3

Pogoń Szczecin

0

• Dziękujemy, że byliście z nami. Zapraszamy na kolejne relacje na naszym portalu!

• KONIEC! Po dobrym meczu w swoim wykonaniu Lech Poznań pokonuje Pogoń Szczecin aż 3:0 i znacznie przybliża się do awansu do finału Pucharu Polski.

• Po rzucie wolnym dośrodkowanie Gyurcso nie przechodzi nawet pierwszego zawodnika.

• Szczecinianie próbują przedostać się pod bramkę Lecha. Trafienie dałoby im szansę na pozytywne rozstrzygnięcie dwumeczu. Nie wydaje się jednak, by defensywa gospodarzy miała się złamać.

• Świetny jest dziś Bednarek. Teraz w łatwy sposób zatrzymał szarżę Gyurcso.

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. Listkowski dostaje szansę, Delew siada na ławkę.

• Radut za Pawłowskiego.

• Trzeba przyznać, że Drygas rozruszał szeregi Pogoni. Może warto było wystawić go w podstawowym składzie?

• Była okazja dla Pogoni na bramkę honorową, a kilka sekund później poszła kontra! W obu sytuacjach dobrze interweniowali bramkarze.

• Kąśliwe uderzenie Drygasa nieznacznie mija twierdzę Buricia.

• Kilka świetnych okazji dla Lecha! Seria strzałów w każdej kolejnej akcji, ale Pogoń jakimś cudem się broni.

• Kolejna zmiana. Dawid Kownacki zrobił swoje i schodzi z boiska kosztem Marcina Robaka.

• ...a Maciej Makuszewski wchodzi za Majewskiego.

• ..Sebastian Rudol zmienia Ciftciego...

• Kamil Drygas melduje się na murawie w miejsce Tsintsadze...

• ALE TERAZ NIE DAŁ RADY! 3:0! Nielsen głową skierował piłkę do siatki po rzucie rożnym! Szykuje się ten sam wynik, co ostatnio w Ekstraklasie?

• Piękny strzał Jevticia i ponownie bramkarz Portowców popisuje się dobrym refleksem!

• Kapitalna interwencja Słowika po groźnym główkowaniu Kędziory po rzucie rożnym!

• Goooo... A jednak nie! Kownacki niepocieszony, że jego bramka nie została uznana, ale pretensje może mieć tylko do siebie. Faulował Słowika.

• Groźne dośrodkowanie w pole karne Pogoni, jednak Lech wywalczył jedynie aut.

• GOL!!! 2:0! Kownacki! Pawłowski wymanewrował defensorów, odegrał do Kownackiego, a młody piłkarz bez problemu zaskoczył Słowika! Źle zachował się Matras, którego złe podanie przechwycili zawodnicy Lecha.

• Nic się nie zmieniło - ponownie obie ekipy notują masę strat.

• Cóż to była za okazja! Majewski pięknie podał do Pawłowskiego, a ten w dogodnej sytuacji nie dał rady zdobyć swojego drugiego gola! Mają czego żałować Lechici.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Po przeciętnych 45 minutach Lech Poznań wygrywa z Pogonią Szczecin 1:0.

• Ciftci strzelał z dalszej odległości. Turek znacznie się pomylił.

• Żółtą kartką ukarany Murawski za groźny faul na Kostewyczu.

• Sporo niedokładności teraz po obu stronach. Gra toczy się głównie na środku boiska.

• ...lecz Trałka bez problemu oddala zagrożenie.

• Składna akcja gości kończy się rzutem rożnym.

• Błyskawicznie chciała odpowiedzieć Pogoń! Potężne uderzenie Murawskiego mija bramkę Buricia.

• GOL!!! SZYMON PAWŁOWSKI! Świetna akcja zawodnika, który ograł Rapę, a potem strzelił poza zasięgiem Słowika! Kolejorz ma prowadzenie.

• Iskrzy w Poznaniu. Kolejny ewidentny faul Trałki, piłkarz nie zgadza się z decyzją sędziego.

• Pogubili się obrońcy Pogoni i Trałka próbował zaskoczyć golkipera, który zdołał wybronić uderzenie!

• No proszę! Zaatakowała Pogoń i Burić z najwyższym trudem broni strzał Gyurcso!

• Na wątpliwym spalonym złapany Kownacki.

• Defensorzy Pogoni spokojnie wymieniają między sobą futbolówkę. Spadło nam trochę tempo tego spotkania.

• Nie kleją się akcje Portowcom. Podopieczni Moskala grają zbyt asekuracyjnie i pozwolili rywalom przejąć inicjatywę.

• Lekki strzał Kownackiego z łatwością wybroniony przez Słowika.

• Na razie mecz jest wyrównany. Widać, że obie drużyny są zdeterminowane, by wyjść na prowadzenie.

• Ajj! Piłka kopnięta przez Kownackiego prawie znalazła się w siatce! Spojenie ratuje Słowika!

• Ciekawa ofensywna akcja Pogoni, ale uderzenie Rapy okazuje się bardzo niecelne.

• Akcja Kędziory przynosi rzut rożny Kolejorzowi. Nic jednak nie wynika ze stałego fragmentu.

• Uderzenie Gajosa trafia w mur.

• Faulowany Kownacki przez Fojuta i gospodarze mają okazję z rzutu wolnego.

• Nieudane dośrodkowanie Kostewycza. Pierwsza próba Lecha.

• Zaczynamy półfinał!

• Piłkarze wychodzą na boisko!

• Lech odprawił w tej edycji PP Podbeskidzie Bielsko-Biała, Ruch Chorzów i Wisłę Kraków. Pogoń w poprzednich rundach podejmowała KKS Kalisz, Jagiellonię Białystok raz Puszczę Niepołomice.

• W ostatniej kolejce Ekstraklasy Lech pewnie pokonał Pogoń 3:0. Czy dzisiaj scenariusz się powtórzy? A może Portowcy wezmą rewanż?

• Witamy wszystkich! Czas na relację LIVE z ciekawie zapowiadającego się spotkania pomiędzy Lechem Poznań a Pogonią Szczecin! Będzie to pierwsze półfinałowe spotkanie Pucharu Polski.