Mecz Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie...

Mecz Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 8. kolejka
2017-09-09 15:30

Korona Kielce

1

Sandecja Nowy Sącz

0

• Dziękuje za uwagę, jednocześnie zapraszam na kolejne relację LIVE w naszym serwisie!

• Zmasowany atak Korony Kielce przyniósł efekt! Gdyby nie rażąca nieskuteczność gospodarzy, wynik mógł wyglądać zupełnie inaczej. Sandecja dzisiaj nie istniała co pokazuje tylko jeden celny strzał w tym meczu! Teraz Korona zrównuje się punktami z beniaminkiem.

• Koniec! Daniel Stefański gwiżdże po raz ostatni!

• Możdzeń znowu marnuje świetną okazję! Uderzał z 11 metra, identycznie jak przy karnym, ale piłka leci daleko obok bramki.

• Bartosz Rymaniak uderza bardzo źle i od bramki zacznie Gliwa.

• Ivan Jukić za przedłużanie gry zostaje ukarany kartką.

• Bardzo złe dogranie Brzyskiego z rzutu wolnego i Sandecja traci znakomitą szansę.

• Fabian Burdenski zmienia Jacka Kiełba! To była ostatnia zmiana w tym meczu.

• Co obronił teraz Michał Gliwa!! Kosakiewicz wystawia idealną piłkę Maciejowi Górskiego, ale bramkarz gości pięknie interweniuje i ratuje swoją drużynę przed stratą drugiego gola!

• Maciej Korzym dogrywa w pole karne, ale tam Kolew zdecydowanie przegrywa pojedynek z obrońcami gospodarzy.

• Druga połowa mimo zdobytej bramki przez gospodarzy zdecydowanie nie rozpieszcza kibiców zgromadzonych na stadionie w Kielcach. Czy któraś drużyna jest w stanie zagrozić swoim rywalom?

• Łukasz Kosakiewicz zmienia Michael Gardawskiego!

• Maciej Korzym oddaje pierwszy celny strzał Sandecji w tym meczu. Robi to jednak zbyt lekko i spokojnie broni Alomerović.

• Dobry, techniczny strzał Możdżenia ląduje na słupku bramki gości! Było blisko!

• Maciej Górski zmienia strzelca jedynego gola tego meczu czyli Elie Soriano!

• Elia Soriano wychodzi sam na sam z bramkarzem i znowu swoją drużyne ratuje Gliwa! To musiał być gol!

• Jacek Kiełb dogrywa piłke prosto do nogi Możdzeniowi, ale były gracz Lecha nie trafia w futbolówkę i marnuje 100% okazję!

• Piter-Bucko mocno ale skutecznie wybija piłkę spod nóg Możdzenia! Bardzo duże ryzyko podjął gracz gości.

• Maciej Korzym wchodzi na murawę przy aplauzie kibiców gospodarzy! Zmieni on Bartłomieja Dudzica!

• "Zawiesinka" puszczona przez Cetnarskiego w pole karne Korony nie przynosi żadnego efektu. Spokojnie radzi sobie z nią Rymaniak.

• Kolew przewraca się w polu karnym rywala. Gwizdek milczy, ale dla snajpera gości potrzebna jest pomoc medyczna.

• Gardawski dogrywa w pole karne. Defensywa gości jakby nie zauważyli Soriano, który skrzętnie to wykorzystuje i pakuje piłkę pod poprzeczkę!

• GOOOOOOOOOOOL! Elia Soriano zdobywa bramkę!

• Ivan Jukić popisuje się znakomitą akcją ofensywną, ale jeszcze lepszą paradą popisuje się Michał Gliwa, który znowu ratuje swoją drużynę!

• I zaczynamy drugą połowę meczu!

• A także Mateusza Cetnarski zmienia Plamena Krachunova.

• Podwójna zmiana w szeregach Sandecji! Wojciech Trochim zmienia Filipa Piszczka.

• Początek meczu był bardzo żmudny i niezbyt ciekawy. Później jednak obie drużyny ruszyły z kopyta i oglądaliśmy dużo ciekawych akcji! Oby po przerwie było podobnie!

• Koniec pierwszej połowy!

• Sędzia przedłuża pierwszą połowę o 2 minuty.

• Lukas Kuban ukarany żółtym kartonikiem.

• Michał Gliwa znowu świetnie odbija strzał swojego rywala! Bardzo dobra forma bramkarza gości!

• Co tu się wydarzyło! Ivan Jukić uderza na pustą bramkę, ale Tomasz Brzyski heroicznie rzuca się na piłkę i ratuje swoją drużynę! Sytuacja bardzo kontrowersyjna, ponieważ były gracz Legii Warszawa najprawdopodobniej odbił piłkę ręką!

• Zamieszanie w polu karnym Sandecji! Na bramkę uderzył jeden z zawodników Korony, ale znowu świetnie zachowuje się Michał Gliwa!

• Piłka po uderzeniu Krachunova mija poprzeczkę bramki Korony o dosłownie kilka centymetrów!

• Mateusz Możdzeń uderza głową, ale trafia prosto w Gliwę!

• Kolew marnuje świetną okazję! Tomasz Brzyski dograł mu idealną piłkę, lecz napastnik gości nie potrafił trafić z bardzo bliskiej odległości.

• Michał Gliwa pewnie wyłapuje dośrodkowanie Rymaniaka.

• Mateusz Możdzeń uderza niecelnie i z 5 metra zacznie bramkarz gości.

• Faul dla Korony tuż przed polem karnym rywala! Będzie bardzo dobra okazja!

• Na szczęście Bartosz Rymaniak wraca na boisko!

• Nieprzyjemnie wyglądające zderzenie głowami Rymaniaka i Diaw. Dużo gorzej wygląda sytuacja kapitana Korony! Oby nic poważnego się nie stało!

• Michael Gardawski kończy akcję po uderzeniu Jukicia. Robi to jednak bardzo niedokładnie i od bramki zacznie Gliwa.

• Uderzenie głową Jacka Kiełba i piłka trafia w poprzeczkę! Było bardzo blisko!

• Nad stadionem pięknie świeci dzisiaj słońce! Na trybunach zgoda kibiców obu drużyn! Wspaniałe warunki na dobry mecz!

• Szybka wymiana podań pomiędzy Rymaniakiem i Gardawskim. Ostatnie podanie jednak niedokładne i futbolówka mija linię końcową.

• Elia Soriano marnuje świetną okazję! Jego strzał w ostatnim momencie zablokowany!

• Zamieszanie w polu karnym Korony. Strzał Kolewa został zablokowany.

• Jakub Żubrowski już na samym początku meczu ukarany żółtą kartką.

• Świetne urwał się Gardawski. Miał bardzo dużo miejsca i czasu, ale podjął złą decyzję próbując podać Kiełbowi. Piłka dla Sandecji.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek i drużyna gospodarzy rozpoczyna mecz!

• Po raz 200 w Ekstraklasie zagra dzisiaj Grzegorz Baran! Gratulacje!

• Daniel Stefański wyprowadza obie ekipy!

• To jest trudny przeciwnik, bo gra nietypową piłkę. Wykonali bardzo dobrą pracę i do tego mają dobrą atmosferę wokół klubu

- ocenił Sandecję Gino Lettieri.

• Na ławce Sandecji zasiądzie dzisiaj Maciej Korzym, który wraca do Kielc. Zawodnik beniaminka Ekstraklasy w Koronie spędził 4 lata i rozegrał dla niej blisko 100 spotkań. Zobaczymy jak poradzi sobie z tą sentymentalną podróżą.

• Wyżej w tabeli aktualnie znajduje się Sandecja. Podopieczni Radosława Mroczkowskiego znajdują się aktualnie na 7 miejscu. Jednak jeżeli to Korona Kielce zdobędzie 3 punkty, dogoni swoich rywali, jednocześnie wyprzedzając ich w tabeli.

• Kto dziś wygra!?

• Skład Sandecji Nowy Sącz!

• Skład Korony Kielce!

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Już za 30 min rozpocznie się pierwsze sobotnie spotkanie 8 kolejki Lotto Ekstraklasy! Korona Kielce podejmować będzie Sandecję Nowy Sącz, a na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Damian Wiśniewski

Mecz Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Mecz Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz ONLINE ©Piotr Hukało / Polska Press

Mecz Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Po niemałych emocjach w piątkowych spotkaniach ósmej kolejki LOTTO Ekstraklasy pora na kolejne mecze. Już na początek czeka nas pojedynek ekip potrafiących pozytywnie zaskoczyć, więc możemy liczyć, że i tutaj fajerwerków nie zabraknie. W Kielcach Korona podejmie Sandecję Nowy Sącz.

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Gdybyśmy mieli wybrać jedną drużynę, która w tym sezonie grając całkiem nieźle punktuje bardzo przeciętnie, to Korona byłaby jednym z głównych faworytów do tego miana. Ekipa ze stolicy Świętokrzyskiego potrafi długimi fragmentami meczów grać bardzo dobrze, kreować sobie okazje podbramkowe, ale niekoniecznie przynosi to zdobycz punktową, co najlepiej pokazuje fakt wygrania zaledwie dwóch spotkań.

Poprzednie rozgrywki drużyna prowadzona wówczas przez Macieja Bartoszka skończyła na rewelacyjnym piątym miejscu i choć często bywa tak, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, to w Kielcach zdają sobie doskonale sprawę z wyjątkowości tego zdarzenia.
- Ciężko będzie poprawić jego wynik. Ciężko nawet powtórzyć. Ale dla mnie w pierwszej linii najważniejsze jest rozwijanie zawodników i systemu gry – mówił przed tym spotkaniem Gino Lettieri (za przegladsportowy.pl).

Sytuacja w tabeli nie jest jednak oczywiście zła. Kielczanie są na dziewiątej pozycji, nad strefą spadkową mają trzy oczka przewagi, a do ósmego miejsca tracą zaledwie jedno (do piątej Wisły już jednak pięć). Dość niespodziewanie do tego spotkania z lepszej pozycji podejdzie za to Sandecja.

Ekstraklasowy beniaminek zaskakuje w tych rozgrywkach jeszcze bardziej pozytywnie. W tabeli z jedenastoma punktami jest siódmy, a na rozkładzie ma chociażby ogranie Jagiellonii 3:1 w Białymstoku. Choć wszystkie mecze gra tak naprawdę na wyjeździe („domowe” w Niecieczy), to nie widać, aby te utrudnienia działały na niego destrukcyjnie. „Sączersi” niemal za każdym razem pokazują się z solidnej strony i pozostawiają po sobie dobre wrażenie.

To spotkanie będzie miało zapewne swój przyjemny wymiar dla fanów obu ekip, których łączy zgoda. Nas jednak interesuje przede wszystkim dobre widowisko i miejmy nadzieję, że w „meczu przyjaźni” największe emocje będą pod obiema bramkami.

Nie zagrają

Korona: Nika Kaczarawa, Nabil Aankour i Radek Dejmek (problemy zdrowotne)

Sandecja: Maciej Małkowski

Daniel Stefański (Bydgoszcz): w obecnym sezonie prowadził już siedem spotkań, podczas których pokazał 19 żółtych oraz jedną czerwoną kartkę, a do tego podyktował dwa rzuty karne. Sędziował między innymi w starciu Korony z Legią (1:1). Będzie to jego pierwsze w tych rozgrywkach spotkanie z udziałem Sandecji.

Ostatnie bezpośrednie starcia

Sandecja – Korona 0:2 (III liga, 2003/2004)
Korona – Sandecja 2:1 (III liga, 2003/2004)
Sandecja – Korona 1:0 (III liga, 2002/2003)
Korona – Sandecja 0:2 (III liga, 2002/2003)
Sandecja – Korona 1:0 (III liga, 2001/2002)

Forma w ostatnich meczach

Korona

Korona – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 (Ekstraklasa, 26.08.2017)
Piast Gliwice – Korona 2:0 (Ekstraklasa, 19.08.2017)
Korona – Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, 13.08.2017)
Zagłębie Sosnowiec – Korona 1:2 (Puchar Polski, 10.08.2017)
Arka Gdynia – Korona 0:0 (Ekstraklasa, 07.08.2017)

Sandecja

Sandecja – Pogoń Szczecin 2:1 (Ekstraklasa, 27.08.2017)
Sandecja - Wisła Płock 0:1 (Ekstraklasa, 12.08.2017)
Miedź Legnica - Sandecja 1:2 (Puchar Polski, 09.08.2017)
Jagiellonia Białystok - Sandecja 1:3 (Ekstraklasa, 06.08.2017)
Legia Warszawa - Sandecja 2:0 (Ekstraklasa, 29.07.2017)

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz ONLINE TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji Canal+ Sport Online. Komentują Adam Marchliński i Wojciech Jagoda. Reporterami z murawy będą Paulina Bojarska i Grzegorz Milko. Początek o 15:30, relacja LIVE w GOL24.pl