8

4 1 połowa

• Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

• Koniec spotkania, pogrom w Liechtensteinie! Hiszpania wygrywa aż 8:0!

• Zawodnik z Liechtensteinu nieszczęśliwie przeciął dośrodkowanie Gerarda Deulofeu, kierując je do własnej siatki.

• Maximilian Goppel trafia do własnej siatki, 0:8!

• Po rzucie rożnym głową uderzał Nacho - także niecelnie.

• Mocne uderzenie Andresa Iniesty szybuje ponad poprzeczką.

• Ostatnia zmiana - Sandro Wolfinger zmienia Franza Burgmeiera.

• Sergio Busquets otrzymuje żółtą kartkę, przez co nie zagra w następnym meczu reprezentacji.

• Tylko rzut rożny dla Hiszpanii po świetnej indywidualnej akcji Gerarda Deulofeu.

• Michele Polverino zmieniony przez Arona Sele.

• Za moment jeszcze jedna zmiana w zespole Liechtensteinu.

• Niezłe podanie Gerarda Pique do Alvaro Moraty na prawym skrzydle, napastnik Chelsea złapany jednak przez arbitra na pozycji spalonej.

• Goście pozwalają sobie teraz na znacznie więcej nonszalanckich zagrań, co nie zawsze się udaje, ale zdecydowanie podoba się publice.

• Groźne dośrodkowanie Nacho mija Alvaro Moratę o mniej więcej metr!

• Kto wie, być może czeka nas dziś wynik dwucyfrowy? Póki co bardzo wiele na to wskazuje.

• Hiszpan wymanewrował kilku obrońców w polu karnym, po czym mocnym strzałem z bliskiej odległości pokonał bramkarza!

• Iago Aspas na 0:7!

• Seyhan Yildiz zmienia Ivana Quintansa.

• Isco żegnany przez widownię brawami, zmienia go Gerard Deulofeu.

• Sandro Wieser z kartką za faul przed własnym polem karnym.

• Pogrom! Alvaro Morata, 0:6!

• Rezerwowy znakomicie odnalazł się pod bramką po dośrodkowaniu z prawego skrzydła i głową posłał piłkę do siatki!

• Co za wejście na murawę, Iago Aspas już z golem! 0:5!

• Gospodarze dość łatwo oddalają zagrożenie po stałym fragmencie gry.

• Pierwsza akcja drugiego ze zmienników daje Hiszpanom rzut rożny.

• ...a Iago Aspas zmienia Davida Silvę.

• W przerwie dwie zmiany w zespole gości. Nacho zmienia Sergio Ramosa...

• Wracamy do gry, piłkę ma Liechtenstein!

• Hiszpanie nie przemęczają się, ale i tak prowadzą bardzo pewnie i nic nie jest w stanie stanąć na ich drodze do zwycięstwa w dzisiejszym meczu.

• Sędzia zaprasza zawodników na przerwę - po 45 minutach Hiszpania gromi Liechtenstein!

• Minuta doliczona do pierwszej połowy meczu.

• Piękny strzał zawodnika reprezentacji Hiszpanii, posłał piłkę w samo okienko bramki, golkiper był bezradny!

• Zasługiwał na tego gola! David Silva z rzutu wolnego trafia na 0:4!

• Thiago Alcantara faulowany tuż obok narożnika pola karnego Liechtensteinu.

• Przerwa w grze, na murawie leży jeden z gospodarzy.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego bezpośrednio w pole karne Hiszpanie pewnie łapie bezrobotny jak dotąd David De Gea.

• Znakomita interwencja Pedro w defensywie gasi jedną z nielicznych akcji gospodarzy już w zarodku.

• Płaskie uderzenie Alvaro Moraty z trudem sparowane do boku przez Petera Jahle!

• Największe zagrożenie ze strony Hiszpanów stwarza dziś David Silva - zawodnik Manchesteru City pokazuje wyborną formę.

• Szczęścia z narożnika pola karnego szuka Isco - spokojnie broni bramkarz.

• Goście osiągnęli swój cel i nieco zwolnili, chcąc zregenerować siły. Liechtenstein nie jest w stanie w żaden sposób zagrozić pewnie grającym w defensywie Hiszpanom.

• Posiadanie piłki: 20% - 80%. Przewaga widoczna gołym okiem.

• Błąd popełnił bramkarz reprezentacji Liechtensteinu, który niepotrzebnie wyszedł do Davida Silvy. Ten podał piłkę Isco, który strzałem do pustej bramki dopełnił formalności.

• Strzelanina trwa! Isco! Jest już 0:3!

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Hiszpanów kończy się dośrodkowaniem i pewnym strzałem napastnika Chelsea!

• [b]Kolejny stały fragment gry i kolejny gol! Alvaro Morata wpisuje się na listę strzelców - także za pomocą strzału głową!

• Aut dla La Furia Roja po zablokowanym podaniu Davida Silvy na wysokości pola karnego gospodarzy.

• Dośrodkowanie Davida Silvy w kierunku Thiago Alcantary w pole karne gospodarzy bardzo niecelne. Przy piłce Liechtenstein.

• Trwa ofensywa gości - tak zapewne wyglądać będzie całe spotkanie.

• Mocny strzał Isco zza pola karnego do boku paruje Peter Jehle.

• Kapitan reprezentacji Hiszpanii trafił do siatki w typowy dla siebie sposób - głową po stałym fragmencie gry, wykonywanym bezbłędnie przez Davida Silvę.

• To nie trwało długo! Sergio Ramos już w trzeciej minucie meczu wyprowadza Hiszpanów na prowadzenie!

• Goście od samego początku z wyrachowaniem wymieniają podania na połowie rywali.

• ..i gramy, piłkę ma reprezentacja Hiszpanii!

• Hymny już za nami, jeszcze tylko losowanie stron...

• Zespoły meldują się na murawie stadionu w Liechtensteinie!

• Zawodnicy obu drużyn już ustawieni w tunelu.

• Rezerwowi reprezentacji Hiszpanii: Pepe Reina, Kepa Arrizabalaga, Jordi Alba, Cesar Azpilicueta, Marc Bartra, Daniel Carvajal, Nacho, Saul, Koke, Marco Asensio, Iago Aspas, Gerard Deulofeu, Vitolo, David Villa i Suso.

• Rezerwowi reprezentacji Liechtensteinu: David Hasler, Nicolas Hasler, Thomas Hobi, Claudio Majer, Jens Hofer, Sandro Wolfinger, Daniel Brandle, Mathias Sele, Aron Sele, Livio Meier, Luca Ritter, Fabio Wolfinger, Philippe Erne i Yanik Frick.

• Znamy już składy obu drużyn.

• Dobry wieczór Państwu, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację na żywo z meczu Liechtenstein - Hiszpania!