Mecz Legia Warszawa - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Legia Warszawa - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 29. kolejka
2017-04-17 15:30

Legia Warszawa

0

Korona Kielce

0

• Koniec meczu! Legia nie wykorzystała szansy na objęcie prowadzenia w tabeli i tylko zremisowała z Koroną Kielce 0:0! Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

• Jakub Mrozik zmienia Miguela Palankę.

• Z murawy od dłuższej chwili nie może podnieść się Milan Borjan, choć wydaje się, że jest to nieco na pokaz.

• Legia atakuje z uporem maniaka, ale ma ogromne problemy z dostarczeniem piłki w pole karne. Gdy to się udaje, i tak z dośrodkowaniami radzą sobie obrońcy.

• Sędzia dolicza cztery minuty do drugiej połowy spotkania.

• W końcówce atakują już tylko gospodarze! Czekają nas zacięte ostatnie minuty gry!

• Vanja Marković zmienia Jakuba Żubrowskiego.

• Chwilę wcześniej natomiast przed znakomitą szansą, bo w sytuacji sam na sam z bramkarzem, stanął Miguel Palanca, napastnik uderzył jednak po ziemi i w zasięgu golkipera Legii, który broni ten strzał!

• Żółta kartka dla Bartosza Rymaniaka.

• ...a Michała Kucharczyka zastąpił Daniel Chima Chukwu!

• Dwie zmiany. Serhija Pyłypczuka zmienia Dani Abalo...

• Coraz lepiej w kontratakach wygląda zespół Korony. Scyzory wciąż mają zadziwiająco dużo miejsca na połowie rywala.

• Płaskie dośrodkowanie z prawej strony boiska po akcji gości pada łupem Arkadiusza Malarza.

• Jakub Żubrowski ukarany kartką za faul na Miroslavie Radoviciu przy linii bocznej.

• Wkraczamy w ostatnie 20 minut meczu - Legia Warszawa osiąga przewagę. Gra mistrzów Polski zaczyna wyglądać obiecująco.

• Z żółtą kartką Radek Dejmek, kapitan ukarany został za faul w okolicach linii bocznej pola karnego.

• Pierwsza zmiana w Legii. Dominik Nagy zmienia Kaspra Hamalainena.

• Kartki doczekał się w końcu Vadis Odjidja-Ofoe za kolejny już groźny faul na rywalu.

• Legioniści odpowiadają bardzo groźną próbą Miroslava Radovicia z boku pola karnego, piłka dokręcała się do bramki, ale ostatecznie minęła poprzeczkę!

• Rzut rożny dla kielczan, piłka trafia na głowę Elhadjiego Pepe Diawa, jego niezłe uderzenie broni Arkadiusz Malarz!

• Vadis Odjidja-Ofoe po podaniu Tomasza Jodłowca przed polem karnym uderza dwa metry nad poprzeczką.

• Niezła piłka na prawą stronę pola karnego do Vadisa Odjidji-Ofoe, Belg nie spieszył się z dośrodkowaniem, przez co ostatecznie z jego próbą poradzili sobie dobrze ustawieni obrońcy.

• Nabil Aankour przebiega z piłką kilka metrów, po czym uderza na bramkęLegii - bardzo niecelnie.

• Mecz nie może się podobać pod względem przygotowania fizycznego, szczególnie jeśli chodzi o gospodarzy. Nie nadążają oni za podaniami na własnej połowie, a ich szybkie akcje są łatwo rozbijane na połowie rywala.

• Ciekawe wykonanie rzutu wolnego. Sam poszkodowany podciął piłkę nad murem, przez co piłkę przyjąć mógł Elhadji Pepe Diaw, piłka jednak tylko odbiła się od piłkarza Korony.

• Thibault Moulin z żółtą kartką za wycięcie Miguela Palanki na 30 metrów od własnej bramki.

• Dziwny strzał po rzucie rożnym oddał Mateusz Możdżeń - bardzo lekki wolej nie mógł zaskoczyć bramkarza.

• Pierwsza długa piłka kierowana do Michała Kucharczyka zdecydowanie za mocna, napastnik nie miał szans, by do niej zdążyć.

• Mecz wznowiony, piłkę ma Korona Kielce!

• Piłkarze wracają już na murawę.

• Do przerwy bez bramek, a żaden z zespołów nie osiągnął wyraźnej przewagi. Tradycyjnie z wielką ambicją gra ekipa z Kielc, która miała nawet kilka szans na zdobycie gola po błędach defensywy. Gospodarzom brakuje celnych strzałów na bramkę. Miejmy nadzieję, że po przerwie obejrzymy ich znacznie więcej.

• Pierwsza połowa już za nami. Do przerwy Legia Warszawa remisuje z Koroną Kielce 0:0.

• Jeszcze przed przerwą kartką ukarany Serhij Pyłypczuk.

• Mateusz Możdżeń przenosi piłkę metr nad poprzeczką.

• Maciej Dąbrowski powalił przed polem karnym Jacka Kiełba. Tym razem bez kartki dla legionisty.

• Adam Hlousek heroicznym rajdem do linii końcowej wywalczył rzut rożny. Piłka dośrodkowana w pole karne trafia do jednego z legionistów, który oddaje strzał nad poprzeczką.

• Pierwsza połowa dobiega końca, tymczasem mecz mocno wyrównał się i na ten moment nie da się wskazać drużyny lepszej na boisku.

• Niezłe dośrodkowanie Michała Kucharczyka w kierunku stojącego pod bramką Kaspra Hamalainena w ostatniej chwili przecina Bartosz Rymaniak.

• Adam Hlousek dobrze zastawił się przy linii bocznej i odebrał piłkę Nabilowi Aankourowi.

• Legia próbuje w końcu dojść do głosu. Miroslav Radović wywalczył jedynie rzut rożny w pojedynku z Elhadji Pepe Diawem, po chwili futbolówkę wybija defensywa.

• Aż dziwne, że gospodarze zostawiają kielczanom tyle miejsca do przyjęcia piłki. Tym razem właśnie w ten sposób futbolówkę opanował Serhij Pyłypczuk, jeszcze raz musiał wykazać się bramkarz Legii Warszawa.

• Jeszcze jedna strata gospodarzy! Tym razem z dystansu bardzo groźnie uderzył Jacek Kiełb, z najwyższym trudem broni Arkadiusz Malarz!

• Kolejny raz w akcji Michał Pazdan - obrońca Legii zaliczył groźną stratą, z piłką minął się Tomasz Jodłowiec, nad bramką jednak uderzył Serhij Pyłypczuk!

• Bez korzyści dla gości, grę od bramki wznowi Arkadiusz Malarz.

• Jacek Kiełb wygrał pojedynek z Michałem Pazdanem, jego dośrodkowanie w ostatniej chwili spod samej bramki na rzut rożny wybił Thibault Moulin!

• Odbiorem na połowie przeciwnika zaimponował Thibault Moulin, ale po chwili kompletnie niepotrzebnie posłał ją w aut mimo asysty Artura Jędrzejczyka.

• Póki co dominują gospodarze. Korona szuka swoich szans w kontratakach i stałych fragmentach gry.

• Kolejny korner dla Legii Warszawa, piłka trafia przed pole karne, gdzie uderza Vadis Odjidja-Ofoe. Tor lotu piłki piętą zmienił Miroslav Radović, ale uderzył wprost w golkipera Korony. To mógł być bardzo efektowny gol.

• Z piłką we własnej szesnastce minął się Michał Pazdan, przyjął ją Miguel Palanca. Hiszpan z ostrego kąta uderza bardzo niecelnie.

• Wielkie zamieszanie w polu karnym Korony po rzucie rożnym dla gospodarzy, do piłki dopada Kasper Hamalainen i z kilku metrów uderza wysoko nad poprzeczką!

• Doskonałe podanie od Vadisa Odjidji-Ofoe do Kaspra Hamalainena stojącego kilka metrów od bramki. Fina w ostatniej chwili ubiegł obrońca!

• Groźne dośrodkowanie Miroslav Radović z poświęceniem wyłapał Milan Borjan, bramkarz nie podnosi się z murawy, potrzebna jest pomoc medyczna po jego zderzeniu z kolegą z drużyny.

• Serhij Pyłypczuk nie zdołał przyjąć piłki przy linii bocznej, przy piłce już Legia.

• Rzut wolny dla Korony, piłka trafia na głowę Radka Dejmka, kapitan Korony uderza niebezpiecznie blisko słupka!

• Zablokowane dośrodkowanie Michała Kucharczyka i rzut rożny dla Legii, ostatecznie piłkę piąstkuje Milan Borjan.

• Dwa szybkie faule, po jednym dla każdej ze stron. Tylko upomnienia od sędziego.

• Od środka rozpoczęli gospodarze.

• W środku pola faulowany Jacek Kiełb. Dośrodkowanie z rzutu wolnego pada łupem Arkadiusza Malarza.

• Przywitanie obu zespołów, za moment zaczynamy.

• Na Łazienkowskiej kibice śpiewają Sen o Warszawie, do meczu pozostało już tylko kilka minut!

• Dziś mierzą się ze sobą najlepsza ofensywa i najgorsza defensywa ligi. Faworyt wydaje się być oczywisty.

• Rezerwowi Korony: Michal Pesković, Vanja Marković, Dani Abalo, Rafał Grzelak, Ilijan Micanski, Jakub Mrozik i Bartosz Kwiecień.

• Rezerwowi Legii: Radosław Cierzniak, Jakub Rzeźniczak, Łukasz Broź, Sebastian Szymański, Dominik Nagy, Daniel Chima Chukwu i Tomas Necid.

• Trwa rozgrzewka obu zespołów.

• Legia zagra dziś w ciekawym, niezwykle ofensywnym składzie, goście natomiast rozpoczną mecz w formacji 4-2-3-1.

• Znamy składy obu zespołów!

• Dzień dobry, z Łazienkowskiej pozdrawia Państwa Piotr Bernaciak, zapraszamy na relację live z meczu Legia Warszawa - Korona Kielce!

Bartłomiej Modzelewski

Legia - Korona LIVE! Mistrz wygra i ma lidera

Legia - Korona LIVE! Mistrz wygra i ma lidera ©Sławomir Stachura

Mecz Legia Warszawa - Korona Kielce ONLINE. Wielkanocny poniedziałek, godzina 15:30. Wielu Polaków w tym momencie siedzieć będzie przy rodzinnym stole, zajadając się świątecznymi potrawami. Zawód piłkarza nie jest jednak tak przyjazny i w ten wyjątkowy dzień, trzeba będzie walczyć na boisku. Po wpadce Jagiellonii drużyna z Łazienkowskiej ma szansę wskoczyć na fotel lidera Lotto Ekstraklasy. Warunek jest jeden - zwycięstwo. Relacja LIVE z Legia - Korona w GOL24.

Mecz Legia Warszawa - Korona Kielce ONLINE

Ciężkie warunki mają dzisiaj zawodnicy obu drużyn. Nie jeden z nich na pewno myślami będzie przy rodzinie. Niestety, ale będzie trzeba się skupić na spotkaniu, który w ogólnym rozrachunku wiele może zmienić w układzie, szczególnie najwyższych miejsc tego sezonu.
Mistrz Polski, Legia Warszawa walczyć dzisiaj będzie z Koroną Kielce, aby wskoczyć na miejsce które jest jedynym celem Wojskowych na ten sezon. Legia ma szansę zagościć na fotelu lidera aż do następnej kolejki, tym samym będą mieć znakomitą okazję aby być na pierwszym miejscu po rundzie zasadniczej.

- Naszą rolą jest być skoncentrowanym od pierwszej do ostatniej minuty. Chcemy zrobić prezent naszym kibicom w to świąteczne popołudnie i cieszyć się z nimi ze zwycięstwa. Ten mecz jednym z kolejnych celów, które trzeba zrealizować – mówił na przedmeczowej konferencji Jacek Magiera

Szkoleniowiec Mistrza Polski nie będzie mógł skorzystać z pauzujących za kartki Michała Kopczyńskiego i Guilherme, którzy w ostatnich meczach byli ważni w układance Jacka Magiery. Trener Wojskowych ma jednak pomysł jak ich zastąpić. - Mam pomysł kto zastąpi Guilherme i Kopczyńskiego w poniedziałek - oby się nic nieoczekiwanego nie wydarzyło. Nie mamy żadnych problemów zdrowotnych i kontuzji. Czy największe szanse mają Nagy i Jodłowiec? Ja powiedziałbym, że Kasper Hamalainen wejściem na boisko w Poznaniu najbardziej zasłużył, by zagrać w pierwszym składzie. – skomentował sytuację trener gospodarzy

Drużyna z Łazienkowskiej jest w znakomitej formie (5 zwycięstw w pięciu ostatnich meczach), więc o jej pokonanie będzie piekielnie ciężko. Korona czuje za plecami napór, mających także ambicje na górną ósemkę zespołów (Zagłębie Lubin i Bruk-Bet Termalica), którzy po tej kolejce mogą zepchnąć Kielczan do grupy spadkowej. Szczególnie, że podopieczni Macieja Bartoszka na wyjazdach grają wręcz tragicznie (dwa zwycięstwa i jeden remis). - Mam nadzieję, że w końcu na wyjeździe zaprezentujemy się z dobrej strony. Zwycięstwo na Legii mogłoby przypieczętować naszą walkę o pierwszą ósemkę. Do Warszawy jedziemy zdobyć punkty, a nie na wycieczkę – mówił trener Korony

Legia jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Stołeczna drużyna wyjdzie na to spotkanie podbudowana ostatnimi zwycięstwami i jednocześnie mocno zmotywowaną sobotnią wpadką Jagiellonii i możliwością przewodzenia ligowej tabeli.

Legia Warszawa - Korona Kielce: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Nie zagrają:

Legia: Guilherme, Kopczyński
Korona: - - - - -

Forma w ostatnich meczach:

Legia:
Lech Poznań - Legia 1:2 (Ekstraklasa, 09.04.2017)
Legia - Pogoń Szczecin 2:0 (Ekstraklasa, 01.04.2017)
Lechia Gdańsk - Legia 1:2 (Ekstraklasa, 19.03.2017)

Korona:
Korona - Ruch Chorzów 1:0 (Ekstraklasa, 10.04.2017)
Śląsk Wrocław - Korona 3:0 (Ekstraklasa, 31.03.2017)
Korona - Cracovia 3:0 (Ekstraklasa, 19.03.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Korona - Legia 2:4 (Ekstraklasa, 28.10.2016)
Korona - Legia 1:3 (Ekstraklasa, 20.12.2015)
Legia - Korona 1:2 (Ekstraklasa, 23.08.2015)

Mecz Legia Warszawa Korona Kielce TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport (w wersji mobilnej mecz dostępny dzięki aplikacji Canal Plus Sport Online). Wstęp o 15:10, pierwszy gwizdek sędziego o 15:30. Komentują Marcin Rosłoń i Tomasz Wieszczycki. Reporterami z murawy będą Michał Wodziński oraz Tomasz Lipiński. Relacja LIVE z Legia - Korona w GOL24.pl

Staże trenerów w Ekstraklasie. Od ilu dni pracują?