Mecz Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

Mecz Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 21. kolejka
2017-12-17 15:30

Lech Poznań

3

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Bohaterem Lecha zdecydowanie był dzisiaj Christian Gytkjaer. Brawo dla Duńczyka, który dzisiaj zdobył swoją bramkę nr 8,9 i 10! Teraz Lech wskakuje na podium i do lidera traci tylko 2 punkty. Dobry prognostyk przed rundą wiosenną.

• Koniec! Paweł Gil gwiżdże po raz ostatni!

• Zmiana także w ekipie gości. Szczepan Kogut w miejsce Akosa Kcskesa.

• Owacje na stojąco dla Christiana Gytkjaera, który kończy swój występ. W jego miejsce pojawia się Nickie Bille Nielsen.

• Kolejne dzisiaj niecelne uderzenie Darko Jevticia.

• Koniec marzeń Bruk-Bretu! Christian Gytkjaer minał kilku rywali i świetnym płaskim strzałem pokonuje Jana Muchę! To jest jego dzień!

• Martin Miković wchodzi, a Dejan Janjatović schodzi.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Christian Gytkjaer strzela hat-tricka!

• Kolejny raz Paweł Gil musi ukarać gracza gości. Tym razem do notesu sędziego zapisał się Dejan Janjatović.

• Zmiana w ekipie Kolejorza. Martio Situm zmieniony przez Kamila Jóźwiaka.

• Gra wygląda fatalnie? To trzeba umieć wykorzystać stałe fragmenty gry! Artem Putiwcew wyskoczył najwyżej po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i pewnym strzałem głową pakuje piłkę do siatki! Będzie się jeszcze działo w ostatnim kwadransie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Artem Putiwcew daje nadzieje graczom Bruk-Betu!

• Podopieczni Macieja Bartoszka grają dzisiaj bardzo, bardzo słabo. Są kompletnie bez pomysłu, a ich podania strasznie niedokładne.

• Dobre, mocne uderzenie Darko Jevticia, jednak piłka uderza tylko w boczną siatkę.

• David Guba zmienia Romana Gergela.

• Samuel Stefanik również ogląda żółtą kartonik.

• Słabe uderzenie głową Rafała Janickiego.

• Artem Putiwcew ukarany żółtą kartką.

• Była szansa na 3 bramkę dla Christiana Gytkjaera! Duńczyk dobrze minął rywala w jego polu karnym i uderza minimalnie obok lewego słupka!

• Mario Situm bardzo brzydko faluje rywala i za to musiał obejrzeć żółtą kartkę.

• I dochodzi do wspomnianej roszady. Za Łukasza Trałkę wchodzi Abdul Aziz Tetteh.

• Łukasz Trałka ucierpiał przy starciu z rywalem i nie da rady kontynuować gry. Zaraz nastąpi zmiana.

• Łukasz Piątek ukarany żółtym kartonikiem.

• W Świetnej formie jest dzisiaj bramkarz gości. Słowak szpagatem broni strzał Mihaia Raduta.

• Maciej Gajos uderza z bliskiej odległości prosto w Jana Muchę i marnuje 100% okazję.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Lech potrzebował dwóch skutecznych minut, dzięki którym do przerwy ma spokojną przewagę nad rywalem. Patrząc na grę gości ciężko będzie im odrobić straty. Widzimy się za 15 minut!

• Już nic więcej się nie wydarzyło. Sędzia kończy pierwszej część meczu.

• Kolejna dobra akcja gospodarzy, ale tym razem nie została ona zakończona uderzeniem.

• Tragiczny błąd defensywy Bruk-Betu i skrzętnie wykorzystuje to Christian Gytkjaer! Szybko strzelone dwie bramki i goście są na łopatkach!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Christian Gytkjaer po raz drugi w ciągu 2 minut!

• Dwójkowa akcja Jevticia i Kostewycza. Ten drugi dogrywa znakomitą piłkę w pole karne, a Duńczyk zdobywa swoją 8 bramkę w sezonie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Christian Gytkjaer strzela bramkę!

• Bardzo niecelne uderzenie Darko Jevticia. Od bramki zacznie Jan Mucha.

• Przez ostatnie kilka minut Lech cały czas utrzymywał się przy piłce około 30 metrów od bramki przeciwnika. Czegoś takiego nie chcemy oglądać.

• Obie drużyny muszą popracować nad dokładnością swoich zagrań. Jak na razie za łatwo tracą szansę na zdobycie gola.

• Bartosz Śpiączka pakuje piłkę do siatki, ale napastnika gości był na bardzo dużym spalonym.

• Minimalnie niecelne uderzenie Macieja Gajosa. Zabrakło niewiele.

• Dobre wstrzelenie piłki w pole karne przez Romana Gergela. Dobrze interweniują jednak defensorzy gospodarzy.

• Darko Jevtić oddaje zaskakujący strzał, lecz jakimś cudem piłka nie wpadła do bramki!

• Mihai Radut dobrze uderza z dystansu, ale zarówno ten strzał jak i dobitkę Christiana Gytkjaera spokojnie broni Jan Mucha,

• Obie drużyny weszły w ten mecz z dużym animuszem. Oby zakończyło się to serią bramek.

• Błąd Putnockiego próbował wykorzystać Bartosz Śpiączka, ale snajper Bruk-Betu mija się z piłką.

• Ależ Christian Gytkjaer marnuje znakomitą okazję! Duńczyk uniknął spalonego, wyszedł sam na sam z Muchą i uderza prosto w słowackiego bramkarza!

• Mihai Radut autorem pierwszego strzału w tym meczu. Uderzenie było jednak niecelne.

• Gracze gości rozpoczęli to spotkanie! Kto zgarnie komplet punktów!?

• Obie drużyny już na murawie! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• Bruk-Bet powoli wychodzi z dołka. Zwycięstwo w środku tygodnia nad Śląskiem Wrocław, dało drużynie Macieja Bartoszka spokój, gdyż już dzisiaj wiadomo, że zimy na pewno nie spędzą w strefie spadkowej. Czy pewność siebie wystarczy na drużynę z Poznania?

• Faworytem tego meczu zdecydowanie jest Lech Poznań. Patrząc jednak np. na wczorajszy mecz Legii, który niespodziewanie przegrała na własnym stadionie z Wisłą Płock - możemy spodziewać się wszystkiego. Kolejorz notując dzisiaj zwycięstwo zrówna się punktami z Górnikiem Zabrze oraz Jagiellonią Białystok.

• Składy obu drużyn!

• Z tej strony nisko kłania się Państwu Bartłomiej Modzelewski! Razem będziemy przeżywać emocje związane z tym pojedynkiem!

• Czas rozpocząć przedostatni dzień z Lotto Ekstraklasą w tym roku! W niedzielne popołudnie Lech Poznań gości na własnym stadionie Bruk-Bet Termilkę Nieciecza! Faworytem na pewno są gospodarze, ale w naszej lidze nigdy nic nie wiadomo!

Bartosz Głąb

Lech - Termalica LIVE! "Kolejorz" wykorzysta potknięcia czołówki?

Lech - Termalica LIVE! "Kolejorz" wykorzysta potknięcia czołówki? ©Waldemar Wylegalski

Mecz Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W niedzielne popołudnie na Inea Stadion Lech Poznań podejmie Bruk-Bet Termalikę Nieciecza. "Kolejorz" ma bardzo duże szanse na zbliżenie się do czołówki tabeli dzięki potknięciom Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok. Czy wykorzysta tę szanse? Wszystko ma w swoich rękach. Relacja LIVE w GOL24 od 15:30.

Mecz Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

"Kolejorz" sezon rozpoczął dobrze. Do listopada przegrał zaledwie dwa spotkania, a ogólnie zaledwie trzy, co jest najlepszym wynikiem w Lotto Ekstraklasie. Jednak Lech zwłaszcza w ostatnich tygodniach bardzo często remisuje.
Od października na dziewięć meczy Lech zremisował aż sześć, przez co zajmują dopiero czwarte miejsce w ligowej tabeli. Wyraźnie coś się zacięło po bardzo dobrym początku. Trener Nenad Bjelica dalej walczy z sędziami i VAR-em, co na pewno nie pomaga zespołowi, a często mecze swojej drużyny musi oglądać z trybun.

W dzisiejszym meczu nie będzie mógł zagrać Szymon Pawłowski, zawodnik, który obecnie występuje w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Został wypożyczony właśnie z Lecha Poznań i zapis w kontrakcie zawodnika uwzględnia właśnie możliwość gdy przeciwko Lechowi wyłącznie za wysoką dopłatą, na co oczywiście Termalica się nie zdecyduje i pomocnik będzie musiał oglądać to spotkanie z trybun.

A propos Termaliki, to ci nie spisują się za dobrze w tym sezonie. W meczach "Słoników" pada dużo bramek, ale zazwyczaj więcej zdobywają przeciwnicy, przez co Termalica nie zdobywa dużo punktów. W środku tygodnia udało jej się wygrać ze Śląskiem Wrocław, ale poprzednie cztery spotkania kończyły się albo porażkami, albo remisami. "Słoniki" mają obecnie zaledwie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Pozycja trenera Macieja Bartoszka nie wydaje się być aż tak pewna.

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza?

NIE ZAGRAJĄ

Lech Poznań: Makuszewski, Gajos (kontuzje);
Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Jovanović (pauza za kartki), Smuczyński, Gutkovskis, Szeliga Misak (kontuzje), Pawłowski (zapis w kontrakcie).

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Lech Poznań: Putnocky - Gumny, Janicki, Dilaver, Kostewycz - Barkroth, Tetteh, Jevtić, Trałka, Situm - Gytkjaer;
Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Mucha - Fryc, Kupczak, Putincew, Maksimenko - Miković, Piątek, Stefanik, Mrozik, Śpiączka - Jancu.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0:0 (Lotto Ekstraklasa)
Lech Poznań - Cracovia 1:0 (Lotto Ekstraklasa)
Piast Gliwice - Lech Poznań (Lotto Ekstraklasa)
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1 (Lotto Ekstraklasa)
Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań 0:0 (Lotto Ekstraklasa)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 2:1 (Lotto Ekstraklasa)
Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:0 (Lotto Ekstraklasa)
Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4:2 (Lotto Ekstraklasa)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków 3:3 (Lotto Ekstraklasa)
Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:0 (Lotto Ekstraklasa)

SĘDZIAPaweł Gil (Lublin) - w tym sezonie trzykrotnie sędziował Lechowi Poznań i ani razu "Kolejorz" nie wygrał. Na początku sezonu zremisował z Sandecją i przegrali z Wisłą Płock, a w połowie września przegrał ze Śląskiem Wrocław. Arbiter sędziował w tym sezonie również dwukrotnie mecze Bruk-Bet Termalici Nieciecza. Najpierw Termalica zremisowała z Zagłębiem Lubin 1:1, a potem przegrała z Sandecją 0:1. Paweł Gil również w tym sezonie prowadził trzy mecze fazy grupowej Ligi Europejskiej.

Mecz Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu rozpocznie się od 15:10. Transmisję z meczu przeprowadzi Canal+Sport HD. Spotkanie skomentują Rafał Wolski i Maciej Murawski. Reporterami na meczu będą Sonia Śledź i Adam Westfal. Relacja LIVE w GOL24.pl od 15:30.