Manchester City 1 - 0 Feyenoord Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

0

• KONIEC MECZU! Manchester City rzutem na taśmę pokonuje Feyenoord!

• Brahim Diaz w miejsce Sterlinga. Skrzydłowy City otrzymuje owacje na stojąco.

• Ilkay Gundogan wysuwa piłkę, do której w polu karnym dochodzi Raheem Sterling! Mamy bramkę!

• GOOOOOOOOL! STERLING!

• Danilo powstrzymał kontratak gości.

• Basacikoglu w miejsce Beghiusa

• Toornstra ukarany kartką.

• Phil Foden pojawił się w miejsce Yaya Toure.

• Jones(!) z żółtą kartką.

• Agueroooo! Argentyńczyk znalazł sobie miejsce w polu karnym i po dokładnym podaniu strzelił na bramkę. Piłka mija lewy słupek bramkarza.

• Kevin Diks schodzi i zastępuje go Bart Nieuwkoop.

• Jorgensen pojawia się w miejsce Jean-Paula Boetiusa.

• Było blisko! Toure wykonał rzut wolny. Tym razem futbolówka w małej odległości minęła słupek.

• Gabriel Jesus w miejsce De Bruyne.

• Larsson z rzutu wolnego! Niewiele brakowało! Piłka minimalnie przelatuje nad poprzeczką.

• Chcielibyśmy, aby otworzył się wynik z bramkami, a nie z kartkami... De Bruyne ostro sfaulował rywala i słusznie ogląda "żółtko"

• Mangala zrewanżował się rywalowi

• Vilhena ukarany kartką za ostry faul na zawodniku Manchesteru City

• Zaczynamy drugą połowę.

• W końcu! Pierwsza groźna akcja Manchesteru City! Aguero wyskoczył zza pleców obrońców w polu karnym, ale jego strzał głową minimalnie minął bramkę.

• Zaczynamy spotkanie!

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Bravo, Delph, Silva, Fernandinho, Gabriel Jesus, Phil Foden, Brahim Diaz

• Ławka rezerwowych gości: Vermeer, Nieuwkoop, St. Juste, Jorgensen, Basacikoglu, Nelom, Kramer

• Feyenoord jest w znacznie gorszej sytuacji, bo nie zdołali jeszcze zainkasować choćby punktu. Nadal jeszcze mają matematyczne szanse na wyjście z grupy F. Wystarczy, że Napoli przegra ostatnie dwa spotkania, a Holendrzy je wygrają. Dzięki bilansowi bezpośrednich starć, mogą jeszcze dostać się do 1/16 finału Ligi Europy.

• "The Citizens" przechodzą obecnie świetny okres. W lidze angielskiej są niepokonani i mają tylko jeden remis. W Champions League idzie im jeszcze lepiej, bo do tej pory mają na koncie komplet punktów.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Manchester City - Feyenoord Rotterdam!