.

• Jakub Kotarzewski zastąpił Michała Przybyłę. To jego pierwszy mecz w tym sezonie w lidze

• Marković do Możdżenia a ten z bardzo bardzo daleka. Niecelnie - wysoko nad bramką

• Rzut wolny dla Korony. Fantastyczna sytuacja dla Korony. Abalo na głowę Dejmka, ale ten oddał słaby strzał

• Faul Michała Pazdana na Markoviciu. Druga zółta kartka dla stopera!

• Rymaniak skutecznie wybił futbolówkę po kornerze dla Legii

• Bardzo dużo zamieszania pod polem karnym Korony. Legia zdobywa boiskową przewagę, a kielczanie bronią się praktycznie całym zespołem. Teraz jeszcze rzut rożny

• To nie koniec złych wieści dla kibiców Korony. Kontuzji doznał Jacek Kiełb. Zniesiony na noszach. Zamiast niego Dani Abalo

• Bartosz Rymaniak ukarany jeszcze żółtą kartką za dyskusje

• GOL! Aleksandar Prijović wykorzystał ogromny chaos i wpakował piłkę do siatki

• Radović schodził z prawego skrzydła i zagrał na środek do wbiegającego Guilherme. Ten uderzył ale na tyle nieudanie że piłka wpadła pod nogi Nemanji Nikolicia. Napastnik nie zmarnował tej sytuacji

• GOL! Nemanja Nikolić wyrównuje

• Guilherme krótko rozgrywał piłkę z Prijoviciem, ale piłkę odebrał im Możdżeń. Jego kontratak zupełnie nieudany

• Aleksandar Prijović zastąpił Tomasza Jodłowca. Szwajcar po raz pierwszy pod okiem Magiery

• Michał Pazdan z żółta kartką za faul w środku pola

• Miguel Palanca za agresywne wejście w nogi Guilherme ukarany drugą żółtą kartkę.

• Radović nieco zakręcił rywalami w ich polu karnym i uderzył na bramkę. Piłce na drodze stanął Nikoli, który plecami wybił piłkę.

• W przerwie nastąpiła zmiana w zespole z Warszawy. Michał Kucharczyk za Kaspera Hamalainena

• Druga część gry rozpoczęta

• Koniec pierwszej połowy

• Guilherme z rzutu rożnego dośrodkował pod bramkę. Wybił Małkowski.

• Okrutny błąd Malarza, jednak gospodarze nie zdołali go wykorzystać. Zbyt pochopnie wyszedł z własnej bramki, a futbolówka doszla do Palanci. Nad poprzeczką.

• Nikolić nie doszedł do prostopadłego podania Odidji Ofoe. dobrze pilnował go Rymaniak.

• Pazdan uprzedził Palance i Hiszpan nie odebrał podania Markovicia.

• Radović w polu karnym bez spalonego. Wycofał do Odidji Ofoe, ale pomocnika Legii powstrzymał Kiełb

• Rzeźniczak do wychodzącego do przodu Brozia. Sfaulowany przez Markovicia w srodku pola

• Miguel Palanca z żółta kartką za faul na Guilherme

• Po rzucie rożnym sporo zamieszania w polu karnym Legii. Palanca próbował uciec rywalom, próbował a i tak zdołał uderzyć.

• Korona wywalczyła rzut wolny. Do piłki podszedł Kiełb, prosto na bramkę. dobra interwencja Malarza. Będzie korner

• Odidja Ofoe popędził do przodu. Przed polem karnym zamiast podac do Nikolicia, stracił piłkę.

• Moulin do Odidja Ofoe. Ten próbował dośrodkowania w pole karne do Hamalainena. Za mocno

• Kallaste niezauwazony przez rywali przebiegł lewym skrzydłem pod samo pole karne. Jego dośwodkowanie nie doszło jednak do adresata którym był Możdżeń

• GOL! Przepiękne trafienie Guilherme. Z dystansu prosto w okienko!

• Kolejny stały fragment gry dla Korony. Tym razem to Malarz faulowany przez Dejmka.

• Kolejny strzał na bramkę Malarza. Bramkarz Legii z problemami, ale się udało. Nie pozwolił na drugiego gola Grzelakowi.

• Odidja Ofoe do Nikolicia i Węgier złapany na pozycji spalonej.

• Rzut wolny dla Legii. Dobra postawa Grzelaka we własnym polu karnym

• Faul Dejmka na wychodzącym z akcją Odidji Ofoe. Atak Legii przerwany

• Kiełb otrzymał długie podanie i podał piłkę do Palanci. Uderzenie z dystansu wypiąstkowane przez Malarza.

• Palanca wyszedł z szybka akcją, na połowie rywala chciał podać do Kiełba. Na drodze stanął mu jednak Broź.

• Po wybiciu z rzutu rożnego ponownie dobrze interweniował Małkowski

• Małkowski po raz kolejny. Fajna interwencja po próbie Radovicia. Pomocnik otrzymał piłkę od Odidji Ofoe.

• Guilherme w polu karnym. Uderzył w światło bramki, ale dobrze Małkowski

• GOL! Rafał Grzelak! Najlepiej zachował się przy rzucie rożnym, uciekł Jodłowcowi i uderzył w światło bramki. Błędy Malarza oraz Pazdana

• Przeszła piłka nad głową Brozia. Kiełb wywalczył rzut rożny.

• Palanca podał do Kiełba, lecz ten nie dał rady Rzeźniczakowi.

• Odidja Ofoe faulowany przez Palance w środku pola. Bez reakcji arbitra

• Hamalainen usiłował ruszyć do prostopadłego podania, ale uprzedził go Marković.

• GOL! Miguel Palanca idealnie wykorzystuje jedenastkę!

• Rzut karny dla Korony! Dośrodkowanie Kiełba z rzutu wolnego i faul Malarza na Rymaniaku! Arbiter nie miał wątpliwości!

• No na razie to spotkanie nie porywa. Piłka toczy się głównie w środku pola, krążąc między nogami graczy obu zespołów.

• Palanca usiłował wyjść z kontratakiem, lecz nie przedarł sie przez linię defensywy Legii.

• Kallaste na chwile zahamował atak Legii, lecz chwilę później Broź ruszył z kolejną. Nie zdołał jednak oddać strzału

• Delikatna wrzutka Możdżenia w pole karne spokojnie wyłapana przez Malarza

• I ruszyli! Od środka rozpoczęli gospodarze

• Za nami przywitanie kapitanów: Jakuba Rzeźniczaka oraz Radka Dejmka, a także losowanie stron

• Arbiter główny Tomasz Musiał wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Za moment zaczynamy

• Już za pięć minut rozpocznie się mecz w Kielcach. Lokalna Korona podejmie tutaj warszawską Legię. Zapowiada sie niezwykle wazne spotkanie dla obu zespołów. Oba słabują nieco w ostatnich tygodniach. Czy dzisiaj ktoś przełamie kryzys?