1

Wisła Puławy

0

• Na dzisiaj to wszystko. 3. punkty zostają w Łodzi. Dziękuje pięknie za uwagę !

• Ełkaesiacy biorąc pod uwagę przebieg całego spotkania byli zespołem lepszym i zasłużyli na zwycięstwo, chociaż niewątpliwe czerwona kartką jaką obejrzał Smektała, bardzo pomogła w wygraniu dzisiejszego pojedynku.

• Koniec spotkania! Arbiter zagwizdał po raz ostatni !

• 4 minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

• Pięć minut pozostało do regulaminowego czasu gra. Czy Rycerze Wiosny dowiozą do końca prowadzenie?

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę przedłużył Radionov, ta spadła pod nogi niepilnowanego Rozwandowicza, a obrońca ŁKS-u zrobił z nią to , co powinien.

• Gooooooooooooool !!!!!! ROZWANDOWICZ !

• Powinno być 1:0 dla ŁKS-u. Znakomitą szansę zmarnował Burkhardt, który dostał piłkę na 11. metrze, jednak fatalnie spudłował. To była setka !

• Kolejna zmiana, tym razem w zespole gospodarzy. W miejsce Gamrota pojawia się na boisku Burkhardt.

• I kolejna zmiana w drużynie Wisły. Za Pożaka, na boisko wchodzi Meskhiaa.

• Zaś za Zulciaka na murawie pojawia się Szczotka.

• Litwiniuk opuszcza plac gry w jego miejsce Sulkowski.

• mamy wcześniej wspomnianą podwójną zmianę w zespole gości.

• Po chwili Smektała otrzymuje drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną!! Za faul na Kostyrce !

• Żółta kartka dla Smektały.

• Indywidualna akcja Pożaka zakończona strzałem obok bramki Kołby.

• Szykuje się podwójna zmiana w zespole gości.

• Jakub Kostyrka melduje się na murawie w miejsce Piotra Pyrdoła.

• Tym razem Widejko popisał się pięknym mierzonym strzałem z rzutu wolnego. Piłka zatrzymała się jednak na słupku bramki strzeżonej przez Madejskiego !

• Koszmarne uderzenie Widejki z dystansu. Piłka zeszła zawodnikowi ŁKS-u i poszybowała wysoko nad poprzeczką.

• Zaczynamy !

• Piłkarze ponownie wybiegają na murawę ! Już za chwilę rozpoczniemy drugie 45 minut pojedynku !

• Wracamy za kwadrans !

• Nie doczekaliśmy się bramek w pierwszych 45 minutach meczu. Mecz jest wyrównany. Raz przewagę mają ełkaesiacy, raz goście. Jednak na pierwszą naprawdę groźną akcję w meczu trzeba będzie poczekać do drugiej połowy.

• Arbiter spotkania pan Marcin Liana kończy pierwszą część spotkania.

• Wszystko przez starcie Radionova z zawodnikiem Wisły.

• Żółta kartka dla Poznańskiego.

• Oj robi się gorąco na boisku. Zawodnikom puszczają nerwy. Arbiter musi zapanować nad sytuacją.

• Mateusz Gamrot ukarany żółtą kartką za pyskówki z arbitrem.

• Pół godziny gry za nami. Mecz ma dwie fazy. Raz atakują i przewagę zyskują gospodarze, by po chwili przejęli ją goście.

• Strzał Pyciaka zza pola karnego przeleciał tuż obok słupka Madejskiego.

• Dośrodkowanie Widejki wyłapuje bramkarz.

• Będziemy mieli rzut rożny dla gospodarzy. Może teraz wydarzy się coś ciekawego.

• Piłkarzom obu drużyn nie można odmówić walki i zaangażowania. Wciąż jednak czekamy na pierwszą groźną sytuację w dzisiejszym meczu.

• Próba uderzenia z dystansu przez Pyrdoła okazała się bardzooo niecelna.

• Wciąż czekamy na pierwszą ciekawą sytuację w meczu. Jak na razie Litwinku próbując zamknąć dośrodkowanie uderzył z ostrego kąta bardzo niecelnie.

• Początek meczu, to spokojna i zachowawcza gra obu drużyn. Częściej przy piłce utrzymują się gospodarze.

• Gotowi?, Do startu, Start ! Zaczynają gospodarze !

• Zawodnicy wychodzą z tunelu, jeszcze chwila i zaczynamy !

• Piłkarze obu drużyn właśnie zakończyli rozgrzewkę.

• Już tylko kwadrans pozostał do pierwszego gwizdka arbitra.

• W przypadku ewentualnej przegranej gości, podopieczni Ryszarda Wieczorka mogą znaleźć się w strefie spadkowej. Piłkarze z Puław mają tylko punkt przewagi nad czerwoną częścią tabeli.

• W przypadku remisu, bądź przegranej w dzisiejszym meczu łodzianie mogą spaść z czwartego miejsca, które daje prawo gry w barażach. Po piętach ełkaesiakom depczą Garbarnia, oraz Siarka, które mają tylko punkt straty do Rycerzy Wiosny.

• Ełkaesiacy nie będą mogli liczyć dzisiejszego popołudnia na doping kompletu widowni. Z powodu kary nałożonej na klub po meczu z ROW Rybnikiem za odpalenie rac, wyłączone zostały na dzisiejsze spotkanie dwa sektory.

• Przyjezdni mogą śmiało powiedzieć o sobie, że są królami remisów, ponieważ ostatnie sześć pojedynków ligowych kończyli właśnie podziałem punktów.

• Gospodarze nie potrafią odnieść zwycięstwa od trzech ligowych spotkań. Dwa mecze kończyli podziałem punktów, zaś jedno spotkanie przegrali.

• Na stadionie przy al. Unii 2 szykuje się bardzo ciekawy pojedynek. Obie drużyny mają sobie coś do udowodnienia.

• Witam serdecznie wszystkich czytelników i zapraszam na starcie w ramach 12. kolejki rozgrywek drugiej ligi pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym i Wisłą Puławy.