Mecz Liverpool - TSG 1899 Hoffenheim ONLINE. Gdzie oglądać w...

4

3 1 połowa

TSG 1899 Hoffenheim

2

• Liverpool zwycięża po bardzo dobrym spotkaniu. The Reds awansują do fazy grupowej Ligi Mistrzów! Hoffenheim zagra w Lidze Europy. Na dziś to już wszystko, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne nasze relacje.

• Arbiter dolicza trzy minuty.

• Kartką ukarany Hubner.

• Boisko opuszcza Mane, a zastąpi go Ragnar Klavan.

• Mocne uderzenie Firmino, ale tylko boczna siatka.

• Moreno uderza z dystansu, ale była to nieudana próba.

• Kramarić dorzuca piłkę w pole karne i najwyżej wyskakuje Sandro Wagner! Skutecznie uderza głową i mamy 4:2!

• Od kilku minut tempo gry już zdecydowanie wolniejsze. Goście już chyba nie wierzą w korzystny rezultat, a Liverpool nie gra już tak szybko i oszczędza siły.

• Schodzi zdobywca dwóch goli, a w jego miejsce James Milner!

• Zmiana również w drużynie Liverpoolu: Joe Gomez pojawia się na boisku!

• Ostatnia zmiana w ekipie gości.

• Ależ błąd obrońców gości! Henderson przejmuje piłkę i ruszył na bramkę, dograł jeszcze do Firmino, a ten dopełnia formalności! 4:1!

• Dobry pressing gospodarzy, dzięki czemu odebrali piłkę blisko pola karnego. Cała akcja zakończona strzałem, ale bramkarz gości znów dobrze broni.

• Druga rotacja w składzie gości. Serge Gnabry opuszcza boisko, a w jego miejsce Adam Szalai,

• Kolejny raz Baumann okazuje się lepszy w pojedynku jeden na jeden z zawodnikiem Liverpoolu! Tym razem Wijnaldum nie potrafił pokonać bramkarza gości!

• Kartką ukarany kapitan gości Kevin Vogt.

• Alexander-Arnold dobrze dorzuca piłkę na piąty metr, ale Firmino nie dosięgnął futbolówki.

• Sędzia daje znak, ruszamy! Druga połowa właśnie się rozpoczęła!

• Arbiter kończy pierwszą odsłonę spotkania. Bardzo dobre spotkanie do przerwy, duża intensywność oraz wiele groźnych okazji. Nieoczekiwanym bohaterem Emre Can, który zdobył dziś już dwie bramki.

• Kartką ukarany Jordan Henderson.

• Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.

• Emre Can uderzył z szesnastki minimalnie obok bramki po tym jak dobrą kombinacją popisali się jego partnerzy.

• Kaderabek ukarany kartką po brzydkim faulu od tyłu.

• Salah dogrywa na piąty metr do Firmino, a ten przegrywa pojedynek z Baumannem! Kolejna doskonała okazja zmarnowana!

• Dennis Geiger ukarany żółtą kartką po faulu na Wijnaldumie.

• Pierwsze uderzenie zmiennika i mamy bramkę dla gości! Plaski strzał z prawej strony pola karnego tuż przy lewym słupku!

• Gnabry marnuje kolejną dobrą okazję. Uderzył po szybkiej akcji, ale Mignolet broni jego strzał!

• Szybko decyduje się na zmianę szkoleniowiec gości. Mark Uth wchodzi na boisko.

• Znowu kapitalne wejście lewą stroną Firmino. Dogranie wzdłuż pola karnego, całą akcję zamykał Emre Can i wbił futbolówkę do bramki!

• Hoffenheim na łopatkach! 3:0!

• Firmino z lewej strony wycofuje piłkę na szesnastkę do Wijnalduma, ten uderza w słupek! Na szczęście dla gospodarzy piłka odbija się idealnie pod nogi Salaha, który z bliskiej odległości trafia do siatki!

• Gospodarze podwyższają prowadzenie!

• Moreno dorzucił piłkę z rzutu wolnego, ale nie było większego zagrożenia.

• Doskonała kontra gospodarzy. Kolejny raz Firmino zagrał prostopadle do Mane za który zwolnił na chwilę grę i schodził do środka. Za jego plecami pojawił się Emre Can, a Mane dograł mu podeszwą piłkę. Pomocnik The Reds uderzył na bramkę, piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców i zmyliła Baumanna. 1:0!

• Gol dla Liverpoolu! 1:0!

• Świetne rozegranie gości i w doskonałej okazji znalazł się Gnabry, który spudłował z pięciu metrów. Na jego szczęście był na pozycji spalonej.

• Doskonałe podanie prostopadłe Firmino do Mane, który wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale zmarnował okazję i uderzył prosto w Baumanna.

• Alexander-Arnold uderzył w mur, ale piłki odbiła się w taki sposób, że doszedł do niej Salah, ale jego strzał z głowy był niecelny.

• Dobrze rozegrana akcja przez gospodarzy i przed polem karnym faulowany Alberto Moreno.

• Obie jedenastki już gotowe, arbiter daje znak i ruszamy!

• Kilka chwil pozostało do rozpoczęcia spotkania, a na trybunach słychać już głośno śpiewany You'll Never Walk Alone!

• Na ławce w drużynie gości mecz rozpocznie polski pomocnik Eugen Polanski.

• Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu Liverpool pokonał na wyjeździe zespół niemiecki 2:1.

• Witamy w relacji na żywo z rewanżowego spotkania czwartej rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami Liverpoolu i Hoffenheimu.

Tomasz Pszonak

Mecz Liverpool - TSG 1899 Hoffenheim ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©AFP/East News

Mecz Liverpool - TSG 1899 Hoffenheim ONLINE. Liverpool po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu będzie dziś przed swoimi kibicami bronić zaliczki, którą sobie wypracował. Zawodnicy niemieckiej drużyny nie są na straconej pozycji i na pewno postarają się odrobić straty tym bardziej, że przez długi czas przeważali w pierwszym meczu.

Mecz Liverpool - TSG 1899 Hoffenheim ONLINE

Po trudnym i wyrównanym spotkaniu Liverpool podejmie w rewanżu zespół Hoffenheimu. Niemcy pokazali na własnym stadionie, że są groźni i potrafią bardzo dobrze grać w piłkę. Dzisiejsi gospodarze wielokrotnie mieli problemy z sytuacjami, które były kreowane przez zawodników drużyny z Bundesligi.

Wielu kibiców nie sądziło, że Wieśniacy mogą postawić się Anglikom i przewidywano bezproblemowy awans Liverpoolu. Jurgen Klopp stwierdził przed rewanżem, że teraz kibice znają jakość Hoffenheimu i nikt nie spodziewa się spaceru piłkarzy The Reds.

W dzisiejszym spotkaniu nie ujrzymy oczywiście Philippe Coutinho, który jeszcze nie trenuje z zespołem. Barcelona zrezygnowała ze starań o zawodnika, ale Brazylijczyk rozchorował się i Klopp nie może skorzystać z jego usług. Do kadry wrócił za to Daniel Sturridge i możemy spodziewać się go na boisku w drugiej części gry.

Julian Nagelsmann ma do dyspozycji wszystkich kluczowych zawodników i z pewnością jego podopieczni spróbują zagrać jeszcze lepiej niż na własnym boisku. Mają przed sobą trudne zadanie, ale już nie raz pokazywali, że potrafią wychodzić z opresji.

To powinno być intensywne spotkanie z wieloma sytuacjami podbramkowymi. Kto wykorzysta swoje okazje i zdobędzie bramkę? Czy Liverpool obroni zaliczkę i awansuje do Ligi Mistrzów?

NIE ZAGRAJĄ:

Liverpool: Adam Lallana, Nathaniel Clyne Danny Ings, Philippe Coutinho
Hoffenheim: Kevin Akpoguma

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

Liverpool - Crystal Palace 1:0 (19.08.2017)
Watford - Liverpool 3:3 (12.08.2017)

Hoffenheim - Werder 1:0 (19.08.2017)

SĘDZIA:

Daniele Orsato

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Liverpool: Mignolet - Alexander-Arnold, Lovren, Matip, Robertson - Can, Henderson, Wijnaldum - Salah, Firmino, Mane
Hoffenheim: Baumann - Nordtveit, Vogt, Hubner - Kaderabek, Rupp, Demirbay, Zuber - Gnabry, Kramaric - Wagner.

Mecz Liverpool - TSG 1899 Hoffenheim TRANSMISJA TV

Mecz będzie transmitowany przez stację Canal+. Studio od godziny 20:00. Transmisja z meczu od 20:40. Relacja LIVE z tego meczu w GOL24!