Mecz Miedź Legnica - GKS Tychy ONLINE. Tarasiewicz sięgnie...

Mecz Miedź Legnica - GKS Tychy ONLINE. Tarasiewicz sięgnie po zmienników

3

GKS Tychy

2

• Koniec meczu! Miedź wygrywa 3:2. Dziękujemy za uwagę!

• Ależ okazja Miedzi! Marquitos wyszedł sam na sam z Florkiem po podaniu Garguły, ale przegrywa ten pojedynek!

• Ależ błąd Sapeli! Golkiper Miedzi zbyt krótko wykopał piłkę z piątki i Świerczok o mało co nie przejął piłki!

• Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Zmiana w Miedzi. Djermanović zmienia Vojtusa, który ustrzelił dziś dublet!

• Sapela sfaulowany we własnej szesnastce do dośrodkowaniu z narożnika boiska. Rzut wolny dla legniczan.

• Jonathan de Amo ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Rasak sfaulowane we własnej szesnastce po dośrodkowaniu z narożnika boiska. Rzut wolny dla Miedzi.

• Nieporozumienie pomiędzy Bartuloviciem a Sapelą! Golkiper Miedzi chciał łapać dośrodkowaną piłkę, ale przeszkodził mu w tym Serb, który wybił ją na rzut rożny!

• De Amo dobrze blokuje na lewej stronie rozpędzonego Grzeszczyka. Aut dla gości.

• To mogła być okazja na kontrę Miedzi, ale Vojtus spowolnił tempo akcji. Legniczanie powoli rozgrywają teraz na połowie rywala.

• Zmiana w Miedzi. Boisko opuszcza Grzegorz Bartczak. Jego miejsce na murawie zajmuje Petteri Pennanen. Damian Rasak ze względów taktycznych został przesunięty na prawą obronę.

• I mamy odpowiedź Miedzi! Bartulović urwał się lewą flanką i jego płaskiego dośrodkowanie nie zamknął żaden z zawodników Miedzi!

• Groźnie teraz przed polem karnym Miedzi! Grzeszczyk mógł wyjść sam na sam z Sapelą, ale golkiper Miedzi w porę wyszedł z bramki i wybił piłkę w aut!

• Ależ zepsuł to Garguła! Pomocnik Miedzi miał bardzo dużo miejsca przed polem karny gości, ale ostatecznie jego strzał poszybował wysoko nad poprzeczką bramki Florka.

• Zmiana w GKS-ie Tychy. Boisko opuszcza Radzewicz, jego miejsce zajmuje Błanik

• Zbyt mocne dośrodkowanie Bartulovicia z lewej strony. Z piłką w polu karnym minął się Vojtus.

• Szansa Miedzi! Rasak mógł wyjść sam na sam z Florkiem, ale powstrzymali go w porę Mańka na spółkę z Boczkiem

• Zbyt mocne zagranie Grzybka w kierunku uwalniającego się Tanżyny. Za chwilę od własnej bramki wznowi grę Sapela.

• Wychodzący na czystą pozycję Marquitos kopnięty w twarz przez Tanżynę. Obrońca GKS-u zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

• I jeszcze roszada w ekipie Ryszarda Tarasiewicza. Żegnany gromkimi oklaskami Łobodziński ustępuje miejsca Marquitosowi.

• Zmiana w ekipie gości. Gancarczyk zmienia Pruchnika.

• Ostry faul Potouridisa przy linii bocznej. Grek dostaje żółtą kartkę

• Dobre dośrodkowanie Radzewicza z prawej strony! Żaden z zawodników GKS-u nie trafił jednak w piłkę!

• Świerczok mógł teraz wyjść sam na sam z Sapelą, ale świetnie zablokował go wślizgiem Midzierski!

• Bardzo pewny strzał Jakuba Vojtusa z jedenastego metra! Florek co prawda rzucił się w dobrą stronę, ale był bez szans przy tym bardzo precyzyjnym uderzeniu!

• GOOOOOL DLA MIEDZI!

• Łobodziński pada po ostrym starciu z rywalem w polu karnym gości. Mamy rzut karny dla Miedzi!

• Ależ groźnie w polu karnym gości po dośrodkowaniu Garguły! Z piłką minęli się de Amo i Midzierski i z najbliższej odległości spudłował Poturidis!

• Słupek! Po szybkim rozegraniu stałego fragmentu Miedzi Bartulović wszedł jak w masło w szesnastkę GKS-u i niefortunnie interweniujący obrońca trafia w słupek swojej bramki!

• Florek pewnie łapie zbyt głębokie dośrodkowanie Łobodzińskiego z prawej strony.

• Faul Świerczoka w ofensywie. Rzut wolny dla Miedzi.

• Dobre dośrodkowanie Garguły z narożnika boiska! Niepilnowany Bartczak strzela głową obok bramki!

• Ładnie urwał się teraz lewą stroną Bartulović. Jego dośrodkowanie blokuje w ostatniej chwili Grzybek.

• Słabo rozegrali ten stały fragment goście. Po krótkim rozegraniu Kowalski chciał zagrać podcinką do Świerczoka, ale jego podanie było zbyt mocne. Aut bramkowy dla Miedzi.

• Faul Bartczaka na własnej połowie. Rzut wolny dla GKS-u Tychy.

• Ależ błyskawiczne wyrównanie gości! Łukasz Grzeszczyk świetnie przymierzył z rzutu wolnego i Łukasz Sapela nie zdołał obronić tego uderzenia!

• GOOOOL DLA GKS-U TYCHY!

• Poturidis świetnie dośrodkował w pole karne tyszan z lewej strony i jeszcze lepiej wykończył to Łukasz Garguła, który pewnym strzałem z głowy pokonał Florka!

• GOOOOOL DLA MIEDZI LEGNICA!

• Fatalna strata Rasaka przed bramką rywala. Mogło się to bardzo źle skoczyć dla podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza, bo Świerczok wyszedł sam na sam z Sapelą. Na szczęścia dla gospodarzy był spalony.

• Świetnie zrobił to teraz Łobodziński! Skrzydłowy Miedzi przyjął sobie piłkę czubkiem buta przed polem karnym tyszan i jego strzał z półwoleja przelatuje niedaleko bramki Florka!

• Dobre dośrodkowanie Bartulovicia z narożnika boiska! Najwyżej w powietrze wyskoczył Bartczak, który zgrał piłkę do de Amo, którego strzał głową broni Florek.

• Ładna akcja Miedzi! Łobodziński ograł rywala na prawej stronie i zagrał w pole karne do Rasaka. Ten wystawił piłkę Bartczakowi i jego uderzenie z 16 metra blokuje Mańka! Będzie korner dla Miedzi.

• Radziewicz tym razem pokusił się o strzał z dystansu, ale zupełnie mu on nie wyszedł. Za chwilę Sapela wznowi od własnej bramki.

• Dobre dośrodkowanie Radzewicza z prawej strony! Piłkę wybija jednak Midzierski.

• Faul Świerczoka w ofensywie. Rzut wolny dla legniczan.

• Dobra wrzutka Łobodzińskiego z lewej strony. W polu karnym GKS-u z piłką minął się jednak Vojtus.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Piłkarze obu ekip właśnie wrócili na murawę za chwilę zaczynamy drugą połowę.

• Gwizdek Mariusza Korpalskiego i kończymy pierwszą część spotkania! Do przerwy Miedź 1, GKS 1.

• Sędzia główny dolicza do pierwszej części spotkania jedną minutę.

• Korner dla tyszan. Po dośrodkowaniu Pruchnika z narożnika boiska niepilnowany Mańka wyskoczył przed bramkę Sapeli, ale jego strzał głową ląduje nad bramką!

• Sprytnie chciał teraz zaskoczyć Florka Bartulović! Posłał on płaski strzał ze stałego fragmentu i piłka minęła słupek o bardzo niewiele!

• Rasak sfaulowany ostro niedaleko szesnastki gości. Rzut wolny dla Miedzi.

• Łobodziński na lewo do Bartulovicia i Serb fatalnie przyjmuje piłkę. Aut dla GKS-u.

• Zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Machovec. W jego miejsce na murawie pojawia się Maciej Mańka.

• Ależ teraz wolę walki pokazał Rasak! Młody pomocnik Miedzi, który był teoretycznie bez szans w pojedynku biegowym z Tanżyną ruszył do piłki i wślizgiem wygarnął ją spod jego nóg. Na jego nieszczęście piłka chwilę po tym wylądowała na aucie.

• Świetnie rozegrali to legniczanie! Rasak zagrał wzdłuż linii pola karnego do Daniela, którego strzał po ziemi kapitalnie obronił Florek, ale natychmiast z dobitką pospieszył Jakub Vojtus, który wpakował piłkę do pustej bramki!

• GOOOL DLA MIEDZI LEGNICA!

• Tym razem nie tak udane dośrodkowanie Serba. Piłkę bez problemów wybijają defensorzy GKS-u!

• Dośrodkowanie Bartulovicia i strzał Vojtusa z najbliższej odległości blokuje jeden z obrońców GKS-u. Jeszcze jeden rzut rożny dla Miedzi.

• Ależ szansa Miedzi! Rasak urwał się świetnie prawą stroną, zagrał do Vojtusa i jego strzał w ostatniej chwili blokuje Boczek! Korner dla Miedzi.

• Nieudane przyjęcie Kowalskiego przy linii bocznej. Aut dla Miedzi.

• Daniel sfaulowany przed własnym polem karnym. Rzut wolny dla Miedzi.

• Ależ akcja Miedzi! Rasak dostał świetne podanie na prawą stronę, dośrodkował po ziemi w szesnastkę tyszan i tam kilku zawodników minęło się z piłką!

• Kolejne nieudane dośrodkowanie Bartulovicia ze stałego fragmentu. Piłkę pewnie łapie Florek.

• Łobodziński sfaulowany na prawej stronie. Rzut wolny dla Miedzi.

• Po dośrodkowaniu Bartulovicia z narożnika boiska najwyżej w powietrze wyskoczył de Amo, ale jego strzał szybuje wysoko ponad poprzeczką GKS-u.

• Groźnie teraz w polu karnym gości! Łobodziński zakręcił rywalem jak licznikiem do wody i wycofał piłkę do Rasaka, który wstrzelił ją w pole karne tyszan. Zablokował to Machovec i będzie korner dla Miedzi.

• Ładnie teraz na lewej stronie Tanżyna uruchomił Grzeszczyka. Niestety jednak dośrodkowanie pomocnika GKS-u było niedokładne.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Bartulovicia ze stałego fragmentu. Paweł Florek pewnie łapie piłkę.

• Vojtus ostro sfaulowany na połowie rywala. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Po nieudanym wybiciu legnickiej ekipy po rzucie rożnym do piłki w polu karnym Miedzi dopadł Jakub Świerczok i pokonał Sapelę płaskim uderzeniem!

• GOOOL DLA GKS-U TYCHY!

• Dośrodkowanie Poturidisa z lewej strony zablokowane przez Grzybka. Za chwilę Florek wznowi grę od własnej bramki.

• Łobodziński sfaulowany w środku pola. Rzut wolny dla legniczan.

• Bartulović chciał teraz wymusić faul przed szesnastką gości, ale sędzia się na to nie nabrał. Za chwilę od własnej bramki wznowi Florek.

• Co teraz zrobił Grzybek? Jego strzał, czy też centra z lewej strony ląduje na aucie.

• Dobry strzał Łobodzińskiego! Skrzydłowy Miedzi nawinął dwóch rywali i jego techniczne uderzenie mija bramkę gości o jakiś metr!

• Strzał dla statystyk Keona Daniela. Jego uderzenie z dystansu łapie pewnie Florek.

• Ależ petarda Bartczaka! Prawy obrońca Miedzi nabiegł na piłkę wybitą z szesnastki GKS-u i jego atomowy strzał z woleja broni świetnie Florek!

• Kolejne zagranie górą do Świerczoka i znów napastnik przyjezdnych na ofsajdzie.

• Pierwszy strzał gości w tym spotkaniu. Kowalski pokusił się o uderzenie z narożnika pola karnego, ale zablokował go przytomnie Midzierski.

• Podanie na wolne pole do Świerczoka i napastnik Tyszan na ofsajdzie. Rzut wolny dla Miedzi.

• Łatwa strata Kowalskiego w środku pola. Za chwilę legniczanie będą wznawiać grę z autu.

• Ależ okazja Miedzi! Rasak dostał świetne podanie w szesnastkę gości i jego płaski strzał z trudem broni Florek! Jeszcze Garguła próbował dobić z 15 metra, ale jego uderzenie przelatuje centymetry od spojenia!

• Zbyt mocne zagranie de Amo w kierunku Rasaka. Młody pomocnik Miedzi nie miał szans w pojedynku szybkościowym z golkiperem GKS-u.

• Pierwsza okazja Miedzi! Bartczak uruchomił świetnie Łobodzińskiego na prawej flance i ten z ostrego kąta trafia tylko w golkipera GKS-u!

• Zbyt mocne dośrodkowanie Grzybka na pole karne Miedzi. Chwilę potem sfaulowany został de Amo i Sapela wznowi za chwilę grę od własnej bramki.

• Długa piłka na Bartulovicia. Serb jednak nie zdołał przyjąć tego podania. Aut dla gości.

• Gwizdek Mariusz Korpalskiego i startujemy! Od środka Miedź.

• Miedź zagra dziś na niebiesko, natomiast goście wystąpią w czarnych trykotach.

• Sędzia Mariusz Korpalski właśnie wyprowadził obie jedenastki na murawę! Startujemy już za kilka chwil!

• Obsada sędziowska: Mariusz Korpalski - Dariusz Ignatowski, Michał Sobczak - Dawid Maciejewski.

• Sędzia spotkania zakończył właśnie rozgrzewkę obu ekip. Obie drużyny udają się do szatni. Pierwszy gwizdek już za kilkanaście minut!

• Miedź Legnica: Kapsa - Bartkowiak, Djermanović, Marquitos, Gorskie, Pennanen, Rybicki

GKS Tychy: Igaz - Błanik, Gancarczyk, Mańka, Szumilas, Szywacz, Tornros

• Na boisku trwa właśnie rozgrzewka obu ekip. Tymczasem podamy Państwu ławki rezerwowe obu ekip.

• Witamy ze Stadionu im. Orła Białego w Legnicy! Już za 20 minut Miedź Legnica podejmie GKS Tychy!

Amadeusz Żurawiecki

Mecz Miedź Legnica - GKS Tychy ONLINE

Mecz Miedź Legnica - GKS Tychy ONLINE ©Marzena Bugala-Azarko

Mecz Miedź Legnica - GKS Tychy ONLINE. Miedź Legnica w ramach 32. kolejki 1. ligi zmierzy się na własnym stadionie z broniącym się przed spadkiem GKS-em Tychy. Pierwszy gwizdek arbitra już o godzinie 19:00!

Miedź na skutek porażki ze Stalą Mielec praktycznie wykluczyła się z walki o awans. Legniczanie grali zupełnie bez pomysłu i goście zainkasowali komplet punktów, wygrywając na trudnym terenie 2:1. Honorową bramkę dla legniczan zdobył Jakub Vojtus, pewnie wykorzystując rzut karny.

Trener Miedzi planuje dokonać wielu roszad w składzie na mecz z GKS-em Tychy. - Będzie sporo zmian w naszym składzie, bo to trzeci mecz w krótkim odstępie czasu. Trzeba zrobić wszystko, by wygrać te mecze, które nam zostały - mówi Ryszard Tarasiewicz.

Szkoleniowiec Miedzi będzie miał do dyspozycji całą kadrę na mecz z GKS-em. Ponadto do składu wraca Grzegorz Bartczak, który ostatnio leczył kontuzję.

Miedź zgromadziła 48 punktów po 31 ligowych kolejkach. Jej dotychczasowy bilans to 13 zwycięstw, 9 remisów i 9 porażek.

Miedź Legnica - GKS Tychy: Kto wygra mecz 1. ligi?

Tyszanie wciąż nie mogą być pewni utrzymania. Obecnie mają trzy punkty przewagi nad miejscem barażowym i cztery nad strefą spadkową. W ostatniej kolejce GKS zremisował na trudnym terenie w Bielsku-Białej 2:2. Oba trafienia dla swojego zespołu zanotował Jakub Świerczok, który ma już na swoim koncie 12 bramek w bieżącym sezonie. - Widać, że praca procentuje. Zaczynamy strzelać coraz więcej bramek z kontrataków. Wcześniej mieliśmy z tym dość duże problemy. Potrafimy dobrze zorganizować kontratak, potrafimy dobrze zorganizować stały fragment gry i z tego będziemy korzystać - zapowiada Dietmar Brehmer, II trener tyskiego zespołu.

W składzie GKS-u prawdopodobnie zabraknie Mateusza Mączyńskiego, który leczy drobny uraz. Reszta zawodników jest do pełnej dyspozycji trenera.

Miedź z GKS-em Tychy mierzyła się 19 razy w historii. Oba kluby wygrały po 6 razy, a aż 7 razy dzieliły się punktami.

Sędzią sobotniego meczu będzie Mariusz Korpalski. Abiter z Torunia w bieżących rozgrywkach pokazuje średnio 4,38 żółtych kartek na mecz.

Mecz Miedź Legnica - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Sobotniego pojedynku nie pokaże telewizja. Początek meczu o godzinie 19:00. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!