Mecz Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie...

Mecz Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 21. kolejka
2017-03-10 18:00

Miedź Legnica

2

Bytovia Bytów

1

• Koniec! Bardzo ciekawe spotkanie obejrzeli w piątkowe popołudnie kibice w Legnicy. Miedź pokonała Drutex-Bytovię Bytów w niecodziennych okolicznościach. Sędzia Dominik Sulikowski podyktował dla gospodarzy aż trzy rzuty karne, z czego dwa na gole zamienił Petteri Forsell. Wcześniej, w pierwszej połowie Fin zmarnował już trzecią jedenastkę na wiosnę.

• Za zmęczonego "Łobo" wchodzi na ostatnie sekundy Adrian Łuszkiewicz.

• Żółty kartonik dla Łobodzińskiego.

• Cztery minuty dołożył sędzia.

• Alen Ploj zastępuje Jakuba Bąka.

• Martin Cseh obejrzał kartkę za faul w polu karnym.

• GOOOOOL!! ZNOWU FORSELL I ZNOWU SKUTECZNIE!! ALEŻ ON MA NERWY!!

• Vojtus faulowany... oczywiście w polu karnym! Trzeci karny dla Miedzi!

• Zaskakujący strzał rezerwowego Monderde, ale poradził sobie bezbłędnie Kapsa.

• Jest i druga roszada u gości. Robert Mandrysz opuszcza murawę, a wchodzi Bartłomiej Poczobut.

• Omar Monterde wchodzi za Jakuba Wilka.

• Fantastyczna parada Bieszczada, który sparował do boku bardzo dobry strzał Łobodzińskiego!

• Na murawie melduje się też Marquitos. To koniec meczu dla Rybickiego.

• Jakub Vojtus debiutuje w Miedzi. Zmienia Pennanena.

• Ależ szczęście Drutex-Bytovii! Najpierw Bieszczad obronił strzał Łobodzińskiego, a po chwili Rasaka!

• Dryblował już w polu karnym Łobodziński, ale przesadził. Piłka w rękach Bieszczada.

• Spokojniejszy fragment spotkania. Brakuje sytuacji wartych odnotowania.

• Z dystansu kolejna próba, tym razem obrońcy Krzysztofa Bąka. To nie mogło się udać.

• ...oraz Keon Daniel.

• Kartonik ogląda Jakub Wilk...

• Ładna akcja Serafina i broni uderzenie z dystansu Kapsa!

• GOOOOOOL!!! 1:1!! TYM RAZEM FORSELL SIĘ NIE POMYLIŁ!!

• Drugi rzut karny dla Miedzi! Faulowany ewidentnie Łobodziński!

• Do rzutu wolnego podszedł Forsell. Posłał specjalność zakładu, czyli tzw. "spadający liść", ale pomylił się o centymetry!

• Ostry faul Frana Gonzaleza. Będzie żółta kartka.

• Po wrzutce z kornera do strzału doszedł Tomasz Midzierski, ale uderzył prosto w Bieszczada.

• Znowu do kontry popędził Klichowicz, ale Kapsa okazał się szybszy.

• Jakub Bąk z głębi pola wypuścił Klichowicza na czystą pozycję, ale był spalony.

• I od razu groźnie! Łobodziński na trafił w piłkę, a Keon Daniel posłał ją nad poprzeczką.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie jesteśmy świadkami niespodzianki. Miedź przegrywa u siebie z Drutex-Bytovią 0:1. Wracamy za kwadrans.

• Rasak oddał strzał z dystansu, ale spokojnie wyłapał to bramkarz gości.

• Jedna minuta doliczona.

• Jakub Wilk mocno kropnął z rzutu wolnego i pomylił się nieznacznie. Do tego pozycja nie była najłatwiejsza.

• Forsell załamany. Długo trzymał się za głowę. Zmarnował trzy rzuty karne w 2 tygodnie...

• FORSELL MARNUJE TRZECI RZUT KARNY W TRZECIM WIOSENNYM MECZU! NIESAMOWITE! WYCZUŁ FINA BIESZCZAD.

• Klichowicz ukarany żółtym kartonikiem za dyskusje.

• Rzut karny dla Miedzi! Damian Rasak faulowany w polu karnym!

• Kontry Bytovii potrafią zaskoczyć Miedź. Dwa razy musiał wychodzić daleko Kapsa i przecinać długie prostopadłe zagrania.

• Kapitalna parada Bieszczada, który jakimś cudem wyciągnął strzał Mariusza Rybickiego!

• Sebastian Kamiński ogląda żółtą kartkę.

• Groźnie Drutex-Bytovia! Klichowicz ładnie zwiódł obrońcę, dograł idealnie do Bąka, lecz ten nie trafił czysto w futbolówkę.

• Kolejne uderzenie Forsella z dystansu, ale Fin ma dzisiaj wyraźnie rozregulowany celownik.

• Ciekawe spotkanie, dużo sytuacji w obu szesnastkach. Przed momentem skiksował przy próbie strzału Mandrysz, a w odpowiedzi zablokowany "Łobo".

• Łobodziński pędził już sam na sam, ale arbiter dopatrzył się pozycji spalonej.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uderzał z główki Jakub Bąk, ale zbyt lekko by zaskoczyć bramkarza Miedzi.

• Forsell uderzył w mur i stracił piłkę. Z kontratakiem popędził Mateusz Klichowicz, który idealnym podaniem obsłużył Mandrysza. Drutex-Bytovia na prowadzeniu!

• GOOOOOOL!!! BYTOVIA NA PROWADZENIU PO ZABÓJCZEJ KONTRZE! ROBERT MANDRYSZ!!

• Błyskawicznie zdecydował się na uderzenie Wojciech Łobodziński, ale ofiarną interwencją jeden z obrońców gości nieco jest zamortyzował. Ostatecznie poradził sobie z obroną Gerard Bieszczad.

• Kolejny niecelny strzał. Tym razem z rzutu wolnego próbował Petteri Forsell. Odległość była jednak naprawdę spora.

• Gra typowo w środku pola, oba zespoły starają się zdominować pierwsze fragmenty tego pojedynku i narzucić swój styl.

• Pierwsza, bardzo optymistyczna próba uderzenia z dystansu w wykonaniu Rumena Trifonowa.

• Od środkowa rozpoczęli goście z Bytowa. Gramy,

• Zespoły już na prezentacji. Za moment zaczynamy.

• Rezerwowi Bytovia: Michał Szromnik, Filip Modelski, Omar Monterde, Alen Ploj, Bartosz Wolski, Bartłomiej Poczobut, Łukasz Wróbel.

• Rezerwowi Miedź: Łukasz Sapela, Jakub Vojtus, Karol Gardzielewicz, Marquitos, Adrian Łuszkiewicz, Łukasz Garguła. Hunter Gorskie.

• Poznaliśmy właśnie wyjściowe jedenastki, za moment przedstawimy graczy rezerwowych.

• Bytovia też może czuć się rozczarowana. Na inaugurację przegrała u siebie z Wisłą Puławy (0:1), chociaż... wiele nie wskazywało na taki obrót sprawy. Dzisiaj gracze Tomasza Kafarskiego z pewnością będą chcieli dopisać do swojego dorobku przynajmniej jeden punkt.

• Oba zespoły mają coś do udowodnienia. Dla Miedzi będzie to już trzeci mecz w tym roku. Najpierw udało się w zaległym spotkaniu ograć MKS Kluczbork (2:0), ale już w ostatni weekend było dużo gorze. Porażka 1:2 w Grudziądzu z Olimpią pozostawiła duży niedosyt w obozie Ryszarda Tarasiewicza.

• Dzień dobry! Dzisiaj meczem w Legnicy zaczynamy 21. kolejkę Nice 1 Ligi. Miedź zmierzy się z Drutex-Bytovią Bytów, a początek zawodów już o godzinie 18. Zapraszamy na relację na żywo!

Jakub Treć

Miedź - Drutex-Bytovia LIVE! Legniczanie włączą się do walki o awans?

Miedź - Drutex-Bytovia LIVE! Legniczanie włączą się do walki o awans? ©Krzysztof Piotrkowski / Glos Pomorza / Polskapress

Mecz Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. W 21 kolejce Nice I ligi do Legnicy przyjeżdża Drutex-Bytovia Bytów, która w dalszym ciągu gra poniżej oczekiwań. Zespół budowany za solidne pieniądze, ściągający niezłych zawodników, często z przeszłością w Ekstraklasie nie potrafi włączyć się o walkę o awans. Podobna sytuacja panuje w Miedzi, gdzie zaczęły się przygotowania infrastrukturalne zgodne z wymogami Ekstraklasy. Trener Ryszard Tarasiewicz posiada mocną kadrę, ale nadal brakuje stabilizacji. Czy Miedź pokusi się o komplet punktów w meczu z niżej notowaną Bytovią? Relacja LIVE od 18:00 w GOL24.

Mecz Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE

Obydwa zespoły przegrały swoje inauguracyjne spotkania przed tygodniem. Miedź co prawda dwa tygodnie wcześniej wygrała z Kluczborkiem, ale był to mecz zaległy. Drutex-Bytovia na własnym stadionie musiała uznać wyższość Wisły Puławy przegrywając 0-1.
Zatem obydwie drużyny mają sobie i kibicom coś do udowodnienia, bo ambicje zarówno jednych jak i drugich sięgają zdecydowanie wyżej. 8 zwycięstw, 6 remisów i 6 porażek, to bilans Miedzi w tym sezonie, jeśli piłkarze celują w awans, to muszą zacząć wygrywać seriami, bo póki co grają w kratkę. Z pewnością drużyna z dolnego śląska posiada spory potencjał, bowiem jesienią pokonali Chojniczankę 2-0 i są jedyną drużyną, która tego dokonała.

Podczas przedmeczowej konferencji trener Ryszard Tarasiewicz nawiązał do meczu w Grudziądzu i podkreślał, że dawno nie stracili dwóch bramek na wyjeździe, jednocześnie uspokajając, że ten mecz nie zachwiał ich równowagi, bo to nie są ostatnie kolejki w sezonie. - Zawodnicy są świadomi jak straciliśmy bramki w Grudziądzu i wiedzą, że takich błędów musimy unikać -tłumaczy trener.

Jeśli chodzi o Drutex-Bytovię, to w tym momencie drużynie z Pomorza bliżej w tabeli do strefy spadkowej, niż do pierwszej szóstki. Obecnie bytowianie tracą do Miedzi sześć punktów, zajmując 12 miejsce. - W drugiej części gry widzieliśmy Bytovię pełną dominacji, przeprowadzaliśmy atak za atakiem. Strzeliliśmy bramkę, której sędzie nie uznał. Później nastąpiła chwila nieuwagi i nie wiem czego jeszcze, będziemy to analizować. Stracona bramka postawiła nas w bardzo trudnej sytuacji. Druga część gry napawa mnie optymizmem. Tych punktów nie powinniśmy jednak dzisiaj stracić. Apetyty były przed tym meczem bardzo duże -tłumaczył po ostatnim mecze trener Tomasz Kafarski.

Te słowa potwierdzają, że presja na wynik w Bytowie jest duża, a każdy kibic chciałby oglądać Bytovię grającą w lidze tak jak chociażby w Pucharze Polski, z którego odpadli dopiero w ćwierćfinale. Dzisiejszy mecz w Legnicy pokaże, która drużyna szybciej wyciągnęła wnioski po ostatnich porażkach i czy Miedź jest gotowa do gry o klasę wyżej.

Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów: Kto wygra mecz 1 ligi?

Przewidywane składy:

Miedź Legnica: Kapsa- Bartczak, Midzierski, Stasiak, Trifonow- Łobodziński, Forsell, Pennanen, Rasak, Daniel- Rybicki

Drutex-Bytovia Bytów: Bieszczad- Wróbel, Gonzalez, Csech, Bielak- Wilk, Kamiński, Monterde, Ploj, Serafin- Klichowicz

Sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk)

Forma w ostatnich meczach:

Miedź Legnica:
Olimpia Grudziądz - Miedź 2:1 (1 liga, 04.03.2017)
Miedź - MKS Kluczbork 2:0 (1 liga, 25.02.2017)
Miedź - WIT Georgia Tbilisi 1:1 (sparing, 15.02.2017)

Drutex-Bytovia Bytów:
Drutex-Bytovia - Wisła Puławy 0:1 (1 liga, 04.03.2017)
Drutex-Bytovia - Gryf Wejherowo (sparing, 25.02.2017)
KS Chwaszczyno - Drutex-Bytovia 1:2 (sparing, 18.02.2017)

Mecz Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji z tego spotkania. Tym bardziej więc zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE. Zaczynamy o 18:00.