Mecz Manchester United – AFC Bournemouth ONLINE. Gdzie...

Mecz Manchester United – AFC Bournemouth ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga angielska, 27. kolejka
2017-03-04 13:30

Manchester United

1

AFC Bournemouth

1

• Król Artur rzuca się po piłkę przed własną bramkę, uprzedzając Zlatana!
    Po chwili sędzia Kevin Friend kończy gwiżdże po raz ostatni! Nie zaliczy tego spotkania do udanych, ale ostatecznie "Wisienki" zaszkodziły "Czerwonym Diabłom" na Old Trafford, mimo że przez całą drugą połowę grały w osłabieniu!

• Co się dzieje?! Anthony Martial traci piłkę ok. 30 metrze od własnej bramki na rzecz Harry'ego Artera. Ten ruszył na bramkę "Czerwonych Diabłów", lecz Francuz zdołał naprawić swój błąd.

• Paulowi Pogdbie zupełnie nie wyszedł strzał z kilku metrów. Piłka przeszła obok słupka bramki "Wisienek".

• Miękkie zagranie Antonio Valencii w pole karne nie znajduje Zlatana. Artur Boruc wznawia grę z "piątki".

• Kevin Friend dolicza aż 5 minut.

• Kontra "Wisienek". Marcos Rojo zderzył się z Benikiem Afobe. Ten nie podnosi się z murawy.

• Artur Boruc łapie "świecę" Luke'a Shawa. Przytulił piłkę do piersi jak największy skarb.

• Harry Arter blokuje dośrodkowanie bezbarwnego Juana Maty. Aut na wysokości "szesnastki" gości. Bez zagrożenia pod bramką Artura Boruca.

• Potwornie zmęczony Joshua King wolnym krokiem opuszcza plac gry. Na ostatnie minuty wchodzi Max-Alain Gradel.

• Przyczajeni goście przed linią 16. metra. Wybijają piłkę jak najdalej, ale ta wraca w jej okolice jak bumerang.

• Chaotyczny atak Bournemouth. Dalekie zagranie do Joshuy Kinga okazało się bardzo niedokładne.

• Marcus Rashford zjechał z boiska po ostrym pchnięciu przez Marcusa Rashforda. Żółta kartka na jego koncie.

• Fantastyczna parada Artura Boruca

• Baily Cargill debiutuje w Premier League. Wchodzi za Tyrone'a Mingsa

• Z Harrym Arterem jest wszystko w porządku. Nie można tego powiedzieć o Tyrone'ie Mingsie. Wydaje się, że będzie konieczna zmiana.

• Przeraźliwe gwizdy na Old Trafford. Harry Arter leżał przed dłuższy czas na murawie po zderzeniu z Paulem Pogbą. A sędzia puścił grę...Po chwili jednak wrócił do Irlandczyka.

• NIEPRAWDOPODOBNE! ARTUR BORUC BRONI STRZAŁ ZLATANA!!!
    Fatalnie uderzył Szwed blisko środka bramki. Holy Goalie odbija piłkę!

• Żółta kartka dla Dana Goslinga za nieprzepisowe zagranie.

• Rzut karny dla MU! Ręką w polu karnym zagrał Adam Smith!

• I jeszcze jedna - Luke Shaw na ławie, na murawie jest już Marcus Rashford.

• ... a za Wayne'a Rooneya pojawia się Marcus Rashford.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Marouane Fellaini zmienia Michaela Carricka...

• W asyście medyków Tyrone Mings opuszcza boisko.

• Strata zapoczątkowała kontrę. Antonio Valencia przesadził z siłą podania do Wayne'a Ronneya. Kontra spaliła więc na panewce.

• Składna i niespodziewana akcja zaczepna przyjezdnych. Ryan Fraser wywalczył rzut z autu na wysokości pola karnego "Czerwonych Diabłów".

• Jęk zawodu na Old Trafford - Zlatan trafia w mur.

• Zdaniem sędziego Dan Goslin nieprzepisowo powstrzymał Paula Pogbę. Rzut wolny dla gospodarzy z ok. 25 metrów.

• Holy Goalie wyprzedza we własnej "szesnastce" Wayne'a Rooneya po prostopadłym zagraniu Zlatana Ibrahimovicia.

• Po chwili to Wayne Rooney był na ofsajdzie.

• Anthony Martial na spalonym. Artur Boruc wybija piłkę z 25. metra od własnej bramki. Oczywiście nie spieszy się.

• Michael Carrick upomniany żółtą kartką za faul.

• Tym razem doskonała interwencja Artura Boruca, który broni atomowe uderzenie atomowe Paula Pogby! Ten aż złapał się za blond-fryzurę!

• Steve Cook wślizgiem przerywa ostre wstrzelenie piłki Anthony'ego Martiala. Bez zagrożenia pod bramką gości.

• Druga żółta czy bezpośrednia czerwona kartka dla Zlatana?

• Niepotrzebne wyjście Artura Boruca do dośrodkowania. Na jego szczęście Wayne Rooney główkuje obok pustej bramki!

• Bez zagrożenia pod bramką "Wisienek".

• Juan Mata centruje z lewej strony pola karnego gości przed bramkę Artura Boruca. Charlie Daniels bez patyczkowania wybija piłkę na korner.

• Piłka zostaje wycofana na 20. metr, skąd na strzał zdecydował się latan Ibrahimović. Został zablokowany.

• Steve Cook przecina dośrodkowanie kierowane do Wayne'a Rooneya. Piłka po jego uderzeniu głową ląduje na górnej siatce bramki Artura Boruca.

• Dziewięciu zawodników "Wisienek" na 25-30. metrze od własnej bramki. MU próbują sforsować tę ścianę.

• Druga połowa rozpoczęta!Oby bez kontrowersji

• Dan Gosling melduje się na placu gry za Marca Pugha.

• Wracamy na Old Trafford na drugą połowę meczu Manchester United - AFC Bournemouth. Do przerwy mamy remis 1:1 i ogromne zamieszanie z doliczonego czasu gry, w którym nie popisał się Kevin Friend.

• Statystycznie z pierwszej połowy

• Przebieg pierwszych trzech kwadransów był dość przewidywalny. "Czerwone Diabły" atakują, Bournemouth broni się rozpaczliwie, a Artur Boruc dwoi się i troi między słupkami. Jednak polski bramkarz, który kilka dni temu poinformował o zakończeniu reprezentacyjnej kariery, spisywał się fenomenalnie - uratował swój zespół przed utratą bramki sześć-siedem razy!

Jednak przy strzale Marcosa Rojo (po mocnym wstrzeleniu Antonio Valencii) był bezradny. Gości to nie załamało i szybko udało się wywalczyć rzut karnym który na bramkę zamienił Joshua King. Co gorsza, po niezrozumiałej decyzji Kevina Frienda to zawodnicy Eddiego Howe'a będą grać drugie trzy kwadranse bez jednego zawodnika. Liczmy na to, że Angielska Federacja sprawiedliwie zawiesi Zlatana i Tyrone'a Mingsa.

Niebawem druga odsłona meczu na Old Trafford.

• +4' Koniec pierwszej połowy! Mający ogromną przewagę Manchester United remisuje z Bournemouth. Jednak najwięcej kontrowersji wzbudziły chamskie zachowanie Tyrone'a Mingsa i Zlatana Ibrahimovicia, którzy powinni wylecieć za czerwone kartki.

• +2' Kevin Friend pokazuje jednak drugą żółtą kartkę Andrew Surmanowi! Przez całą drugą połowę goście będą grać w "dziesiątkę"!

• +1' Wayne Rooney przekonał sędziego, że kartka dla Zlatana nie jest konieczna. Nie spodobała się ta interpretacja gościom i Arturowi Borucowi, który dość dosadnie wyraził swoje niezadowolenie

Uchwycone uderzenie łokciem Zlatana w twarz Tyrone'a Mingsa - rewanż za ostry wślizg na nogi Szweda
    Zlatan

• Zderzenie Zlatana Ibrahimovicia z Tyrone'em Mingsem. Zawodnik "Wisienek" przed dłuższy czas leży na murawie. Szwed jest już na "dywaniku" u Kevina Frienda...

• Bournemouth wykorzystało więcej rzutów karnych (7) niż inny zespół Premier League w tym sezonie

• Centrostrzał Zlatana Ibrahimovicia rodem z Ekstraklasy zmierzał w stronę bramki "Wisienek". Artur Boruc z najwyższym trudem paruje piłkę do boku!

• JOSHUA KING NIE MYLI SIĘ!!!
    Uderzył mocno w lewy górny róg bramki. David de Gea wyczuł intencję strzelca, ale nie sięgnął piłki
    .

• Żółta kartka dla Zlatana Ibrahimovicia za protesty.

• Marc Pugh pada w "szesnastce" MU po skoszeniu przez Chrisa Smallinga! Sędzia bez wahania wskazuje na "wapno"!

• Zdaniem sędziego Benik Afobe faulował w ofensywie Antonio Valencię. Napastnik Bournemouth wydaje się być zdziwiony tą interpretacją Kevina Frienda.

• Ciekawa grafika ustawień taktycznych "Czerwonych Diabłów" i "Wisienek"

• "Żółtko" na koncie Andrew Surmana za skoczenie Luke'a Shawa

• Próba dwójkowej akcji Wayne'a Rooneya ze Zlatanem Ibrahimović. Szwed nie ruszył do podania kapitana. Artur Boruc dalekim wybiciem wyjaśnia sytuację.

• Dla Marcosa Rojo to pierwszy gol w Premier League. Czekał na premierowe trafienie 54 spotkania.

• Antonio Valencia "łamie" akcję z prawej strony do środka pola karnego Bournemouth. Podaje do Wayne'a Ronneya, którego podanie zwrotne zostaje zablokowane. Kontra "Wisienek" zakończyła się anemicznym strzałem Ryana Frasera. David de Gea chwyta piłkę.

• Piłka szła jak po sznurku od nogi do nogi piłkarzy MU. Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Antonio Valencia, a tor lotu piłki zmienił Argentyńczyk. Piłka ląduje w bramce przy lewym słupku. Artur Boruc był bezradny.

• ARTUR BORUC KAPITULUJE! MARCOS ROJO TRAFIA DO SIATKI!

• Przerwa w grze. Adam Smith nie podnosi się z murawy. Konieczna jest pomoc medyczna. Ucierpiał w starciu o piłkę z Luke'em Shawem.

• Kolejna akcja Anthony'ego Martiala. Tym razem zablokował go Marc Pugh.

• Można ironicznie napisać, że ze strony gości najczęściej przy piłce jest Artur Boruc! Broni nogami w sytuacji sam na sam z Anthonym Martialem! Gdyby nie on, to już byłaby "manita"!

• Centra z prawego narożnika nie została spożytkowana, ale po chwili była wrzutka z lewej strony Anthony'ego Martiala. Zlatan główkuje obok bramki.

• Juan Mata w roli prawoskrzydłowego chciał podać w stylu Łukasza Piszczka do Wayne'a Rooneya. Jego zagranie przecina Steve Cook - rzut rożny.

• Zlatan nie zdołał skierować piłki z 7 metrów do pustej bramki! Ba, nawet w nią nie trafił!

Bournemouth broni się coraz bliżej własnej bramki. Niedługo będą stać całym zespołem na linii bramkowej.

• Żółta kartka dla Harry'ego Artera za faul na Michaelu Carricku.

• Manchester United 0, Artur Boruc 3! Kapitalnie broni strzał Anthony'ego Martiala z kilkunastu metrów!

• Wayne Rooney przyjmuje bezpańską piłkę przed polem karnym gości. Podaje na wprost bramki do Zlatana Ibrahimovicia, lecz temu odskoczyła piłka do boku. Chciał jeszcze przelobować Artura Boruca - ten na raty chwyta piłkę. Po chwili posyła dalekie zagranie na wolne pole do Benika Afobe, który w sytuacji sam na sam z Davidem de Geą... poślizgnął się!

• Po raz kolejny Artur Boruc górą w sytuacji sam na sam z Juanem Matą! Broni strzał Hiszpana, który jeszcze był na spalonym.

• Obrona "Wisienek" wybija piłkę z własnej "szesnastki".

• Słabo rozegrany korner zapoczątkował groźną kontrę "Czerwonych Diabłów". Paul Pogba przebiegł z piłką ponad 30 metrów i z pola karnego uderzył w stronę dalszego słupka. Artur Boruc zdołał sparować piłkę na korner!

• W odpowiedzi atak piłkarzy Eddiego Howe'a. Joshua King wygrywa pozycję z Marcosem Rojo, ale jego dośrodkowanie zostaje skierowane na rzut rożny. Bez zagrożenia.

• Paul Pogba podaje nie w tempo do Zlatana Ibrahimovicia. Szwed spodziewał się podania do nogi, a nie na "zapalenie płuc".

• Antonio Valencia przechwytuje piłkę na 25. metrze od bramki "Wisienek". Podaje do Wayne'a Rooneya, ale zagranie zostaje przecięte. Piłka znowu trafia pod nogi Ekwadorczyka, który centruje na głowę kapitana. Ten uderza nad bramką.

• Gwizdek sędziego i ze środka zaczynają goście!

• Przenosimy się na Old Trafford! Za kilka chwil rozpoczęcie spotkania! Kapitanami są Wayne Rooney i Andrew Surman.

• Krótka sonda przed meczem

• Jak obie strony prezentują się w lidze? W ostatnich tygodniach kryzys dopadł zawodników Eddiego Howe'a, którzy w pięciu ostatnich meczach zdobyli zaledwie punkcik. Czterokrotnie schodzili z boiska pokonani. Zdobyte 26 punktów w 26 kolejkach daje 14. miejsce w tabeli z czterema "oczkami" przewagi nad otwierającym strefę spadkową Crystal Palace.

Z kolei gospodarze dzisiejszego meczu są na szóstym miejscu z 48 punktami. Tracą punkt do piątego Liverpoolu i dwa do czwartego Arsenalu. Od dłuższego czasu czołówka jest bez zmian - przewodzi Chelsea (63 punkty), za nią Tottenham (53) i Manchester City (52).

• Rezerwowi Manchesteru United: Sergio Romero - Daley Blind, Marouane Fellaini, Ander Herrera, Jesse Lingard, Marcus Rashford, Chris Smalling.

• Taki tam "polski akcent"

• Suflerem w Teatrze Marzeń jest dzisiaj Kevin Friend Jego "pomocnikami" są Darren Cann i Matt Wilkes, a technicznym jest zaś Lee Probert.

• Rezerwowi AFC Bournemouth: Ryan Allsopp - Baily Cargill, Bradley Smith, Dan Gosling, Jordon Ibe, Jack Wilshere, Max-Alain Gradel.

• W rundzie jesiennej górą był Manchester United, który wygrał na wyjeździe 3:1 (gole: Juan Mata, Wayne Rooney, Zlatan Ibrahimović - Adam Smith).

• Tego nie wiemy, ale wkrótce poznamy odpowiedź na to pytanie.

A na relację NA ŻYWO z tego starcia zaprasza Tomasz Górski.

• Sobotni maraton w GOL24 zaczynamy z przytupem na Old Trafford, gdzie za pół godziny Manchester United zmierzy się z AFC Bournemouth. Czy "Wisienki" z Arturem Borucem między słupkami zdołają zaszkodzić "Czerwonym Diabłom"?

JCZ

Manchester United – Bournemouth LIVE! Test dla Boruca

Manchester United – Bournemouth LIVE! Test dla Boruca ©Bartek Syta / Polska Press

Mecz Manchester United – AFC Bournemouth ONLINE. W środę Artur Boruc zaskoczył środowisko, informując że kończy reprezentacyjną karierę, by dać szansę młodszym i samemu skupić się na grze w klubie. Dzisiaj będzie mieć piekielnie trudne zadanie. Na Old Trafford przyjdzie mu zmierzy się ze Zlatanem Ibrahimoviciem i spółką. Jak sobie poradzi? Relacja LIVE w GOL24 od 13:30.

Mecz Manchester United – AFC Bournemouth ONLINE

- Podjąłem decyzje, która nosiłem w sobie od pewnego czasu. Ze względu na zdrowie i już "podeszły" wiek oraz konkurencje, która pozwala spać spokojnie. Ze względu na spokój ducha mojego i mojej rodziny, kończę piękna przygodę z reprezentacja Polski w piłce nożnej - napisał w środę Artur Boruc na swoim profilu na Instagramie.

Teraz jego głównym celem jest utrzymanie się w Premier League z Bournemouth.
Po 26. kolejkach zespół zajmuje czternaste miejsce. Ma cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Co najgorsze, nie wygrał żadnego z siedmiu ostatnich spotkań (pięć porażek i dwa remisy). A Manchester United, z którym dziś zagra, jest na fali. Wygrał sześć meczów z rzędu (bez podziału na rozgrywki), z czego dwa w lidze. Wygrał też Puchar Ligi Angielskiej.

Czy "Czerwone Diabły" uratują jeszcze to, co jest do uratowania w lidze? Tytułu nie zdobędą, bo strata do Chelsea Londyn jest ogromna - wynosi piętnaście punktów. Ale już do drugiego Tottenhamu "wystarczy" odrobić pięć punktów.

Przypuszczalne składy:

Manchester United: De Gea – Valencia, Jones, Rojo, Darmian – Herrera, Pogba, Mata, Mkhitaryan, Martial - Ibrahimović

AFC Bournemouth: Boruc – Smith, Cook, Mings, Daniels – Arter, Surman, Fraser, Wilshere, Pugh – King.

Forma w ostatnich meczach:

Manchester United:
Manchester United – Southampton 3:2 (Puchar Ligi Angielskiej, 26.02.2017)
Saint-Etienne – Manchester United 0:1 (Liga Europy, 22.02.2017)
Blackburn – Manchester United 1:2 (Puchar Anglii, 19.02.2017)

AFC Bournemouth:
West Brom – Bournemouth 2:1 (liga angielska, 25.02.2017)
Bournemouth – Manchester City 0:2 (liga angielska, 13.02.2017)
Everton – Bournemouth 6:3 (liga angielska, 04.02.2017)

Ostatnie bezpośrednie spotkania:

Bournemouth – Manchester United 1:3 (liga angielska, 14.08.2016)
Manchester United – Bournemouth 3:1 (liga angielska, 17.05.2016)
Bournemouth – Manchester United 2:1 (liga angielska, 12.12.2015)

Mecz Manchester United – AFC Bournemouth TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport 2. Wprowadzenie od 13:25, pierwszy gwizdek sędziego pięć minut później. Komentują Andrzej Twarowski i Rafał Nahorny. Relacja LIVE w GOL24.pl