Lech Poznań

2

Wisła Płock

0

• Koniec! Lech zasłużenie wygrywa z bezbarwną ekipą Nafciarzy. Życzymy miłego wieczoru!

• Drozdowicz ukarany drugą żółtą kartką za pretensje do arbitra. 10 minut napastnika gości i sprokurowany rzut karny oraz czerwona kartka..

• 3 minuty doliczone.

• Robak ukarany żółtą kartką.

• Trzeba wspomnieć , że za spowodowanie karnego Drozdowicz ukarany żółtą kartką.

• Bramka, Robak z karnego!

• Rzut karny dla Lecha! Drozdowicz sfaulował Trałke!

• Ostatnia zmiana w Lechu, za dobrze dysponowanego dziś Jevtica wchodzi Pawłowski.

• Znów blisko! Makuszewski z dystansu minimalnie obok bramki!

• Jevtic blisko strzelenia drugiej bramki! Powstrzymuje go jednak Kiełpin.

• Ofensywna zmiana - Drozdowicz za Rogalskiego.

• Putnocky minął się z piłką, ale asekuruje go jeden z obrońców.

• Trałka za Tetteha, który doznał lekkiego urazu.

• Kun gra chyba jeszcze gorzej niż Wlazło.

• Kriwiec w polu karnym oddał strzał, ale był zdecydowanie za słaby by pokonać Putnockiego.

• W odpowiedzi nad bramką Majewski.

• Merebaszwili strzela z dystansu obok bramki.

• Wszyscy ofensywni zawodnicy Wisły - może poza Kante - zasługują dzisiaj na najgorszą ocenę. Nafciarze nie są w stanie wykreować żadnej sytuacji.

• Ależ teraz było blisko! Kędziora strzelał głową po rzucie wolnym, ale minimalnie niecelnie.

• Merebaszwili dośrodkowuje, ale dobrze wyszedł Putnocky.

• Dobrze, że przynajmniej fani Kolejorza nie zawodzą - ich doping jest naprawdę na wysokim poziomie. Chyba tylko dzięki temu to spotkanie nie wygląda tak beznadziejnie..

• Robak za strzelca bramki - Kownackiego.

• Ładnie wrzucał Kędziora, ale Jevtic głową wprost w bramkarza gości.

• Najpierw Kriwiec strzelał, a zaraz potem kontra Lecha - po dryblingu Jevtica, jego strzał zablokowali obrońcy gości.

• Merebaszwili z prawej strony, ale powstrzymał go Ajaruuri. Rożny dla gości.

• Ciekawe jak zaprezentuje się Białorusin w dzisiejszym spotkaniu. To w końcu były zawodnik Kolejorza..

• Kriwiec za Ilieva.

• Kante z daleka, ale niecelnie.

• Na boisku dalej wieje nudą. Trudno się dziwić skoro Wisła Płock nie pressuje wysoko, a zawodnicy Lecha po prostu grają swoje.

• Kadar dośrodkowuje w pole karne, ale piłka była zbyt wisząca i spokojnie wyłapuję piłkę Kiełpin.

• Kadar zagrał dobrą prostopadłą piłkę do Kownackiego, ale ten źle przyjął piłkę przed polem karnym.

• Furman fauluje w środku pola.

• Lech spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

• Ależ było blisko! Kadar z 35 metrów, piłke "wypluł" przed siebie Kiełpin, a dobitka Kownackiego była za słaba!

• Majewski wzdłuż linii bramkowej, ale nikt nie zamknął tej akcji!

• Zmiana w Wiśle na początek drugiej połowy. Za bezproduktywnego Wlazło wchodzi Kun.

• Rozpoczynamy drugą odsłonę! Miejmy nadzieje, że czeka nas więcej emocji niż dotychczas.

• Koniec I połowy spotkania! Bardzo ciekawe pierwsze 15 minut, ale po bramce dla Lecha tempo opadło, momentami bardzo ciężko ogląda się to spotkanie.

• Piąstkuje Putnocky. Po chwili akcja Wisły i kolejny rzut rożny dla gości.

• Rzut rożny dla gości.

• Kante ładnie ograł dwóch zawodników Lecha. Rzut wolny dla gości.

• W końcu ciekawa akcja! Wymiana kilkunastu podań przez zawodników Kolejorza, w wyniku czego Kędziora dośrodkowuje na głowę Jevtica - po jego strzale Kiełpin broni z kłopotami!

• Aut dla Nafciarzy na wysokości pola karnego gospodarzy.

• Teraz faulowany Gruzin przez Gajosa.

• Merebaszwili strzela z lewej strony pola karnego, ale piłka uderzona tak niecelnie, że trafiła prawie na.. aut.

• Jevtic zza pola karnego, ale odbija piłkę bramkarz Nafciarzy!

• Bednarek strącił piłke głową po rzucie rożnym, ale Kiełpin uprzedza wszystkich i pewnie przechwytuje futbolówkę.

• Takich momentów właśnie najbardziej nienawidzą fani ekstraklasy - nieustanne piłkarskie szachy od kilkunastu minut.

• Jevtic z dystansu, znów pewnie broni Kiełpin!

• Sylwestrzak płasko w pole karne, ale dobrze wybija Arajuuri.

• Kadar soczyście z dystansu! Pewnie broni jednak Kiełpin.

• Kędziora zmarnował szanse na kontratak.

• Tempo spotkania siadło po bramce dla gospodarzy.

• Z rożnego dorzucał Majewski, ale dobrze piłke wybijają obrońcy Wisły.

• Cóż, początek meczu może doprowadzić do niemałej konsternacji. Nafciarze atakowali, byli aktywni, ale to Lech zaskoczył jedną akcją.

• Nafciarze zmarnowali szansę na kontratak.

• Majewski kapitalnie zauważył wychodzącego na czystą pozycje Kownackiego, a ten strzałem przy słupku pokonuje Kiełpina!

• BRAMKA DLA LECHA! Dawid Kownacki wpisuje się na liste strzelców!

• Majewski wysoko nad bramką.

• Putnocky czujnie uprzedził Sylwestrzaka, który był bliski dojścia do klarownej sytuacji.

• Znów bez strzału.

• Aktywny Furman z dystansu, ale tylko rzut rożny po odbiciu od jednego z graczy gospodarzy.

• Z rzutu rożnego Furman, ale bez skutku.

• Rozpoczęli! Od środka Wisła Płock.

• To co na pewno zastanawia to dzisiejsza forma Kiełpina. Przypomnijmy, że bramkarz Nafciarzy w ostatnim spotkaniu praktycznie wrzucił sobie piłkę do bramki w ostatniej minucie spotkania.

• Spore zmiany, zwłaszcza w drużynie gospodarzy. Na ławce min. Robak, Pawłowski, Trałka, a w ich miejsce na boisku odpowiednio: Kownacki, Gajos(przesunięty względem ostatniego spotkania ze "szpicy" na skrzydło) oraz Majewski. W ekipie z Płocka w pierwszym składzie znalazło się miejsce min. dla Maksymiliana Rogalskiego.