Manchester City

4

Tottenham Hotspur

1

• Niesamowity pokaz siły Manchesteru City! 16 zwycięstwo z rzędu w Premier League!

• KONIEC MECZU!

• Eriksen płaskim, mierzonym strzałem zza pola karnego pokonał Edersona!

• GOL DLA TOTTENHAMU! CHRISTIAN ERIKSEN!

• Sędzia doliczył 3 minuty.

• Dier nie przeciął piłki zagranej z głębi pola, dopadł Sterling, zdołał zagrać pod nogami Llorisa i wpakował do pustej bramki!

• NIESAMOWITE! STERLING PO RAZ DRUGI!

• Ben Davies za Rose'a.

• Sterling z ponad 20. metrów, Lloris przenosi piłkę nad poprzeczkę!

• Lloris pewnie łapie piłkę po centrze Fodena.

• Z pewnością odetchnie Kieran Trippier, którego dziś niemiłosiernie ogrywał Sane. Niemiec zanotował dziś dwie asysty i zaliczył wiele udanych dryblingów.

• Jeszcze jedna zmiana. Bernardo Silva za Leroya Sane.

• Moussa Sissoko zmienia Dele Alliego.

• Philip Foden zmienia Gundogana.

• Dzisiejsze spotkanie ogląda 54 214 widzów.

• GUNDOGAN ZAGRAŁ DO SANE, TEN REWELACYJNIE ODEGRAŁ DO STERLINGA, KTÓRY WPAKOWAŁ PIŁKĘ DO PUSTEJ BRAMKI!

• STERLING WRESZCIE TRAFIA DO SIATKI! 3:0!

• Lamela sfaulował Fernandinho w środku pola.

• Erik Lamela za Sona.

• JESUS Z RZUTU KARNEGO TRAFIŁ W SŁUPEK, DO PIŁKI DOPADŁ STERLING I ZNÓW PRZESTRZELIŁ!

• DE BRUYNE SFAULOWANY W POLU KARNYM GOŚCI! BĘDZIE RZUT KARNY!

• Sane zagrał piłkę w pole karne, wybija ją defensywa gości.

• Tottenham wygląda jak drużyna, której podcięto skrzydła. Gra toczy się w środku pola.

• Jesus zagrał do Gundogana, ten na lewo do De Bruyne, Belg wpadł w pole karne i potężnym uderzeniem pokonał Llorisa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! POTĘŻNA BOMBA DE BRUYNE!

• Brutalny faul Dele Alliego na Kevinie De Bruyne. Sędzia mógł równie dobrze dać czerwoną kartkę.

• Sane łatwo ograł Trippiera i uderzył, piłkę przed siebie odbił Lloris, dopadł do niej Sterling i z kilku metrów chybił!

• Walker pokazał doświadczenie i dał się sfaulować atakującemu Rose'a.

• Son złamał z prawej strony do środka i uderzył lewą nogą, lecz chybił.

• Niecelne zagranie De Bruyne, od bramki Lloris.

• Dembele ukarany za faul na Fernandinho.

• Walker do Sterlinga, a ten na spalonym.

• Sane sfaulowany przez Trippiera. Anglik nie ma dziś łatwego życia ze skrzydłowym Obywateli.

• Sterling zagrał do Sane, a ten niecelnie uderza.

• De Bruyne prostopadle do Jesusa, któremu zabrakło niewiele aby opanować zagranie. Piłkę chwycił Lloris.

• Gabriel Jesus zmienia Kuna Aguero.

• Sterling zablokował Rose'a i aut dla gości.

• Kane uderza z dystansu, kapitalnie na rzut rożny odbija Ederson!

• Kane mocno wypuścił sobie piłkę, skorzystał z tego Mangala i wybił piłkę za linię boczną.

• Kane bardzo brzydko sfaulował Sterlinga, który wychodził z kontratakiem i został ukarany.

• Delph ukarany za brzydki faul na Trippierze.

• Kane zauważył wychodzącego na pozycję Sona, ale zagrał zbyt mocno piłkę. Od bramki Ederson.

• Świetny powrót Sane, który w ostatniej chwili zablokował Sona, dzięki czemu piłkę mógł złapać Ederson.

• Rose znalazł się na połowie gospodarzy, ale przekombinował i stracił piłkę.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Za nami pierwsza połowa hitowego meczu pomiędzy Manchesterem City i Tottenhamem Hotspur, po której Obywatele prowadzą 1:0, a gola strzelił Ilkay Gundogan. Gospodarze mieli kilka dogodnych okazji do podwyższenia wyniku, ale na drodze stawał dobrze dysponowany dziś Hugo Lloris.

• Koniec I połowy. Wracamy do Państwa za kwadrans!

• Sędzia doliczył 2 minuty do pierwszej połowy.

• Rose zagrał piłkę w pole karne do Alliego, Anglik w ostatniej chwili uprzedzony przez Edersona!

• Sprytne zagranie od Fernandinho do Aguero w pole karne, Argetyńczyk na pozycji spalonej.

• Defensywa Tottenhamu łatwo wybiła piłkę po wrzutce Belga.

• Jeszcze jeden faul. Poszkodowany Gundogan. Piłkę z rzutu wolnego dośrodkuje Kevin De Brune.

• Kolejne starcie. De Bruyne odepchnął Rose'a przy linii bocznej, tym razem bez kartki.

• Argetyńczyk ukarany za swoje zachowanie.

• Niebezpieczna sytuacja. Kane kopnięty w twarz przez Otamendiego.

• Statystyki odzwierciedlają sytuacje na boisku. Strzały: 8-2. Strzały celne: 4-0.

• Eriksen zagrał do Kane'a, a ten chytrym uderzeniem próbował pokonać Edersona, jednak chybił.

• Manchester City dalej naciera! De Bruyne zagrał do Sane, ten zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, z czego skorzystał Lloris, po chwili dopadł do niej Aguero, ale chybił.

• Trippier podniósł się o własnych siłach, jednak ze względu na udzielaną pomoc musiał zejść poza linię boczną.

• Na boisku leży Trippier, który ucierpiał w starciu z Delphem. Na boisku fizjoterapeuci Spurs.

• Za nami pół godziny spotkania. Wynik może nie odzwierciedla, ale przewaga jest po stronie Manchesteru City. Na wielkie słowa uznania zasługuje postawa Leroy'a Sane, który robi "wiatrak" z Kierana Trippiera.

• Prosta strata Tottenhamu. De Bruyne zagrał długą piłkę do Sane, ten łatwo ograł Trippiera i dośrodkował w kierunku Aguero, którego uderzenie zablokował Rose!

• Kolejna sytuacja! Tym razem uderza Gundogan, ale znów broni Lloris!

• Eriksen z rzutu wolnego zagrał w pole karne Obywateli, ale zrobił to za mocno i piłkę ma Ederson.

• De Bruyne z dystansu, pewnie broni Lloris.

• Ładne uderzenie Aguero, pewnie broni Lloris! Do piłki dopadł jeszcze Sterling, ale przestrzelił!

• Zagranie do Eriksena w pole karne, Duńczyk na pozycji spalonej i grę wznowi Ederson.

• Sane wbiegł w pole karne i próbował zagrać do Aguero, wybija na rzut rożny Dier.

• Trippier wrzucił z głębi pola, niestety żaden z jego kolegów nie dopadł do piłki.

• Sane ograł Trippiera i zagrał niecelnie do Aguero.

• Spurs po straceniu bramki nieśmiało próbują przeprowadzać ataki na połowie rywali, ale skutecznie im to uniemożliwia dobrze zorganizowana defensywa.

• Co ciekawe, Ilkay Gundogan jest już 11. zawodnikiem Manchesteru City, który w tym sezonie zdobył bramkę. Drużyna Pepa Guardioli jest niesamowita w tym sezonie!

• Z RZUTU ROŻNEGO DOŚRODKOWAŁ SANE, DO PIŁKI DOPADŁ BĘDĄCY BEZ KRYCIA GUNDOGAN I OTWYRZYŁ WYNIK SPOTKANIA!

• GOOOOOOOOOOL! ILKAY GUNDOGAN!

• Długie podanie do Sona, ale ten na pozycji spalonej.

• Niecelne zagranie Kane'a. Od bramki Ederson.

• Sterling próbował wstrzelić piłkę w szesnastkę gości, znów wybija Vertonghen.

• Niezła wrzutka De Bruyne z rzutu wolnego, jednak Aguero uderza niecelnie głową.

• Sane łatwo ograł Trippiera i zagrał wzdłuż bramki do Aguero, którego w ostatniej chwili uprzedził Vertonghen!

• De Bruyne zagrał na wolne pole do Sterlinga, ale czujny Ederson wyszedł z bramki i wybił piłkę w aut.

• Gra zaczyna się rozkręcać. Zarówno Manchester City jak i Tottenham szukają okazji do zdobycia pierwszego gola w spotkaniu.

• Son nie zdołał opanować podania i grę wrzutem z autu wznowi Walker.

• Kane sfaulował Delpha. Rzut wolny dla Obywateli.

• ZAPINAMY PASY I STARTUJEMY!

• Zaraz gramy!

• Cztery minuty do meczu!

• PYTANIE DNIA! CZY TOTTENHAM POWSTRZYMA GOSPODARZY, KTÓRZY MAJĄ NA KONCIE 15 ZWYCIĘSTW Z RZĘDU W PREMIER LEAGUE? Dowiemy się tego za niespełna trzy godziny. Bądźcie z nami!

• Zaś tak zagrają goście:

• Skład Manchesteru City na dzisiejsze spotkanie:

• Witamy Państwa! O godzinie 18:30 rozpocznie się hitowe spotkanie Premier League pomiędzy Manchesterem City i Tottenhamem Hotspur! Zachęcamy do śledzenia naszej relacji.