Mecz Manchester United - Manchester City ONLINE. Gdzie...

Manchester City

2

• Koniec! Koniec! Koniec! Podopieczni Pepa Guardioli uciekają Czerwonym Diabłom już na jedenaście punktów! Machina hiszpańskiego trenera okazała się lepsza w derbach Manchesteru!

• Bernardo Silva w sytuacji sam na sam, ale świetnie broni De Gea!

• Kontra City, Sterling do Bernardo Silvy, a ten przewraca się w polu karnym jednak sędzia nie pokazuje na jedenasty metr.

• Bardzo dobrze przy piłce utrzymują się zawodnicy The Citizens.

• Arbiter doliczył cztery minuty.

• Żółtym kartonikiem ukarany Ashley Young.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. Wchodzi Bernardo Silva.

• Najlepsza okazja United w tym meczu! Martial dogrywa płaską piłkę na piąty metr, a tam był Lukaku. Belg potężnie uderza na bramkę, ale twarzą bronił Ederson! Po chwili nastąpiła dobitka Maty i znów świetnie interweniował Brazylijczyk!

• Juan Mata w miejsce Herrery.

• Dobre wejście Lukaku w pole karne przeciwnika, ale zabrakło strzału w tej akcji! Ostatecznie napastnik United traci piłkę.

• Na boisku melduje się Zlatan Ibrahimović!

• Mocne uderzenie Rashforda, ale świetnie broni Ederson!

• David Silva ukarany żółtą kartką po brzydkim faulu.

• De Bruyne z dystansu, ale dobrze broni De Gea!

• Rashford uderza nad bramką.

• Martial faulowany przez Sterlinga. Będzie dobra okazja z rzutu wolnego dla United.

• Osamotniony Lukaku uderzył z szesnastu metrów, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

• Indywidualna akcja Silvy, który dograł piłkę na piąty metr, ale złe zachowanie jego partnerów i nie ma podwyższenia wyniku!

• Kolejny rzut wolny dla City w okolicy pola karnego, ale dośrodkowanie Silvy trafiło prosto w mur.

• Druga korekta w drużynie gości. Eliaquim Mangala pojawia się na boisku.

• Centra Silvy, Lukaku chciał wybić piłkę, ale trafił w Smallinga. Futbolówka wraca na trzeci metr, a tam był Otamendi, który złożył się do nożyc i pokonał bramkarza United! 2:1!

• Gabriel Jesus faulowany przed polem karnym United. Będzie dobra okazja na bramkę.

• Zmiana również w drużynie gości. Vincent Kompany opuścił boisko w przerwie, a jego miejsce zajął Ilkay Gundogan.

• Dobra indywidualna akcja Jesusa, ale jego podanie do kolegi było niedokładne i obrońcy United zażegnali niebezpieczeństwo.

• W drugiej połowie nie będziemy już oglądać Marcosa Rojo. Jego miejsce zajął Victor Lindelof.

• Zawodnicy już na boisku, ruszamy z drugą częścią meczu!

• Koniec pierwszej części spotkania. Mecz pod dyktando gości, ale jeden błąd sprawia, że do przerwy mamy remis!

• Mamy wyrównanie! Fatalny błąd obrony City! Długie podanie górą, z piłką mija się Delph i dopada do niej Rashford. Zawodnik United bez problemu umieszcza futbolówkę w siatce!

• Arbiter dolicza cztery minuty.

• Kontra City, ale na skraju pola karnego fatalnie zagrywa De Bruyne i goście tracą szansę na podwyższenie wyniku!

• Gol! City prowadzi! Centra z narożnika boiska, zamieszanie na piątym metrze i wreszcie uderza Silva! De Gea bez szans!

• Mocne uderzenie Sane z bliskiej odległości, ale kapitalnie broni De Gea! Tylko rzut rożny!

• Dobra wymiana piłki między Silvą i Sterlingiem, ale nie było okazji do strzału. Dobrze interweniowali obrońcy.

• Rojo jednak wraca na boisku. Musiał jednak zmienić zakrwawioną koszulkę. Kontynuować grę będzie z opatrunkiem na głowie.

• Gra wznowiona. United chwilę w osłabieniu.

• Do rozgrzewki ruszył Lindelof. Rojo wciąż nie podnosi się z boiska.

• Ostry atak Rojo na Silvie. Obaj piłkarze leżą na murawie.

• Piłka w bramce gości, ale wcześniej sędzia słusznie dopatrzył się faulu jednego z piłkarzy United.

• Kolejne uderzenie z dystansu. Szczęścia szukał Otamendi, ale piłka po jego strzale poleciała w trybuny.

• Dośrodkowanie z narożnika boiska bardzo niecelne.

• Rzut rożny dla gości.

• Fernandinho bardzo mocno z dystansu, ale i równie niecelnie.

• Strzał Silvy, ale bez większego problemu interweniuje bramkarz gospodarzy.

• Dośrodkowanie Rashforda, ale piłka ląduje w rękach Edersona.

• Znowu prostopadła piłka! Fernandinho do Jesusa, ten mija przeciwnika i uderza, ale znowu na posterunku De Gea!

• Składna akcja gości przed polem karnym gospodarzy zakończona lekkim strzałem Sterlinga.

• Rzut rożny dla City, piłka odbija się od Maticia i ląduje w rękach De Gei.

• Piłką ciągle operują podopieczni Guardioli. Gospodarze mają problemy z wyjściem z własnej połowy.

• Sterling popisuje się świetnym prostopadłym podaniem, ale Jesus nie przyjął piłki i nie oddał strzału. Napastnik próbował odegrać futbolówkę do wbiegającego kolegi. Na jego nieszczęście, obrońcy United wybili piłkę.

• Sane próbował indywidualnej akcji i chciał wejść z piłką w pole karne, ale dobra interwencja Younga.

• Dobrze przedzierał się Sterling, ale przeciwnicy szybko przerwali jego akcję faulem.

• Już pierwsza kartka w tym spotkaniu. Ukarany Kyle Walker.

• Od początku szybkie tempo gry. Oba zespoły próbują przedostać się pod bramkę przeciwnika, ale defensywy obu drużyn bardzo czujne.

• Sędzia daje znak, ruszamy z wielkim hitem!

• Przypomnijmy, że podopieczni Pepa Guardioli nie przegrali jeszcze w aktualnych rozgrywkach. Czy przedłużą dziś tę serię o kolejne spotkanie?

• Przypomnijmy, że dziś mierzą się dwie najlepsze drużyny obecnego sezonu. The Citizens zajmują pierwszą lokatę, a Czerwone Diabły ze stratą ośmiu punktów do lidera są na drugim miejscu w tabeli.

• Manchester City: Ederson - Walker, Kompany, Otamendi, Delph, Fernandinho, De Bruyne, David Silva, Sterling, Sané, Gabriel Jesus

Rezerwa: Bravo, Danilo, Gündoğan, Bernardo, Agüero, Mangala, Zinchenko

• Manchester United: De Gea - Valencia, Smalling, Rojo, Young, Matić, Herrera, Rashford, Lingard, Martial, Lukaku

Rezerwa: Romero, Lindelöf, Jones, Shaw, McTominay, Mata, Ibrahimović

• Zapraszamy na naszą relację z hitowego spotkania Premier League. Przed nami Derby Manchesteru!

Tomasz Pszonak

Mecz Manchester United - Manchester City ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Dwa wielkie zespoły, dwaj geniusze na ławkach trenerskich i wielkie tradycje. Zespoły będące aktualnie na szczycie ligowej tabeli rozegrają dziś 175. derby Manchesteru. Jeśli podopieczni Pepa Guardioli wygrają, mogą myśleć o mistrzostwie już zimą. Czy podopieczni Jose Mourinho zatrzymają The Citizens?

Mecz Manchester United - Manchester City ONLINE

Dwa zespoły, które przewodzą stawce rozegrają dziś prawdopodobnie jedno z najważniejszych spotkań w sezonie. Aktualny lider, czyli zespół The Citizens ma osiem punktów przewagi nad drużyną Czerwonych Diabłów.

Podopieczni Pepa Guardioli nie zaznali jeszcze porażki w tym sezonie ligowym, a zespół prowadzony przez Jose Mourinho wygrywał wszystkie mecze rozgrywane na Old Trafford. Obie te serie są imponujące, więc piłkarze będą chcieli zakończyć tę przeciwnika.

Jeśli przyjezdni zdobędą dziś komplet punktów oddalą się od przeciwników na taką odległość, że reszta drużyn może mieć problem, by nadrobić tę stratę. Manchester United może dziś upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Trzy punkty pozwolą podopiecznym Mourinho zbliżyć się do lidera oraz uciec londyńskiej Chelsea, która potknęła się w tej kolejce.

Nie zagrają:

Manchester United: Bailly, Carrick (kontuzje), Pogba (zawieszenie), Fellaini (występ niepewny)

Manchester City: Mendy, Stones (kontuzje)

Forma w ostatnich spotkaniach:

Manchester United - CSKA Moskwa 2:1 (05.12)
Arsenal - Manchester United 1:3 (02.12)
Watford - Manchester United 2:4 (28.11)
Manchester United - Brighton 1:0 (25.11)
Basel - Manchester United 1:0 (22.11)

Szachtar - Manchester City 2:1 (06.12)
Manchester City - West Ham 2:1 (03.12)
Manchester City - Southampton 2:1 (29.11)
Huddersfield - Manchester City 1:2 (26.11)
Manchester City - Feyenoord 1:0 (21.11)

Bezpośrednie mecze:

Manchester United - Manchester City 2:0 (21.07)
Manchester City - Manchester United 0:0 (27.04)
Manchester United - Manchester City 1:0 (26.10.16)
Manchester United - Manchester City 1:2 (10.09.16)
Manchester City - Manchester United 0:1 (20.03.16)

Sędzia:

Michael Oliver

Przewidywane składy:

Manchester United: De Gea – Rojo, Smalling, Jones – Young, Herrera, Matić, Lingard, Valencia – Lukaku, Martial

Manchester City: Ederson – Walker, Komapny, Otamendi, Delph – De Bruyne, Fernandinho, Silva – Sterling, Aguero, Sane

Jak zakończą się Derby Manchesteru?

Mecz Manchester United - Manchester City TRANSMISJA TV

Mecz Manchester United - Manchester City rozpocznie się o godzinie 17:30. Spotkanie będzie transmitować CANAL+SPORT2. Zapraszamy również do śledzenia naszej relacji tekstowej.

Terminarz Polaków na MŚ 2018. Kiedy mecze biało-czerwonych?