Mecz Miedź Legnica - Pogoń Siedlce ONLINE. Gdzie oglądać?...

Mecz Miedź Legnica - Pogoń Siedlce ONLINE. Gdzie oglądać? Transmisja TV

Miedź Legnica

3

Pogoń Siedlce

0

• Koniec meczu! Miedź wygrywa z Pogonią 3:0 i walka o awans potrwa do ostatniej kolejki!

• Dobry strzał z dystansu Bartkowiaka. Piłkę, mimo siły tego uderzenia, pewnie łapie Frąckowiak.

• Groźnie teraz pod bramką Miedzi! Tomasiewicz dośrodkował płasko z prawej strony i przed bramką Miedzi z piłką fatalnie minął się Zjawiński!

• Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Jeszcze jedna szansa Miedzi. Bartkowiak mógł wyjść sam na sam z golkiperem Pogoni, ale w porę doskoczył do niego jeden z defensorów gości.

• Jeszcze z dystansu próbował uderzać Rasak, ale jego strzał po ziemi mija bramkę Frąckowiaka.

• Miedź już powoli rozgrywa piłkę. Piłkarze Pogoni chcą już chyba zejść do szatni.

• Zmiana w Miedzi. Boisko opuszcza żegnany gromkimi oklaskami publiczności Wojciech Łobodziński. W jego miejsce wchodzi Petteri Pennanen.

• Miedź całkowicie ostudziła czujność rywali powoli rozgrywając piłkę. Nagle Łobodziński zagrał w pole karne do dopiero wprowadzonego Marquitosa, który minął się z piłką, ale jakimś cudem kopnął ją jeszcze lewą nogą i piłka zatrzepotała w bramce Pogoni!

• GOOOOOOOL DLA MIEDZI LEGNICA!

• Jeszcze jedna okazja legniczan! Łobodziński uderzył z 15 metra z lewej nogi i piłka mija słupek o centymetry!

• Niezła okazja Miedzi! Bartkowiak mógł wyjść sam na sam z Frąckowiakiem, ale dobrze powstrzymali go Paczkowski na spółkę z Chyłą.

• Zmiana w Miedzi. Boisko opuszcza Bartulović. W jego miejsce Tarasiewicz posyła w bój Marquitosa.

• Dobre, mocne uderzenie Bartkowiaka z narożnika pola karnego. Piłka o niewiele mija poprzeczkę bramki Pogoni.

• Zmiana w Pogoni. Boisko opuszcza Kurbiel, a za niego na murawie pojawia się Zjawiński.

• Sędzia główny zarządza przerwę na uzupełnienie płynów.

• Nieudanie rozegrali ten stały fragment legniczanie. Piłkę po dośrodkowaniu Garguły wybija pewnie siedlecka defensywa.

• Vojtus wywalczył korner po samotnej akcji. Do piłki ustawionej w narożniku boiska podchodzi Garguła.

• Zagranie do Tomasiewicza i pomocnik Pogoni na ofsajdzie. Rzut wolny dla Miedzi.

• Niebezpiecznie przed bramką Miedzi! Kurbiel mógł wyjść sam na sam z Sapelą, ale ten wyszedł z bramki i w ostatniej chwili wybił piłkę! Chwilę po tym za faul ukarany został żółtą kartką Bartulović.

• Rasak powstrzymany na prawej stronie przez Chyłę. Siedlczanie przejmują piłkę.

• Dobre dośrodkowanie Vojtusa w pole karne Pogoni! Frąckowiak dobrze interweniuje i końcówkami palców wybija piłkę.

• Zmiana w Miedzi. Boisko opuszcza Łukasz Garguła. W jego miejsce wchodzi Michał Bartkowiak

• Po krótkim rozegraniu legniczan Łobodziński wrzucił miękko na pole karne gości i Vojtus niczym na sprężynach wyskoczył najwyżej w powietrze i potężną główką nie dał szans Frąckowiakowi!

• GOOOOOL DLA MIEDZI LEGNICA!

• Rasak sfaulowany przez Janickiego na prawej stronie. Rzut wolny dla Miedzi.

• Ależ szansa Miedzi! Rasak zagrał w pole karne Pogoni do Łobodzińskiego, ale ten będąc w świetnej pozycji do oddania strzału zagrał nie potrzebnie do Vojtusa, do którego doskoczył natychmiast Dybiec!

• Kierownik ekipy Miedzi zgłosił właśnie sędziemu technicznemu zmianę. Za chwilę prawdopodobnie ona nastąpi.

• Nieudana kontra gości. Midzierski dobrze interweniuje w defensywie i przejmuje piłkę.

• Jak to nie wpadło?! Bartulović dośrodkował idealnie przed bramkę Frąckowiaka, ale żaden z 3 zawodników Miedzi, którzy byli pod bramką Pogoni nie zdołał trącić piłki!

• Rasak zakręcił rywalem na prawej stronie i został chwilę po tym sfaulowany. Rzut wolny dla legniczan.

• Bartczak mądrze dał się sfaulować przed własną bramką. Rzut wolny dla Miedzi.

• Odpowiedź Miedzi. Łobodziński zagrał podcinką do Vojtusa, ale ten nie zdołał opanować futbolówki - przejmują ją goście.

• Ależ uderzenie Paczkowskiego! Tomasiewicz dośrodkował z narożnika boiska przed pole karne i strzał z pierwszej piłki defensora Pogoni ląduje za stadionem!

• Akcja Pogoni prawą stroną zatrzymana. Korner dla gości.

• Zmiana w ekipie Pogoni. Boisko opuszcza Mroziński, w jego miejsce wchodzi Burkhardt.

• Janicki sfaulowany na lewej stronie. Rzut wolny dla Miedzi.

• Niezłe dośrodkowanie Bartulovicia ze stojącej piłki wybija bez problemów defensywa Pogoni.

• Bartczak sfaulowany niedaleko pola karnego Pogoni. Rzut wolny dla Miedzi.

• Groźnie teraz w polu karnym Miedzi! Dwie okazje na pokonanie Sapeli miał Janicki, ale najpierw jego strzał zablokował De Amo, a potem ten sam zawodnik wygarnął mu piłkę wślizgiem spod nóg, gdy ten wyszedł sam na sam z golkiperem Miedzi!

• Akcja Miedzi zatrzymana. Rasak na ofsajdzie.

• Bardzo dobra interwencja Sapeli! Mroziński wszedł jak w masło w pole karne Miedzi, ale golkiper gospodarzy wyszedł z bramki i wślizgiem daleko wybił piłkę!

• Łobodziński sfaulowany przy linii bocznej. Rzut wolny dla Miedzi.

• Dobre długie zagranie od Paczkowskiego na Janickiego. Ten jednak źle przyjął piłkę i tą pewnie złapał Sapela.

• Pierwsza ofensywna akcja gości. Tomasiewicz urwał się prawą stroną, ale tam zatrzymał go mądrze Potouridis.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Mamy zmianę przed rozpoczęciem drugiej połowy. Bajdur zastępuje Bancessiego.

• Obie ekipy wracają na murawę. Za chwilę rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Miedź wygrywa 1:0. Wracamy za 15 minut!

• Ależ było blisko! Garguła dośrodkował idealnie na głowę niekrytego Midzierskiego, ale ten w świetnej sytuacji strzela nad bramką!

• Łobodziński sfaulowany niedaleko szesnastki Pogoni. Ostatni chyba rzut wolny w tej połowie.

• Sędzia główny, pan Konrad Kiełczewski dolicza do pierwszej części spotkania co najmniej 2 minuty.

• Zbyt mocne zagranie Midzierskiego w kierunku Vojtusa. Słowak nawet nie ruszył w kierunku piłki, wiedząc że i tak do niej nie zdąży.

• Odpowiedź gości. Eusebio Bancessi zagrał na wolne pole do Janickiego, a ten strzela fatalnie - w trybuny legnickiego stadionu.

• Faul w ataku Daniela. Rzut wolny dla siedlczan.

• Rajd Łobodzińskiego prawą stroną zatrzymany przez Chyłę. Aut dla Miedzi.

• Bardzo słaby strzał z dystansu Bartulovicia. Piłka ląduje daleko obok bramki.

• Kapitalnie rozegrali to legniczanie! Po koronkowej akcji Rasaka i Vojtusa Słowak wysunął piłkę Łobodzińskiemu, a ten nie miał problemów z pokonaniem Frąckowiaka z najbliższej odległości!

• GOOOOL DLA MIEDZI LEGNICA!

• Ostry faul podniesioną nogą Mrozińskiego. Rzut wolny dla Miedzi.

• Zbyt mocne podanie Tomasiewicza do Janickiego. Sapela pewnie łapie piłkę.

• Rasak sfaulowany na prawej stronie. Rzut wolny dla Miedz, ale nic z tego nie wynika. Piłka wycofana do linii defensywnej i legniczanie będą od nowa konstruować swój atak.

• Faul Bartulovicia w ofensywie. Rzut wolny dla Pogoni.

• Piłkarze już gotowi do gry. Gwizdek Kiełczewskiego i gramy dalej!

• Sędzia główny zarządza przerwę na uzupełnienie płynów. Pogoda dziś nie rozpieszcza piłkarzy, mamy niezły upał.

• Ależ strzał Szreka! Pomocnik Pogoni wykopał piłkę w kosmos, ale ta za chwilę wylądowała tuż za bramką Sapeli! Czy to miał być lob?

• Niezła dwójkowa akcja Bartulovicia i Vojtusa lecz dośrodkowanie tego pierwszego zostało wybite przez obrońców.

• Słabo rozegrali ten stały fragment goście. Piłka po dośrodkowaniu Tomasiewicza zostaje wybita przez defensywę Miedzi.

• Ładna akcja Zagłębia! Janicki wypuścił Tomasiewicza prawą stroną, ten zagrał płasko w pole karne do Kurbiela, ale tego w ostatniej chwili uprzedził Midzierski, który wybija piłkę na rzut rożny!

• Tym razem fauluje Keon Daniel. Zaostrzyło nam się to spotkanie.

• Kolejny faul Rasaka. Tym razem sędzia się nie patyczkuje i pokazuje młodemu pomocnikowi Miedzi żółty kartonik.

• Łobodziński sfaulowany brutalnie na prawej stronie. Rzut wolny dla Miedzi z okolic linii bocznej.

• Faul w ataku Rasaka. Rzut wolny dla gości.

• Ładnie to zrobił Tomasiewicz! Pomocnik Pogoni zagrał podcinką do Bancessiego, ten rzucił się szczupakiem do piłki, ale w nią nie trafił!

• Zbyt ostre wejście Potouridisa w obronie. Grek sfaulował Tomasiewicza i będzie rzut wolny dla siedlczan.

• Odpowiedź gości! Tomasiewicz zagrał na wolne pole do Kurbiela, ale w ostatniej chwili przecina to De Amo!

• Ładna akcja Miedzi! Rasak wszedł jak w masło w szesnastkę gości, wysunął piłkę Gargule, ale ten się z nią mija!

• To mogła być zabójcza kontra legniczan! Po kolejnym nieudanym kornerze Pogoni Łobodziński wyszedł sam na sam po podaniu Bartulovicia, ale w porę do piłki wyszedł Frąckowiak i skrócił kąt strzału!

• Nieudanie rozegrali ten stały fragment przyjezdni. Po krótkim rozegraniu Tomasiewicza ze Szrekiem piłka ląduje na aucie.

• Mocno naciskają teraz goście! Przed chwilą Janicki nabił Bartulovicia przy linii końcowej. Będzie korner dla Pogoni.

• Kolejne dośrodkowanie Miedzi, ale znów zakończone niepowodzeniem. Wrzutka Łobodzińskiego ląduje w rękawicach Frąckowiaka.

• Źle wykonali stały fragment legniczanie. Za mocne dośrodkowanie Bartulovicia i piłka ląduje na aucie.

• Rasak ostro sfaulowany na prawej stronie. Pomoc medyczna wbiegła na boisko, aby udzielić mu pomocy.

• Niebezpiecznie teraz w polu karnym Miedzi! Mroziński oddał płaski strzał zza pola karnego, Sapela "wypluł" piłkę i z dobitką pośpieszył ponownie Mroziński, ale trafił tylko w golkipera Miedzi!

• Zbyt mocne zagranie Potouridisa do Vojtusa. Słowaka mądrze zablokował Jędrych. Aut bramkowy dla Sieldczan.

• Odpowiedź Miedzi! Łobodziński zakręcił rywalem na lewej stronie i wrzucił miękko do Vojtusa, ale ten źle przyjął piłkę.

• Groźnie teraz w polu karnym Miedzi! Kurbiel wyszedłby sam na sam z Sapelą gdyby nie czujna interwencja bramkarza legniczan, który w porę wyszedł z bramki!

• Rajd Szreka lewą stroną zakończony dobrą interwencją Bartczaka. Aut dla Pogoni.

• Zbyt mocne podanie Łobodzińskiego na wolne pole do Rasaka. Goście przejmują piłkę.

• Kurbiel zablokowany mądrze przez Potouridisa przy linii końcowej. Aut bramkowy dla legniczan.

• Znów lewą stroną popędził Serb, ale tam jego podanie przeciął Jędrych. Przy piłce teraz siedlczanie.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Bartulovicia na pole karne gości! Zamykał to Vojtus, ale jego strzał był zbyt lekki, aby zaskoczyć Frąckowiaka.

• Pierwszy gwizdek sędziego Kiełczewskiego i startujemy! Od środka Miedź!

• Jeszcze tylko tradycyjne przywitanie kapitanów obu ekip i startujemy!

• Miedź wystąpi dziś na niebiesko, natomiast goście zagrają w jednolitych białych trykotach.

• Arbiter Konrad Kiełczewski właśnie wyprowadził obie jedenastki na murawę!

• Świetną pogodę mamy dziś w Legnicy. Jest słonecznie i ciepło, ale murawa została przygotowana perfekcyjnie.

• Pełna obsada sędziowska tego spotkania: Konrad Kiełczewski - Wojciech Szczurek, Paweł Tokarewicz - Łukasz Małaszewski.

• Dziś trener Tarasiewicz pośle na boisko taki sam skład jaki zobaczyliśmy w wygranym meczu legniczan z GKS-em Tychy.

• Na murawie trwa właśnie rozgrzewka obu ekip. Pierwszy gwizdek już za 15 minut!

• Witamy ze Stadionu im. Orła Białego w Legnicy! Już za nieco ponad 20 minut rozpocznie się spotkanie o mistrzostwo 1. ligi Miedź Legnica - Pogoń Siedlce!

Amadeusz Żurawiecki

Mecz Miedź Legnica - Pogoń Siedlce ONLINE

Mecz Miedź Legnica - Pogoń Siedlce ONLINE ©Piotr Krzyzanowski / Polska Press

Mecz Miedź Legnica - Pogoń Siedlce ONLINE. Już dziś w południe Miedź podejmie na swoim terenie Pogoń Siedlce. Czy legniczanie mają jeszcze jakiekolwiek szanse na awans? Pierwszy gwizdek arbitra prowadzącego to spotkanie już o 12:30!

Przedostatnia kolejka 1. ligi zapowiada się niezwykle emocjonująco. Wszystkie spotkania tej serii gier zostaną rozpoczęte o godzinie 12:30 i okaże się, kto ma największe szanse awansować do ekstraklasy.

Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza mają jeszcze cień nadziei na upragniony awans, po ostatnim zwycięstwie GKS-em Tychy.
Miedź po świetnym meczu wygrała 3:2, a bramki dla niej strzelili Jakub Vojtus (2) i Łukasz Garguła. Miedź po 32 ligowych kolejkach ma na swoim koncie 51 punktów i zajmuje 6 miejsce w ligowym zestawieniu. Ich dotychczasowy bilans to 14 zwycięstw, 9 remisów i tyle samo porażek.

Nasze podejście do obowiązków jest cały czas takie samo. Zostały nam jeszcze dwa mecze i chcemy dobrze zakończyć ten sezon – mówi Ryszard Tarasiewicz, trener Miedzi, który przed starciem z Pogonią do dyspozycji ma wszystkich graczy – nikt nie pauzuje za kartki, nie ma też poważnych kontuzji.

Kibice z Legnicy z pewnością będą śledzić również mecz Zagłębia Sosnowiec, które zmierzy się z Chrobrym Głogów. Ewentualna wygrana piłkarzy z Sosnowca całkowicie pozbawi Miedź szans na awans. Bowiem wtedy, w przypadku zwycięstwa Miedzi w ostatniej kolejce i przegranej Zagłębia obie drużyny będą miały tyle samo punktów i zdecyduje bilans starć bezpośrednich. Miedź i Zagłębie wygrały po jednym, ale to sosnowiczanie strzelili bramkę w Legnicy.

Siedlczanie są pewni utrzymania i nie grają już o nic. W poprzedniej kolejce podopieczni Marcina Broniszewskiego zremisowali 1:1 z Wisłą Puławy, która rozpaczliwie broni się przed spadkiem i na tą chwilę zajmuje barażowe miejsce w tabeli. Pogoń po 32 kolejkach zgromadziła na swoim koncie 41 punktów, na które składa się 12 zwycięstw, 5 remisów i 15 porażek.

Siedlczanie do Legnicy przyjechali osłabieni brakiem kontuzjowanych Rafała Misztala i Tomasza Lewandowskiego oraz pauzującego za kartki Mateusza Żytki.

Pogoń i Miedź mierzyły się ze sobą pięciokrotnie. Bilans tych meczów jest korzystniejszy dla legniczan, którzy wygrywali dwa razy, padły również dwa remisy a raz górą byli siedlczanie. Stosunek bramkowy wynosi 6:2 - także na korzyść Miedzi. Z pewnością Pogoń zechce zrewanżować się za jesienną porażkę., kiedy w 16 kolejce biało-niebiescy ulegli drużynie z Dolnego Śląska aż 0:4.

Sonda

Miedź Legnica - Pogoń Siedlce: Kto wygra mecz 1 ligi?

Miedź Legnica - Pogoń Siedlce LIVE. TRANSMISJA TV?

Z meczu Miedź Legnica - Pogoń Siedlce w telewizji transmisji nie prowadzi żadna stacja. Zapraszamy na relację LIVE w gol24.pl. Początek meczu w niedzielę, 28 maja o godzinie 12:30.