3

NK Maribor

0

• Serdecznie dziękuje za uwagę i życzę spokojnej nocy!

• Liverpool po raz drugi w tej edycji Ligi Mistzów pewnie pokonuje NK Maribor. W dwumeczu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 10:0!

• Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Alberto Moreno dograł w pole karne. Piłka spadła pod nogi Daniela Sturridge, który ze spokojem pokonuje Handanovicia.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Daniel Sturridge zdobywa bramkę na 3:0!

• Marko Grujić debiutuje w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Zmienia Roberto Firmino.

• Indywidualna akcja Jamesa Milnera, lecz obrona gości w ostatniej chwili wyjaśnia sytuację.

• Ostatnia zmiana tego meczu. Dino Hotić schodzi, a w jego miejsce wchodzi Valon Ahmedi.

• Seria rzutów rożnych gospodarzy. Z każdym radzą sobie defensorzy Mariboru.

• Strzelec pierwszej bramki Mohamed Salah kończy swój występ. Daniel Sturridge wchodzi w jego miejsce.

• Trent Alexander-Arnold zakończył swoją odważna indywidualną akcję niecelnym strzałem.

• Gregor Bajde zmienia Damjana Bohara.

• Mitja Viler tragicznie psuje jeden z nielicznych akcji swojej drużyny. Zamiast uderzać z pierwszej piłki , niepotrzebnie przyjmował i stracił posiadanie.

• Piękna dwójkowa wymiana podań między Milnerem a Emre Canem, zakończona wspaniałym strzałem z dystansu Niemca. Handanović był bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Emre Can zdobywcą bramki!

• Jeden z nielicznych wypadów ofensywnych Mariboru kończy się bardzo niecelnym strzałem Martina Mileca.

• Jasmin Mesanović schodzi z boiska, a wchodzi Tavares.

• Fatalny kiks Mohameda Salaha! Egipcjanin nie trafia z najbliższej odległości do bramki rywala!

• Alex Oxlaide-Chamberlain oddaje zbyt mocny strzał aby zagrozić golkiperowi Mariboru.

• Jasmin Handanović znakomicie broni strzał Jamesa Milnera! Na tablicy dalej widnieje wynik 1:0!

• Aleksander Rajcević ukarany kartką za ten faul!

• Rzut karny dla Liverpoolu! Firmino faulowany w polu karnym!

• Trent Alexander-Arnold mocnym dośrodkowaniem znalazł Mohameda Salaha, a Egipcjanin akrobatycznym strzałem pokonuje Handanovicia! Czy właśnie worek z bramkami został rozwiązany?!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mohamed Salah w końcu znalazł drogę do bramki!

• Wracamy na Anfield Road i czekamy na pierwszą bramkę!

• Koniec pierwszej połowy. Mecz nie rozpieszcza widzów. Maribor zatarasował drogę do bramki i wygląda to wszystko naprawdę bardzo źle. Po przerwie czekamy na bramki!

• Tragiczne uderzenie Salaha. Piłka ląduje wysoko w głębi trybun.

• Ten mecz zupełnie nie przypomina tego sprzed 2 tygodni. Maribor zamurował się przed swoim polem karnym i strzelić bramkę będzie piekielnie ciężko.

• Kolejne bardzo słabe uderzenie Roberto Firmino. Jeśli coś się nie zmieni to ciężko będzie znaleźć drogę do bramki Handanovicia.

• Emre Can uderza głową, ale reprezentantowi Niemiec zabrakło kilku centymetrów wzrostu aby wykończyć tą akcję.

• Jasmin Handanović końcówkami palców ratuje swoją drużynę! Świetna interwencja doświadczonego golkipera!

• Bardzo słabe uderzenie gracza Liverpoolu. Marko Suler z dużą łatwością blokuje strzał.

• Zamieszanie w polu karnym Mariboru próbował wykorzystać Salah, lecz Egipcjanin nawet nie zdołał oddać strzału.

• Damjan Bohar za powstrzymanie kontrataku Salaha zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

• Najgroźniejsza akcja jak do tej pory! Alex Oxlaide-Chamberlain dochodzi do podania Salaha, ale jego strzał ląduje minimalnie ponad bramką.

• Wymuszona zmiana w ekipie gospodarzy. Kontuzjowany Georginio Wijnaldum schodzi z murawy, a Jordan Henderson wchodzi.

• Mohamed Salah popędził do prostopadłej piłki. Zabrakło niewiele aby ta sytuacja zamieniła się w bramkę.

• Robert Firmino niecelnie uderza głową po dosrodkowaniu Salaha.

• Bardzo spokojny początek obu drużyn. Na razie bez pomysłu na rozpracowanie linii defensywnej.

• Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Mariboru. Tam jednak Matip przegrywa walkę o górną piłkę.

• Gospodarze pierwszym kopnięciem rozpoczynają ten mecz!

• Obie drużyny opuszczają tunel! Zaraz na Anfield rozbrzmi hymn Champions League!

• Największym kłopotem angielskiej drużyny jest ich defensywa. Od dłuższego czasu Jurgen Klopp ma duży ból głowy z obsadzeniem formacji defensywnej. W samej lidze Liverpool stracił już 16 bramek. Nie ma więc powodów do dumy.

• Sytuacja w grupie E jest bardzo wyrównana. Zarówno Liverpool jak i Spartak Moskwa mają po 5 punktów. Za ich plecami znajduje się natomiast Sevilla z 4 oczkami w swoim dorobku. Ciężko na tym etapie mówić o ewentualnych drużynach, które przejdą do kolejnej rundy.

• Maribor bardzo chciałby się zrehabilitować po pierwszym meczu. Porażka aż 7:0 z Liverpoolem podłamała kibiców mistrza Słowenii. Faworytem znowu będzie ekipa Jurgena Kloppa.

• Składy obu drużyn!

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Będę miał przyjemność relacjonować Państwu to spotkanie!

• Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się przekonującym zwycięstwem Liverpoolu aż 7:0. Czy dzisiaj będzie podobnie?