Miedź Legnica

2

GKS Katowice

2

• Dobry mecz rozegrali dzisiaj piłkarze obu ekip na stadionie w Legnicy. Miedź wygrywała 2:0 ale GKS szybko odrobił straty i do przerwy mieliśmy remis 2:2 ! Druga połowa to lekka dominacja gości a doskonałą sytuację miał Grzegorz Goncerz, który nie wykorzystał rzutu karnego. Miedź ostatni cios mogła zadać w ostatnich minutach, kiedy to sam na sam z bramkarzem wyszedł Paul Batin ale fatalnie przestrzelił ! Remis 2:2 wydaję się być sprawiedliwym wynikiem. To już wszystko w relacji z tego spotkania, dziękuję Adrian Milewski.

• Koniec spotkania !

• Zablokowane uderzenie i rzut rożny dla Miedzi. Najpierw zmiana. Goncerz na ławkę rezerwowych a w jego miejsce Sobków

• Sędzia doliczył 3 minuty a na boisku walka obu stron po jednego gola !

• Ależ szansa dla Miedzi ! Stu procentowa okazja na zwycięskiego gola ! Batin wyprzedził Praznovskiego, wyszedł sam na sam i fatalnie przestrzelił !

• Strzał Garbacika i znowu Kapsa świetnie interweniuje !

• Zmiana zawodnika. Za Mandrysza melduje się Garbacik

• Za ten faul żółtym kartonikiem ukarany został Kapsa, a później świetnie się zrehabilitował broniąc rzut karny !

• Goncerz ! Nie ma gola ! Strzał w prawą stronę bramki spokojnie obroniony przez Kapsę !

• Lebedyński ! Wszedł ostro w pole karne, po czym przewraca się w polu karnym i będzie rzut karny dla GKS-u. Ostro powalił łokciami bramkarz Kapsa

• Rajd Bartkowiaka ale czujni stoperzy GKSu nie pozwalają mu oddać strzału .

• Bartkowiak ! Dobry strzał z okolic 25 metrów i Nowak z problemami broni to uderzenie !

• Ostatnia zmiana w szeregach Legniczan. schodzi Łuszkiewicz a w jego miejsce Rasak

• za faul żółtą kartką ukarany Czerwiński

• Dośrodkowuje Batin ale nikogo w polu karnym z graczy " niebieskich " nie było.

• Wrzutka Abramowicza i zabrakło centymetrów aby strzał głową mógł oddać Goncerz.

• Trzeba przyznać, że to GKS szuka kolejnego gola w tym spotkaniu, a Miedz.. czekają na zabójczą kontrę ?

• Wołkowicz! strzał z ostrego kąta ale broni Kapsa, później próbował Lebedyński ale piłka wysoko ponad bramką

• Za faul Goncerz " nagrodzony " zółtym kartonikiem

• GKS w natarciu ale dobry wślizg Pereza i od autu goście.

• Zmiana również w Miedzi. Za Gargułę -Batin

• I to właśnie Prokić schodzi z boiska. Pierwsza zmiana w drużynie GKS-u

• GKS ! Ależ teraz szansa dla gości ! Prokić oddaje strzał który wybija bramkarz Miedzi, potem zakotłowało się w polu karnym ale wszystko po chwili wyjaśnia Kapsa

• Gramy dalej, przy piłce GKS Katowice.

• Nowak potrzebuje pomocy medycznej po tym starciu

• Podawał jednak Forsell, piłka zagrana w kierunku Garguły a ten ostro starł się z Nowakiem

• Rzut wolny dla Miedzi z 18 metrów a to będzie dobra szansa dla Forsella

• Ruszyła z atakami Miedź, Bartczak szukał dośrodkowania ale piłkę przejął jeden z obrońców.

• Dwa rzuty rożne dla Miedzi bez zagrożenia pod bramka rywali.

• Obie drużyny bez zmian w składzie. Zaczynamy drugą połowę !

• Byliśmy świadkami szalonych 45 minut ! Miedź szybko zadała dwa ciosy, ale GKS nawet na chwilę się nie zatrzymał i zawodnicy Jerzego Brzęczka odpowiedzieli dwoma trafieniami ! Mamy remis i miejmy nadzieję, że kolejne 45 minut będzie również ekscytujące !

• Koniec pierwszej części spotkania !

• Arbiter doliczył do pierwszej odsłony gry co najmniej jedną minutę

• GKS więcej ma z gry w dzisiejszym spotkaniu. I to właśnie goście szukają kolejnej szansy na gola

• Lebedyński ! Dobry strzał z dystansu ale piłka w rękach Kapsy

• Gooooooool ! Mamy wyrównanie ! Samobójcze trafienie notuje Midzierski ! Dośrodkowanie z prawej strony boiska jednego z graczy Gieksy, wślizgiem piłkę do siatki pakuje Midzierski !

• Zmiana zawodnika, najwyraźniej jakiś uraz Rybickiego.. za niego Martin

• Ponownie z dystansu próbował Zejdler ale fatalnie..

• Goncerz ! Kolejny jego strzał zza 16stki i piłka odbita na rzut rożny.

• Strzał z dystansu Zejdlera bardzo niecelny .

• Miedź po stracie gola nieco cofnęła się do defensywy a kolejnej akcji szukają piłkarze Gieksy.

• Gooooooool ! Cooo tu się dzieje ! Rozstrzelali się piłkarze na stadionie w Legnicy ! Bramka Goncerza z 20 metrów przy lewym słupku i bez szans na interwencję Kapsa !

• Gooooooool !! Ależ piękna akcja Miedzi ! Mamy już 2:0 Fantastycznie Bartkowiak lekkim podbiciem podaje do niepilnowanego Łuszkiewicza a ten strzałem głową pokonuje bramkarza gości ! KAPITALNA AKCJA!

• Gooooooooooool ! Rzut wolny dla Miedzi, do piłki podszedł Forsell, bramkarz zdołał wybić za pole karne tam dobrze ustawiony Rybicki przyjmuje piłkę i pięknym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Nowaka !

• Trochę chaosu wdarło się na boisko i niewiele się obecnie dzieje.

• Bartkowiak ! Dobra sytuacja dla Miedzi Legnica. Bartkowiak ruszył prawą stroną boiska, groźne podanie wybija Nowak

• Faulował Praznovsky i skończyło się na słownym upomnieniu.

• z 20 metrów uderzył Lebedyński a na raty broni to Kapsa

• Długa piłka w pole karne do Forsella ale przegrał pojedynek z obrońcą.

• Uderzał z daleka Lebedyński ale piłka odbiła się od jednego z obrońców gospodarzy i mamy rzut rożny

• Próba uderzenia Mandrysza, ale bardzo niecelna.

• Piłką starają się grać ostrożnie goście . Ostrożnie bo murawa jest nasiąknięta wodą a w związku z tym jest bardzo ślisko.

• Dobra piłka do Garguły, ale Kalinkowski wyprzedził rywala.

• No to zaczynamy ! Od środka GKS Katowice !

• Piłkarze obu ekip już na murawie, Miedź zagra w swoich niebieskich strojach, natomiast GKS na zielono, zaczynamy losowanie i czekamy na pierwszy gwizdek sędziego, a będzie nim Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

• Dzisiaj w Legnicy bardzo deszczowo, ale miejmy nadzieje, że nie przeszkodzi to zawodnikom w odtworzeniu dobrego widowiska.

• Rezerwowi GKS Katowice: 40. Maciej Wierzbicki 5. Damian Garbacik 8. Maciej Bębenek 11. Krzysztof Wołkowicz 20. Sławomir Duda 29. Adrian Jurkowski 97. Eryk Sobków

• Rezerwowi Miedzi Legnica : 1. Łukasz Sapela 25. Karol Gardzielewicz 3. Hunter Gorskie 44. Michał Stasiak 21. Damian Rasak 11. Oscar Martin 29. Paul Batin

• Już za kwadrans zaczynamy a ja jeszcze przedstawię Państwu ławki rezerwowych obu ekip

• Miedź po raz trzeci czy GKS po raz czwarty ? Kto odniesie kolejne zwycięstwo ? Jedno jest pewne. Czeka nas dziś kolejny mecz pełen emocji i miejmy nadzieje, że obfituje on w wiele goli. Zapraszam bardzo serdecznie, startujemy o 18:00

• Jeżeli chodzi o formę słynnej " Gieksy " zajmują oni 3 miejsce z 15 punktami. Dzisiaj w przypadku przegranej Wigier w Nowym Sączu mają szansę awansować na drugie miejsce w tabeli tuż za Zagłębiem Sosnowiec, jednak aby tak się stało, dzisiejsze spotkanie Katowice koniecznie muszą wygrać.
    Forma gości w ostatnich spotkaniach to dwie wygrane: 2:0 z Podbeskidziem i 2:1 z Wisłą Puławy. Najskuteczniejszymi graczami GKS-u są Tomasz Foszmańczyk i Grzegorz Goncerz ( oboje po 3 gole na koncie )

• Ostatnie pierwszoligowe potyczki gospodarzy to wygrana 2:0 z Chojniczanką i 1:0 ze Stomilem Olsztyn. Również i w tym ostatnim meczu Fin Petteri Forsell był czołową postacią w szeregach Legniczan i to on zdobył zwycieskiego gola. Warto wspomnieć, że na swoim koncie ma już 4 trafienia. Miedź zajmuje obecnie 7 lokatę w tabeli z dorobkiem 12 punktów.

• Witamy Państwa w naszej kolejnej relacji live. Dziś punktualnie o 18:00 rozpocznie się spotkanie w ramach 9 kolejki I ligi pomiędzy Miedzą Legnica a GKS-em Katowice