Legia Warszawa

3

Lechia Gdańsk

0

• KONIEC MECZU! Legia pokonuje 3:0 Lechię. Gospodarze pokazali się dzisiaj z bardzo dobrej strony. Goście też mieli swoje sytuacje, ale to nie wystarczyło dzisiaj na Legię.

• Ofoe do Moulina zagrywa przed pole karne, ten strzela, ale wprost w ręce Milinkovicia.

• Ostatnia zmiana w Legii. Wieteska wejdzie za Nikolicia.

• 3 minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

• Haraslin nieźle przedryblował w bocznej strefie boiska, dośrodkował, ale za mocno i piłka wychodzi poza boisko.

• Druga żółta kartka dla Radovicia i w konsekwencji czerwona.

• Dośrodkowanie do Kuświka, ten uderza z głowy, broni świetnie Malarz, ale i tak gracz Lechii był na spalonym.

• Kuświk otrzymał podanie na wolne pole, wycofał piłkę i podał do Flavio. Portugalczyk oddał strzał, ale wprost w ręce Malarza.

• Ale akcja braci Paixao! Flavio zagrał ze skrzydła do Marco, ale ten niecelnie trafił w piłkę i zmarnował stuprocentową sytuację na gola honorowego dla drużyny gości.

• A na trybunach stadionu przy ulicy Łazienkowskiej kibice już świętują. Od dobrych kilkunastu minut triumfalne śpiewy nie ustają.

• Haraslin próbował się przedostać między obrońcami blisko bramki Legii, ale ostatecznie piłka wychodzi poza boisko.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Zejdzie strzelec dwóch bramek Guilherme, a wejdzie za niego Kazaiszwili.

• Lechia próbuje się przedrzeć przez zasieki obronne Legii, ale bezskutecznie.

• I żółta kartka dla Nikolicia za ściągnięcie koszulki po golu.

• GOOOL!!! 3:0! Nikolić otrzymuje podanie na wolne pole i pokonuje Milinkovicia-Savicia idąc sam na sam i posyłając piłkę po ziemi prosto do siatki.

• Zmiana w Lechii. Schodzi Peszko i za niego na boisku pojawi się Haraslin.

• Odjidja-Ofoe wychdzi sam na sam z bramkarzem, ale trafia w poprzeczkę!

• Sporo się dzieje dzisiaj na Łazienkowskiej. Zdecydowanie najlepszy mecz Legionistów w tym sezonie.

• Nikolić zagrywa do Radovicia, ten strzela, ale broni golkiper Lechii!

• Żółta kartka dla Malocy.

• Zmiana w zespole gości. Schodzi Chrapek, a za niego wejdzie Wolski.

• GOOOL!!! Guilhereme x2. Brazylijczyk otrzymał świetne podanie od Odjidji-Ofoe w polu karnym i z bliskiej odległości pokonał Milinkovicia. 2:0.

• Gorąco pod bramką Lechii, najpierw Hlousek oddał groźny strzał, a później Ofoe wystraszył piłkarzy gości uderzeniem

• A po stronie gości wejdzie na boisko Moulin za Hamalainena.

• Zmiana w Lechii. Schodzi Nunes, wchodzi Kuświk.

• Radović posyła dobrą piłkę do Hamalainena, który zamienił to podanie na strzał i bliski podwyższenia wyniku był Fin!

• Kontratak Lechii, piłkę dostał Marco Paixao, oddał strzał, ale niecelnie i obok słupka przelatuje futbolówka.

• GOOOL!!! Legia 1:0, ale błąd Milinkovicia. Bramkarz Lechii wypuszcza piłkę z rąk po dośrodkowaniu i Guilherme dobija piłkę głową do bramki.

• Radović uderza z dystansu, ale obok słupka bramki Lechii

• POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Od środka zaczęła Lechia.

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Już za kilkanaście minut piłkarze obu drużyn ponownie wyjdą walczyć o 3 punkty. Jak na razie świetny mecz, nie brakuje w zasadzie niczego oprócz bramek.

• Hlousek otrzymuje żółtą kartkę.

• Pierwsza połowa z lekką przewagą Legii, ale Lechia też miała swoje sytuacje i co najważniejsze dla drużyny Piotra Nowaka - piłkarze gości przetrzymali napór Legionistów z początku meczu.

• Żółta kartka dla Peszki za faul na Jodłowcu.

• Bereszyński ze skrzydła przedostał się na pole karne ogrywając dwóch Lechistów i podał do Hamalainena. Fin oddał strzał, ale broni Milinković.

• Lechia powoli odżywa i gra coraz lepiej, a Legia lekko przystopowała.

• Peszko nieźle posłał piłkę z dystansu w stronę bramki Malarza i bramkarz Legii z lekkimi problemami broni to uderzenie.

• Kontra Lechii. Flavio wyszedł na wolne pole, ale dobrze asekurował Malarza Hlousek, który ramię w ramię szedł z jednym z braci Paixao.

• Żółta kartka dla Radovicia za ostry faul na Peszce.

• Peszko z ostrego kąta na wysokości pola karnego uderza z dystansu, ale obok słupka i Malarz tylko odprowadził piłkę za linię.

• Guilherme dośrodkowuje z bocznej strefy, ale kompletnie nieudane zagranie i od bramki rozpocznie bramkarz Lechii.

• Teraz kontra Lechii. Krasić ograł czterech Legionistów, poszedł do przodu, później zagrał na pole karne, ale żaden z jego kolegów nie dobiegł do piłki.

• Legia uskrzydlona dopingiem kibiców, którzy bardzo licznie zgromadzili się na stadionie cały czas napiera na bramkę Lechii.

• Odjidja-Ofoe mocno strzela z 16 metra, ale za wysoko i od bramki Milinković.

• Radović do Guilherme, ten podholował lekko piłkę, oddał strzał, ale niecelnie.

• Krasić dośrodkowuje na pole karne z rzutu rożnego, ale wybijają tę piłkę Legioniści.

• Bardzo intensywny mecz jak na razie w pierwszym kwadransie. Kibice na stadionie na pewno nie mają na co narzekać.

• Flavio świetnie minął na skrzydle Hlouska, dośrodkowuje, ale piłka nie znalazła żadnego odbiorcy i Legioniści przejmują piłkę.

• Znowu Nikolić otrzymuje podanie ze skrzydła, uderza, lekkie zamieszanie, ale Milinković broni jak natchniony!

• Legia dominuje jak na razie, a Lechia ewidentnie zamroczona na początku.

• Ależ zamieszanie na polu karnym Milinkovicia! 3 próby strzałów Legii, ostatecznie Rzeźniczak uderzał, ale ponad bramką!

• Radović zagrywał do Nikolicia, a ten w sytuacji oko w oko z bramkarzem nie trafił do siatki i będzie rożny dla Legii.

• Kontratak Lechii. Flavio Paixao zagrywa wysoko na pole karne do Peszki, ale obrona Legii wybija piłkę.

• Legia od początku bardzo ofensywnie, ale Lechia spokojnie w obronie unieszkodliwia próby zagrań gospodarzy.

• Jodłowiec uderza z dystansu, ale za wysoko i od bramki rozpocznie bramkarz gości.

• POCZĄTEK MECZU. Pierwszy gwizdek sędziego Marciniaka i ze środka rozpoczęli piłkarze Legii Warszawa.

• Ławki rezerwowych obu drużyn prezentują się następująco:

Legia: CIerzniak, Wieteska, Broź, Kopczyński, Moulin, Aleksandrow, Kazaiszwili.

Lechia: Podleśny, Janicki, Vitoria, Mila, Kuświk, Haraslin, Wolski.

• a

• Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z meczu Legia Warszawa - Lechia Gdańsk, który rozpocznie się już za około 20 minut.