Mecz Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie...

Mecz Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 34. kolejka
2017-06-04 12:30

Miedź Legnica

2

Sandecja Nowy Sącz

0

• Kibice Miedzi wchodzą na boisko, aby podziękować zawodnikom za grę w tym sezonie. To już wszystko z Legnicy. Dziękujemy za uwagę!

• Do ekstraklasy awansuje Górnik Zabrze, który wygrał skromnie 1:0 w Puławach!

• Koniec! MIedź wygrywa z Sandecją 2:0.

• Karbowy fauluje przy linii środkowej. Rzut wolny dla gości.

• Dobry strzał Karbowego! Gliwa z problemami broni!

• Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Zmiana w Miedzi. Boisko opuszcza Rasak, w jego miejsce wchodzi Filip Karbowy.

• Vojtus faulowany na 25 metrze od bramki Gliwy. Rzut wolny dla Miedzi.

• Korner dla Sandecji. Defensywa Miedzi z małymi problemami wybija dośrodkowanie Trochima z narożnika boiska.

• Szansa Sandecji! Kuban dobrze zagrał w pole karne Miedzi, Kuźma przyjął piłkę, ale się poślizgnął i po chwili ją stracił.

• Sapela łapie dośrodkowanie Basty z prawej strony.

• Ależ to teraz rozklepał Marquitos na spółkę z Vojtusem! Niestety dla legniczan decydujące podanie Słowaka przecina Piter Bucko.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Rasaka z prawej strony. Gliwa łapie piłkę.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Maślanki z prawej strony. Trochim nie miał szans na zamknięcie.

• Zmiana w Sandecji. Boisko opuszcza Piszczek, w jego miejsce wchodzi Kuźma.

• Marquitos dośrodkowuje idealnie na pole karne Sandecji i Midzierski potężnym strzałem głową pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOL DLA MIEDZI!

• Zmiana w Miedzi. Boisko opuszcza Garguła - w jego miejsce wchodzi Pennanen.

• Ładna akcja Rasaka! Młody pomocnik Miedzi nawinął rywala i jego płaski strzał na bramkę Gliwy blokuje w ostatniej chwili Szufryn!

• Marquitos próbował teraz oszukać rywala zakładając mu siatkę, ale Basta nie daje się na to nabrać. Sączanie przejmują piłkę.

• Dobry strzał Maślanki z dystansu. Piłkę z niewielkimi problemami łapie Sapela.

• Zepsuł teraz ładną akcję Miedzi Vojtus. Po dobrej klepce Bartczaka z Rasakiem Słowak zbyt mocno podcina piłkę i łapie ją Gliwa.

• Potouridis ostro sfaulowany na własnej połowie. Medycy Miedzi muszą udzielić mu pomocy. Hubert Maślanka ukarany żółtą kartką za to przewinienie.

• Niezłe, ale niecelnie uderzenie Marquitosa z rzutu wolnego. Piłka mija o centymetry bramkę Gliwy.

• Daniel sfaulowany na 18 metrze od bramki Gliwy. Będzie świetna okazja dla Miedzi na podwyższenie prowadzenia. Kuban dostaje żółty kartonik.

• Rasal sfaulowany przy linii środkowej. Rzut wolny dla legniczan.

• Dobry powrót Rasaka na własną połowę. Legniczanie przejmują piłkę po stracie Barana.

• Potouridis mądrze dał się sfaulować na własnej połowie. Rzut wolny dla Miedzi.

• Potouridis zagrywa idealnie górą do Marquitosa, ten wychodzi sam na sam z Gliwą i z zimną krwią strzela obok niego! Legniczanie wracają do gry!

• GOOOOOLL DLA MIEDZI LEGNICA!

• Bardzo nieudane dośrodkowanie Łobodzińskiego z prawej strony. Za chwilę od własnej bramki wznowi Gliwa.

• Zmiana w Miedzi. Marquitos zmienia Bartulovicia.

• Sapela paruje na aut dośrodkowanie z narożnika boiska.

• Trochim nabił De Amo przy linii końcowej. Korner dla Sandecji.

• Faul Rasaka w ofensywie. Rzut wolny dla Sandecji. Młody pomocnik Miedzi ukarany zostaje żółtym kartonikiem.

• Małe zamieszanie w polu karnym Sandecji po dośrodkowaniu Garguły, ale Gliwa wychodzi obronną ręką i oddala zagrożenie.

• Peter Bucko odbiera piłkę Łobodzińskiemu i wybija ją za linię końcową. Korner dla Miedzi.

• Nieudany atak Sandecji. Baran zagrywa na skrzydło do Jurkowskiego i tego czyści Garguła. Miedź przy piłce.

• De Amo sfaulowany w pojedynku powietrznym. Rzut wolny dla Miedzi.

• Bardzo mocny, ale równie niecelny strzał Piszczka z dystansu. Za chwilę od własnej bramki wznowi Sapela.

• Piłkę po dośrodkowaniu Garguły próbował skierować głową do siatki Bartczak, ale jego strzał przelatuje nad bramką.

• Niezły strzał Garguły ze stałego fragmentu. Piłka po głowie jednego z obrońców Sandecji wylatuje na rzut rożny.

• Basta fauluje Łobodzińskiego przed własną szesnastką. Rzut wolny dla Miedzi z niezłej pozycji. Defensor Sandecji ukarany żółtą kartką.

• Niedokładne zagranie Basty na prawe skrzydło. Aut dla Miedzi.

• Trochim sfaulowany na połowie Miedzi. Rzut wolny dla Sandecji.

• Ładnie się teraz uwolnili spod pressingu legniczanie. Daniel na spółkę z Gargułą klepką wyszli spod nacisku piłkarzy Sandecji.

• Nieudanie rozegrali rzut rożny legniczanie. Garguła zagrał przed szesnastkę do Rasaka i ten z pierwszej piłki strzela nad bramką gości.

• Jeszcze jedna szansa Miedzi! Bartulović nawinął jednego z graczy Sandecji i jego techniczny strzał broni kapitalnie Gliwa!

• Dobry strzał Daniela zza pola karnego! Płaskie uderzenie Trynidadczyka musnęło jednego z defensorów Sandecji i o centymetry minęło słupek!

• Korner dla Sandecji. Dobre dośrodkowanie z narożnika boiska zamyka Jurkowski, który trafia z główki wprost w Sapelę.

• Pierwsza akcja Sandecji w tej części spotkania. Trochim zagrał w tempo do Piszczka, ale ten nie zdołał przejąć piłki.

• Gwizdek pana Małyszka i startujemy z drugą połową!

• I jeszcze jedna roszada w ekipie Sandecji. Trochim wchodzi w miejsce Danka.

• Zmiana w Sandecji przed startem drugiej połówki. Maślanka wchodzi w miejsce Nowaka.

• Obie jedenastki wróciły już na murawę. Za chwilę zaczynamy drugą część spotkania.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Miedź - Sandecjia 0:0.

• Jeszcze rzut wolny dla Miedzi po faulu na Łobodzińskim i za chwilę Jacek Małyszek zaprosi obie drużyny do szatni.

• Zagranie Basty w kierunku Danka ale ten na ofsajdzie. Rzut wolny dla legniczan.

• Sędzia główny dolicza nam do pierwszej części spotkania dwie minuty.

• Sapela mocno ucierpiał przy ofiarnym wypiąstkowaniu piłki po dośrodkowaniu Danka. Medycy Miedzi wbiegli na boisko, aby udzielić mu pomocy.

• Danek sfaulowany na prawej stronie. Rzut wolny dla Sandecji.

• CO SIĘ TERAZ STAŁO W POLU KARNYM SANDECJI? Garguła dośrodkował z narożnika boiska, strzelał z głowy Łobodziński ale obronił to kapitalnie Gliwa. Jeszcze dobijali Rasak i Bartulivić ale nie ma gola!

• Groźnie w polu karnym Sandecji! Bartulovic dostał piłkę na prawą stronę i jego zagranie przecina Szufryn. Korner dla Miedzi.

• Dobra interwencja De Amo przed własną bramką. Miedź przejmuje piłkę po stracie Piszczka.

• Niecelne zagranie Potouridisa w kierunku Vojtusa. Aut dla gości.

• Jak to nie wpadło?! Bartczak dośrodkował płasko na pole karne Sandecji, Bartulović strącił piłkę do Łobodzińskiego i ten z półwoleja strzela centymetry obok słupka!

• Jeszcze raz Miedź! Garguła dobrze zagrał na szesnastkę Sandecji i Midzierski strzela minimalnie ponad bramką!

• Aaależ okazja Miedzi! Bartulović dośrodkował idealnie z prawej strony i strzał Vojtusa jakimś cudem instynktownie broni Gliwa! Korner dla legniczan.

• Szansa Miedzi! Bartczak dobrze dośrodkował z prawej strony, ale Bartulović nie trafia czysto w piłkę!

• Szufryn blokuje strzał Garguły zza pola karnego.

• Groźna akcja gości! Słaby wpadł w pole karne Miedzi i próbował zagrać do Nowaka, ale blokuje go dobrze Bartczak.

• Fatalne dośrodkowanie Bartulovicia z narożnika boiska. Piłka przelatuje nad polem karnym Sandecji i ląduje na aucie bramkowym.

• Słaby przecina cięte dośrodkowanie Garguły. Rzut rożny dla Miedzi.

• Odpowiedź Sandecji! Niekryty przed polem karnym Miedzi Danek strzela płasko obok bramki.

• Bardzo dobre zagranie Potouridisa w tempo do Bartulovicia. Chorwat jednak źle dośrodkowuje na pole karne Sandecji.

• Faul Rasaka w ofensywie. Rzut wolny dla Sandecji.

• Zdecydowanie zbyt mocne dośrodkowanie Garguły z prawej strony. Za chwilę Gliwa wznowi grę od własnej bramki.

• Tym razem już nie tak udanie rozegrali ten stały fragment legniczanie. Piłkę przejmują goście.

• Gliwa końcówkami palców paruje dośrodkowanie Garguły z narożnika boiska. Jeszcze jeden korner dla legniczan.

• Kolejna okazja Miedzi! W polu karnym Sandecji strzałów z bliskiej odległości próbowali Rasak i Garguła, ale oba zostały zablokowane! Korner dla Miedzi.

• Niecelne dośrodkowanie Piszczka z prawej strony. Aut bramkowy dla legniczan.

• Korner dla Miedzi. Dośrodkowanie Garguły pewnie wybijają nowosączanie.

• Ależ sytuacja Miedzi! Łobodziński dośrodkował miękko na pole karne Sandecji, niekryty Bartulović złożył się do strzału nożycami ale w ostatniej chwili blokuje go Piter Bucko! Wydawało się jeszcze że jeden z defensorów Sandecji zagrywał ręką, ale gwizdek arbitra milczy!

• Zbyt mocne dośrodkowanie Barana ze stałego fragmentu. Sapela łapie piłkę.

• Midzierski wybija dośrodkowanie Danka z prawej strony.

• Minimalnie zbyt głębokie dośrodkowanie Bartulovicia na pole karne Sandecji. Piłka wychodzi za linię końcową.

• Ostre starcie Midzierskiego ze Słabym na połowie Miedzi. Korzystając z przerwy w grze piłkarze obu ekip uzupełniają płyny.

• Piszczek próbował wymusić rzut wolny przed polem karnym Miedzi, ale sędzia Małyszek się na to nie nabiera. Gramy dalej!

• Łobodziński sfaulowany na lewej stronie. Rzut wolny dla Miedzi.

• To mogła być zabójcza kontra legniczan! Vojtus urwał się obrońcom Sandecji i tylko czujna interwencja Słabego uchroniła jego zespół.

• Dobre dośrodkowanie Kubana z narożnika boiska, ale równie dobrze zachowuje się defensywa Miedzi, która wybija piłkę.

• De Amo blokuje dośrodkowanie Piszczka z prawej strony. Korner dla Sandecji.

• Znów groźnie w polu karnym Miedzi! Kuban dobrze dośrodkował z lewej flanki, i Piszczek nie trafia w piłkę!

• Midzierski sfaulowany na własnej połowie. Rzut wolny dla legniczan.

• Szansa gości! Nowak wypuścił Piszczka prostopadłym podaniem, ale ten kryty przez defensywę Miedzi strzela wprost w Sapelę.

• Bartczak sfaulowany na prawej stronie. Rzut wolny dla legniczan.

• I pierwsza akcja Sandecji! Piszczek ładnie wypuścił prostopadłym podaniem Nowaka, ale tego w porę ubiegł Sapela, który załapał piłkę.

• Zbyt mocne zagranie Daniela w kierunku Bartulovicia. Aut dla Sandecji.

• Potouridis fauluje pędzącego z kontrą Danka. Rzut wolny dla gości.

• Zbyt płaskie wstrzelenie Bartulovicia i defensywa Sandecji pewnie wybija piłkę.

• Vojtus ostro sfaulowany przy linii bocznej. Będzie rzut wolny dla legniczan.

• Zbyt mocne zagranie Potouridisa w kierunku Bartulovicia. Chorwat nie miał szans aby dojść do tej piłki.

• Od razu ostro zaatakowali legniczanie! Łobodziński popędził środkiem boiska i jego płaskie uderzenie zza pola karnego łapie pewnie Gliwa.

• No i startujemy! Od środka Miedź!

• Miedź zagra dziś na niebiesko, natomiast Sandecja w czarno-białych trykotach!

• Sędzia główny Jacek Małyszek właśnie wyprowadził obie jedenastki na murawę! Startujemy już za moment!

• Sandecja ma już natomiast pewny awans do najwyższej klasy rozgrywkowej i na początku lipca będzie świętować go fetą na rynku w Nowym Sączu.

• Miedź ma jeszcze matematyczne szanse na awans do LOTTO Ekstraklasy. Legniczanie muszą dziś oczywiście wygrać oraz liczyć na potknięcia Zagłębia, Chojniczanki i Górnika.

• Obsada sędziowska: Jacek Małyszek - Andrzej ZBytniewski, Daniel Szpila - Radosław Wąsik

• Oto ławki rezerwowe obu ekip:

Miedź: Kapsa - Karbowy, Djermanović, Marquitos, Stasiak, Pennanen, Rybicki

Sandecja: Radliński - Gałecki, Kasprzak, Kuźma, Maślanka, Trochim, Smoleń

• Obie drużyny rozgrzewają się właśnie na płycie głównej boiska.

• Witamy ze Stadionu im. Orła Białego w Legnicy! Już za 15 rozpocznie się spotkanie 1. ligi Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz!

Amadeusz Żurawiecki

Mecz Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Mecz Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz ONLINE ©Piotr Krzyzanowski / Polska Press

Mecz Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. W ostatniej kolejce 1. ligi Miedź podejmie na własnym terenie mającą już zapewniony awans Sandecję Nowy Sącz. Jest jeszcze cień nadziei na awans legniczan, ale podopieczni trenera Tarasiewicza muszą liczyć na potknięcia kilku innych ekip. Pierwszy gwizdek arbitra prowadzącego to spotkanie już o godzinie 12:30. Relacja LIVE w GOL24!

Sandecja Nowy Sącz ma za sobą świetny sezon - po kapitalnej wiośnie mają już zagwarantowany awans do ekstraklasy. Bardzo prawdopodobne, że sączanie przyjadą do Legnicy, tylko po to, by w ogóle zagrać.
Co prawda piłkarze przyszłego beniaminka ekstraklasy podkreślają, że podejdą to tej rywalizacji w pełni skoncentrowani, ale nie da się ukryć, że ich głowy mogły być zaprzątnięte nieco innymi sprawami.

W środę umowę z klubem do czerwca 2019 roku, po długich rozmowach z zarządem, przedłużył trener Radosław Mroczkowski. - Czekaliśmy na decyzję trenera. Chcieliśmy, żeby został. Gdy już podpisał nowy kontrakt, poczuliśmy się spokojniej - szczerze przyznał pomocnik Grzegorz Baran, którego kontrakt z klubem wygasa z końcem czerwca.

Sandecja po 33 ligowych kolejkach zgromadziła 61 punktów na swoim koncie. Składa się na to 18 zwycięstw, 7 remisów i 8 porażek. Podopieczni Radosława Mroczkowskiego w ostatniej serii gier zremisowała po jeden z Wisłą Puławy. Najlepszym strzelcem zespołu jest pomocnik Maciej Małkowski, który zdobył 9 bramek.

Miedź Legnica podejdzie do niedzielnego spotkania mocno zmobilizowane, bowiem ma jeszcze matematyczne szanse na awans do upragnionej ekstraklasy. Piłkarze z Legnicy, aby to się jednak stało, muszą koniecznie wygrać i liczyć na potknięcia innych drużyn. Zremisować bądź przegrać musi Górnik Zabrze z Wisłą Puławy, Zagłębie Sosnowiec z GKS-em Tychy oraz Chojniczanka Chojnice z Chrobrym Głogów. Szansę dla legniczan są bardzo nikłe, ale nie takie rzeczy działy się w piłce nożnej.

- Została nam do wykonania ostatnia robota w tym sezonie. Liczę na to, że zdobędziemy w niedzielę 3 punkty, a potem zobaczymy, co nam to da w tabeli. Musimy zagrać tak, jak ostatnio – pewnie, czujnie i zdecydowanie – podkreśla Ryszard Tarasiewicz, trener Miedzi.

Trudno się dziwić tym słowom - Miedź w ostatniej kolejce po niezłym spotkaniu wygrała pewnie z Pogonią Siedlce 3:0 i na tą chwilę jest piąta w tabeli. Jej dotychczasowy bilans to 15 zwycięstw, 9 remisów i tyle samo porażek.

Bilans bezpośrednich spotkań obu ekip wypada na remis. Obie drużyny wygrały po 3 razy, i tyle samo razy padał remis.

Poza wynikiem spotkania w Legnicy rozstrzygnie się również inna ciekawa rywalizacja - Miedź wraz z Sandecją mają w tym sezonie tylko 27 straconych bramek, co jest najlepszym wynikiem w całej lidze. W niedzielne popołudnie przekonamy się więc także, która z nich skończy bieżące rozgrywki z lepszym bilansem.

Arbitrem głównym spotkania będzie Jacek Małyszek z Lublina. Ten arbiter w obecnych rozgrywkach pokazuje średnio 4,31 żółtych kartek na mecz.

Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Meczu Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sączc w telewizji nie pokaże żadna stacja. My zapraszamy na relację tekstową do GOL24.pl. Początek o 12:30.

Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz: Kto wygra mecz 1 ligi?