• Firmino trafia jednak w słupek!

• Rzut karny dla Liverpoolu!

• Pareja ukarany żółtą kartką.

• Żółta kartka dla Moreno.

• Ależ szczęśliwie wpadła ta piłka! Salah uderzył prostym podbiciem sprzed pola karnego, futbolówka odbiła się od jednego z rywali i totalnie zmyliła Sergio Rico.

• GOOOL DLA LIVERPOOLU! SALAH!

• Żółta kartka dla Mercado.

• Firmino wykańcza świetną akcję Hendersona.

• GOOOL DLA LIVERPOOLU! FIRMINO!

• Wissam Ben Yedder wykorzystał podanie po ziemi z lewej strony boiska i strzałem z bliskiej odległości do pustej bramki dał prowadzenie gościom.

• GOOOL DLA SEVILLI! BEN YEDDER!

• Początek spotkania.

Michał Granosik

Mecz Liverpool - Sevilla ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©AFP/East News

Mecz Liverpool - Sevilla ONLINE. Grobowe nastroje musiały panować w czerwonej części Liverpoolu po sobotnim ligowym spotkaniu z Manchesterem City. Podopieczni Juergena Kloppa zostali rozjechani walcem, za którego starami zasiadł Pep Guardiola i jego podopieczni. Po drastycznej porażce 0:5 The Reds mają niewiele czasu, aby się pozbierać, zapomnieć i w pełnej gotowości rozpocząć zmagania w Lidze Mistrzów. Na start wymagający mecz z Sevillą. Relacja LIVE w GOL24 od 20:45.

Mecz Liverpool - Sevilla ONLINE

Prawdziwą drużynę poznaje się po tym, że nawet po największej porażce potrafi się podnieść. Dla Liverpoolu dzisiejsze starcie z Sevillą, które będzie otwarciem zmagań fazy grupowej Ligi Mistrzów grupy E, będzie doskonałą okazją do tego, żeby to udowodnić.
Nie patrząc na ligową wpadkę, The Reds są murowanym faworytem do zajęcia pierwszego miejsca w swojej grupie. Wydaje się, że oprócz dzisiejszego rywala, ani Maribor, ani Spartak Moskwa nie będą w stanie zagrozić podopiecznym Juergena Kloppa. Pojedynek z Sevilla już w pierwszej kolejce i ewentualne zwycięstwo na inaugurację rozgrywek zapewni The Reds spory komfort psychiczny przed kolejnymi meczami. Trzeba jednak udźwignąć ciążącą presję i udowodnić swoim fanom, że sobotni ligowy pojedynek był tylko i wyłącznie wypadkiem przy pracy.

Drużyna Sevilli od początku sezonu znajduje się w niezłej formie. Podopieczni Eduardo Berizzo znajdują się w czubie ligi i podchodzą do tego spotkania z wielkim spokojem. Na drużynie z Andaluzji nie ciąży aż taka presja oczekiwań, a drugie miejsce w grupie dające awans do fazy pucharowej wydaje się niemal pewne, jeżeli spojrzymy na pozostałych grupowych rywali. Oczywiście nikt w Sevilli nie liczy tylko na plan minimum. Zwłaszcza, że po ligowej klęsce Liverpoolu nadarza się doskonała okazja, aby sprawić niespodziankę i przywieść z Anglii komplet punktów.

W maju zeszłego roku obie drużyny stworzyły niezapomniane widowisko w finale Ligi Europy. Wygrała Sevilla 3:1.

Przewidywane składy:

Liverpool: Mingolet - Gomez, Matip, Lovren, Robertson - Wijnaldum, Henderson, Salah, Coutinho, Mane - Firmino.

Sevilla Rico - Mercado, Kjaer, Lenglet, Escudero - N'Zonzi, Navas, Ganso, Banega, Sarabia - Ben Yedder.

Liga Mistrzów: Kto wygra mecz Liverpool - Sevilla?

Mecz Liverpool - Sevilla TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport 2. Komentują Adam Marchliński i Krzysztof Przytuła. Relacja LIVE w GOL24.pl od 20:45.