Legia Warszawa

2

Cracovia

0

• KONIEC MECZU! 2:0. Cracovia dzielnie walczyła i pokazała wysoki poziom, ale Legia wykorzystała bezlitośnie błędy Pasów strzelając dwie bramki i zgarniając komplet punktów.

• GOL!!! Radović strzela z dystansu i podwyższa wynik oddając bardzo podobny strzał jak Moulin w meczu z Realem Madryt.

• 3 minuty dolicza arbiter.

• Zmiana. Schodzi Ofoe, a za niego Kopczyński.

• Akcja za akcje. Kucharczyk uderza głową po dośrodkowaniu Radovicia, ale doskonale broni Sandomierski!

• Strzela bardzo mocno z dystansu Steblecki i słupek! Dużo szczęścia mieli teraz Legioniści.

• Ofoe ponownie otrzymuje podanie na pole karne, ale skutecznie wślizgiem odbiera mu piłkę Malarczyk.

• Kontra Legii. Kucharczyk długo holował piłkę, podał do Radovicia, ten do Nikolicia, który zagrał do na pole karne Ofoe, ale po strzale pomocnika Legii Sandomierski popisał się świetną obroną.

• Jendrisek zagrywa na pole karne, ale za mocno i nie zdołał przyjąć tej piłki Adamczyk.

• Cracovia robi co może, ale Legia broni się bardzo skutecznie.

• W Cracovii Steblecki wejdzie za Piątka.

• A w Legii boisko opuści Guilherme, zastąpi go Kucharczyk.

• Za Cetnarskiego wejdzie młody zawodnik Cracovii Hubert Adamczyk.

• Radović do Nikolicia, ale za głęboko i piłkę przejmuje Sandomierski.

• Czerwiński - żółta kartka.

• Wdowiak melduje się na boisku za Deleu.

• Guilherme zagrywa na środek pola karnego ze skrzydła w stronę Nikolicia, ale ten skutecznie blokowany nie otrzymuje podania.

• Deleu otrzymuje żółtą kartkę za nieprzepisowe zagranie i to oznacza, że zabraknie go w meczu z Piastem Gliwice.

• Rzut wolny dla Legii z dogodnej pozycji tuż przed polem karnym. Radović strzela, ale nad bramką.

• Wójcicki znalazł się w polu karnym i uderzył piłkę głową po dośrodkowaniu Deleu, ale futbolówka ostatecznie powędrowała obok bramki.

• Na chwilę obecną gra trochę zastana. Brak groźnych sytuacji, rozgrywanie z obu stron głównie w środku pola.

• Guilherme wyprzedził Deleu w polu karnym, oddaje strzał, ale zostaje zablokowany przez Wołąkiewicza.

• Pierwsza zmiana. Schodzi Prijović, a za niego wszedł Jodłowiec.

• Nikolić otrzymuje podanie w polu karnym, ale traci piłkę po odbiorze jednego z obrońców Cracovii.

• Jak na razie pierwsze minuty drugiej połowy bardzo wyrównane.

• Cetnarski dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale obrońcy Legii wybijają piłkę.

Faule: 9 - 6

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Do przerwy 1:0 dla Legionistów i drugie 45. minut już za kwadrans.

• GOL!!! Nikolić! 1:0. Bereszyński idealnie zagrał z bocznej strefy na pole karne do napastnika Legii i ten pewnie pakuje piłkę do siatki.

• Cetnarski zagrywa z rożnego, piłkę otrzymuje Budziński, strzela z powietrza, ale futbolówka odbija się od jednego z zawodników w polu karnym.

• Piątek uderza z głowy, ale Czerwiński zatrzymuje piłkę na lini bramkowej!!!

• Legia wyszła z kontrą, ale D. Dąbrowski świetnie powrócił i odebrał piłkę Prijoviciowi.

• Cracovia wypatruje swoich szans w strzałach z dystansu. Teraz Dąbrowski uderzał, ale bez większego zagrożenia.

• Budziński uderza mocno zza pola karnego, ale Cierzniak bez problemu chwyta piłkę.

• Brzyski dośrodkowuje z rożnego na bliższy słupek, Jendrisek główkuje, ale kompletnie nieudanie.

• Tomasz Brzyski otrzymuje żółty kartonik za faul na Guilherme.

• Cracovia coraz śmielej przesuwa się do przodu. Teraz Damian Dąbrowski strzelał z dystansu w stronę bramki Legii, ale za słabo i Cierzniak łapie piłkę.

• Piątek przed szansą! Napastnik otrzymał podanie na pole karne, ale tuż przed strzałem piłkę spod nogi zebrał mu Rzeźniczak.

• Cracovia bardzo zepchnięta do defensywy i coraz bardziej pachnie golem dla Legii przy Łazienkowskiej.

• Ależ akcja, to powinien być gol!!! Prijović świetnie wypuścił piętą piłkę do Nikolicia, który wszedł na pole karne, oddał strzał, ale Sandomierski pokazał klasę odbijając futbolówkę!

• Radović zagrywał do Prijovicia, ten górą na środek pola karnego w stronę Nikolicia, ale Węgier nie przejmuje futbolówki i zagrożenie zostaje oddalone przez obrońców Pasów.

• Póki co Legia w natarciu, pod bramką Cracovii kilka razy było groźnie, a goście w początkowej fazie spotkania nie bardzo potrafi rozegrać sprawnego ataku.

• Guilherme zagrywa górą na pole karne, ale Sandomierski chwyta piłkę i uspokaja sytuację pod własną bramką.

• Nikolić zagrywa do Prijovicia ze skrzydła, ten pakuje piłkę do siatki, ale asystent arbitra sygnalizuje spalonego. Nie ma bramki.

• Ofoe dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale czujnie zachowują się defensorzy gości i oddalają zagrożenie spod własnej bramki.

• Brzyski zagrywa w pole karne, ale Cierzniak pewnie łapie piłkę.

• POCZĄTEK MECZU! Od środka rozpoczęli goście.

• Ławki rezerwowych obu drużyn

Legia: Broź, Dąbrowski M., Hamalainen, Jodłowiec, Kopczyński, Kucharczyk, Majecki.

Cracovia: Stępniewski, Steblecki, Dimun, Polczak, Adamczyk, Wdowiak, Bejan.

• Przy Łazienkowskiej rozbrzmiewa "Sen o Warszawie", a już za chwilę piłkarze obu drużyn pojawią się na murawie!

• Witamy w relacji na żywo z hitowego spotkania 15. kolejki Ekstraklasy, w którym Legia Warszawa podejmie Cracovię.