• Arbiter kończy spotkanie. Miedź remisuje z Podbeskidziem 1:1!

• Hunter Górskie wchodzi jeszcze w miejsce Michała Bartkowiaka.

• Arbiter doliczył trzy minuty do drugiej części spotkania!

• Dariusz Kołodziej zmienił Daniela Ferugę.

• Jonatan de Amo minął w szesnastce obrońcę Podbeskidzia i potężnie uderzył pod poprzeczkę. Leszczyński musiał wyciągać piłkę z siatki.

• GOOOOOL! JONATAN DE AMO!

• Po rzucie rożnym futbolówka trafia do Paula Batina. Napastnik Miedzi strzela z kilku metrów, ale jego uderzenie trafia w defensora gości.

• Rzut wolny dla Miedzi. Adrian Łuszkiewicz dośrodkował w pole karne, ale tu interweniuje Rafał Leszczyński.

• Ariel Wawszczyk zmienił Pawła Tarnowskiego.

• Przerwa w grze. Na boisku leży Paweł Tarnowski.

• Akcja gości. Futbolówkę w szesnastkę dośrodkował Damian Chmiel, ale w polu karnym lepsi okazali się obrońcy Miedzi.

• Adrian Łuszkiewicz ograł rywala na lewym skrzydle, wrzucił futbolówkę w pole karne, ale w ostatniej chwili wyjaśnił sytuację Mariusz Magiera.

• GOOOOOOL! TOMASZ PODGÓRSKI NIE MYLI SIĘ Z RZUTU KARNEGO!

• Paweł Tarnowski sfaulowany w polu karnym! Arbiter pokazał na wapno. Będzie jedenastka dla gości!

• Z narożnika pola karnego uderzał wprowadzony niedawno na boisko Adrian Łuszkiewicz. Futbolówka minęła jednak bramkę.

• Druga roszada w składzie Miedzi. Adrian Łuszkiewicz zmienił Mariusza Rybickiego.

• Z rzutu wolnego uderzał Paweł Tarnowski, a futbolówka musnęła górną część poprzeczki!

• Ależ było blisko! Wrzucił piłkę w pole karne Mariusz Magiera. Uderza Damian Chmiel, a futbolówka trafia w spojenie słupka z poprzeczką!

• Paweł Tarnowski uderza na bramkę Miedzi! Strzał odbija przed siebie Paweł Kapsa, dobija Robert Demjan, ale w znakomitej sytuacji przenosi futbolówkę nad poprzeczką!

• Dobre prostopadłe zagranie w pole karne w wykonaniu Daniela Mikołajewskiego, ale w porę interweniował Grzegorz Bartczak.

• Próbowali długiego podania gracze Podbeskidzia. O piłkę próbował powalczyć Damian Chmiel, ale sytuację wyjaśniła pewna interwencja Kapsy.

• Łukasz Garguła opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Paul Batin.

• Kontrowersja! Zdaniem graczy Miedzi Mariusz Magiera zagrał futbolówkę ręką w pola karnym. Arbiter pokazał, że nic takiego nie miało miejsca.

• Daniel Mikołajewski ucierpiał w starciu z rywalem. Uraz barku nie okazał się groźny i młody zawodnik gości będzie kontynuował grę.

• Słabszy fragment spotkania. Trochę więcej z gry mają teraz zawodnicy Podbeskidzia, ale nie są w stanie stworzyć klarownej sytuacji pod bramką Kapsy.

• Teraz spróbowali zagrozić bramce Kapsy zawodnicy Podbeskidzia. Wrzucał futbolówkę w szesnastkę Łukasz Sierpina, ale obrońca Miedzi wybił piłkę

• Jonatan de Amo obejrzał żółty kartonik. Hiszpan faulował Roberta Demjana.

• Trwa napór na bramkę Podbeskidzia! Tym razem z woleja uderzył Damian Rasak, ale niezbyt czysto. Leszczyński nie musiał interweniować.

• Petteri Forsell bardzo mocno z rzutu wolnego, ale Rafał Leszczyński zdołał odbić futbolówkę!

• Marek Sokołowski w nieprzepisowy sposób sfaulował rozpędzonego Mariusz Rybickiego. Żółta kartka dla obrońcy Podbeskidzia.

• Dobrze rozegrali futbolówkę goście. Będący z piłką w polu karnym Robert Demjan nie wybrał jednak najlepszego rozwiązania i akcja gości spaliła na panewce.

• Ofensywne przewinienie Łukasza Sierpiny. Od własnej połowy rozpoczęli gospodarze.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale wyjaśnili sytuację defensorzy z Legnicy.

• Paweł Tarnowski rozegrał futbolówkę z Robertem Demjan. Akcja przerwana przez obrońcę Miedzi, ale goście wywalczyli rzut rożny.

• Drugą połowę od środka rozpoczęli gospodarze.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy w Legnicy bez bramek.

• Mariusz Korpalski doliczył minutę do pierwszej części gry.

• Rumen Triifonow wygrał w polu karnym pojedynek w powietrzu z Robertem Demjanem.

• Gospodarze wykonywali rzut rożny. Dośrodkował Petteri Forssel, ale futbolówka jeszcze po zagraniu głową zawodnika Miedzi wyszła poza plac gry.

• Damian Rasak rozpędził się z piłką. Po przebiegnięciu 30 metrów oddał strzał, który nieznacznie minął bramkę Leszczyńskiego!

• Dobrze uderzył Jonatan de Amo! Mariusz Magiera wyręczył bramkarza i wślizgiem wybił piłkę, która zmierzała do bramki!

• Próbowało długiego przerzutu Podbeskidzie. Piłka zagrana w kierunku Damiana Chmiela. Pomocnika Podbeskidzia przegrał jednak pojedynek z Tomaszem Midzierskim.

• Daniel Feruga wpadł z futbolówkę w szesnastkę i silnie uderzył po krótkim słupku. Paweł Kapsa popisał się skuteczną interwencją.

• Z dystansu uderzał Rumen Trifonow. Fatalny strzał zawodnika Miedzi.

• Petteri Forsell wrzucał futbolówkę z rzutu rożnego. Obrońcy Podbeskidzia poradzili sobie z tym zagraniem.

• Łukasz Sierpina oddał strzał z rzutu wolnego, ale trafił w mur gospodarzy.

• Łukasz Sierpina wrzucił futbolówkę z prawego skrzydła. Gwizdek arbitra! Robert Demjan znalazł się na pozycji spalonej.

• Michał Bartkowiak rozpędził się na prawym skrzydle, ale został powstrzymany faulem przez Marka Sokołowskiego. Arbiter słownie upomniał obrońcę Górali.

• Z lewej strony dośrodkował w pole karne Rumen Trifonow, ale futbolówkę w rękawice wyłapał Rafał Leszczyński.

• Mariusz Rybicki dał próbkę indywidualnych umiejętności. Minął rywala i zagrał w pole karne do Łukasza Garguły, ale gracza Miedzi uprzedził defensor gości.

• Po rzucie rożnym dla Podbeskidzia skutecznie wybił piłkę głową Keon Daniel.

• Petteri Forsell zagrywa prostopadła piłkę do Łukasza Garguły, ale przeczytał to zagranie Rafał Leszczyński i złapał futbolówkę tuż przed nadbiegającym pomocnikiem gospodarzy.

• Mariusz Magiera zastępuje Roberta Menzela. Piłkarz Podbeskidzia nie był w stanie kontynuować gry.

• Uraz Roberta Menzela z Podbeskidzia. Potrzebna jest pomoc masażystów.

• Liniowy sygnalizuje pozycję spaloną. Na ofsajdzie został złapany Robert Demjan.

• Sporo niedokładności z obu stron. Keon Daniel faulował Damiana Chmiela.

• Mocny, ale kompletnie nieudany strzał Keona Daniela z dystansu.

• Tym razem piłkarze Miedzi atakowali prawą flanką. Wrzutka Michała Bartkowiaka zablokowana przez obrońcę Podbeskidzia.

• Na lewym skrzydle piłkę otrzymał Mariusz Rybicki. Skrzydłowy Miedzi zdecydował się uderzać z ostrego kąta, ale nie trafił w światło bramki.

• Podanie do Petteri Forssela. Osaczony przez defensorów gości Fin stracił piłkę, a sędzia nie zdecydował się na odgwizdanie faulu.

• Piłka w kierunku Tomasza Podgórskiego. Zbyt mocne to zagranie i od wrzutu z autu rozpoczną zawodnicy gospodarzy.

• Łukasz Garguła wrzucał piłkę z rzutu wolnego z boku pola karnego. Piłkarze gości wybijają futbolówkę.

• Ładna akcja Michała Bartkowiaka na prawym skrzydle. Zawodnik gospodarzy uderzył mocno, ale w środek bramki, a Rafał Leszczyński odbił futbolówkę przed siebie.

• W odpowiedzi Górale. Dośrodkowanie w pole karne Miedzi, ale obrońcy gospodarzy wyjaśniają sytuację.

• Pierwszy strzał w dzisiejszym spotkaniu. Z dystansu uderzał Damian Rasak. Futbolówka o około metr minęła poprzeczkę.

• Pierwszy gwizdek arbitra, rozpoczęło Podbeskidzie. Piłkarze gospodarzy występują dzisiaj ubrani na niebiesko, a goście w strojach czerwono-białych.

• Piłkarze już na murawie. Za moment przywitanie kapitanów i losowanie stron. Arbitrem piątkowego spotkania będzie Mariusz Korpalski z Torunia.

• Rezerwowi Podbeskidzia: Mateusz Lis, Michał Janota, Dariusz Kołodziej, Mariusz Magiera, Szymon Szymański, Szymon Lewicki, Ariel Wawszczyk

• Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn. Rezerwowi Miedzi: Łukasz Sapela, Michał Stasiak, Hunter Gorskie, Adrian Cierpka, Filip Karbowy, Adrian Łuszkiewicz, Paul Batin

• Mecz w Legnicy będzie niezwykle istotny dla trenera Dariusza Dźwigały, którego posada jest zagrożona. – Zmiana trenera jest brana pod uwagę, ale tylko jako ostateczność. Liczę na sportowe przełamanie, które uspokoi sytuację – mówi prezes klubu, Tomasz Mikołajko.

• Ekipa Miedzi w czterech ostatnich kolejkach zgromadziła 8 punktów. Legniczanie dwa razy wygrywali i zanotowali dwa remis.Obecnie mają 14 punktów, czyli tyle samo co Podbeskidzie. Bielszczanie po dwóch kolejnych meczach bez zwycięstwa na własnym boisku wracają z kolei tam, gdzie czuje się najlepiej – na boiska rywali. Górale w tym sezonie z pięciu wyjazdów aż cztery razy wracali z kompletem punktów.

• Zapraszamy na relację na żywo z Legnicy, gdzie drużyna Miedzi zagra ze spadkowiczem z Ekstraklasy - Podbeskidziem Bielsko-Biała.